Fraud Blocker

למה כדאי להגיד "כן" לשירותי הסעות עובדים?

למה כדאי להגיד "כן" לשירותי הסעות עובדים?

08.12.20

שירותי הסעות עובדים מהווים היום את המוקד החד של אסטרטגיה עיקרית לשימור עובדים, כדי למנועלמה כדאי להגיד "כן" לשירותי הסעות עובדים? מעובדים מוכשרים לעזוב את מקומת העבודה שלהם. 

מקומות עבודה בערים גדולות מעסיקים עובדים רבים במשרות דינמיות, שצריכים לעמוד ביעדי פרויקטים. רובם מבזבזים זמן שאינו מבוטל במציאת תחבורה ציבורית או בהמתנה בפקקי תנועה עם הרכבים הפרטיים שלהם כשהם מגיעים לעבודה וכשהם חוזרים לביתם בסיום יום העבודה. 

מכיוון שהעובדים הם החשובים ביותר מבחינת כל חברה שמבקשת להניע צמיחה עסקית, הם צריכים להיות נטולי דאגות וטרדות במהלך יום העבודה, כך שהפרודוקטיביות שלהם תשתפר.

מנהלי עסקים רבים הבינו את החשיבות של עובדים מרוצים

חברות שמתכננות תפוקה קבועה לטווח הארוך, בוחנות שירותי הסעות עובדים כשיטה מתקדמת למצב את עצמן כמעסיקים שעובדים ירצו לעבוד אצלם, ולהימנע מהעלויות והחסרונות התחרותיים שנובעים מאובדן כישרונות מקצועיים.

בואו נבחן רגע איך אנשים ברחבי העולם נוסעים היום לעבודה ועם אילו סוגי בעיות הם מתמודדים. אפשרויות הנסיעות הפופולריות בקרב עובדים כוללות היום:

  • אוטובוסים
  • רכבות
  • מוניות שירות
  • רכבים אישיים.

למרות שזמני העבודה גמישים ועבודה מהבית הוצגה בקרב חברות רבות כפתרון להתמודדות עם נושאי הנסיעות, זמני הנסיעות הממוצעים לאנשים שעובדים ברחבי העולם רק גדל בשנים האחרונות, בשל עומסי התנועה ברוב חלקי העולם.

כוח העבודה המשתנה

כוח העבודה מתחזק בשנים האחרונות, ועובדים מושפעים מאוד ממאמצי מנהלים לשמר כישרונות באמצעות מדיניות הסעות עובדים. על מנת להפוך למעסיקים מועדפים היום, מנהלים צריכים לנקוט ביותר צעדים מאשר הצעת חבילות שכר והטבות תחרותיות. 

הם צריכים גם ליישם מדיניות שתומכת באיזון חיובי בין עבודה לחיים, ותוכניות שמקלות על לוחות הזמנים של העובדים, עושות בדיוק את זה.

עובדים נותנים בשנים האחרונות עדיפות לעבודה בארגונים שמחזיקים במדיניות מוקפדת לחלוק ערכים של כבוד לכישורי העובדים עם תנאים משופרים. עובדים צעירים מהווים כיום יותר מארבעים אחוזים מכוח העבודה, והם מחפשים הטבות מסוגים שונים ההיצע המסורתי, וזו הזדמנות חשובה למעסיקים.

הזדמנויות מתקדמות של נסיעה לעבודה

כדי להיפרד ממשברי נסיעות לעבודה, שירותי הסעות עובדים שינו את האופן בו אנשים מגיעים לעבודה וחוזרים הביתה מדי יום. 

הרכבים המוצעים בחברת רון גל הם רכבים מאובטחים, נוחים, חדשים, והם מציעים פתרונות מתקדמים לבעלי עסקים, כפלטפורמה חשובה להגעה נוחה של עובדים למקומות העבודה שלהם.

יותר מחיסכון במקומות חניה

הסעות עובדים וחסכונות במקומות חניה הם הטבות יעילות מאוד למעורבות העובדים. שירות זה מוביל לרמות עמוקות של נאמנות עובדים ומגביר יוזמות לשימור כישרונות. השירות של חברת רון גל כולל רכבים מרווחים ונוחים, הסעות מנקודות איסוף ברחבי הארץ ותוכניות נסיעה בטוחות.

חברות מובילות הופכות גם את ההטבה של הסעות עובדים כחלק מהמותג העסקי שלהן, והן מעודדות את העובדים להשתמש בשירותי ההסעות במקום להמתין בפקקים ולחפש מקומות חניה. עבור עובדים רבים, החופש לבחור בנסיעה בת קיימא, והיכולת ליהנות מההשפעה החיובית של שירות זה, מקבלים עדיפות גבוהה יותר מאשר אפשרויות חניה חינם. 

למרבה המזל, הטבה זו יכולה גם להיות זכייה כפולה עבור העסק שלכם, כשאתם מורידים מהתקציב העסקי עלויות מקומות חניה ותורמים לאיכות הסביבה באמצעות מניעת יותר רכבים על הכבישים.

בשורה התחתונה, שירותי הסעות עובדים מגיעים עם יותר הטבות מכפי שרוב המעסיקים מאמינים

מעורבות העובדים במקומות העבודה מתחילה בהבנת ההעדפות שלהם ובהצעת המספר המרבי של אפשרויות. 

אם אתם מחפשים פתרונות נוספים בהתאמה אישית לשירותי הסעות עובדים שיעניקו לחברה שלכם יתרון בגיוס ושימור כישרונות, אנחנו כאן על מנת לסייע. שוחחו עם אחד המומחים שלנו כדי להבין איך השירות עובד ואיך הוא יכול לתרום לארגון שלכם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק