Fraud Blocker

חברת הסעות בנהריה

חברת הסעות בנהריה

24.09.23

הסעות לעובדים הפכו להיות מוצר בסיסי בכל חברה לנוכח העומסים הכבדים בכבישים בישראל. מדובר בצורך אקוטי בערים מסוימות, כיוון שאין בהן כבישי גישה רבים יחסית ולכן פרק הזמן שכל עובד מבזבז בדרכים הוא גבוה במיוחד.

חברת הסעות עובדים מומלצת בנהריה

חברת הסעות בנהריה אשר מבצעת הסעות רבות למקומות עבודה בעיר, בקיבוצים ובאזורי התעשייה הסמוכים אליה מתמחה במתן פתרונות יעילים ביותר לחברות אשר מעוניינות ליצור נוחות עבור העובדים שלהן ולדאוג להן להסעה יום יומית כדי שיגיעו בזמן הן לעבודה והן הביתה.

מעבר לעובדים אשר אמורים להגיע למשרדים, חברת ההסעות מבצעת גם הסעות עבור עובדי המשמרות שעובדים במקומות עבודה שפעילים 24 שעות ביממה. כמו לדוגמה למפעלים השונים באזורי התעשייה שהתפתחו מאד בשנים האחרונות, בנמל הימי בחיפה, בשדה התעופה של חיפה בבתי החולים השונים בצפון ועוד.

על פי לוח המשמרות, הנהג מגיע לביתו של כל עובד או לנקודת האיסוף וכך הוא מסיע את כל העובדים ליעד. במקרים רבים הוא ממתין בחניון ומסיע לביתם את כל עובדי המשמרת שסיימו את עבודתם. זוהי אפשרות נוחה מאד לאור העייפות של העובדים במיוחד אם מדובר במשמרות לילה או בסופי השבוע והחגים.

שירותי הסעות עובדים עם חברת רון גל

אמינות היא מילת המפתח של חברת הסעות בנהריה רון גל ועובדיה המיומנים מבצעים את כל הפעולות הנדרשות כדי להעניק לחברות שירות חשוב זה:

  • הסעות של העובדים לימי כיף, ימי גיבוש וטיולים.
    הסעות יום יומיות למקום העבודה.
  • הסעות 24 שעות ביממה למקומות עבודה ספציפיים.
  • הסעות לשדה התעופה בחיפה או לנמל התעופה בן גוריון.
  • הסעות מרוכזות של עובדים ליעדים ספציפיים על פי הצורך, כמו לתערוכה בתל אביב, כנס בחיפה, מפגש עם אנשי עסקים בירושלים וכו'.

חברת אוטובוסים בנהריה

חברת הסעות בנהריה מבצעת את ההסעות הנדרשות לכל חברה, על פי הצורך שלה. בשלב ראשון מבצעים סקירה של שכונות המגורים של העובדים כדי לתכנן את קווי ההסעות. נהריה זו עיר גדולה ויש בה כמה שכונות בצד הקרוב לחוף הים וגם כמה שכונות שנמצאות בחלק המזרחי של העיר.

על פי כמות העובדים בשכונות כמו רסקו, עין שרה, נווה יצחק רבין ונווה אלון, מתאמים את קווי ההסעות בנהריה.

קו החשיבה הוא לאסוף את העובדים מנקודות האיסוף השונות ולהגיע תוך פרק זמן קצר יחסית לכבישים הראשיים תוך שימוש בנתיבי התחבורה הציבוריים. בדרך זו זמן ההגעה מתקצר באופן משמעותי.

עובדים שהגיעו בעבר לעסק באמצעות רכבם הפרטי לאחר נסיעה מתישה בפקקים שארכה הרבה יותר מהמרחק הממוצע של הנסיעה, מגיעים כעת בכל בוקר למקום העבודה כשהם נינוחים ורגועים כיוון שלא התמודדו עם הכשלים בדרכים.

הסעות עובדים לנהריה באמצעות אוטובוסים ומיניבוסים

בכל חברה המעוניינת באופציה של שירותי הסעות, מבצעת מחלקת משאבי אנוש סקירה ראשונית לגבי הכמות הנחוצה של קווי ההסעות והמסלול של כל אחד מהם. המגמה היא לתאם לשכונה גדולה שיש בה הרבה עובדים, אוטובוס גדול שיש בו כשישים מושבים ואילו בשכונות הקטנות שיש בהן מעט עובדים יחסית, יבצעו את האיסוף ואת הפיזור מיניבוסים שקיימים בכמה גדלים. החל בכמה מושבים בודדים ועד כשלושים מקומות ישיבה.

חברת הסעות בנהריה מבצעת מעבר לקווים מהשכונות השונות גם הסעות מהיישובים הסמוכים כמו מהקיבוצים ומהמושבים הרבים בגליל המערבי.

הסעות עובדים בצפון

חברת הסעות פועלת במלוא האחריות ובמלוא הנחישות כדי להעניק שירות ייחודי ואיכותי לכל אחד מהלקוחות שלה. זו הסיבה שקיימת חשיבה רבה בנושא ההסעות למשמרות עבור מקומות עבודה שפעילים לאורך כל היממה. כך הנהגים מסיעים את העובדים למפעלים השונים, לשדה התעופה בחיפה, לנמל הימי בחיפה ולבתי החולים השונים.

הסעות עובדים בצפון מתבצעות לאורך כל ימות השנה, כולל סופי שבוע וחגים לאור הצורך של העובדים מצד אחד להגיע בזמן למקום העבודה לאורך היממה ומצד שני שיגיעו בשלום לביתם לאחר המשמרת המעייפת שמסתיימת לעיתים בשעות הקטנות של הלילה ולכן העדיפות היא שלא ינהגו.

שירות ארצי של הסעות לכל צורך

שירותי הסעות להשכרה מאפשרים הן לאנשים פרטיים והן לאנשי עסקים לשכור שירות זה על פי הצורך שלהם. יש אנשים פרטיים כמו זוגות לפני יום החתונה שלהם אשר מעוניינים לתאם הסעות לגן האירועים כדי להקל על המוזמנים בנושא של נהיגה באזורים גיאוגרפיים שאינם מוכרים להם וגם בשעות הערב המאוחרות.

עבור חברות עסקיות מתאמים הסעות עובדים ברמת השרון אשר מאפשרות הגעה מהירה של העובדים למקומות העבודה שלהם באזורים הסמוכים כמו רעננה, כפר סבא, הוד השרון ותל אביב וכל זאת תוך נסיעה בנתיבי התחבורה הציבוריים, כדי לחסוך זמן יקר הן בנסיעה למשרד והן בנסיעה הביתה אחר הצהרים.

עובדים רבים חשים שבזכות הסעות עובדים בהרצליה מתחיל עידן חדש שבו הם נהנים מכל העולמות. מצד אחד נוח להם לנסוע באוטובוסים הציבוריים בכל יום כשהם סומכים על הנהג המיומן שיסיע אותם בדרכים הנכונות ומצד שני הם נהים מהעובדה שרמת ההוצאות שלהם יורדת באופן מהותי. זאת כיוון שהם רוכשים דלק לעיתים רחוקות לעומת מילוי דלק תכוף בעבר כשנסעו ברכבם הפרטי בכל יום למקום העבודה.

מעבר לכך הם חוסכים בעלויות הנלוות כמו בטיפולים במוסך כיוון שגם רמת הבלאי והשחיקה של הרכב היא ירודה כעת לעומת העבר.

שאלות ותשובות

אני מבקש לבדוק האם חברת הסעות בנהריה מבצעת גם נסיעות חד פעמיות לעסקים כמו לדוגמה עבור ימי גיבוש במרכז הארץ?

כן אנחנו מבצעים הסעות מסוג זה לכל נקודה ברחבי הארץ על פי המסלול שתיאמה הנהלת החברה.
ברוב המקרים ההסעה יוצאת ממקום העבודה בכלי תחבורה שיש בו די מושבים על פי כמות העובדים שאמורים לנסוע ליום גיבוש זה.
יש אפשרות גם לאסוף חלק מהעובדים בצמתים מרכזיים בדרך וכך לייעל את נושא האיסוף לנסיעה זו.

אני זקוק באופן קבוע לשירותי הסעה לשדה התעופה בן גוריון וגם ממנו. האם אתם מבצעים זאת?

הנהגים המנוסים של חברת הסעות בנהריה מבצעים מהלך זה באופן קבוע.
זה קורה כאשר נוחתים אנשי עסקים ממדינות שונות מעבר לים והנהגים ממתינים להם בטרמינל, מסייעים להם עם העמסת המזוודות והתיקים לתא המטען ומסיעים אותם לבית המלון על פי ההזמנה שבוצעה מראש.
גם כאשר אנשי העסקים אמורים לטוס בחזרה למולדתם, הנהגים מסיעים אותם על פי מועד ההמראה לשדה התעופה, כדי שיגיעו בזמן.
שירות הסעות לנמל התעופה מתבצע גם עבור עובדים ישראלים שיוצאים לחו"ל לתערוכות או לפגישות עסקיות. הנהג מגיע לביתם כדי להעניק להם ולכבודה שלהם נוחות מקסימלית. זוהי שיטה יעילה ביותר שמייתרת את הצורך בהסעות אישיות לפני כל נסיעה לחו"ל באמצעות קרוב משפחה, חבר או לחלופין השארת הרכב בחניון לטווח ארוך.
נהג ההסעות ממתין לאנשי העסקים הישראלים גם כשהם חוזרים ארצה, על פי מועד הנחיתה.

האם יש אפשרות שהנהגים של חברת הסעות בנהריה יבצעו סבב הסעות באזורי התעשייה הסמוכים לעיר?

אנחנו עובדים בכל אזור הצפון ולכן על פי הצורך של כל לקוח מתאימים את מסלול הקו הנכון לכל צורך.

מהו פרק הזמן שנדרש להתארגנות עבור נסיעות יום יומיות של חברת הסעות בנהריה?

ברוב המקרים מדובר בפרק זמן קצר שנע בין שבוע לשבועיים שבו מתאמים את פירוט הקווים ואת כלי התחבורה. בנוסף לכך מיידעים את העובדים על תהליך האיסוף והפיזור עבורם.

אם אתם מחפשים חברת הסעות בנהריה שמבצעת את שירותי ההסעות כהלכה, הגעתם למקום הנכון. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח להיות בקשר בקרוב. 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק