Fraud Blocker

חברת הסעות בירושלים

חברת הסעות בירושלים

27.12.23

עסקים וגם אנשים פרטיים רבים הגיעו למסקנה שבמקרים רבים עדיף להיעזר בשירותיה של חברת הסעות בירושלים למטרות שונות, במקום לתאם נסיעה של כמה רכבים פרטיים או רכבי עובדים. 

חברת הסעות בירושלים 

תיאום של הסעות עובדים כבר אינו מותרות אלא זו הטבה משמעותית לנוחותם של העובדים בחיי היום יום. במקום שהם ישהו לאורך שעות בפקקי התנועה בכבישים, הם מגיעים רעננים הן למקום העבודה בבוקר והן לביתם בסוף היום באמצעות האוטובוסים או המיניבוסים החדישים של חברת הסעות בירושלים. 

שירותים אלו מתבצעים מכל שכונות העיר כמו ממילא, משכנות שאננים, קריית יובל ועוד אל אזורי התעשייה והשכונות שיש בהן ריכוזים של פעילות עסקית בתחום ההיי טק, התקשורת, המסחר ועוד. זו הסיבה שהעובדים מגיעים כעת הרבה יותר רגועים לעבודתם, כיוון שהם לא נקלעים בכל בוקר לקשיים בנסיעה בכבישים העמוסים בעיר הבירה. 

המגמה של חברות רבות היא להעדיף תחבורה ציבורית מסודרת זו על פני ההגעה של כל עובד ברכבו הפרטי, כך חוסכים בזמן, בדלק, שומרים על איכות הסביבה וגם מגבירים את שיתוף הפעולה ההדוק בין העובדים. כאשר לאופציה זו יש רק יתרונות אין זה מפתיע שהאופציה של שירותי הסעות נמצאת בראש סולם העדיפויות של עסקים רבים, והם מממשים זאת הלכה למעשה בכל יום.

הטבות לעובדי היי טק 

חברות היי טק רבות אשר פועלות במרכז הארץ, שוכרות את שירותיה של חברת הסעות בירושלים אשר מבצעת קווי נסיעה מתוך העיר אל המשרדים שלהם בהר חוצבים, עין כרם, גבעת רם ועוד. לכל אחד מהעובדים יש תפקיד חשוב במערך זה וכולם יחד יוצרים פאזל נהדר, זו הסיבה שכולם יגיעו בזמן למקום העבודה, ישתתפו בכל הישיבות ויקדמו את כל המהלכים הנדרשים. 

כדי למנוע את התופעה של היעדרות ממקום העבודה בשעות הבוקר המוקדמות, עקב הנסיעה הארוכה ברכב הפרטי בכניסה לירושלים וברחבי העיר, המעבר לאופציה של הסעות לעובדים היי טק הוא ברור מאליו. כל מנהל כספים בחברה שמבצע את תחשיב הכדאיות של עלות חברת הסעות בירושלים מול היעילות בעבודה השוטפת מגיע למסקנה חד משמעית שההסעות היום יומיות הן צורך אקוטי והן יוצרות בשורה התחתונה אפקטיביות רבה עבור העסק. 

הסעות לטקסי בר מצווה בכותל המערבי 

משפחות אשר מתכננות את ההתנהלות עבור טקסי הבר מצווה של יקיריהם מודעות לעובדה שיהיו אורחים רבים שיגיעו לאירוע מרגש זה. המשפחה הגרעינית, המשפחה המורחבת, חברים, מכרים ועוד. לכן האופציה המועדפת היא להזמין שירותי הסעות לאירועים. בהתאם לצפי האורחים המשפחה מזמינה אוטובוס או מיניבוס והנהג המיומן ממתין לכל המוזמנים בנקודה ספציפית כמו חניון גדול כדי שהמשתתפים יחנו שם את הרכבים הפרטיים שלהם ויעברו לרכב הציבורי. 

יש לכך הרבה מאד יתרונות:

  • בדרך זו הנהגים אינם אמורים לנהוג בדרכים הארוכות עד ההגעה לכותל ובמיוחד אם הם לא מכירים את האזור.
  • אין להם צורך לחפש חניה במקום זה, כיוון שיש קושי רב למצוא חניה במקום שהוא צפוף ויש בו עבודות רבות בתחום התשתיות והבינוי.
  • העובדה שכל האורחים נמצאים יחד בהסעה יוצרת אווירה נהדרת עוד לפני ההגעה לכותל. כך הם שרים כל הדרך, מדברים, שומעים סיפורים ומגיעים במצב רוח מעולה לרחבת הכותל המערבי. 
  • בתחשיב כלכלי השימוש בשירות של חברת הסעות אוטובוסים יוצר חיסכון כלכלי משמעותי בעלויות הכלליות של כל אירוע. 

חברת הסעות בירושלים מבצעת גם הסעות לאירועים נוספים כמו לחתונות ולמפגשים עסקיים שונים אשר מתרחשים ברחבי הארץ. 

טיולים וימי גיבוש לעובדים 

היציאה מהשגרה היא נדבך חשוב ביותר הן עבור העובדים והן עבור ההנהלה. העובדים נהנים מאד מהעובדה שהם יוצאים מהמשרד לטיול בצפון, בדרום או בכל אזור אחר של ישראל וכך הם ייהנו מהנופים המרהיבים, מביקורים במקומות מסקרנים ובשפע של הפתעות כמו ארוחות גורמה מעולות או הופעות של זמרים, אמני סטנד אפ, מרצים מעולים וכו'. 

היציאה מהמשרד לשטח ולשמש יוצרת אווירה נפלאה ומצב רוח מרומם. מעבר לכך הפעילות הזו יוצרת אינטראקציה מצוינת בין העובדים, הם מכירים הרבה יותר טוב זה את זה וכך הם ישלבו ידיים גם בפעילות העסקית בהמשך הדרך. 

ברוב המקרים מחלקות הרווחה בחברות היי טק ובחברות רבות אחרות עובדים עם חברת הסעות לטיולים ומתאמים עם הנציגים שלה את ימי הפעילות מחוץ למשרד. היעדים משתנים וזאת כדי שהעובדים יכירו נקודות ייחודיות ברחבי ישראל. בכל פעם קובעים מסלול אחר שכולל הגעה לכמה מיקומים מעניינים ומסקרנים והעובדים נהנים מיום זה מתחילתו ועד סופו. 

הערך המוסף של הסעות עובדים 

העובדים מבזבזים שעות רבות בכל יום הן בנסיעה למקום העבודה והן בנסיעה הביתה לאור העומסים בכבישים. אך כאשר יש הסעות עובדים זמן הנסיעה מתקצר לאור השימוש בנתיבי תחבורה ציבוריים וברוב המקרים העובדים מנתבים פרק זמן זה לטובת העבודה. כך מתבצע ניצול מיטבי של הזמן וכל אחד מהעובדים מבצע פעולות שונות לקידום הליכי עבודה יום יומיים.

כך נוצר מצב שהם מטפלים בהודעות הווטס אפ החשובות, קוראים מיילים ואף עונים עליהם, משוחחים טלפונית עם גורמים שונים על פי הצורך ולמעשה כל התשתית הראשונית של ענייני הבוקר מטופלת בשעה מוקדמת ודבר זה מניע קדימה גם את העובדים הנוספים במערכת.

מדובר בזמן איכות אפקטיבי ביותר שמתועל עבור צרכי החברה ובמקביל לכך העובדים אשר גרים בסמוך זה לזה יוצרים קשרים אישיים ושיתופי פעולה יעילים לטווח הארוך. 

שאלות ותשובות 

האם חברת הסעות בירושלים פועלת רק בירושלים או גם באזורים נוספים?

ההסעות שלנו מתבצעות בכל רחבי הארץ וזאת בהתאם להזמנות של הלקוחות שלנו.

האם יש לכם צי רכב גדול המתאים לתיאום הסעות לצרכים שונים?

לחברת הסעות בירושלים יש צי גדול של כלי תחבורה אשר כולל אוטובוסים חדישים שיש בכל אחד מהם כ - 60 מושבים נוחים. יש לנו כמות גדולה של מיניבוסים בגדלים שונים, החל במיניבוסים קטנים שיש בהם כמה מושבים בודדים, מיניבוס VIP שהוא מרווח במיוחד ומתאים להסעות של אח"מים או הסעות לשדה התעופה. בנוסף לכך יש לנו מיניבוסים גדולים שיש בכל אחד מהם כמות משתנה של מושבים החל בעשר ועד כשלושים מקומות ישיבה. לאור זאת אנו מסוגלים לתת מענה מושלם לכל צורך.

מהם הפרמטרים שמשפיעים על קביעת העלויות של ההסעות היומיות באמצעות חברת הסעות בירושלים?

יש כמה נתונים בסיסיים שעל פיהם נקבעות העלויות:
אם מדובר באוטובוס או במיניבוס.
מרחק הנסיעה באמצעות קו ההסעה מנקודת ההתחלה של הקו ועד ההגעה ליעד.
מהן שעות הנסיעה, אם הן במהלך היום או במהלך הלילה.
כמות הנסיעות בכל חודש, אם מדובר בכל ימי השבוע או בימים מסוימים אם בחברה זו עובדים בשיטה ההיברידית.
ימי הנסיעה אם מדובר בימי חול או גם בהסעות בסופי השבוע, כמו לדוגמה עבור עובדי המפעלים, שדה התעופה, נמל ימי, בתי חולים שהצורך הוא 24 שעות ביממה ועוד.

תוך כמה זמן חברת הסעות בירושלים מסוגלת להיערך לארבעה קווי הסעות נוספים בעיר?

זמן ההיערכות שלנו הוא די קצר ומיום קבלת המידע הקונקרטי על מסלול הנסיעה בכל אחד מהקווים וההבנה מהו כלי התחבורה המתאים ביותר לכל קו, אפשר להתחיל את הביצוע בפועל תוך שבוע או לכל המאוחר תוך שבועיים.

 

נשמח לסייע לכם בכל מה שקשור לשירותי הסעות, השאירו כאן את הפרטים שלכם ונשוחח אתכם בקרוב. 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק