Fraud Blocker

הסעות פרטיות בחולון

הסעות פרטיות בחולון

15.11.23

חברת הסעות מבצעת הסעות פרטיות בחולון עבור מטרות שונות. באמצעות צי גדול של רכבים הכולל אוטובוסים חדישים ומיניבוסים מתקדמים הקיימים בכמה גדלים, יש אפשרות לתאם את האופציה המיטבית עבור כל צורך כמו הסעות לאירועים, הסעות לעובדים, לשדה התעופה ועוד. 

הסעות פרטיות בחולון עבור העובדים 

הסעות פרטיות לעובדים הן כבר מזמן לא מותרות אלא צורך אקוטי הן עבור העובדים והן עבור ההתנהלות התקינה והיעילה בכל מקום עבודה. במציאות העכשווית עקב עומסי התנועה הדרך היומית הן למקום העבודה בשעות הבוקר והן הביתה בשעות אחר הצהרים מתארכת מאד. זו הסיבה שההנהלות של חברות רבות שמעוניינות ליעל את העבודה וגם להקל על העובדים החליטו לתאם הסעות פרטיות בחולון.

מדובר בהסעות לערים כמו תל אביב, רמת גן, אשדוד ועוד. היתרון הוא שהרכבים הציבוריים מורשים לנסוע בנתיבי התחבורה הציבוריים ולכן זמן הנסיעה שלהם הוא קצר באופן משמעותי מזה של העובדים שנוסעים ברכב הפרטי שלהם. מי שהתרגל לנסוע בכל יום במשך שעה עד שעתיים ליעד גם אם מדובר במיקום שהוא לא רחוק יחסית, ייהנה כעת מנסיעה של חצי שעה או לכל המאוחר של שעה.

מעבר לכך, זוהי נוחות מקסימלית לאור העובדה שהעובד אינו צריך לנהוג וההגה נמצא בידיו הנאמנות של הנהג המנוסה שמכיר את הדרך ואת נקודות האיסוף ולכן הוא מבצע את כל התהליך של הסעות פרטיות לחברות באופן אמין ואחראי. 

היתרונות של הסעות עובדים 

חברת ההסעות שמבצעת הסעות במרכז מתאמת עם האחראי בכל עסק את נושא קווי ההסעות. חולון היא עיר גדולה ולכן יש הסעות מכל שכונה כמו ח 300 או ח 370 שגרים ברבי הקומות עובדים רבים ולעומת זאת מאחדים הסעה אחת מכמה שכונות קטנות יחד כמו אגרובנק, מפדה אזרחי ומרכז העיר. 

לאחר מציאת האיזון הנכון והיעלות המקסימלית של הסעות פרטיות בחולון אפשר לתאם מול העובדים את נקודות האיסוף בכל אזור גיאוגרפי ואת לוחות הזמנים. בהתאם לכך כל אחד מהעובדים ימתין במועד ובזמן שנקבע בכל יום. 

העובדים מרוצים מהסידור החדש אשר מקל עליהם מאד:

  1. הם לא נמצאים שעות על גבי שעות בכל יום מאחורי ההגה וסובלים מפקקי תנועה אין סופיים.
  2. הם מגיעים סוף סוף בזמן למקום העבודה.
  3. הם גם מגיעים סוף סוף בזמן לביתם בתום יום העבודה. 
  4. כאשר יש הסעות אוטובוסים במרכז, אפשר להתחיל בשגרת העבודה כבר בשעות המוקדמות ולקדם מהלכים חשובים, זאת לעומת המצב הקודם שבו העובדים היו שעות בתוך הרכב ולא תמיד הם יכלו להניע תהליכים שונים במהלך הנסיעה. 
  5. בזכות ההסעה הם משתתפים בכל ישיבות הבוקר ולא מפספסים ישיבות חשובות הנוגעות לנושאים שבהם הם מטפלים ביום יום. 
  6. הנסיעה באמצעות הסעות מיניבוסים בחולון יוצרת חיסכון פיננסי משמעותי ביותר עבור כל עובד. הוא חוסך בהוצאות דלק, בלאי של הרכב, ביקורים וטיפולים במוסך ועוד. רבים מהעובדים החליטו לוותר על הרכב ומכרו אותו ולכן ההפחתה בהוצאות המשפחתיות היא משמעותית ביותר.

עובדי משמרות שעובדים 24/7 

הסעות פרטיות בחולון מתאימות מאד לעובדי המשמרות במקומות כמו שדה התעופה בן גוריון, מפעלים, הנמל הימי באשדוד, בתי חולים ועוד. בהתאם ללוח המשמרות ולכמות העובדים בכל משמרת מגיע הנהג של המיניבוס או של האוטובוס לנקודות המפגש שנקבעו וכך הוא מסיע את כולם למשמרת במועד הנדרש. 

מאד נוח לעובדים שעובדים סביב השעון שיש להם הסעה וכך הם אינם צריכים לנהוג בעצמם אחרי המשמרת לאור העייפות העצומה, ובמיוחד אחרי משמרת לילה או משמרת ערב. ההסעות האלו קורות הן בנסיעה למשמרת והן כשהם חוזרים ממנה לאורך כל היממה. 

הסעות לשדה התעופה 

רבים מתושבי חולון והסביבה ממריאים לעיתים תכופות ליעדים שונים ברחבי העולם. הן אם מדובר באנשי עסקים, בכמה חברים או בכמה בני משפחה שיוצאים לטיול משותף, זוהי תמיד האופציה המיטבית:

  • במקום לנסוע עם הרכב לשדה התעופה ולשלם לאחר הנחיתה סכום כספי גבוה עבור השימוש בחניה.
  • במקום לבקש הסעה של חבר או של בן משפחה, דבר שהוא מטריד ולא נוח בכל שעה ובמיוחד בשעות הלילה. 
  • במקום לחפש מונית מתאימה, קטנה או לחלופין גדולה שמתאימה לכמות הנוסעים ולכמות הציוד שיש ברשותם.

הסעות לשדה התעופה מתבצעות באמצעות רכב הסעות VIP אשר מותאם לכך. יש בו תא מטען רחב ידיים ומושבים נוחים במיוחד לנסיעות קצרות או ארוכות, לישיבה נוחה וגם לשינה לאורך הדרך עד ההגעה ליעד. 

ההסעות האלו מתבצעות הן בדרך לנתב"ג לפני ההמראה והן לאחר הנחיתה והנהג מסיע את כל אחד מהנוסעים עד פתח ביתו כדי להקל עליו עם המזוודות והתיקים שהם בדרך כלל כבדים. 

טיולים ברחבי הארץ 

חבורות רבות של בני משפחה או של חברים, מחליטים לא אחת לצאת יחד לטיולים. זהו זמן איכות של כל הנוסעים שאוהבים מאד להיות יחד ולכן רבים מהם מחליטים לוותר על הנסיעה ברכב המשפחתי ובמקום זה הם מזמינים הסעות פרטיות בחולון. בשלב ראשון מתאמים מול חברת ההסעות את המועד הרצוי ואת כמות הנוסעים. כך אפשר לסווג את הרכב הגדול שמתאים לכמות זו של מטיילים, מיניבוס קטן, מיניבוס גדול או אוטובוס חדשני.

השלב השני הוא תיאום נקודת האיסוף או כמה נקודות איסוף וכך לאט לאט כלי התחבורה הגדול מתמלא והילדים נהנים להיות יחד וכך גם חבורת המבוגרים. בבדיקה כלכלית מסתבר שזו שיטה זולה יותר והנהגים חוסכים בעלויות דלק, בלאי ועוד. לאור כל היתרונות האלו, מדובר בשיטה מעולה שצוברת תאוצה בישראל. 

שאלות ותשובות 

אתם מבצעים הסעות פרטיות בחולון בלבד או גם באזורים נוספים?

הנהגים שלנו מבצעים הסעות בכל רחבי הארץ על פי ההזמנות של הלקוחות.
נשמח לתת לך הצעת מחיר הוגנת על פי הצורך שלך. השאר כאן את פרטיך ונציג שלנו ישוחח אתך בהקדם.

באילו הסעות פרטיות בחולון אתם משתמשים באוטובוסים חדישים שלכם?

בכל הסעה שיש בה על פי הרשימות כשישים נוסעים, יגיע נהג אוטובוס. זה קורה בהסעות לעובדים, הסעות לטיולים, למשמרות, לשדה התעופה ועוד.

אנחנו מעוניינים לתאם הסעות פרטיות בחולון עבור העובדים שלנו. על פי הבדיקה הראשונית שערכנו מדובר בכ - 300 עובדים שאמורים להגיע בכל יום מערים שונות במרכז הארץ לראשון לציון. מאיפה מתחילים?

בשלב ראשון נבצע בתיאום עם מחלקת משאבי אנוש שלכם סריקה של מקומות המגורים של העובדים כדי לגבש חשיבה על קווי ההסעה היעילים ביותר.
לעיתים יהיה קו הסעות לכל עיר, כמו לדוגמה אוטובוס שיוצא מגבעתיים.
לעיתים יהיה זה מיניבוס שיסיע עובדים מהעיר אזור לראשון לציון.
לאחר שנבדוק זאת נקודתית ונקבל תמונת מצב, נוכל להחליט על כמות הקווים, מסלול הנסיעה של כל אחד מהם וכמה נוסעים אמורים להיות על פי הצפי בכל קו הסעות.
השלב הבא יהיה תיאום נקודות האיסוף ונקודות הפיזור מול כל אחד מהעובדים.
נשמח לסייע לכם בחשיבה ובביצוע של מהלך מאתגר זה.

תוך כמה זמן תוכלו להפעיל קווים חדשים עבור עובדי משמרות במסגרת הסעות פרטיות בחולון?

פרק הזמן שנדרש לנו להתארגנות הוא קצר יחסית.
להערכתי תוך שבוע שבועיים אפשר לצאת לדרך המשותפת.

אם גם אתם מעוניינים לקדם את נושא ההסעות למטרות השונות, אנחנו מוכנים לכל אתגר של הסעות מנקודה לנקודה ברחבי ישראל, דברו אתנו ונשמח להיפגש בהקדם. 

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק