Fraud Blocker

הסעות עובדים בקרית שמונה

הסעות עובדים בקרית שמונה

24.09.23

עומסי התנועה הכבדים בכל רחבי ישראל מובילים עסקים רבים למסקנה שהדרך היעילה ביותר עבור העובדים תהיה הסעות עובדים וכך הם יגיעו במועד למקום העבודה שלהם. תהליך זה צובר תאוצה בכל אזורי הארץ ואפשר לראות כמויות גדולות של מיניבוסים ואוטובוסים אשר נעים מנקודה לנקודה לאורך כל היום.

הסעות לעובדים בימי גיבוש או היכנסי חברה

העובדים אוהבים מאד להגיע לכנסים ולימי גיבוש שמאורגנים על ידי הנהלת החברה. ברוב המקרים האירועים האלו מתקיימים באזורים מרוחקים ולכן המגמה היא לשכור את שירותי הסעות עובדים בקרית שמונה, כדי להסיע את כל העובדים יחד ליעדים השונים על פי המסלול שנקבע מראש. החדשנות היא גורם חשוב בהפקת הימים האלו ולכן חברי ההנהלה נעזרים במפיקים יצירתיים אשר מציעים להם כמה וכמה אופציות מסקרנות שלבטח ישמחו את העובדים.

הסעות פרטיות באזור קריית שמונה כוללות הגעה ליעדים כמו הבונקרים, נקודות התצפית והמפלים ברמת הגולן, מפעלים המבצעים פעילות מרתקת, יער יפהפה שבו מתבצע משחק מסוג המרוץ למיליון וחפש את המטמון. כמו כן הגעה למקום שבו אמור להתקיים הכנס המקצועי כמו לדוגמה באחד מבתי המלון בצפון, גלילון, כפר גלעדי, איילת השחר ואחרים.

למה צריך להזמין שירותי הסעות עובדים בקריית שמונה דרך רון גל?

הסעות עובדים בצפון אינן עניין של מה בכך, מדובר במשימה יום יומית שדורשת מהנהג ומהנהלת חברת ההסעות תשומת לב לכל פרט, אחריות ובטיחות לנוסעים. זו הסיבה שמפעלים ועסקים רבים בצפון החליטו לבצע הסעות עובדים בקרית שמונה באמצעות האוטובוסים החדשניים והמיניבוסים האיכותיים של רון גל, לאור המעטפת המושלמת שהם מקבלים.

קצין הבטיחות של החברה בוחן את מצבו של כל אחד מכלי התחבורה לפני כל נסיעה, כדי לוודא שהוא תקין במאה אחוז ומסוגל להעניק לנוסעים נסיעה בטוחה. בכל מקרה של תקלה, הרכב מועבר לטיפול ובמקרה זה הסעות עובדים בקרית שמונה מתבצעות באמצעות רכב הסעות חלופי.

לחברה יש כלי תחבורה רבים כמו אוטובוסים חדישים שבכל אחד מהם יש כ – 60 מקומות ישיבה ואפשר ליהנות בהם מנסיעה נוחה ביותר הכוללת פינוקים רבים. כמו כן יש בצי הרכבים כמה וכמה מיניבוסים בגדלים שונים ומתאימים בעת ביצוע הסעות אוטובוסים בצפון שכמות המושבים תהיה תואמת לכמות העובדים בהסעה. האופציות הן החל במיניבוסים בעלי כמה מושבים בודדים ועד מיניבוסים שיש בהם כ – 30 מקומות ישיבה.

מהם היתרונות בהסעות מסודרות לעובדים?

לאפשרות של הסעות עובדים בקרית שמונה, יש הרבה מאד יתרונות כמו לדוגמה:העובדים אינם נוהגים ברכב הפרטי שלהם וכך הם לא צריכים להתמודד עם כל מה שקורה בכביש לפני תחילת העבודה בפועל. כך הם מגיעים רגועים ושלווים וזאת לעומת הימים בעבר שבהם הם הגיעו עצבניים ומתוסכלים לאור עומסי התנועה.

שירותי הסעות עובדים יוצרים מציאות חדשה שבה השימוש ברכב הפרטי הופך להיות מינורי וקורה רק בשעות הפנאי.

כל עובד מרגיש את החיסכון המשמעותי בהוצאות שלו עבור דלק וטיפולים במוסך ובמציאות הישראלית זו הטבה משמעותית של המעסיק לאור יוקר המחיה. מעבר לכך יש גם משפחות שהבינו שרכב שני זה מיותר כאשר יש שירותי הסעות עם חברת רון גל ולכן הם מכרו רכב אחד ונהנו הן מהתמורה והן מחיסכון משמעותי יותר לאור העובדה שאין צורך גם לשלם עבור ביטוח רכב, אגרת רישוי שנתית ועוד.

זמן הנסיעה שבעבר היה זמן מבוזבז, הופך להיות זמן עבודה כיוון שהעובדים מתחילים את כל ההתנהלות העסקית כבר ברכב ההסעות. כך הם מעניקים תשובות ומקדמים הליכים שונים כדי לא לעכב עובדים אחרים. בדרך זו העבודה הופכת להיות פרודוקטיבית ויעילה מאד.

החיבור העסקי עם חברת ההסעות, מאפשר ביצוע של הסעות עובדים במרכז על פי הצורך, נסיעות לטיולים, לתערוכות, לשדה התעופה ולכל יעד אחר.

על מה חשוב לשים דגש כשמחפשים חברת הסעות עובדים

הסעות עובדים זו אחריות גדולה ולכן יש לבחור חברה שעובדים בה נהגים אדיבים ובעלי תודעת שירות גבוהה. בנוסף לכך חשוב שיהיו אלו נהגים שנוהגים בבטחה, וזאת לאחר שעברו השתלמויות והכשרות מתאימות של נסיעה עם עובדים רבים.

שיתוף הפעולה והתקשורת היום יומית הם נדבך חשוב מאד. בחברת ההסעות קיים גורם אשר מרכז את כל מה שקשור לשינויים בנושא הסעות עובדים בקרית שמונה. כמו לדוגמה, הוספת של 5 עובדים באופן קבוע באחד הקווים דבר שמצריך החלפת רכב ההסעות למיניבוס גדול יותר, או לחלופין גריעה של 3 עובדים שעברו דירה ושיוך שלהם לקו אחר של הסעות בעיר.

חברת הסעות אוטובוסים בקריית שמונה

מי שמעוניין לתאם שירות של קווי הסעה עבור עובדיו, בוחן עם הקולגות שלו אילו אופציות קיימות. בדרך כלל החברים ממליצים על חברת הסעות רון גל שהיא אמינה ויש לה מוניטין רב שנים של שירות מקצועי, יעיל ואחראי ללקוחות.

לאור זאת האחראי על כך במקום העבודה מבצע את ההיערכות הנדרשת, בודק באילו שכונות מגורים גרים העובדים ומרכז את מלוא המידע. המומחים של חברת ההסעות מתרגמים זאת לכמות הקווים הנדרשת ולחלוקה היעילה ביותר. אם יהיו שכונות שבהן יעבור קו אוטובוס של חברת ההסעות כיוון שיש הרבה עובדים, או לחלופין יש לשלוח כמה מיניבוסים קטנים שכל אחד מהם יאסוף את העובדים בשכונות הספציפיות.

שאלות ותשובות

אני מעוניין להצטרף לשירותי הסעות עובדים בקרית שמונה עבור העובדים בחברה שלי. מדובר בכמות של כ – 100 עובדים אשר זקוקים להסעה יום יומית בבוקר מביתם ואחר הצהרים לביתם.

נציג שלנו ידריך את הגורם הרלוונטי במחלקת משאבי אנוש שלכם, כיצד לרכז את המידע על מקומות המגורים של העובדים, כיוון שזה הבסיס לקביעת קווי ההסעה.
לאחר מכן נוכל לעדכן אותך כמה קווים יש לבצע מדי יום ומה יהיה סוג כלי התחבורה שיוצמד לכל קו.
בהתאם לכך תקבל הצעת מחיר מפורטת הכוללת את מלוא הנתונים.

מה קורה כאשר הנהג חולה או באופן פתאומי לא יכול להגיע למשמרת שלו?

האחריות שלנו בעת ביצוע הסעות עובדים בקרית שמונה היא מרבית ואנחנו לא מבטלים קו הסעות וזאת לאור המחויבות שלנו שכל העובדים יגיעו בזמן הן למקום העבודה והן לביתם.
במקרים חריגים נהג אחר יזומן לבצע קו זה באופן חד פעמי. הוא יעבור תדרוך לגבי מסלול הנסיעה ויקבל מידע על נקודות האיסוף לאורך הדרך. בנוסף לכך הוא יקבל את רשימת העובדים ופרטי הטלפון הסלולרי שלהם כדי שיוכל לשוחח עם עובדים שלא הגיעו בזמן להסעה.

תוך כמה זמן אפשר לתאם הסעות עובדים בקרית שמונה באופן פעיל?

ברוב המקרים זמן ההיערכות הוא קצר.
ממועד קבלת הנתונים מהחברה וחלוקת הקווים, אני מעריך שתוך כשבוע עד שבועיים אפשר להתחיל לבצע את מהלכי ההסעות באופן קבוע.

האם הנהג נוסע במסלול קבוע מהשכונה לחברה במסגרת הסעות עובדים בקרית שמונה, או שהוא בודק את הנתונים בתוכנת הניווט כדי לחסוך זמן יקר?

לפני הנסיעה הנהג בודק את מסלולי הנסיעה המומלצים ובהתאם לכך הוא יוצא לדרך. מעבר לכך הוא משתמש בנתיבי התחבורה הציבוריים וכך עוקף את מרבית הפקקים.

אם אתם מעוניינים בייעול שיטות העבודה בעסק, תתחילו עם הסעות עובדים בקרית שמונה ומהר מאד תרגישו בהבדל התהומי ברבדים רבים של ההתנהלות העסקית. 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק