Fraud Blocker

הסעות עובדים בפרדס חנה

הסעות עובדים בפרדס חנה

11.07.22

בעבר מקומות עבודה רבים נהגו לתאם הסעה אזורית ממקומות רבים בארץ אל מקום העבודה. אך עם השנים העובדים העדיפו להגיע בכל יום למקום העבודה עם הרכב הפרטי שלהם או עם רכב שהם קיבלו ממקום העבודה וכך שירותי ההסעה נעלמו בעסקים רבים.

העומסים בכבישי ישראל

המצב בכבישי ישראל הפך להיות בלתי אפשרי, כיוון שהפקקים הם עצומים וכל עובד מבזבז זמן רב בדרכים עד שהוא מגיע למקום העבודה שלו. רוב העובדים גרים במרחק נסיעה קצר יחסית ממקום העבודה אך במקום נסיעה של חצי שעה, לא אחת לאחר נסיעה מתישה העובדים מגיעים רק לאחר שעה וחצי. צריך להביא בחשבון שהעומסים בתנועה גובים מחיר משפחתי כבד וגם מחיר תפעולי קשה.

שני ההורים או אחד מהם יוצאים בשעה מוקדמת בבוקר מהבית, כדי לנסות להגיע בשעה סבירה לעבודה, הילדים לא מרוצים מהעובדה שההורים לא נמצאים איתם בשעות הבוקר החשובות הללו. מצד שני במקום העבודה שהם אמורים להגיע לישיבה או להדרכה לעובדים אחרים, הם לא מגיעים בזמן ולכן הכול נדחה בשעה.

כאשר מכמתים זאת לכסף מסתבר שכל מקום עבודה מפסיד כספים רבים כיוון שתפוקת העבודה מתבצעת לדוגמה שבע שעות ביום ולא שמונה. באופן מצטבר לכל העובדים בחברה, זו כמות נכבדה ביותר של שעות עבודה שהולכות לטמיון. יש עובדים שנאלצים להשלים עבודות מהבית או להישאר שעות נוספות כדי להשלים פרויקטים חשובים שאי אפשר לדחות.

פתרון מעשי לעובדים

לאור כל זאת ומכיוון שלא צפוי בזמן הקרוב פתרון כמו הרחבת כבישים ושחרור הפקקים, הפתרון הוא לתאם הסעות עובדים בפרדס חנה וכך הם יגיעו למקום העבודה בחדרה, ברעננה ובסביבה הקרובה במהירות, יחסית לנסיעה ברכב פרטי כיוון שהאוטובוסים והמיניבוסים נוסעים בקווי תחבורה ציבוריים שהם ריקים יחסית לשאר הנתיבים.

תיאום הסעות לעובדים

בכל מקום עבודה מבצעים פילוח של מקומות המגורים של כל העובדים כדי לראות היכן יש ריכוז גבוה שלהם וכך לבחון את ההיתכנות של הסעות עובדים בפרדס חנה. מבצעים רישום של כמות העובדים שגרים בכל שכונה כמו בנווה מרחב, תל צבי, יובלים, אלון, גאולה ועוד. אם יש כמות גדולה של עובדים בסך הכול מתכננים את קווי הנסיעה בעיר.

אפשר לתאם הסעה משכונה אחת או משתי שכונות אשר סמוכות גיאורפית זו ליד זו. קובעים נקודת מפגש בכל שכונה, בצומת, ליד גן הילדים, בסבב של תחנות האוטובוס הקיימות ביישוב, או בכל נקודה אחרת שבה האוטובוס יכול לעצור. בדרך זו כל עובד יודע באיזו שעה הוא אמור להמתין להסעה בכל יום וכך הריטואל חוזר בכל בוקר. כל אחד מהעובדים הוא אחראי ולכן מגיע בזמן לנקודת המפגש וכולם נוסעים יחד.

אחר הצהרים זו התנהלות זהה רק בכיוון ההפוך ובזכות הנסיעה בנתיבי התחבורה הציבוריים העובדים מגיעים הביתה בשעות סבירות וכך הם נהנים מזמן איכות משפחתי עם בני הזוג ועם הילדים. בסופו של דבר הסעות עובדים בפרדס חנה מעניקה איכות חיים ושינוי משמעותי לטובה, עבור העובדים ועבור בני המשפחות שלהם.

מתחילים מוקדם את העבודה בפועל

התקשורת הענפה של כל מקום העבודה בשיחות טלפון, במיילים בהודעות הווטס אפ מתחילה עבור העובדים ברגע שהם עולים להסעה. בדרך זו הם מנצלים זמן זה כאילו שהם כבר במשרד וכך הם עונים תשובות לפניות שהם קיבלו, שואלים שואלות בנושאים אחרים ומתחילה התנהלות בקצב כאילו שהעובד נמצא כבר פיזית במקום העבודה.

הסעות למקומות עבודה מיוחדים

יש מקומות עבודה רבים בישראל שבהם העובדים עובדים במשמרות לאורך 24 שעות ביממה. זה קורה בבתי חולים, במפעלים בשדות התעופה, בנמלים הימיים ועוד. לכן סבב ההסעות לעובדים הללו מתבצע בדרך כלל שלוש פעמים בכל יום. לדוגמה הנהגים המיומנים של הסעות עובדים בפרדס חנה, אוספים את עובדי המשמרת ומסיעים אותם לבית חולים הלל יפה בחדרה.

לאחר מכן הנהגים ממתינים בחניון עד הגעת עובדי המשמרת הקודמת. כל אחד מהם חיכה למחליף שלו ולאחר מכן הוא מגיע אל ההסעה. כאשר כל הצוות עולה על המיניבוס או האוטובוס, הנהג יוצא לדרך ומבצע את הסבב של הסעות עובדים בפרדס חנה. בדרך זו מבצעים גם את ההסעות האחרות למקומות שהעבודה בהם היא 24/7 .

שיפור משמעותי בחיוניות של העובדים

הסעות עובדים בפרדס חנה יצרה מהפך אצל העובדים. הם רגועים הרבה יותר וזאת לנוכח העובדה שהם אינם צריכים לנהוג ולהתעצבן בכבישים ובמקביל גם לנסות לסייע לנושאים הקשורים לעבודה כאשר מתקשרים אליהם בזמן זה. יש יתרון רב בעובדה זו ולאחר תקופה קצרה של הסעות מרגישים שינוי משמעותי במצב הרוח של העובדים, הם עצבניים פחות, יש להם הרבה יותר סבלנות והתחושה היא שההסעה הובילה לעידן חדש עבור העובדים.

חיסכון בהוצאות האישיות של כל עובד

העובדה שיש הסעות מייתרת את השימוש ברכב הפרטי. בתחילת הדרך מדובר בחיסכון ברכישת הדלק ובחיסכון בהוצאות השוטפות כמו ביקורים במוסך, אך עם הזמן כאשר ההסעה מתקיימת בכל יום עובדים רבים חושבים למכור את הרכב שלהם. לרוב המשפחות יש שני רכבים ואם הם יכולים לתמרן ולשלב את לוחות הזמנים באמצעות רכב אחד, הם יכולים למכור את הרכב וליהנות מהחיסכון הכספי המשמעותי בהוצאות המשפחתיות. חיסכון בהוצאות זה תמיד דבר מבורך ובמיוחד לאור ההוצאות החודשיות הכבדות שיש לכל משפחה.

נסיעות לימי גיבוש

מעבר להסעות היום יומיות חברת ההסעות מעניקה לכל לקוח שלה גם אופציה של תיאום נסיעה למקומות שונים ברחבי ישראל עבור ימי גיבוש. בהתאם למסלול ולתוכנית שנקבעה ליום זה. הנהג ממתין לעובדים בדרך כלל ליד המשרד וכך הם עולים להסעה בציפייה דרוכה לראות מקומות קסומים ולחוות חוויות נפלאות.

כך הם נוסעים למקומות יפהפיים כמו לדוגמה יער שבו תואמה מראש תחרות בין קבוצות העובדים בסגנון של המרוץ למיליון. בהתאם לשאלות שיהיו בכרטיסיות, העובדים יחשבו יחד מהי התשובה הנכונה ואם הם ענו נכון, יוכלו להתקדם לשלב הבא. בזכות שיתוף הפעולה של העובדים השונים, אחת הקבוצות מנצחת בתחרות.

שאלות ותשובות

 

איזו היערכות אמורה לבצע הנהלת החברה כדי להתחיל מערך הסעות?

שירות הסעות אפשרי כאשר יש ריכוז גדול של עובדים אשר גרים בערים הסמוכות למשרדי החברה.
לכן בשלב הראשון יש לבצע מיפוי של כל העובדים על פי עיר המגורים והשכונה, או לחלופין היישובים השונים הקיבוצים והמושבים.
לאחר קבלת הנתונים הללו, נוכל לתכנן את קווי ההסעות.

כיצד אתם ערוכים בנושא התחזוקה השוטפת והתקינות של מי רכבי ההסעות.

בהתאם להוראות החוק יש בחברה שלנו קצין רכב. הוא והצוות שלו בוחנים באופן מוקפד את מצב התחזוקה של כל אחד מהרכבים לפני הנסיעה.
אם יש תקלה ולו הקטנה ביותר שעלולה ליצור השלכות על תקינות הרכב או על הבטיחות שלו רכב זה לא ייצא לנסיעה היומית שלו, אלא יועבר למוסך.
את הנסיעה הקבועה יבצע נהג זה באמצעות רכב חלופי מצי הרכבים שלנו.

האם הנהגים שלכם עוברים השתלמויות מקצועיות?

נושא ההדרכה הוא אחד מאבני הדרך שלנו בחברת ההסעות. לכן לעיתים תכופות העובדים עוברים השתלמויות תיאורטיות ומעשיות בנושאים שונים אשר קשורים לתפעול הרכבים, חוקי התנועה, התנהגות הולמת לקהלים השונים ועוד.

אנחנו מעוניינים להצטרף לשירות ההסעות באזור המרכז, עם מי אפשר לשוחח או להיפגש כדי לקדם תהליך זה.

תודה על האמון, נשמח להעניק לכם שירות מקצועי.
השאר כאן את פרטייך ואיש הקשר שלנו ישוחח אתך בהקדם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק