Fraud Blocker

הסעות עובדים בעכו

הסעות עובדים בעכו

02.06.24

מקצת מתושבי עכו עובדים במקומות שונים בעיר כמו באזור התעשייה, אך רובם עובדים בסביבה שהיא רחוקה. הם נוסעים קילומטרים רבים בכל יום דרומה לכיוון חיפה, צפונה לכיוון נהריה וגם מזרחה לכיוון כרמיאל.

הסעת עובדים בעכו

עומסי התנועה בכבישי הצפון יצרו בעייתיות במקומות עבודה רבים ולכן ההנהלות החליטו שיש להפעיל הסעות עובדים בעכו כדי שהעבודה תתבצע באופן ראוי. לעיכובים בהגעת העובדים למקום העבודה בכל יום יש השלכות רבות על תפוקת העבודה, על החיוניות של העובדים ועל ההתנהלות העסקית והכלכלית של החברה. לכן הנהלת החברה רואה חשיבות עליונה במציאת פתרונות הולמים שיובילו לעבודה נורמטיבית ולרווחת העובדים.

חשיבה על קווי הסעות

העובדים שנוהגים פרקי זמן ארוכים בכל יום כבר חסרי סבלנות ולכן כאשר הם שומעים על הרעיון של הסעות עובדים בעכו, הם מקבלים אותו בברכה ומשתפים פעולה כדי לקדם מהלך זה. בשלב ראשון עובדי מחלקת משאבי אנוש מרכזים את המידע על מקומות המגורים של העובדים אשר גרים בעיר זו. המגמה היא ליצור קווי הסעות עובדים שהם יעילים, לבצע איסוף מהיר של כל העובדים מנקודת מפגש בה יש חניה נוחה לאוטובוסים כמו בסמוך לקניון או לבית הספר.
אפשרות נוספת היא לבצע איסוף מתחנות האוטובוס הפזורות ברחבי השכונה וכאשר כל אחד מהעובדים הוא בעל משמעת עצמית ומגיע בזמן לתחנה על פי ההנחיה של שירותי הסעות, כל העובדים מגיעים במועד למשרד.
הסעות עובדים בעכו מתבצעות הן מהעיר העתיקה והן מהשכונות הוותיקות והחדשות ברחבי העיר וזאת על פי כמות העובדים שמתגוררים בכל שכונה. יש שכונות כמו כרם האמנים ושיכוני הצפון שעבורן יתבצע קו הסעות באמצעות אוטובוס חדשני המכיל כשישים מקומות ישיבה. בשכונות שיש בהן פחות אוכלוסייה כמו שכונת הפיקוסים ונווה אביב תתבצע ההסעה באמצעות מיניבוסים המכילים כמות קטנה יותר של מושבים.

הסעות עובדים בעכו – המפתח להצלחה

שביעות הרצון של כל אחד מהעובדים היא נקודה חשובה ברצון שלו לתרום לחברה שבה הוא עובד. לכן כאשר הנהלת החברה מחליטה לתאם הסעות יום יומיות באמצעות חברת הסעות עובדים, יש הרגשה מעולה בקרב העובדים. במציאות הנוכחית של עומסי התנועה העצומים לא מדובר במותרות אלא בצורך בסיסי. העובדים מודעים לעובדה שפעולה זו תיצור מהפך עבורם לאור היתרונות הרבים של מהלך זה:
• הם לא יצטרכו לנהוג כל יום מביתם עד מקום העבודה, דבר שאורך זמן רב.
• כאשר נוסעים בכלי תחבורה ציבוריים כמו אוטובוסים או מיניבוסים יש אפשרות לנסוע בנתיבי תחבורה ציבוריים וכך זמן הנסיעה מתקצר באופן משמעותי ביותר.
• יש אפשרות לנצל את זמן הנסיעה לטובת עניינים פרטיים ובעיקר עבור ענייני עבודה. כך זמן הנסיעה הופך להיות חלק מהזמן המוקדש לעבודה והדברים זורמים ללא עיכובים.
• כל העובדים מגיעים בזמן לעבודה בבוקר וכך לא נוצרים מצבים שיש עובדים שאינם משתתפים בישיבות הפיזיות. גם הצטרפות לישיבה בזום תוך כדי נסיעה אינה מהלך חכם כיוון שהנהג אמור להתמקד במה שקורה בדרכים והסחת הדעת היא מסוכנת.
• העובדה שיש הסעות עובדים בעכו מפחיתה משמעותית את ההוצאות החודשיות בגין השימוש ברכב, כמו דלק, חלפים, טיפולים במוסך ועוד.
• הסעה מרוכזת בשעות אחר הצהרים מבטיחה שהעובדים יגיעו בזמן לביתם וכך נמנעים עיכובים שונים המשפיעים גם על החיים המשפחתיים.

האחריות על תיאום הסעות לעובדים

יש כמה שלבים בתיאום של ההסעות עבור העובדים. בתחילת הדרך מחלקת הרווחה מבצעות מיפוי של סביבת המגורים של כל אחד מהעובדים כדי לבנות את מערך שירותי הסעות בצפון. לאחר מכן משייכים את כלי התחבורה המתאים ביותר לכל אחד מקווי ההסעות.
במהלך העבודה השוטפת האחראי בחברה העסקית נמצא בקשר ישיר עם האחראי בחברת ההסעות כדי להעביר נתונים און ליין. יש שינויים שהם מינוריים שאין להם השפעה אך יש גם שינויים שהם אקוטיים כיוון שהם מצריכים שינוי בכלי התחבורה. לעיתים הנהג שביצע עד עתה הסעות באמצעות אוטובוס גדול יעבור למיניבוס שיש בו פחות מושבים וגם אלו שביצעו הסעות באמצעות מיניבוס עוברים לא אחת להסעות באמצעות אוטובוס.

שירות לקוחות ברמה יוצאת דופן

מנהליה של חברת ההסעות רואים חשיבות רבה בהענקת שירות בטיב מעולה ללקוחות. זו הסיבה שהנהגים עוברים מעת לעת הכשרות מקצועיות, ריענון של חוקי הדרך והעצמת השירות האיכותי לכל אחד מהלקוחות ומהעובדים שנוסעים במסגרת זו.
מעבר לכך כיוון שמדובר בצי גדול של רכבים, קצין הרכב אחראי על תקינותם של כל הרכבים ורק רכב שעבר את כל המבדקים יוצא לנסיעה. אם מתגלה תקלה הרכב יועבר לטיפול במוסך וההסעה הקבועה תתבצע באמצעות רכב חלופי בגודל המתאים. המטרה היא לא לעכב את העובדים בדרכם לעבודה וגם לא בדרכם הביתה אחר הצהרים.

שירות 24 שעות ביממה

החברה מעניקה שירות סביב השעון לעובדי המשמרות. מדובר בעובדים אשר זקוקים להסעה יום יומית למשמרת שלהם בנמל הימי או בשדה התעופה בחיפה, בבתי החולים כמו רמב"ם או בני ציון בחיפה וגם במפעלים הממוקמים בכל אזור הצפון. העובדה שיש הסעות מייתרת את הצורך של העובדים לנסוע בשעות הבוקר המוקדמות והלילה המאוחרות בדרכים.

הסעות לעובדים אינן עניין של מה בכך ויש לתכנן אותן באופן מקצועי ומדויק. דבר אתנו ואנחנו נשמח להעניק לך את מלוא המעטפת.

 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק