Fraud Blocker

הסעות עובדים בנתיבות

הסעות עובדים בנתיבות

02.06.24

בשנים האחרונות נתיבות הפכה להיות עיר מרכזית בנגב המערבי, כמות התושבים שלה גדלה באופן משמעותי והיקפי הבנייה בה הם גדולים מאד. גידול זה מצריך את הרחבת הכמות של מקומות העבודה וזו הסיבה שמקימים בה כעת אזור תעשייה נוסף שיעניק פתרונות לפרנסתם של אלפי התושבים החדשים בעיר.

הסעת עובדים בנתיבות

חלק מתושבי העיר עובדים בה ויש אחרים שנוסעים בכל יום לערים הסמוכות כמו אופקים ובאר שבע בדרום או לחלופין לכיוון אשקלון ואשדוד צפונה. כך או כך עומסי התנועה העצומים לאחרונה חייבו את החברות למצוא פתרונות מעשיים ולכן רבים מהם החליטו לבצע הסעות עובדים בנתיבות כדי להקל על העובדים ביום יום ולאפשר להם הגעה מהירה מביתם למקום העבודה וגם בכיוון ההפוך.

הסעות עובדים בנתיבות – בחירה של קווי נסיעה

הסעות עובדים מיושמות בפועל בשכונות השונות ומנהלי הלוגיסטיקה בוחנים את כמות העובדים אשר מתגוררים בכל אחת מהשכונות כדי לקבל החלטות על כמות העובדים בכל אחד מהקווים ומה יהיה כלי התחבורה המתאים ביותר לכל אחד מקווים אלו. המגמה היא שיהיה אוטובוס או מיניבוס לכל שכונה או לחלופין לאחד הסעה של שתי שכונות שהן סמוכות זו לזו.
בדרך זו העובדים אשר מתגוררים בשכונות שבטי ישראל ומלכי ישראל נוסעים יחד וכך גם דיירי קריית מנחם וקריית בן אריה. זוהי האופציה המיטבית של הסעות עובדים בנתיבות כדי לתת מענה מושלם לכל חברה שמעסיקה עובדים ברחבי העיר המתפתחת. לאור הקמת השכונות החדשות מוסיפים על פי הצורך גם שירותי הסעות מהשכונות הללו. מדובר בנושא מהותי וחשוב ביותר אשר מדרבן את תושבי העיר וגם אזרחים ממקומות מגורים אחרים לעבור לעיר, כיוון שזוהי הטבה מהותית המשפיעה על איכות החיים שלהם.

פקקי התנועה בישראל

בתוך הערים בישראל וגם מחוצה להן יש בשעות מסוימות הן בבוקר והן אחר הצהרים פקקי תנועה עצומים. דבר זה יוצר עיכוב משמעותי בהגעתם של העובדים לעבודתם וגם עיכוב בהגעה לביתם אחר הצהרים. זו הסיבה שנושא הסעות עובדים בנתיבות קיבל חשיבות עצומה ועובדים רבים מבררים אם קיימת אופציה כזו לפני שהם חותמים על הסכם העבודה.
זאת כיוון שהעובדים אינם מעוניינים להימצא פרקי זמן ארוכים ביותר בתוך הרכב הפרטי עד ההגעה ליעד. זה גורם לנסיעה עצבנית, לחוסר סבלנות ולחוסר שביעות רצון מהמצב הנתון.

יתרונות של הסעות עובדים

חברת הסעות עובדים מתמחה במציאת הפתרונות הנכונים ביותר בכל אזור מגורים. בהתאם לכמות העובדים הזקוקים להסעה ולכבישי הגישה לכל יעד, המומחים שלה מתכננים את מסלולי הנסיעה תוך שימוש בנתיבי תחבורה ציבוריים כדי שזמן הנסיעה יהיה קצר ככל האפשר.
לאור העובדה שהעובדים אינם נוהגים בפועל אלא סומכים על הנהג המיומן, הם מסוגלים לבצע אין ספור פעולות במהלך הנסיעה היום יומית. בדרך כלל הם מקדמים מהלכים שונים הקשורים לעבודה השוטפת. מעבירים נתונים ומידע, מעניקים הכוונה לעובדיהם, תשובות לקולגות ולמנהלים ועוד. בדרך זו הם מנצלים את הזמן האבוד לפעילות חשובה ביותר עבור כל עסק.
מעבר לכך העובדה שיש הסעות עובדים בנתיבות יוצרת חיסכון כספי משמעותי ביותר לכל משפחה. לאור יוקר המחיה הגבוה הקיים בישראל מדובר בנושא בעל חשיבות עצומה. העלויות עבור דלק, טיפולים במוסך ורכישת חלפים מצטמצמים מאד ולכן יש לכל אחד מהם יותר כסף פנוי למטרות אחרות.
יש גם משפחות שהחליטו לאור קיומן של ההסעות לוותר על רכב משפחתי אחד וכך הם מסתדרים עם רכב אחד בלבד. פעולה זו מפחיתה בצורה קיצונית את רמת ההוצאות החודשיות של התא המשפחתי לתחבורה.

תיאום של הסעות לעובדים

כאשר הנהלה של חברה מסוימת מחליטה על צעד של הסעות עובדים בנתיבות ההמלצה היא לבצע זאת עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. חברת הסעות בדרום מתמקצעת בתחום זה כבר שנים רבות ואנשיה מעניקים לכל עסק את כל המעטפת הנחוצה לו בנושא זה.
זה מתחיל בהדרכה ובהכוונה ממוקדת לגבי מיפוי אזורי המגורים של העובדים, ממשיך בסיווג של קווי הנסיעה השונים ובתיאום של כלי התחבורה הנכון ביותר לכל אחד מהקווים האלו. יש קווים שעולים עליהם עובדים רבים ולכן האופציה המתאימה ביותר היא אוטובוס בעל כשישים מושבים נוחים. לביצוע של קווים שבהם כמות העובדים היא קטנה יותר יגיעו מיניבוסים שיש בהם כמות קטנה יותר של מושבים כמו עשרים או שלושים וזאת על פי הרשימות של העובדים בסביבת מגורים זו.

האחריות של חברת ההסעות

הסעות עובדים היא נושא דינמי ובאופן טבעי יש מעת לעת שינויים בכמות העובדים. יש עובדים שעוזבים, אחרים שמתווספים וגם כאלו שעוברים דירה. לאור זאת מתקבלים כל הזמן עדכונים רלוונטיים והאחראי בשירות ההסעות לעובדים מבצע את השינויים המתבקשים עקב כך. לעיתים הדבר מצריך רכב גדול יותר כמו מיניבוס לשלושים עובדים במקום לעשרים, ולעיתים במקום מיניבוס של חמישה עשר מושבים יגיע לאזור מסוים מיניבוס של שמונה מקומות בלבד.
העדכונים של הנהלת החברה הם אקוטיים כדי שלא יוצר מצב שבו עקב השינויים לא יהיו די מקומות ישיבה ברכב ההסעות.

שאלות ותשובות

האם יש לכם שירות של הסעות עובדים בנתיבות מבתיהם של העובדים לשדה התעופה?

התשובה היא חיובית. בצי הרכבים שלנו יש מיניבוס ייעודי עבור הסעות לשדה התעופה לאור היתרונות הרבים שלו. יש בו מושבים מרווחים מאד המתאימים לנוסעים שאמורים להגיע לטרמינל וגם לאלו שהם עייפים מאד לאחר הנחיתה.
כמו כן יש במיניבוס זה תא מטען גדול וזה מספיק לאחסון כל המזוודות והתיקים של העובדים.
הנהג המיומן מגיע לביתו של כל אחד מהם וכך הוא מקבל שירות VIP בהלוך וגם בחזור.
שירות זה מייתר את הצורך בהסעות אישיות של קרובי משפחה, חברים, או לחלופין חנייה יקרה של הרכב בחניון לטווח ארוך בשדה התעופה בן גוריון.

האם אוכל לקבל פרטים של איש הקשר באחת החברות שמקבלות מכן שירות של הסעות עובדים בנתיבות כדי לקבל ממנו המלצה

השאר כאן את פרטייך ותקבל מאתנו רשימה של כמה וכמה לקוחות עסקיים. תוכל להתקשר לכל אחד מהם ולקבל את ההתרשמות שלהם מהשירות המקצועי המסור שלנו.

מה קורה כאשר רכב שלכם תקול?

קורה מעת לעת שיש רכב תקול אך מצב זה אינו מעכב את הסעות עובדים בנתיבות.
קצין הבטיחות של צי הרכב שלנו מנתב במקרה זה כלי תחבורה אחר לטובת ההסעה הספציפית וכך העובדים מגיעים בזמן הן למקום העבודה והן לביתם אחר הצהרים.

האם יש לכם שירות 24/7 עבור עובדי המשמרות?

חלק ניכר משירות הסעות עובדים בנתיבות הוא עבור עובדי המשמרות.
ההסעות מתבצעות לאתרים שבהם עובדים סביב השעון כמו בית חולים סורוקה בבאר שבע, בית חולים ברזילי באשקלון, מפעלי תעשייה שונים בנגב ועוד.
אם יש לך צורך בשירות זה השאר כאן את פרטי ההתקשרות שלך ונציג שלנו ישוחח אתך בהקדם כדי לתת לך את מלוא המידע.
הנהגים בשירות זה מסיעים את העובדים למשמרת הקרובה וגם ממתינים בחניון לעובדים שמסיימים את המשמרת הנוכחית, כדי להסיעם לביתם בכל שעה במהלך היום והלילה, בשבתות ובחגים.

אם זה בדיוק השירות שנחוץ לכם, נשמח להעניק לכם שירות ייחודי. דברו אתנו ונקדם את התהליך על פי הצרכים הספציפיים שלכם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק