Fraud Blocker

הסעות עובדים בנס ציונה

הסעות עובדים בנס ציונה

03.03.22

אחת ההטבות המועדפות על עובדים רבים היא שירותי הסעות אל מקום העבודה וממנו בכל יום. לאור החשיבות המכרעת של נושא זה, עובד יחליט על הצטרפותו למקום עבודה לאור יתרונות כאלו ואחרים ואחד מהם הוא השיקול של נסיעה יום יומית בהסעה המסודרת, בכל רחבי הארץ.

ההתנהלות היום יומית בנושא ההסעות

לעובדים נמאס לעמוד שעות בפקקים בכל יום. לאורך כל הנסיעה הם מקבלים שיחות טלפון, נכנסים מיילים, הודעות ווטס אפ חשובות הקשורות לתפעול השוטף ועוד. הנהג מרוכז בדרך הארוכה והאיטית למשרד ועם זאת הראש שלו כבר בעבודה ובנושאים הרבים שעליו לטפל בהם, כדי שהדברים יתנהלו כסדרם.

אך כאשר יש הסעות עובדים בנס ציונה, העובד ממתין מחוץ לביתו בשעה שעליה סוכם, הוא עולה לאוטובוס הנוח והממוזג מתיישב בנוחות על המושבים הרכים, מדבר עם החברים, או מתפעל את הנושאים הקשורים להתנהלות במשרד. בדרך זו כל השעות שהוא בזבז על הפקקים הופכים כעת לשעות שמנותבות נטו לעבודה. הוא פותח את המחשב הנייד שלו או עובד באמצעות הסלולרי וכך לאחר פרק זמן של פרודוקטיביות הוא מגיע למשרד וממשיך מהעמדה שלו לטפל בכל הנושאים הרלוונטיים.

לאור זאת החברה הרוויחה שעות עבודה רבות של העובדים הן בהסעה למשרד או למפעל והן בהסעה הביתה ולכן קיימת כדאיות כלכלית רבה לממן את שירותי הסעות עובדים בנס ציונה לאורך כל השנה מעבר ליתרונות רבים נוספים.

צי האוטובוסים של חברת ההסעות

הסעות עובדים בנס ציונה מתבצעות באמצעות אוטובוסים חדשים ומפוארים שמאפשרים נסיעה נוחה ובטוחה. צי הרכבים כולל מיניבוסים אשר מותאמים לכמויות שונות של נוסעים, 15 מקומות, 20 מקומות וגדלים נוספים של מיניבוסים. בנוסף לכך אוטובוסים ממוזגים שיש בהם 60-50 מקומות ישיבה ומתאמים להסעות קבועות בקווים שיש בהם איסוף של עובדים רבים מעיר מסוימת, לכיוון המשרד או המפעל.

האחריות בנושא תפעול האוטובוסים הוא של קצין הבטיחות אשר מוודא שכל אחד מכלי התחבורה הוא תקין ולכן מאשר לו לצאת לנסיעה. כל בעיה ולו הקטנה ביותר מקרקעת את האוטובוס והנהג יבצע את ההסעה היומית באמצעות כלי תחבורה אחר. הנהגים של חברת ההסעות הם נהגים וותיקים ומנוסים ולכן הם מובילים את העובדים בבטחה בכל יום למקום העבודה ולאחר מכן לביתם בתום יום העבודה.

הסעה אידאלית עבור העובדים

העובדים נהנים מנסיעה ברכבים נקיים, ריחניים ואסתטיים, אשר נעים להיכנס אליהם ונעים לשהות בהם לאורכה של כל הנסיעה הן אם היא קצרה והן אם היא ארוכה. אחד היתרונות המשמעותיים של הסעות עובדים בהרצליה הוא בכך שאפשר לתאם נסיעות לכל מקום, הן לערים הסמוכות כמו ראשון לציון ורחובות והן לערים רחוקות כמו ירושלים חיפה, באר שבע וכו'.

כאשר יש הסעות מאורגנות קל להגיע בכל יום גם למקומות עבודה שהם מרוחקים ונושא פקקי התנועה אינו מהווה שיקול בבחירת מקום העבודה. מעבר לכך שזמן הנסיעה מנוצל בדרך כלל להשלמת נושאים הקשורים בעבודה השוטפת, וכך התחושה היא שהעובד כבר נמצא במשרד ומקדם תהליכים שונים.

תיאום ההסעות עבור מקומות העבודה

לכל מקום עבודה יש צורך אחר ולכן לא מבצעים השוואות ולא מעניקים לכל הלקוחות שירות זהה. מתבצעת שיחת אפיון לכל לקוח חדש ובהתאם לכך קובעים את המסגרת של ההתנהלות שתתבצע ביום יום. יש מקומות עבודה שהצורך שלהם הוא בשירות של 24 שעות ביממה כמו בשדה התעופה ובבתי חולים ויש מקומות העבודה שבהם כל העובדים מגיעים בבוקר ויוצאים לביתם אחר הצהרים.

הערך המוסף של ההסעות עבור העובדים

שירותי הסעות הינה הטבה חשובה מאד עבור העובדים, כמו שכר, תנאים מועדפים, בונוסים וכו'. כיוון שבדרך זו העובדים חוסכים סכומים כספיים ניכרים בכל חודש כיוון שהם לא צריכים לרכוש מכונית, לשלם עבור דלק, ביטוח ועלויות נוספות באופן שוטף. זו סיבה מספיק חשובה וטובה ולכן היא יוצרת תמריץ לעובדים לעבוד במקום עבודה זה או אחר.

נושא פקקי התנועה מרתיע עובדים רבים ולכן יש להם העדפה ברורה לאופציה של הסעות עובדים בנס ציונה. הם כבר שבעים מהעמידה שעות על גבי שעות בפקקים, מהשעות המבוזבזות ובעיקר מהעובדה שהעצבים שלהם מתוחים והם מגיעים למקום העבודה חסרי סבלנות וחסרי אנרגיה, אחרי כל מה שעבר עליהם מהבוקר על הכביש. לכן עבורם הגעה באמצעות הסעה היא הפתרון האידאלי של הגעה בזמן ולכן כאשר יש שירות כזה, הדבר מעלה חיוך רחב על פניהם.

הסעות עובדים בנס ציונה יוצאות בזמן הן בבוקר והן אחר הצהרים, בדרך זו העובדים מנהלים באופן נכון ומאוזן את חייהם, אשר נעים בין הבית לבין מקום העבודה והדבר משפר מאד מצד אחד את התפקוד שלהם בבית עם בני המשפחה ומצד שני מעניק תחושת שייכות למקום העבודה.

הסעות VIP

מעבר לנושא היום יומי של ההסעות, חברת הסעות עובדים בנס ציונה מבצעת גם הסעות מיוחדות על פי ההזמנה של הנהלת החברה. אלו נסיעות של אנשי עסקים המגיעים מחו"ל כך שאוספים אותם משדה התעופה ומסיעים אותם למקום הנדרש. לעיתים מדובר בקולגות אשר מסיעים אותם לסיור במפעל אוו במקום אחר, כדי שיתרשמו מהפעילות העסקית ומההישגים של החברה.

יש גם ימים שבהם העובדים יוצאים ליום גיבוש במקומות שונים בצפון או בדרום וכך הם נהנים מטיול נהדר במקומות קסומים ברחבי ישראל.

לוגיסטיקה במערך ההסעות

שיטות האופרציה המתוחכמות שלנו מובילים לכך שמערך ההסעות הוא מתוכנן ומדויק. אנחנו מודעים לפקקי התנועה ולעיכובים השונים ולכן מביאים זאת בחשבון בעת קביעת נקודות האיסוף ולוח הזמנים בין נקודה לנקודה ומהנקודה הראשונה ועד ליעד. אף על פי שמדובר בנושא מורכב שיש בו גם מדי פעם שינויים עקב תוספת של עובדים מצד אחד ויציאה לחופשות או עובדים אשר עובדים מהבית מצד שני, ההסעות ברוב המקרים מגיעות במועד.

המוקד ערוך לכל תרחיש ובהתאם לכך מתבצעים שינויים מידיים כמו כלי תחבורה גדול או קטן יותר, שינויים בלוחות הזמנים בתחנת איסוף מסוימות ועוד. מערך ההודעות מיידע את העובדים על כל שינוי כדי שלא יהיו עיכובים.

שאלות ותשובות

כיצד מתאמים קו איסוף חדש?

נציג התפעול שלנו ישוחח אתכם ויקבל את מלוא המידע כדי לתאם את האוטובוס בגודל המתאים ולתכנן את הדרך שהיא המיטבית והקצרה ביותר. בהתאם לכך יתואמו לוחות הזמנים עם העובדים אשר גרים בעיר זו.

אנחנו זקוקים לתיאום נסיעה עבור חמישה אנשי עסקים שיגיעו בחודש הבא מחו"ל. ההעדפה היא נסיעה במיניבוס מרווח ומפואר מבית המלון בתל אביב למפעל בדרום. כמה זמן מראש יש לתאם זאת ומהן העלויות?

רצוי לתאם זאת לפחות שבועיים מראש כדי שנשריין את הרכב הייחודי שלנו למטרה זו. איש הקשר שלנו ישוחח אתכם לגבי העלויות בהתאם למרחק הגיאוגרפי ולכמות השעות שבהן הרכב ישרת את האורחים.
השאר כאן את הפרטים שלך ואיש הקשר שלנו ישוחח אתך בהקדם.

מהו האוטובוס הגדול ביותר שקיים בצי הרכב שלכם?

באוטובוסים החדשים שלנו יש במקסימום בין 60-50 מקומות ישיבה. אם כמות העובדים בקו ההסעות היא גדולה יותר, אנחנו מפצלים את הקו לשניים. האוטובוס מסיע את רוב העובדים ובנוסף לכך מיניבוס אוסף עובדים מ3-2 תחנות איסוף ספציפיות בלבד שיש בהן הרבה עובדים וממשיך למקום העבודה.

אפשר לקבל המלצות על חברת ההסעות שלכם?

ברצון רב, השאר כאן את פרטיך ונעביר לך רשימה במייל.

אם אתם מעוניינים בשירות הסעות לעובדים שהוא ברמה אחרת מעל כולם, הגעתם למקום הנכון. נשמח לתאם עבורכם את קווי ההסעות הנחוצים לכם ועל פי לוח הזמנים שנוח לכם.

הסעות עובדים באזורים נוספים: הסעות עובדים בהרצליה | הסעות עובדים בהוד השרון | הסעות עובדים ברמת השרון

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק