Fraud Blocker

הסעות עובדים בלילה: למה יותר בעלי עסקים משקיעים היום בשירותי הסעות?

הסעות עובדים בלילה: למה יותר בעלי עסקים משקיעים היום בשירותי הסעות?

26.09.21

שיקולים רבים הופכים מקום עבודה למבוקש: שכר נאה, תנאים טובים, צוות חזק, ומורל גבוה. שינויים קטנים יכולים לעשות את כל ההבדל בין מקום העבודה שלכם לבין המקום של המתחרים, ואחד מהם הוא האופן שבו העובדים שלכם מגיעים לעבודה.

אם שעות העבודה אצלכם בעסק מתחילות בבוקר ונגמרות בלילה, כדאי שתבחרו את אחת מחבילות שירותי ההסעות של חברת רון גל, שמציעה, בין היתר, גם שירותי הסעות עובדים בלילה. שירות זה יעיד על האכפתיות שלכם מרווחת העובדים, והמוניטין המצוין שלכם כבעלי עסקים ומנהלים שדואגים לרווחת עובדיכם, ימשוך אל הארגון שלכם את העובדים החרוצים והרווחיים ביותר.

כשרווחת העובדים היא השיקול העיקרי של ההנהלה, הרווחים מתחילים לזרום

גם אם המשמרת האחרונה בלוח הזמנים של פעילות העסק מסתיימת בשעות בהן התחבורה הציבורית עדיין פעילה, שירות הסעות עובדים בלילה הוא בונוס נחמד.

במקום שהעובדים שלכם יגיעו עם רכב או יסתמכו על תחבורה ציבורית, הנהגים הוותיקים והמקצועיים של חברת רון גל מסיעים את העובדים ומחזירים אותם לביתם בסיום המשמרות, בהתאם ללוח זמנים מתוכנן מראש, עם יעדי נקודות איסוף והורדה שתקבעו.

כוח העבודה המשתנה

בני הדור שנקרא דור המילניום, נכנסו לכוח העבודה בכמויות גדולות, ויש להם השפעה משמעותית על שימור כישרונות ומדיניות הסעות עובדים. על מנת להפוך למעסיק מועדף בעידן זה, בעלי עסקים מבינים שחשו שיישמו מדיניות שתומכת במאזן חיובי בין העבודה לחיים הפרטיים, והשירותים שמוצעים על ידי חברת רון גל, שכוללים, בין היתר, גם שירותי הסעות עובדים בלילה, משיגים את המטרה הזו בדיוק.

העובדים של היום מעדיפים לעבוד בארגונים שחולקים את הערכים שלהם. מסיבה זו, הם מחפשים במקומות עבודה הטבות מסוגים שונים מהצעות העבודה הקלאסיות, וזוהי הזדמנות חשובה למעסיקים להתבלט בין המתחרים.

יתרונות שירותי הסעות עובדים בלילה

שירותי הסעות עובדים בלילה, בחבילות המשתלמות שמוצעות אצלנו, מגיעים עם כמה יתרונות שכולם, או רובם הגדול, מתנקזים לרווח כלכלי שלכם.

צוות שמגיע לעבודה בדיוק בזמן (בדיוק בזמן = כמה דקות לפני, כן?) ייעל את העבודה, אתם יכולים להגיד שלום יפה לאיחורים ותירוצים 🙂

חיסכון בהוצאות. אם כל העובדים שלכם מגיעים וחוזרים עם שירות הסעות, אתם חוסכים לעסק תשלומים על נסיעות.

מכירות מכירות מכירות. פרק הזמן שבו העובדים נמצאים ברכב ההסעה יכול להיות זמן טוב לגיבוש ביניהם. צוות עובדים מגובש הוא צוות שנהנה להגיע לעבודה, וצוות שנהנה להגיע לעבודה הוא צוות שמצליח להגיע ליעדי המכירות שהצבתם.

בשורה התחתונה, הארגון שלכם מקבל מוניטין של מקום העבודה הכי טוב

עסק שדואג לעובדים שלו לתנאים טובים מושך אליו את העובדים הנכונים. לא לכל עובד יש רכב, והתחבורה הציבורית לא תמיד פעילה בשעות הלילה, כך שעובדים חדשים ואיכותיים עשויים לחשוב פעמיים אם להצטרף לארגון שלכם, ובמקרים רבים תאבדו כישרונות מעולים. אתם לא יכולים להרשות את זה לעצמכם, אתם הרי מקום העבודה הכי שווה באזור!

הסעות עובדים בלילה: שאלות ותשובות

מהם הסיכונים בנסיעת פועלים בלילה ברכב פרטי או בתחבורה הציבורית?

עובד שמתחיל או מסיים לעבוד בשעות מאוחרות צובר עייפות, וגם בשעות שבהן הכבישים ריקים או שהתנועה דלילה, העייפות יכולה להוות סכנה. שירות הסעות עובדים בלילה מונע את תאונת הדרכים הבאה ולהבטיח שהעובדים שלכם מגיעים לעבודה בזמן וחוזרים הביתה בשלום.
העובדים שלכם יוכלו לנצל את הזמן בהסעה כדי לקבל כמה רגעים של מנוחה לפני שהם מגיעים לעבודה בלילה. זה יבטיח שהם יתפקדו כמו שצריך במשמרת, עם פול פאוור.

האם שירות הסעות עובדים בלילה יקר יותר מהתעריפים המוצעים לשירותי הסעות ביום?

שירותי חברת הסעות זמינים מסביב לשעון, ותעריפי החבילות נקבעים בהתאמה ללוחות הזמנים ומאפייני השירות הדרוש לארגון. כל הצעת מחיר מתומחרת בהתאם לסוג הרכב המועדף, נקודות האיסוף השונות ולוחות הזמנים המבוקשים.
שירותי הסעות עובדים בלילה מתומחרים כמובן מחוץ לשעות התחבורה במהלך היום, אבל השירות מציע אלטרנטיבה משתלמת ובמחירים סבירים, כך שתמיד יהיה שירות הסעות לילי שמותאם לבעלי ארגונים שמעדיפים אפשרות זו, בחבילות שתואמות את התקציב שלהם.

אילו יתרונות מגיעים עם הזמנת שירותי הסעות עובדים בלילה?

שירותי הסעות עובדים בלילה זמינים לארגונים מכל תחומי התעשייה ובכל הגדלים. כשהעובדים מסיימים משמרת לילית, בשעות בהן התחבורה הציבורית אינה פועלת, וגם אם יש ברשותם רכבים פרטיים, שירותי הסעות ליליים הם תנאי העסקה אטרקטיביים מבחינת עובדים רבים.
השירות תורם גם להגברת התפוקה במהלך העבודה, כך שלארגון יש מוניטין ללא דופי של ארגון שדואג לרווחת עובדיו, מה שיתרום גם למשיכת כישרונות מובילים.

מה חשוב לוודא לפני הזמנת שירותי הסעות עובדים בלילה?

לפני הזמנת שירות הסעות עובדים בלילה, יש לוודא מול נציגי השירות של חברת ההסעות את שעות הפעילות של השירות, והיערכות החברה לספק שירותי הסעות ליליים, שתואמים את לוחות הזמנים של משמרות הארגון.
חוץ מזה, חשוב לוודא את רמת ההכשרה והמקצועיות של נהגי החברה, והיכולת לעמוד בלוחות הזמנים עם אפשרויות הגעה לנקודות האיסוף וההורדה שסוכמו מראש, עם היערכות גמישה לשינויים.

 

הסעות עובדים באזורים נוספים: הסעות עובדים באלעד | הסעות עובדים באור יהודה | הסעות עובדים בפרדס חנה

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק