Fraud Blocker

הסעות עובדים בלוד

הסעות עובדים בלוד

30.05.22

הצורך של הסעות עובדים בלוד נובע מהרצון להסיע את העובדים הרבים אשר עובדים בשדה התעופה ובמפעלים רבים בסביבת עיר זו. המטרה היא להקל על העובדים, כדי שלא יצטרכו לנסוע ברכבים הפרטיים שלהם ולכן עובדים באמצעות שירותי הסעות.

תוכן עניינים בעמוד

הסעות עובדים בלוד

רכבי ההסעות מותאמים לכמות של העובדים בשכונות השונות אשר אמורים להגיע בכל בוקר למקום העבודה. עבור העובדים זהו סידור נוח מאד שהם ממתינים בנקודה שנקבעה וכך הנהג אוסף את כל העובדים שגרים בעיר זו. לאחר מכן במידת הצורך הוא יוצא לכביש המהיר, נוסע בנתיבי התחבורה הציבוריים וכך מגיע תוך פרק זמן קצר ליעד.

הסעות עובדים בלוד עוברות בכל השכונות הרלוונטיות כדי לאסוף העובדים ולאפשר להם להגיע בנוחות מרבית הן לעבודה והן לביתם בתום יום העבודה.

החשיבה על הסעות לעובדים

ההנהלות של חברות רבות נכחו לדעת שהעומסים בכבישים יצרו מצב בעייתי מאד. העובדים אשר מגיעים באמצעות הרכבים הפרטיים שלהם מאחרים בכל יום לעבודה וכך נוצר חוסר משמעותי בשעות עבודה. מעבר לכך לאחר נהיגה של שעה או שעה וחצי, כל עובד שמגיע למשרד הוא חסר סבלנות, אחר כל הנסיעה הארוכה והנינוחות היא ממנו והלאה. הנסיעה הקשה הזו בבוקר יוצרת השלכות רוחביות על איכות העבודה ועל מצב הרוח הכללי של העובדים כולם ולכן חשוב לכל הנהלה למצוא לכך פתרון מהיר.

היתרונות של הסעה לעובדים

עצם העובדה שיש הסעות עובדים בלוד כבר מרגיעה את כל העובדים, הם יודעים שהם לא צריכים לנהוג כל בוקר לבלגן של הכבישים גם לא להיות לחוצים בצהרים כדי להגיע בזמן לאסוף את הילדים מגני הילדים ומבית הספר, לאור העומסים בכבישים. על פי הסידור החדש העובדים נוסעים למקום העבודה באמצעות רכבי הסעות גדולים או קטנים, על פי כמות העובדים בכל קו הסעות.

לאט לאט העובדים הסתגלו לעובדה שיש להם שירות הסעות ולכן הראש שלהם פנוי לעבודה כבר מהשעות המוקדמות של הבוקר. הם לא חושבים על הדרך ולכן הראש שלהם הרבה פחות עמוס והם כבר חושבים קדימה על המטלות השונות הקשורות למקום העבודה. לכן הם מנצלים את זמן הנסיעה במהלך הסעות עובדים בלוד ומקדמים תהליכים שונים בשיחות טלפון, בהודעות ובמיילים. בדרך זו כבר מהרגע שהם עולים להסעה גלגלי העבודה השוטפת נעים קדימה.

החיסכון האישי בזכות ההסעות

יש עובדים שעקב חוסר הנחיצות כעת של הרכב הפרטי, מכרו אותו וכך הם חוסכים מדי חודש את ההוצאות הנלוות כמו דלק, שירותי מוסך, ביטוח רכב ועוד. מדובר בסכומים משמעותיים ולכן היתרונות של ההסעות הם חשובים עבור כל העובדים.

הסעות לטיולים

הסעות עובדים בלוד אינן מיועדות רק להסעות יום יומיות למקום העבודה אלא גם לימים שבהם העובדים יוצאים לטיולים או לימי גיבוש. הנהג אוסף כרגיל את העובדים מביתם ולאחר מכן נפגשים כולם במשרד ויוצאים באוטובוס גדול כולם יחד לצפון, לדרום או לכל מקום אחר על פי התכנון המוקדם של מסלול הטיול.

עם הזמן העובדים כבר מכירים את הנהגים האדיבים ולכן הנסיעה למרחקים הארוכים היא המשך נורמטיבי של הנסיעות שלהם. הנהג מקבל מראש את שעות הביקורים שנקבעו מראש באתרים השונים והוא עושה כל שניתן כדי לא לאחר וכך העובדים ייהנו מיום מושלם במקומות שהם חדשים עבורם.

חלוקה של שעות העבודה ושעות המשפחה

במציאות העכשווית קיימת חשיבות רבה לחלוקה נכונה של שעות העבודה ושל שעות המשפחה. כאשר יש הסעות עובדים בלוד, החלוקה הזו הופכת להרבה יותר קלה ויציבה. העובדים מגיעים בזמן למקום העבודה וגם מגיעים בזמן הביתה. כך הם נהנים מכל העולמות ומסוגלים להקדיש את פרקי הזמן הנכונים גם לנושאי הקריירה וגם לבני המשפחה האהובים.

הזמנה של הסעות לעובדים

חברה אשר זקוקה לשירות קבוע של הסעת עובדים בלוד, מעבירה אלינו את מלוא המידע לגבי כמות העובדים בכל קו של הסעות וזאת על פי החלוקה של השכונות. בהתאם לכמות העובדים שאמורים להצטרף לכל קו הסעה, מתאמים כמה קווים יפעלו בעיר זו ומהו כלי התחבורה הנכון ביותר לכל קו. ברוב המקרים המיניבוסים שקיימים בכמה גדלים הם האופציה הנוחה ביותר לקווים הללו. יש מיניבוסים קטנים לכמות קטנה של נוסעים וגם גדולים שמכילים סביב 15 וסביב 30 מושבים.

נסיעות לחו"ל

כאשר כמה עובדים אמורים להגיע לטרמינל בשעה מסוימת כדי לטוס יחד ליעד כלשהו מעבר לים, הנהג של הסעות עובדים בלוד מסיע אותם לשדה התעופה בן גוריון. כך הם לא צריכים לבקש מקרוב משפחה או מחבר שיסיע אותם והרכב הפרטי שלהם נותר בחניה בבית, לאורך תקופת השהות שלהם בחו"ל.

גם כשהם חוזרים מהטיסה, הנהג המסור ממתין להם לאחר הנחיתה והוא מסיע כל אחד מהם לביתו.

הסעות לצוותי אוויר

צוותי אוויר אשר ממריאים ונוחתים לעיתים תכופות, זקוקים לאופציה של הסעות כדי להגיע מביתם לטרמינל וגם מהטרמינל לביתם. מאד נוח להם שמיד כשהם יוצאים לאחר הנחיתה ההסעה כבר ממתינה להם במקום קרוב וכך הם מגיעים במהירות לביתם.

בטיחות ותחזוקה של צי הרכבים

השמירה על תחזוקה נאותה ורכבים בטיחותיים הם דברים חשובים ביותר בחברת ההסעות. כל רכב נבדק באופן מוקפד בכל יום. רק לאחר שקצין הבטיחות משתכנע שהכול תקין, הנהג יוצא לדרך. בכל תקלה ולו הקטנה ביותר, האוטובוס או המיניבוס מועברים למוסך לתיקון וההסעות מתבצעות ברכבים חלופיים.

שאלות ותשובות

אנו זקוקים לשירותים קבועים של הסעות באזור של גבעת שמואל, פתח תקווה ורמת גן. האם אתם עובדים באזורים הללו?

כן אנחנו מעניקים שירות באזורים הללו. נשמח אם תשאיר כאן את הפרטים שלך כדי לקבל ממך את מלוא הנתונים. בהתאם לכך נוכל להגיש לך הצעת מחיר מפורטת, על פי כמות העובדים וכמות הקווים שיידרשו להסעות עבורם.אנו מעניקים שירות מקצועי באמצעות נהגים מנוסים, מיומנים ואמינים.

כמה זמן מראש יש להזמין שירותי הסעה עבור ימי גיבוש. מדובר בשלוש קבוצות של עובדים אשר מתוכננים לנסוע לימי גיבוש במקומות שונים בארץ באותו שבוע.

צי האוטובוסים שלנו ערוך לנסיעות מסוג זה, אך תמיד עדיף לבצע את התיאום מוקדם ככל האפשר.
יש ליידע אותנו את כמות הנוסעים בכל אחד מהטיולים המתוכננים, שעת היציאה ושעת החזרה המשוערת ואת המסלול המדויק של יום הגיבוש הכולל את כל התחנות בדרך.
בהתאם לכך נוכל לבצע את ההיערכות המתאימה ולהעניק לכם את מלוא השירות.

האם יש אפשרות לבצע הסעות בימים קבועים בכל שבוע, אך לא בכל ימי השבוע? אצלינו עובדים היברידית. שלושה ימים במשרד ויומיים עובדים מהבית ולכן אנחנו זקוקים להסעות רק בשלושה ימים קבועים.

אנחנו גמישים בתכנוני קווי ההסעות ולכן אנו משריינים את הימים הרלוונטיים ואת השעות המותאמות לכל לקוח.

האם יש ברשותכם רכב הסעות VIP אשר מתאים להיסעים של אורחים מחו"ל, משדה התעופה למשרדים שלנו או לבית המלון, נסיעות לכמה מקומות ברחבי הארץ ונסיעה מבית המלון לטרמינל בתום הפגישות העסקיות לאחר כמה ימים?

אנו מעניקים שירות מסוג זה למגוון לקוחות שלנו. יש ברשותנו רכב חדיש ומשוכלל שמותאם למטרות הללו. נשמח לקבל מכם מידע ולהעניק לכם את השירות הנחוץ על פי לוח הזמנים שלכם.

יש לכם צורך בהסעות לעובדים? בשביל זה אנחנו כאן. השאירו כאן את הפרטים שלכם ומומחה שלנו ישוחח אתכם בהקדם.

 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק