Fraud Blocker

הסעות עובדים בישראל

הסעות עובדים בישראל

06.12.17

רון גל - שירותי הסעות

מעסיקים רבים במשק הישראלי מספקים הסעות מאורגנות לעובדי הארגון כדי להגיע למקום העבודה בנוחות, בזמן ובבטחה, ההסעה נחשבת להטבה עבור העובדים והיא גם משפרת את תנאי העסקתם. לשירות ההסעות לעובדים יש יתרונות רבים לשני הצדדים, למעסיק ולעובדים, עם זאת חשוב לבחור היטב את חברת ההסעות על מנת להבטיח נסיעה נוחה ובעיקר בטוחה.

רון גל היא חברת הסעות ותיקה ומובילה בתחום ההיסעים, לחברה צי רכבים גדול ומגוון הכולל בין השאר אוטובוסים מפוארים וחדישים, מיניבוסים נוחים, רכבי הסעות זעירים, רכבי הסעות VIP ורכבים המיועדים להסעת בעלי מוגבלות. החברה מספקת שירותי הסעות בכל הארץ בהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח, תוך התחייבות למחירים משתלמים ולשירות ברמה גבוהה.

חברת הסעות לארגונים קטנים וגדולים בכל הארץ

שירות הסעות עובדים מיועד למעסיקים בכל הארץ, השירות פופולרי בקרב מפעלים, רשתות קמעונאיות, חברות היי-טק, רשויות מקומיות, חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה, אולפני טלוויזיה ועוד. מעסיקים רבים בכל הארץ זקוקים לשירותי הסעות עבור העובדים על בסיס יומיומי, עם זאת השירות מיועד גם למקרים כגון:

מהם היתרונות של שירות הסעת עובדים?

עובדי הארגון נדרשים להגיע מדי יום למקום העבודה שלהם ללא איחורים ועיכובים מיותרים, כמו כן חשוב שהם יגיעו נינוחים ורעננים. לכן, חברת הסעות דואגת לנסיעה חווייתית, נוחה ובטוחה עבור העובדים, כך הם מגיעים למקום עבודתם רעננים, ללא צורך להתמודד עם עומסי תנועה ונהיגה מעייפת בבוקר, ובמהלך הנסיעה הם יכולים לנוח, לשוחח, להאזין לרדיו, לצפות בסרט ולגלוש באינטרנט.

חשוב לציין כי ניתן להזמין הסעה לעובדי מפעלים ורשתות שיווק גדולות כדי להגיע בזמן למשמרת בוקר המתחילה בשעה מוקדמת ולמשמרות המתחילות בשעות הצהריים או הערב, בעת החלפת המשמרות הנהג ממתין לעובדים המסיימים את עבודתם ומפזר אותם בהתאם לנקודות הפיזור הנקבעות מראש.

לשירות ההסעות לעובדים יש גם יתרונות רבים וחשובים עבור המעסיק, למשל:

  • כל העובדים מגיעים יחד בזמן
  • חסכון ניכר בהוצאות הדלק ובעלויות אחזקת רכב
  • ניצול אפקטיבי של שעות העבודה
  • ההסעה נחשבת להוצאה מוכרת עבור המעסיק
  • פתרון ירוק ותרומה לשמירה על הסביבה
  • העובדים זוכים להטבה מהמעסיק ומחויבים יותר כלפיו

פתרון סביבתי חשוב

במציאות של היום מעסיקים רבים מחויבים להקפיד על פתרונות ירוקים וידידותיים לסביבה, באמצעות הסעות מאורגנות העובדים לא צריכים להגיע ברכבם הפרטי, הם חוסכים בעלויות דלק, ולמעשה הם זוכים להטבה משמעותית ורואים בהסעות כהשקעה מצד המעסיק בתנאי התעסוקה שלהם.

עובדים שמגיעים לעבודה עם רכב מהמעסיק או עם רכבם הפרטי מתמודדים מדי יום עם עומסי תנועה כבדים, בעיקר בשעות הבוקר, אך גם בדרכם חזרה הביתה. ההסעה המאורגנת תורמת לדלילות התנועה בכבישים וכך שומרים על הסביבה ומפחיתים את הזיהום.

מדוע כדאי להזמין שירות הסעות מרון גל?

חברת רון גל מתמחה בשירותי הסעות עובדים, לחברה יש שלוחות בכל הארץ, וברשותה צי רכבים גדול וחדשני, כל הרכבים מצוידים במיטב הטכנולוגיות בתחומי בטיחות, נסיעה ונוחות. צוות הנהגים של החברה מחויב לסטנדרטים גבוהים ולשירות אדיב לכל הנוסעים, החברה מפעילה מוקד שירות זמין מסביב לשעון על מנת לטפל במהירות וביעילות בכל בקשה, דרישה ובעיה.

רון גל היא חברת הסעות במרכז, בצפון, בדרום ובשאר חלקי הארץ, היא מציעה מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לכל לקוחותיה ומספקת פתרונות מתקדמים למעסיקים בישראל. רכבי החברה ממוזגים, מתוחזקים היטב ומאובזרים במערכות מולטימדיה משוכללות ובמערכת בטיחות מתקדמות על מנת להבטיח נסיעה בטוחה ומהנה לעובדי הארגון, וכך המעסיק זוכה לתפוקה טובה יותר בעבודה ולשביעות רצונם של עובדיו.

למידע נוסף, להזמנות ולהצעת מחיר השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם!

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק