Fraud Blocker

הסעות עובדים בטירה

הסעות עובדים בטירה

05.12.22

בעיר טירה גרים עובדים רבים אשר עובדים בערים ובאזורי תעשייה בסביבת מגורים זו. הדרך הנוחה ביותר עבורם כדי להגיע למקום העבודה בכפר סבא, במושבים, בהוד השרון, רעננה, צור יצחק ובמקומות רבים נוספים היא באמצעות הסעות עובדים בטירה.

הסעות עובדים בטירה

חברות רבות שמעסיקות עובדים שגרים בטירה הגיעו למסקנה שלאור עומסי התנועה ופרקי הזמן הארוכים שהעובדים מבזבזים בדרכים, כדאי לתאם עבורם הסעות עובדים בטירה. בדרך זו העובדים ייסעו באוטובוס נעים ונוח אשר יאסוף אותם מביתם במרכז העיר או בשכונות השונות כמו אבו סלאח, מקורות, עקפה ועוד. הנהג יקבע נקודות איסוף בתחנות האוטובוס ברחבי העיר או ליד מיקום מרכזי כמו בית הספר וכך כולם ימתינו בשעה שנקבעה וייהנו מהעובדה שיש להם הסעה ישירה והם לא זקוקים לרכב הפרטי שלהם.

היתרונות של נסיעה מרוכזת לעובדים

ההנהלות של החברות שמעסיקות עובדים קבעו זאת לאור היתרונות הרבים של שיטה זו:

  1. העובדים עולים לאוטובוס או למיניבוס אשר נוסע בנתיבי התחבורה הציבוריים. לאור זאת זמן הנסיעה מתקצר באופן משאד משמעותי. הפקקים היחידים שבהם נתקלים הנהגים הם ביציאה מטירה ובכניסה לסביבת העבודה והם פחות מהותיים מהפקקים בכבישים הראשיים שבהם האוטובוס חולף במהירות על פני כל הרכבים שעומדים בפקק.
  2. העובדה שיש הסעה מייתרת את הצורך של העובדים להגיע למקום העבודה ברכב הפרטי שלהם. כך הם חוסכים הרבה כאב ראש, אינם צריכים לדאוג לדלק, חוסכים בהוצאות של המוסך עקב הבלאי והחלפים שיש להחליף לעיתים באוטו.
  3. יש מקרים שבעקבות שירות ההסעות רכב אחד במשפחה הופך להיות מיותר לחלוטין ולכן העובד מוכר אותו ונהנה גם מהכסף של המכירה וגם מהעובדה שרמת ההוצאות החודשיות שלו יורדת באופן משמעותי, כיוון שאין לו הוצאות של ביטוח רכב, דלק, מוסך ועוד.
  4. כשיש הסעה כל העובדים מגיעים בזמן לעבודה בבוקר וגם מגיעים הביתה בזמן אחר הצהרים.
  5. בזכות העובדה שהעובדים אינם צריכים לנהוג לעבודה וממנה, דבר שמעצבן אותם לאור עומסי התנועה, הם הופכים לאנשים הרבה יותר רגועים, חייכניים ופרודוקטיביים.

פעילות במהלך ההסעה

עובדים רבים מטפלים במהלך ההסעה בנושאים שונים הקשורים לעבודה, הן בשיחות טלפונית והן בהודעות ווטס אפ או במיילים ולכן זמן הנסיעה אינו זמן מבוזבז, אלא זמן אפקטיבי שבו מתבצעים מהלכי עבודה שונים.

זאת לעומת המצבים שבהם העובדים שהו בפקקים לאורך שעות הן בהלוך והן בחזור וכך מקום העבודה הפסיד שעות של תפוקת עבודה, כיוון שדברים רבים לא בוצעו עקב האיחורים האלו. כך שאם מבצעים תחשיב מדויק הם הופכים לחוסרים של ימי עבודה שהם כספים רבים.

תיאום הסעות לעובדים

כדי להבין את סדרי הגודל של נושא הסעות לעובדים, מכינים בכל מקום עבודה את הרשימות הממוחשבות הכוללות את שמותיהם של כל העובדים שגרים בטירה על פי שם הרחוב ושם השכונה. בדרך זו אפשר לדעת כמה עובדים גרים בכל שכונה. יש שכונות שיש בהן עובדים רבים ולכן ההסעה תתבצע באמצעות אוטובוס שיש בו כ – 60 מושבים.

לעומת זאת בשכונות שיש בהן פחות עובדים, ההסעה תתבצע באחד המיניבוסים של חברת ההסעה הקיימים בגדלים שונים בין 8 ל – 20 נוסעים. אפשרות נוספת היא שההסעה תעבור בשתי שכונות צמודות זו אחר זו וכך גם קו הסעה זה יבוצע באוטובוס.

מנהלי החברה יבצעו את חישובי הכדאיות הן מבחינה כספית והן מבחינת זמני ההסעות כדי שהעובדים לא יאחרו בבוקר או אחר הצהרים וכך כל עובד יקבל מידע על ההסעה שלו.

כל ההתחלות הן קשות ולוקח זמן עד שהעובדים מתרגלים כל בוקר להגיע לנקודה מסוימת בזמן כדי לא לפספס את הסעות עובדים בטירה. בדרך כלל תוך ימים בודדים תוואי הדרך נכנס לתלם והעובדים מרוצים מאד מהסידור החדש.

הסעות ליעדים נוספים

במסגרת השירות שמעניקה חברת ההסעות, מתואמות גם נסיעות ליעדים נוספים על פי הצורך. יש ימים שבהם העובדים נוסעים ליום כיף או ליום גיבוש שמארגנת עבורם הנהלת החברה לצפון, לדרום או לכל מקום אחר בארץ. זו הרגשה מעולה לצאת לטיול כך שיש חופש מהעבודה השוטפת. העובדים רואים מקומות מסקרנים וגם נהנים מחברתם של העובדים שביום יום אין להם זמן רב לשוחח איתם כי כל אחד שקוע בעבודה שלו.

הסעות מיוחדות VIP

יש מקרים שבהם עובדי החברה אמורים לצאת לתערוכה, כנס, או מפגשים עסקיים בחו"ל. כדי להקל מבחינה לוגיסטית על כל התהליך הזה, נהג של חברת ההסעות מבצע הסעות עובדים בטירה. הוא אוסף את כל אחד מהעובדים מביתו, מניח את המזוודות בתא המטען ומסיע אותם לשדה התעופה בן גוריון. הנהג המנוסה מודע ללוחות הזמנים ולפקקי התנועה בשעות השונות של היום ושל הלילה ולכן יוצא מוקדם כדי שהעובדים יגיעו במועד לסידורי הטיסה הנחוצים.

הנהג מקבל דיווח מראש על פרטי הטיסה שלהם בחזרה, איזו חברת תעופה ומהי שעת הנחיתה המשוערת. על פי המועד הסופי המופיע באתר של רשות שדות התעופה הוא ממתין להם עם רכב ההסעות ומסיע כל אחד מהעובדים לביתו עם הציוד שלו.

תהליך דומה מבצע הנהג כאשר מגיעים אורחים חשובים מחו"ל הוא מסיע אותם ברכב הסעות VIP המיועד למטרה זו. בשלב ראשון הוא ממתין להם ביציאה מהטרמינל, מסייע להם עם המזוודות ומסיע אותם ברכב המרווח ליעד על פי התיאום מראש, לבית המלון, למשרדים או לכל מקום אחר. במהלך השהייה שלהם בארץ הוא מסיע אותם שוב עם נציגי החברה לנסיעות שונות בתוך הארץ הן לסיורים מקצועיים והן לטיולים כדי שייהנו מהנוף הישראלי כמו בנחלי הצפון, בחיפה, בירושלים ועוד.

הסעות לעובדי משמרות

במקומות רבים העבודה היא 24 שעות ביממה. לכן הנהגים של הסעות עובדים בטירה מסיעים את העובדים לבית החולים, שדה התעופה או מפעלים שונים לאורך כל היממה. הנהגים מקבלים את רשימת העובדים בכל משמרת ומגיעים לנקודת המפגש עם כל אחד מהם כדי שיגיע בזמן למשמרת הבאה שלו. בתום המשמרת הנהג ממתין להם במיניבוס או באוטובוס וזאת על פי כמות הנוסעים, ומחזיר אותם לביתם.

שאלות ותשובות

כמה זמן מראש עליכם להיערך לקווי הסעה חדשים?

צי הרכבים וצי הנהגים שלנו מסוגלים לקלוט הסעות חדשות. בדרך כלל זמן ההתארגנות וההחלטה על אופן חלוקת הקווים על פי בדיקת מקומות המגורים של העובדים אורכת כשבוע ועבורנו זה זמן ההתארגנות הנחוץ.

מה קורה כאשר יש מעט עובדים לכל כיוון?

יש לנו רכבים קטנים וגם גדולים, במקרה כזה ההסעה תתבצע במיניבוס הקטן ביותר שיש בו כמה מקומות בודדים.

מה התהליך של ההסעות אחר הצהרים?

על פי מועד הסיום של העבודה בכל מקום עבודה, נהג ההסעות ממתין בחניה ועל פי סבב קבוע הוא מחזיר את העובדים לכל אחת מנקודות האיסוף שבה הוא עלה בבוקר להסעה.

מה קורה כאשר אחד הנהגים חולה ולא יכול לבצע את ההסעה כמתוכנן?

הנהגים שלנו הם מאד אחראיים ולכן הם מודיעים לנו מראש על כל תקלה, גם אם זה באמצע הלילה. במקרים האלו אנו ממנים מיד נהג חלופי שמבצע את ההסעה במקומו.
יש לנו מידע מדויק על כל סבב הסעות לגבי נקודות האיסוף ושמות העובדים ולכן כל נהג חדש נכנס מהר מאד לנעליו של הנהג החולה.

אם אתם מעוניינים לתאם הסעות עובדים בטירה או בכל יעד אחר לעובדים שלכם, אנחנו כאן לשירותכם. דברו אתנו ונשמח לעזור לכם בהתאם לקווי ההסעות הנחוצים לכם.

שירותי הסעות נוספים למגוון מקומות בארץ:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק