Fraud Blocker

הסעות עובדים בטבריה

הסעות עובדים בטבריה

26.09.23

גם תושבי הצפון סובלים מעומסי תנועה באזורים שונים של העיר ולכן חברות רבות החליטו לתאם הסעות עובדים בטבריה כדי להקל על הניידות מהשכונות החדשות אל מרכזי התעסוקה בעיר, באזור המלונות ובאזורי התעשייה הסמוכים.

חברת הסעות בטבריה

המטרה של הסעות עובדים בטבריה היא להקל על העובדים באמצעות דרך יעילה שתקצר להם את זמן ההגעה בכל יום הן למקום העבודה והן הביתה והפתרון הוא הסעות עובדים בצפון מכל נקודה לכל נקודה אחרת. לאור המרחקים החריגים בגליל, יש צורך לתאם לעיתים הסעות שהן ארוכות וכוללות הן נסיעה בתוך העיר משכונות שונות בטבריה כמו קריית שמואל, שכונת רמב"ם, שיכון ד' ואזורים נוספים ליעדים רחוקים כמו אזורי התעשייה מגדל תפן, רמת דלתון, אלון תבור ואחרים.

השכרת שירותי הסעות עובדים בטבריה

שירותי הסעות אוטובוסים באזור טבריה הם אופציה מיטבית עבור חברות שמבינות שיש לייעל את מערך ההגעה לעבודה ולכן מבצעות ריכוז מידע של מקומות המגורים של העובדים כדי לתאם את קווי ההסעות הנוחים ביותר.

בהתאם לנתונים שיתקבלו אפשר יהיה לקבל החלטה מאילו שכונות תהיה הסעה נפרדת כיוון שגרים בה עובדים רבים ומאילו שכונות ייצאו מיניבוסים קטנים, או לחלופין תתבצע הסעה באמצעות אוטובוס שיעבור בשתי שכונות או במרכז העיר. הכול שאלה של עלות ותועלת למען העובדה שהעובדים יגיעו בזמן הן למקום העבודה והן לביתם בתום יום העבודה.

העובדים יסתגלו מהר מאד לעובדה שיש להם הסעות עובדים בטבריה והם מגיעים בכל בוקר לנקודת האיסוף הסמוכה לביתם וכך הם אינם צריכים להגיע באמצעות הרכב הפרטי שלהם ולבזבז הן זמן רב והן דלק בנסיעות היום יומיות שלהם.

השכרת מיניבוס באזור הטבריה והסביבה

השכרת מיניבוסים בטבריה היא נוחות מקסימלית למטרות שונות. אחת מהן היא הסעות של עובדים במיניבוס שיש בו כמות של 20-10 מושבים וחברת ההסעות מתאימה את הרכב הנכון לכמות העובדים בכל אזור מגורים. מעבר להסעות הקבועות בבוקר ואחר הצהרים, יש גם הסעות חד פעמיות, כמו לדוגמה טיול לקברי צדיקים בצפון, הסעה לבר מצווה בכותל המערבי בירושלים, הסעות לחתונה בכל מקום ברחבי הארץ ועוד.

זהו פתרון אולטימטיבי שמייתר את הצורך לנסוע בכמה רכבים פרטיים, דבר שהוא מעייף וכרוך בעלויות גבוהות. במקום זאת נוסעים ברכב הסעות גדול, נהנים מהדרך, סומכים על הנהג המיומן וגם חוסכים כסף. חברת ההסעות מסוגלת לתת מענה נרחב של הסעות עובדים בטבריה בשעות היום וגם בשעות הלילה.

זו הסיבה שמתבצע גם שירות של הסעות לעובדי המשמרות שעובדים במקומות שהם פעילים 24 שעות ביממה, בבית החולים פורייה, בבית החולים הגליל המערבי, במפעלים ובנמל הימי בחיפה. לכל אחד מהעובדים האלו נוח מאד לעלות על רכב ההסעות בשעות הבוקר המוקדמות או במסגרת הסעות עובדים בלילה לאורך כל ימי השבוע כולל סופי שבוע וחגים וכך להגיע בשלום הן למקום העבודה והן הביתה ללא צורך בנהיגה עצמית.

שירותי הסעות לתלמידים ועובדים בטבריה

הסידור של הסעות לתלמידים אשר לומדים במוסדות חינוך שונים שאינם בשכונה שלהם הוא נוח מאד לתלמידים ובעיקר להורים שלהם. בדרך זו כל אחד מהתלמידים מודע לשעת האיסוף שלו ולכן הוא ממתין בנקודת הריכוז שנקבעה. עבור ההורים זו הקלה משמעותית וכך הם לא צריכים להסיע את הילדים הלוך וחזור פעמיים ביום, דבר שיוצר עבורם עיכובים הקשורים בעבודה שלהם.

כשמדובר בעובדים, הם מתרגלים מהר מאד לעובדה שיש להם הסעה וכך הרכב הפרטי נשאר כל יום בחניה ליד הבית. בתחשיב כלכלי מדובר בחיסכון חודשי מהותי ביותר. במקרים רבים בעקבות ההסעות עובדים רבים מוכרים את הרכב שלהם וכך החיסכון הכלכלי הוא רב יותר.

מצד שני העובדה שכל העובדים נוסעים יחד בהסעה מאפשרת להם להתחיל לטפל במשימות בשעה מוקדמת ולכן הם מקדמים תהליכים שונים על פי הסמכויות שלהם. בזכות הסעות עובדים בטבריה הם סוף סוף מגיעים בזמן בבוקר לעבודה וכך גם לביתם אחר הצהרים. התהליך הזה מעניק לעובדים שקט נפשי וסיפוק עצום מהעובדה שמקום העבודה דואג להם להסעה ומדובר בצורך אלמנטרי לאור פקקי התנועה בכל מקום ברחבי הארץ.

לנסוע עם רון גל – חברת הסעות עובדים מומלצת

הסעות עובדים בנהרייה ובכל מקום אחר בצפון היא אחריות גדולה. לכן מי שמעוניין לתאם הסעות לעובדים מבקש מקולגות שלו המלצות על חברת הסעות אמינה ובהתאם להמלצה הוא פונה לחברת רון גל כדי לקבל את מלוא המידע. כיוון שמדובר בחברה וותיקה בעלת רזומה עשיר שיש עליה חוות דעת חיובית מגורמים שונים, אפשר לסמוך על ההתנהלות של חברה זו.

יש כמה רבדים שהם חשובים בנושא ההסעות:

צי גדול של רכבים שמאפשר תמרון בין כלי התחבורה השונים במקרה של תקלות או שינויים הנדרשים בקווי ההסעות או בנסיעות המיוחדות.

קצין בטיחות רכב אשר בודק את מצבו של כל רכב ורק אם הכול תקין הוא מאשר לו לעלות על הכביש לנסיעה הבאה. אם הרכב תקול הוא יועבר למוסך ואף עובד או תלמיד לא ייסע בו.
נהגים מקצועיים שעוברים הכשרות מקצועיות ולכן הם מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, בנסיעה בטוחה, שירות ייחודי ובאדיבות רבה לכל אחד מהנוסעים.

שאלות ותשובות

אני מעוניין לבצע הסעות עובדים בטבריה אך יש לי גם עובדים שגרים ביישובים קטנים יחסית מחוץ לעיר. איך מתאמים זאת?

כל החלטה היא פרטנית ומתקבלת על פי מרחק הנסיעה וכמות העובדים.
השאר כאן את הפרטים שלך ואחד המומחים שלנו ישוחח אתך כדי לתת לך את ההצעה המיטבית שתהיה יעילה ונוחה לעובדים.
יש לנו הסעות מיישובים קטנים ברחבי הארץ ואנחנו קובעים בדרך כלל נקודה מרכזית שנוח לכולם להגיע אליה ומשם יוצאת ההסעה.

האם אפשר לתאם באמצעותכם לא רק הסעות עובדים בטבריה אלא גם הסעה לבר מצווה בכותל המערבי בירושלים? מדובר ביום טיול מהצפון לירושלים וביקור בשני מקומות נוספים בבירה.

אנחנו מבצעים בכל שבוע הסעות מסוג זה בימי שני וחמישי על פי רצון המשפחה.
בדרך כלל מדובר ביום ארוך ועל פי כמות האורחים אנו מקצים לאירוע זה את הרכב המתאים, מיניבוס קטן, מיניבוס גדול או אוטובוס.
השאירו כאן את הפרטים ונשמח לתאם זאת עבורכם.
רצוי לתאם זאת כמה שבועות לפני האירוע המתוכנן.

מעבר לקווי הסעות עובדים בטבריה, אנו זקוקים לקווים מיוחדים. כמו לדוגמה נסיעה שבועית למפעל מסוים בצפון ונסיעה מעת לעת למפעל שיש לנו אתו קשרי עבודה בדרום. איך מתאמים זאת?

אנו מסוגלים להסיע את העובדים שלכם בכל עת לכל מקום.
נשמח לתאם זאת מראש כדי להתאים את הרכב הנכון לכל אחת מהנסיעות האלו.
התמחור יהיה על פי מחיר לכל נסיעה שייקבע מראש לפי המרחק וכמות הנוסעים.

האם יש מינימום של נוסעים בהסדר של הסעות עובדים בטבריה?

באופן טבעי תמיד יהיו קווים שיהיו מלאים כשמדובר בעובדים רבים שגרים בשכונות חדשות שיש בהן דירות רבות ברבי קומות. ויהיו גם שכונות ישנות שבהן יהיה צורך לאסוף עובדים מועטים. השילוב הזה הוא אפשרי.
המיניבוס הקטן ביותר שלנו הוא בעל כמה מקומות ישיבה בודדים ולכן הוא מתאים לעובדים אשר גרים בשכונות הקטנות או ביישובים קטנים.

מחפשים פתרונות אולטימטיביים להסעות עובדים? הגעתם למקום הנכון. בזכות המקצועיות שלנו תוכלו לתאם זאת באופן יעיל לשביעות רצונם של כולם. 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק