Fraud Blocker

הסעות עובדים בחדרה

הסעות עובדים בחדרה

11.07.22

יעילות היא שם המשחק במקומות עבודה רבים ולכן לאור המצב העמוס בכבישי ישראל, עובדים רבים מעוניינים להגיע למקום העבודה שלהם באמצעות הסעה.

הסעות עובדים מרחבי העיר חדרה

הסעות עובדים בחדרה מתבצעות ממרכז העיר וגם מהשכונות ברחבי העיר המתפתחת, כמו שכונת הפארק, עין הים, ברנדיס, ניסן, האוצר ועוד. בהתאם לכמות העובדים בכל שכונה מתבצעת החלוקה של קווי ההסעות. אם יש בשכונה כמו עין הים עובדים רבים, יהיה מיניבוס של שלושים אנשים או אוטובוס של 60 שיעבור בכל הנקודות איסוף בשכונה ויסיע את העובדים למקום העבודה. אך אם יש בשכונה כמו האוצר כמות קטנה של עובדים, ההסעה תעבור בשכונה זו וגם במרכז העיר ויחד יהיה זה קו נסיעות של העיר.

המגמה היא לרשת את כל העיר ובדרך זו אפשר יהיה לדאוג לכל אחד מהעובדים ובאמצעות הסעות עובדים בחדרה כל אחד מהם יגיע בזמן למפעל, למשרד או לכל מקום עבודה אחר הממוקם בעיר או מחוצה לה כמו באזור עמק חפר.

יתרונות של הסעות עבור העובדים

המטרה העיקרית של הפעלת הסעות עובדים בחדרה היא להקל על העובדים לאור הפקקים המשמעותיים שהם חווים בכל יום בבדרך לעבודה. כאשר הם נוסעים במיניבוס או באוטובוס, הנהג מורשה לנסוע בנתיבי תחבורה ציבוריים. כך הוא עוקף את כל הפקקים ומגיע מהר מאד ליעד. עבור העובדים זו הקלה גדולה מאד כיוון שהם נוסעים בכל יום פרקי זמן ארוכים בדרכים ובפקקים והסבלנות שלהם כבר פגה לכך.

העובדה שיש הסעה מאורגנת מקלה עליהם מאד ולכן הם מגיעים לעבודה כעת רעננים, עם מצב רוח מעולה והמון סבלנות. כך הרבה יותר קל להם להתנהל מול אתגרים יומיים, הראש שלהם פועל באופן נקי והם לא חושבים על הדרך חזרה כיוון שגם במסלול חזרה לחדרה הם ייסעו בנתיבי תחבורה ציבוריים והאוטובוס יסיע אותם הביתה במקום לבזבז המון זמן יקר בדרכים ברכב הפרטי.

שעות עבודה שיורדות לטמיון

עקב האיחורים העצומים של כל אחד מהעובדים לאורך השנה בגלל העיכובים בתחבורה, היה חוסר עצום בשעות עבודה בכל חברה. ההנהלה הבינה שהיא חייבת למצוא פתרון כדי שהעובדים יבצעו את כל המטלות שלהם, כדי לסיים את הפרויקטים. יש מיזמים שלא הסתיימו במועד כי העובדים נעדרו שעות רבות לאורך חודשים.

פעולה ראשונה שביצעה ההנהלה היא מעבר לשבוע עבודה היברידי שבו יש ימים מסוימים שבהם העובדים אינם מגיעים למשרד אלא מבצעים את מלוא המחויבויות שלהם מהבית, כולל שיחות זום. בדרך זו יש להם יום רגוע יחסית, כיוון שהם אינם צריכים לצאת לכבישים הסואנים.

הפעולה השנייה שביצעה החברה היא הפעלת הסעות עובדים בחדרה ובכך אפשרה לעובדים פטור מהנהיגה בעומסי התנועה. כך הם יושבים ברכבי ההסעות, נהנים מהעובדה שיש נהג שאחראי על הנסיעה והוא מתמודד עם הפקקים העצומים ולא הם.

ניצול של שעת הנסיעה לעבודה

התקשורת בעידן החדש היא קולחת ומתרחשת כל הזמן. כל אחד מהעובדים מקבל מיילים חשובים, הודעות ווטס אפ אישיות או קבוצתיות ושיחות טלפון אקוטיות. בכל אחד מהערוצים הוא אמור לתת מענה ותשובות תוך חשיבה ומציאת פתרון לכל בעיה.

כשהעובד נמצא בנהיגה מורטת עצבים, די קשה לו להיות מרוכז גם בנושאים מנהליים וגם להסתכל באופן רוחבי על כל מה שקורה בכביש. לעומת זאת אם הוא נמצא באוטובוס, הוא פותח בנוחות רבה את הלפ טופ או לחלופין מבצע פעולות שונות מהסמרטפון וכך הוא מגלגל קדימה את המשכיות הטיפול בנושאים האקוטיים, כדי לא לעכב אותם כפי שקרה כשהוא היה תקוע בפקקים.

נסיעות לימי כיף

הנהגים של חברת ההסעות מסיעים גם את העובדים לימי כיף במקומות שונים בארץ אחת לתקופה. המטרה היא להרחיק אותם ממקום העבודה כך שיחשבו על דברים אחרים. כך הם נהנים משיט קיאקים באחד מנחלי הצפון, ביקור במפעל מסקרן, ארוחת צהרים במסעדה אקסקלוסיבית על חוף הים בקיסריה, טיול ברינג'ים בין השדות בצפון, הופעה של אומן מוביל ועוד.

הנהג מסיע אותם מנקודה לנקודה על פי המסלול שתואם מראש ועושה כל שניתן שיגיעו בזמן לכל מקום וגם יחזרו בזמן למשרד בתום הטיול המהנה.

הרחבת קווי ההסעות לעובדים

ברוב המקרים תקופת הניסיון של ההסעות לעובדים עוברת בהצלחה ולכן מרחיבים את שירותי ההסעות גם לאזורים הרחוקים יותר מהמשרד, כדי לתת מענה גם לעובדים הללו שסובלים יום יום משהות ארוכה בפקקים.

כיוון שמדובר באזורים גיאוגרפיים מרוחקים יותר, קיימת סבירות גבוהה שכמות העובדים בכל קו הסעות תהיה קטנה יותר ולכן בהסעות הללו ישתמשו הנהגים במיניבוסים עבור שמונה עובדים, חמישה עשר, עשרים וכו'.

כאשר הכמות הקבועה של העובדים יורדת או עולה מתבצע גם שינוי בסוג רכב ההסעה וזאת במטרה להתאים את הקיבולת במיניבוס לכמות העובדים, וכך כולם ייסעו בנוחות מרבית.

תחזוקה של צי הרכב

חברת הסעות פועלת באמצעות אנשי מפתח רבים ואחד מהם הוא קצין הרכב. יש לו תפקיד חשוב ביותר בבדיקת תקינותם של רכבי ההסעות. כל רכב חייב להיות תקין במאה אחוז כדי לצאת להסעות היומיות. אם קצין הרכב נתקל בבעיה הוא מודיע לנהג שהרכב אינו תקין ולכן עליו לבצע את הסעות עובדים בחדרה באמצעות רכב אחר של חברת ההסעות ואילו הרכב הבעייתי יועבר לבדיקה מקיפה במוסך.

הסעות לשדה התעופה הלוך וחזור

הקשר העסקי של חברת ההסעות עם החברות השונות אינו מסתיים בנושא כמו הסעות עובדים בחדרה אלא יש אופציות נוספות. אם כמה עובדים אמורים לטוס יחד למפגש או כנס בחו"ל, הדרך הנוחה ביותר היא שהנהג מגיע לביתם ואוסף כל אחד מהם עם המזוודה שלו. מדובר ברכב הסעות מרווח בעל תא מטען גדול שהוא ייעודי לנושא נסיעות לשדה התעופה.

בדרך זו העובדים אינם צריכים לנסוע בדרכים הארוכות אל הטרמינל, לבקש מקרוב משפחה או חבר שיקפיץ אותם. הם מתאמים את השעה של ההסעה בהתאם לשעת ההמראה הצפויה וכך הם נוסעים במלוא הנוחות.

שאלות ותשובות

מהו התעריף של הסעות עובדים עבור שני מיניבוסים בכל יום הלוך ושוב?

שמח לקבל נתונים נוספים, כדי להעניק הצעת מחיר מפורטת.
השאר כאן את פרטיך ואחד ממנהלי המכירות שלנו ישוחח אתך, כדי להעניק לך את מלוא המידע.

מה קורה כאשר יש שינויים בכמות העובדים לכאן או לכאן בקווים השונים?

לנו מערך תקשורת איכותי ביותר ואיש הקשר שלכם יעביר את כל ההודעות היומיות על שינויים בהרכב הנוסעים בהסעות.
אם לדוגמה שני עובדים חולים ולא מגיעים לעבודה, זה בדרך כלל לא יוצר בעיה אלא אם מדובר בהסעה שיש בה מעט עובדים.
אך אם התקבלו לדוגמה שבעה עובדים חדשים שגרים בשכונה מסוימת, יש לוודא שיש מספיק מושבים פנויים במיניבוס ואם אין, לשלוח למחרת מיניבוס גדול יותר או אוטובוס וכך יהיה מספיק מושבים לכל העובדים החדשים.

לקראת הפעלת קווי ההסעה עבור הסעות עובדים בחדרה, על פי ההערכה שלי נזדקק בכל יום להפעלה של שלושה מיניבוסים. האם אתם ערוכים לכך מבחינה לוגיסטית?

אנחנו שמחים שאתם מצטרפים לקהל הלקוחות שלנו.
באופן עקרוני צי הרכבים שלנו הוא די גדול ולכן אני מעריך שנוכל לשלב אתכם במערך ההסעות.
השאר כאן את פרטייך כדי שנתאם שיחה או פגישה כדי לקבל מלוא המידע ובהתאם לכך נוכל לקדם תהליך זה.

האם מדובר בנהגים קבועים בכל קו?

המגמה שלנו היא ליצור קווים עם נהגים קבועים כיוון שעם הזמן הם מכירים את העובדים, יודעים היכן הם גרים והדברים זורמים. עם זאת יש מקרים שבהם הנהגים מתחלפים עקב מחלה, חופשה או עזיבה של אחד הנהגים ולכן יש נהגים חלופיים.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות אוטובוסים במרכז | הסעות אוטובוסים בצפון | הסעות לחברות

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק