Fraud Blocker

הסעות עובדים בגבעת שמואל

הסעות עובדים בגבעת שמואל

04.09.22

בשנים האחרונות התנועה בכבישי הארץ הייתה להיות עמוסה מאוד כך שהעובדים מגיעים בבוקר למקום העבודה מותשים ועייפים ויכולת הריכוז שלהם לתחילת יום העבודה יורדת. כדי להתחשב ולהקל על העובדים, חברות רבות מציעות שירותי הסעות עובדים. קיימת אפשרות לדאוג להסעות עובדים מכל מקום בארץ, הסעות עובדים בגבעת שמואל היא פתרון מצוין עבור העובדים הגרים בעיר זו ועובדים במשרדים הסמוכים לעיר.

מהם היתרונות של הסעות עבור העובדים

להסעות עובדים ישנם יתרונות רבים, רצוי להתייחס ליתרונות הן בדרך אל העבודה והן ממנה הביתה משום ששעות העומס בכבישי הארץ הן בדרך כלל שעות הבוקר ואחר הצהרים.

הדרך אל העבודה

כאשר העובדים מתניידים אל מקום העבודה ברכבם הפרטי, הם מגיעים כאשר הם עייפים ומוטרדים מהנסיעה. במקום שיהיו עם ראש פנוי ונקי להתייחס לאתגרים הניצבים בפניהם בתחום העיסוק שלהם, לוקח להם זמן להתכנס ולהתמקד במשימות העבודה היום-יומיות. אם הנהלת החברה שמה דגש על רווחת העובדים ושיפור התפקוד שלהם בעבודה, אזי היתרון הגדול של הפעלת הסעות עובדים בגבעת שמואל הוא הקלה על העובדים ומתן נקודת פתיחה יומית טובה יותר וזאת לאור הפקקים המשמעותיים שהם חווים בכל יום בדרך לעבודה.

יתרון נוסף בשימוש בהסעות עובדים בגבעת שמואל הוא ניצול יתרונותיה של התחבורה הציבורית ומכך ניצול טוב יותר של שעות העבודה. כאשר העובדים נוסעים בהסעה ציבורית מאורגנת, הנהג מורשה לנסוע בנתיבי תחבורה ציבוריים, כך הוא עוקף את כל הפקקים ומגיע מהר מאד ליעד. כמו כן, כאשר העובדים מגיעים יחד בהסעה, רוב הסיכויים שלא יהיו איחורים בהגעה למקום העבודה, וכך יום העבודה יכול להתחיל במועד כאשר העובדים שלכם רגועים ונינוחים.

עבודה במשמרות

במקומות עבודה רבים קיימת עבודה במשמרות. כדי לבצע החלפת משמרות בצורה יעילה ישנה עדיפות לכך שכל העובדים המחליפים את המשמרת הקיימת יגיעו יחד במועד הנדרש. כאשר כל המשמרת מגיעה בדרך זו אפשר לבצע סנכרון יעיל בין המשמרות וחפיפה טובה יותר בין העובדים המסיימים את המשמרת לבין אלו המתחילים אותה. לפיכך, שימוש בהסעות עובדים בגבעת שמואל ייתן בדיוק את המענה הנדרש להחלפת משמרות מיטבית.

הדרך מהעבודה הביתה

שעות העומס בדרכים אינן פוסחות גם על שעות אחר הצהרים. אחרי יום עבודה מלא בהתרחשויות ההנהלה מעוניינת שכל העובדים יגיעו לביתם במהירות, בבטחה ובנוחיות. נהיגה הביתה לאחר שעות עבודה רבות בשעות העומס יכולה להוביל לכך שהעובדים שלכם לא יהיו רגועים על הכביש,. לכן למען רווחת העובדים, שימוש בהסעות מאורגנות יעניק להם נסיעה בטוחה ורגועה אל ביתם.
ניצול זמן הנסיעה למטרות גיבוש

כאשר העובדים מגיעים בהסעה משותפת הם מתוודעים זה לזה ומכירים זה את זה טוב יותר. פעמים רבות, חלק מהעובדים מגלים שהם גרים בשכנות זה לזה ויוצרים קשרים זה עם זה גם מעבר לשעות העבודה. המפגשים הללו מובילים לתחושת גיבוש, אחדות והזדהות טובה יותר עם מקום העבודה.

ניצול זמן הנסיעה למטרות עבודה

בזמן הנסיעה יכולות להיווצר שיחות עבודה יעילות יותר מאשר בזמן השהייה במקום העבודה עצמו. פעמים רבות עובדים ממחלקות שונות מתוודעים זה לעבודתו של זה, דבר היכול להוביל לשיתופי פעולה מפתיעים המייעלים את העבודה. מלבד זאת, העובדים יכולים לנצל את הזמן הזה לשם התחלת יום העבודה או לשם סיום מטלות שהותחלו. תוך כדי נסיעה העובדים יוכלו לנהל שיחות טלפון חשובות, לענות למיילים או להודעות ווטסאפ וכדומה.

איכות הסביבה

כאשר ישנה הסעה מאורגנת אל מקום העבודה וממנו נוצר גם חיסכון בכמות כלי הרכב הפולטים גזים רעילים לסביבה וכך הצעד המשמעותי תורם גם לשיפור באיכות הסביבה.

הסעות עובדים מרחבי גבעת שמואל

גבעת שמואל היא עיר המתפתחת לאורך השנים התווספו בה שכונות חדשות ודיירים רבים באים לגור בה. הסעות עובדים בגבעת שמואל מתבצעות הן ממרכז העיר והן מהשכונות השונות, החל ברמת אילן, דרך שכונת השחר, שכונת גיורא, רמת הדקלים ועד לשכונת רמת הדר ההולכת ונבנית. המטרה היא לרשת את ההסעות לעובדים על פני כל רחבי העיר, וכך העובדים שלכם יוכלו להגיע למקום העבודה בין שהוא בתוך גבעת שמואל או מחוצה לו למשל ברמת גן, פתח תקווה, או בכל יעד אחר. קווי ההסעות אל מקום העבודה וממנו יוקצו בהתאם לכמות העובדים הגרים בכל שכונה.

תחזוקה של צי הרכב

לשם הניידות יעילה ובטוחה ברחבי הארץ והגעה סדירה למקום העבודה ישנה חשיבות רבה לתחזוקה עקבית וטובה של כלי הרכב. אנו, בחברת רון גל, מקפידים הקפדה יתרה על איכות כלי הרכב שלנו ועל תקינותם. כמו כן ברשותנו צי כלי רכב המאפשר מתן מענה מהיר ויעיל במקרה של רכב תקול.

שאלות ותשובות

 

מלבד הסעות עובדים, לאיזה מטרות נוספות אפשר לשכור שירותי הסעות?

אפשר לשכור שירותי הסעות כמעט כל מטרה שאפשר להעלות על דעת.
להלן חלק מהאפשרויות:
הסעות ליום כייף וגיבוש לעובדים.
הסעות לטיול בן יום אחד או לטיולים בני כמה ימים
הסעות לכנסים
הסעות לאירועים (חתונות, בריתות, בר/בת מצווה)
הסעות גני ילדים תלמידים בהתאם לתקני משרד החינוך
הסעות VIP הכוללים הסעות מיוחדות וליווי צמוד לאנשי עסקים ברכבים מפוארים
הסעות מנמל התעופה ואל נמל התעופה
הסעות תיירות פנים וחוץ

מה נדרש כדי לקבל רישיון נהיגה על רכב ציבורי?

על הנהג להיות תושב הארץ, מעל גיל 21 והיעדר רישום פלילי או תעבורתי. כמו כן הוא צריך להיות בעל שמונה שנות לימוד לפחות ובעל רישיון נהיגה של למעלה משנתיים. כל נהג מחויב לעבור בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, קורס נהיגה של משרד התחבורה וכמובן לעבור שני מבחנים - עיוני ומעשי.
מעבר לכל זאת, הנהגים עוברים השתלמויות והכשרות ייעודיות בנושאים שונים.

איך עושים התאמה בין סוג כלי הרכב אותו מקבלים לבין הפעילות לה הוא נדרש?

אנו עושים התאמה בין מספר העובדים להם נדרשת ההסעה לאחד ממגוון כלי הרכב שברשותנו. למשל, האוטובוסים שלנו, מתאימים לנסיעה של עד 55 נוסעים. אם מספר הנוסעים הוא עד 20 נשבץ עבורכם הסעה במיניבוסים. הרכבים הזעירים שברשותנו מתאימים לנסיעה של עד 14 איש ויש מיניבוסים המותאמות לכמות גדולה יותר של עובדים.

לאחרונה ישנו שיח נרחב על בטיחות בדרכים בקרב נהגי אוטובוסים. מה עושה החברה שהנסיעה תהיה בטוחה עבור הנוסעים שלנו?

כל רכבי החברה שלנו עומדים בתקני משרד התחבורה.
כל רכבי החברה שלנו מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שכחה של נוסעים בהסעות.
אנו מעסיקים נהגים מיומנים המכירים היטב את כבישי הארץ ואת האתגרים הרבים הכרוכים בנהיגה. הנהגים שלנו יודעים כיצד לתפעל את הרכב כהלכה ובנהיגה מתייחסים לכל כללי התנועה.
הנהגים שלנו מחויבים לשמור על בטיחותם של הנוסעים ואמונים על הגעתם אל יעדם בשלום.
הנהגים שלנו אדיבים ומנוסים ודואגים לכך שהנסיעה תהיה נעימה ושלווה.
אנו מעסיקים קצין בטיחות, הדואג לשמור על תקינותם של כלי התחבורה ועל תפקודם של נהגי החברה. כל זאת תוך הקפדה על התקנים הנדרשים. קצין הבטחון מעודכן בכל נהלי ההסעות והבטיחות של משרד התחבורה ופועל על פיהם.

 

 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק