Fraud Blocker

הסעות עובדים בגבעתיים

הסעות עובדים בגבעתיים

05.01.23

רבים מתושבי גבעתיים עובדים בחברות היי טק, תקשורת וחברות אחרות אשר משרדיהן ממוקמים ברמת גן, תל, אביב, פתח תקווה וערים סמוכות נוספות. עם זאת לאור עומסי התנועה דרך שבממוצע גומעים כשהכביש פנוי ברבע שעה, מתארכת כעת לשעה.

הסעות עובדים בגבעתיים

הפתרון לכל חברה הוא הפעלת קווי הסעות עובדים בגבעתיים. על פי שכונות המגורים של העובדים השונים האוטובוסים מגיעים לשכונות כמו רמב"ם, שינקין, בורוכוב ושכונות נוספות וכך מתבצע איסוף של כולם. העובדים יודעים שהמשימה היחידה שלהם בבוקר היא להמתין להסעה, הם לא צריכים לדאוג שיהיה דלק ברכב ולא להפעיל וויז כדי לדעת כיצד לתמרן בדרכים כדי להגיע מהר למקום העבודה.

העובדים מעוניינים בראש נקי על הבוקר במקום לצאת ישר לכביש על כל הבעיות הקיימות בו. לכן כאשר ההנהלה בוחנת את האפשרות לתאם קווי הסעה, כל העובדים מביעים את רצונם להשתתף בהסעות האלו.

בדיקת נתוני עובדים

מחלקת השכר בחברה שיש בה את כל הנתונים לגבי כל אחד מהעובדים מרכזת את המידע ומיידעת את נציג חברת ההסעות כמה עובדים גרים בכל שכונה. בהתאם לכך מתאמים את קווי הנסיעה של האוטובוסים או המיניבוסים עבור הסעות עובדים בגבעתיים שיבצעו איסוף משכונה אחת, שתי שכונות או מכל רחבי העיר וזאת על פי כמות העובדים הזקוקים להסעה.

באופן מסודר כל עובד מקבל הודעה לאיזה קו הסעות הוא שייך, מהי שעת האיסוף שלו בכל בוקר ומהי הנקודה שבה הוא אמור להמתין. ליד ביתו, בתחנת האוטובוס הסמוכה לביתו או בנקודה מרכזית כמו בכניסה לקניון. זה מאד נוח שהאוטובוס מגיע בזמן, כל העובדים כבר ממתינים לו ותוך דקה כולם עולים לאוטובוס וממשיכים בנסיעה לכיוון המשרדים.

יתרונות של נסיעה בהסעה יום יומית

העובדה שיש הסעות עובדים בגבעתיים היא נוחות מקסימלית עבור כל עובד. מעבר לכך זו הקלה גדולה כיוון שכל עובד נמצא במתח לאורך כל הנסיעה והוא מגיע מתוח ולחוץ מאד למקום העבודה בכל בוקר. מאז שהחל לפעול קו ההסעות הוא הרבה יותר נינוח ורואים זאת היטב גם במשרד וגם בבית. פתאום יש לו המון סבלנות ואין ספק שמדובר בשינוי קיצוני וחיובי עבורו.

ירידה בהיקף ההוצאות החודשיות והשנתיות של העובד

כאשר מתואמות הסעות עובדים בגבעתיים, העובד משאיר את רכבו בכל יום בחניה ליד הבית ולכן הוא חוסך את הוצאות הדלק אשר לאור יוקר המחיה הן מאד גבוהות. כמו כן השימוש באוטו יורד משמעותית ולכן גם הוצאות הטיפולים במוסך, החלפים וכל מה שקשור בכך הופכים להיות מינוריים. יש גם מקרים שבהם העובד מוכר את האוטו אם מדובר ברכב שני בבית ובני הזוג יכולים להסתדר עם רכב אחד, על פי לוח הזמנים שלהם אחר הצהרים.

הסעות לטיולים עבור העובדים

על פי תיאום מראש נהג הסעות עובדים בגבעתיים נוסע עם העובדים בהסעה זו וגם נהגים מהסעות נוספות ליום טיול בצפון, בדרום או בכל מקום אחר. מגיע לעובדים יום חופש שבו הם לא מתרוצצים בין הישיבות למחשב ולמשימות רבות נוספות, אלא יושבים בנינוחות באוטובוס המרווח ונהנים מהנופים וממסלול הטיול במקומות הקסומים שנבחרו למטרה זו. כך הם מטיילים כל היום ולקראת הערב הם חוזרים בהסעה עד נקודת האיסוף והפיזור ליד ביתם.

חלוקה של כלי התחבורה לקווי ההסעות

צי הרכבים של חברת ההסעות כולל סוגים רבים של מיניבוסים שמתאים להסעות עובדים בגבעתיים אם מדובר בכמה עובדים בודדים, יש גם מיניבוסים גדולים במתאימים ל 20-15-10 עובדים. אך אם קו ההסעות כולל כמות גדולה מאד של עובדים, רכב ההסעות יהיה אוטובוס שיש בו כ – 60 מקומות ישיבה מרווחים.

יש מקרים שבהם האוטובוס מבצע סיבוב בכל העיר או לחלופין מפצלים זאת לשני מיניבוסים כדי שההליך יהיה מהיר ולא יבזבזו זמן רב על איסוף העובדים.

נתיבי תחבורה ציבוריים

זמן הנסיעה של הסעות עובדים בגבעתיים הוא הרבה יותר קצר מזמן הנסיעה של כל עובד ברכבו הפרטי וזאת כיוון שהם נוסעים בנתיבי תחבורה ציבוריים. כל רכב שיש בו כמה נוסעים רשאי לנסוע בנתיבים האלו וזאת להבדיל מהעובד שנוהג לבד ברכב הפרטי שלו. מדובר בקיצור משמעותי בלוח הזמנים ולכן העובדים מגיעים מהר מאד למקום העבודה ואינם מבזבזים זמן יקר בכבישים.

לכן אם אתם רואים לאחרונה הרבה מאד אוטובוסים ומיניבוסים בדרכים, הסיבה לכך היא שחברות רבות הבינוי שעליהן לעשות מעשה כדי לקצר את משך ההגעה לעבודה וממנה ולכן מדובר בהסעות למקומות העבודה השונים באזור המרכז.

הסעות לעובדי המשמרות

הסעות לעובדי המשמרות פועלות על פי כמות העובדים בכל משמרת ומקום המגורים שלהם. בקטגוריה זו נכללים:

  • עובדים במפעלים בתל אביב, בני ברק, פתח תקווה וערים נוספות במרכז.
  • עובדים בבתי החולים הקרובים כמו איכילוב בתל אביב, שיבא בתל השומר, בלינסון ושניידר בפתח תקווה.
  • עובדים בשדה התעופה בן גוריון.

עבור כל אחד כבר כמעט אין הבדל בין יום ובין לילה והם רגילים לתנועתיות הזו בשעות היממה. הנהג המיומן אוסף את כל עובדי המשמרת מביתם ומסיע אותם ליעד. העובדים יורדים מההסעה, הם מחליפים במשמרת את העובדים של ההסעה הקודמת ולכן כעת הנהג ממתין להם ומסיע איש איש לביתו אחרי משמרת מתישה.

מעטפת של שירותי ההסעה

חברת ההסעות מלווה את הנהלת החברה ואם יש צורך בהסעה מיוחדת הנהגים מבצעים זאת. כמו הסעות VIP עבור אורחים מחו"ל. ההסעה מתבצעת במיניבוס מפואר שהוא ייעודי למטרה זו. יש בו כמה מקומות ישיבות במושבים מרופדים ונעימים מאד ותא מטען רחב ידיים עבור המזוודות. הנהגים ימתינו לאורחים בטרמינל ויסיעו אותם למלון או למשרד על פי התכנון. הסעה זו תתבצע גם כשהאורחים ירצו להגיע לטרמינל, כדי לעלות על הטיסה חזרה לארץ המוצא שלהם.

שאלות ותשובות


אנחנו מעריכים שנצטרך 5 קווי הסעה מ – 5 ערים שונות במרכז לכיוון תל אביב . מהו סדר הגודל של העלויות?

אנחנו זקוקים למידע נוסף ולכן נשמח אם תשאיר כאן את הפרטים שלך. נציג מכירות ישוחח אתך בקרוב וייתן לך הצעת מחיר מפורטת.

מה קורה עם אחד הרכבים שלכם אינו תקין?

צי הרכבים שלנו הוא די גדול ולכן אם יש תקלה באחד המיניבוסים, הנהג יבצע את ההסעה תוך שימוש במיניבוס אחר.
אם מדובר באוטובוס, ההסעה תתבצע באוטובוס אחר, או לחלופין הקו יפוצל ויתבצע במקביל באמצעות שני מיניבוסים.

האם הנהגים שלכם עוברים השתלמויות מקצועיות?

התשובה היא חיובית וזה קורה בכמה רבדים. ראשית הם עוברים השתלמויות מקצועיות בנושאים כמו בטיחות בנסיעה, ציות לחוקי התנועה, עזרה ראשונה לנוסעים בעת הצורך. כמו כן הם עוברים הכשרות בנושא ההתנהלות מול הלקוחות, תודעת שירות גבוהה ואדיבות.

האם אתם מסייעים בתהליך תכנון קווי ההסעות?

לאור הניסיון רב השנים שלנו, אחד הנציגים ייתן לכם הנחיות והסברים מלאים כדי שתבצעו את שליפת נתוני המגורים וכך אפשר יהיה לתכנן את כל המהלך ללא טעויות.

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק