Fraud Blocker

הסעות עובדים בבת חפר

הסעות עובדים בבת חפר

31.10.22

בזמן מגפת הקורונה עובדים רבים עבדו מביתם, אך כשהם שבו בהדרגה למשרדים הם גילו כי נוצר הבדל תהומי בעומסי התנועה וזמן ההגעה למשרד הפך להיות בעייתי. כל אחד מהם מבזבז המון שעות בכבישים. מדובר בזמן שהולך לטמיון במקום שיהיה בבוקר לטובת העבודה ואחר הצהרים לטובת המשפחה.

חשיבה יצירתית של הנהלת החברה

מנהלים בעסקים רבים שהם רגישים לכל מה שקורה הן עם העובדים והן עם העבודה הגיעו למסקנה שחשוב לסייע לכל הגורמים ולתאם קווי הסעות עובדים בבת חפר אשר יסיעו את העובדים שגרים ביישוב זה למקומות העבודה בהרצליה, חדרה, נתניה ובאזורי תעשייה סמוכים נוספים. כשמדובר בכלי תחבורה ציבוריים כמו מיניבוסים או אוטובוסים, יש להם אפשרות לנסוע בנתיבי התחבורה הציבוריים ומכיוון שהמסלולים הללו פנויים יותר, משך הנסיעה מתקצר באופן משמעותי.

העובדים אשר עד עתה נסעו ברכבים הפרטיים שלהם וזמן הנסיעה היה שעה ולעיתים גם שעה וחצי בכל בוקר בדרך שהיא אינה כה ארוכה, יגיעו כעת תוך כחצי שעה למקום העבודה וסוף סוף הם יגיעו בזמן לישיבות השונות.

הערך המוסף עבור העובדים

רוב העובדים הם בעלי מוטיבציה גבוהה ושייכות לחברה שבה הם עובדים, לכן כאשר הם נהגו זמן רב ברכב בכל בוקר, הם השתדלו לעזור טלפונית בנושאים שונים הקשורים בעובדה. אך די קשה להתמקד בכל מה שקורה בכביש המסוכן וגם לחשוב ולפעול בענייני עבודה. התחושה שמדובר בזמן מבוזבז במקום בזמן שאמור להיות מנותב לעבודת הבוקר החשובה, די תסכלה את כולם.

זו הסיבה שכאשר ההנהלה הציעה לעבור לשיטה של הסעות עובדים בבת חפר, השמחה הייתה ממש גדולה והעובדים חיכו כבר בכיליון עיניים לתחילת הפעילות. ההנהלה עשתה כל שניתן כדי לקדם את התהליך ואת התיאומים השונים כדי שההסעות יתחילו לפעול במהירות.

סבב איסוף ביישוב

כאשר יש הרבה עובדים שגרים ביישוב אחד מתאמים הסעות עובדים בבת חפר וכך כולם נוסעים יחד. הנהג אוסף אותם מביתם או מנקודות נוחות ברחבי היישוב כמו צומת מסוים, תחנות האוטובוס, גן הילדים וכו'. בהתאם לכמות העובדים בכל יישוב מצוות הסדרן של חברת ההסעות את הרכב המתאים ביותר. לעיתים מדובר במיניבוס קטן ולעיתים במיניבוס גדול. יש ערים רבות שמהן מתבצעת הסעה מרוכזת כל יום באמצעות אוטובוסים חדישים שבכל אחד מהם יש כ – 60 מושבים נוחים.

ההסעה יוצאת בזמן גם בתום יום העבודה וכולם מעוניינים להגיע הביתה בזמן כדי לא לאחר לפעילויות האישיות השונות שלהם או של ילדיהם.

עבור רבים מהם ברגע שהם עולים להסעה מתחיל יום העבודה והם משוחחים טלפונית עם קולגות ועם עובדים נוספים. מקדמים מהלכים שונים באמצעות קבוצות הווטס אפ והמיילים ומקדישים זמן לחשיבה וגם לחשיבה משותפת עם העובדים הנוספים.

כשהם נמצאים בהסעה הם יכולים להצטרף לשיחות זום עם גורמים שונים וכך לפתור בעיות ולתאם נושאים שונים על פי תחום העיסוק ותפקידו של כל עובד. התחושה היא שמדובר בזמן עבודה נטו וכך כאשר העובדים מגיעים למשרדים הם מרגישים שהזמן בדרכים לא היה מבוזבז.

הסעות לטיולים

הקשר העסקי עם חברת ההסעות מוביל לביצוע הסעות עובדים בבת חפר לא רק למשרד אלא גם לטיולים וימי גיבוש שמתואמים עבור העובדים. הם עובדים כל יום שעות רבות ולכן זה נחמד מאד עבורם לראות מרחבים במקום את המקלדת.

מעת לעת מתאמים עבורם ימי גיבוש הכוללים פעילויות בטבע, פעילויות מאתגרות, טיולים במקומות מסקרנים, ביקור במוזיאונים, סיורים קולינריים בשווקים ועוד.

לאחר קביעת המסלול, הנהג מתאם את מועד היציאה המתאים ביותר כדי שלא יאחרו למועדי הסיורים שנקבעו עם גורמים שונים. ברוב המקרים כל ההסעות מגיעות כמו בכל יום למשרד ושם ממתין להם אוטובוס או כמה אוטובוסים וכל העובדים נוסעים יחד לצפון, לדרום או לכל אזור אחר ברחבי ישראל.

זהו יום של הווי חשוב עבור כל העובדים כדי ליצור שיתוף פעולה פורה ביניהם שמתחיל ביום הכיף ויימשך גם במהלך העבודה השוטפת. לכן ההנהלה מקדישה חשיבה רבה על התוכניות השונות ביום חשוב זה. הנהג עושה כל שניתן כד לעמוד בלוח הזמנים וכך העובדים חוזרים מרוצים ומאושרים במועד למשרד ומשם ממשיכים בקווי ההסעות לביתם.

נסיעות VIP לעובדים

חברת ההסעות מסיעה גם את עובדי החברה למפגשים, כנסים ותערוכות בכל רחבי הארץ. כשמדובר בכמות של עובדים שנוסעים כולם ליעד זהה כמו לדוגמה מהמשרדים בתל אביב לתערוכה מקצועית בחיפה, מגיע מיניבוס נוח במיוחד ומסיע אותם כדי שיגיעו בזמן לכנס החשוב. הנהג ממתין להם במקום ולאחר כמה שעות הם חוזרים יחד לתל אביב.

אופציה נוספת היא שירותי הסעות לשדה התעופה. הנהג של הסעות עובדים בבת חפר מסיע את העובדים שאמורים לטוס יחד לחו"ל ברכב ההסעות המפנק. יש בו את כל החידושים ודי מקום הן לעובדים והן למזוודות שלהם. בדרך זו אין צורך שכל אחד מהם ייסע בכוחות עצמו לטרמינל, יחנה שם את הרכב וישלם סכום כספי משמעותי עבור החנייה, או יטריח קרוב משפחה או חבר שיסיע אותו.

הנהג מקבל מידע גם לגבי הנחיתה הצפויה לאחר כמה ימים והוא ממתין לעובדים בחניון הקרוב כדי להסיע כל אחד מהם לביתו.

חיסכון כספי לכל עובד

ההחלטה של הנהלת החברה על ביצוע הסעות עובדים בבת חפר יוצרת השלכות מעולות עבור העובדים. הם חוסכים סכומי כסף משמעותיים בכל חודש כיוון שהם לא רוכשים דלק ולא מגיעים למוסך לעיתים תכופות. מעבר לכך עובדים רבים הגיעו למסקנה שהם יכולים לוותר על רכב שני במשפחה ולכן הם מוכרים את אחד הרכבים ונהנים מהפחתה משמעותית בהוצאות השוטפות.

שאלות ותשובות

האם יש מינימום של עובדים בקו הסעה?

אנחנו מעניקים את מלוא המעטפת של ההסעות לכל חברה. באופן טבעי ברור לנו שיש יישובים קטנים אשר גרים בהם מעט עובדים ולכן ננתב עבורם מיניבוס קטן ויש ערים שבהם גרים עובדים רבים ולכן ינותב עבורם מיניבוס או אוטובוס גדול.

האם אתם מעניקים גם שירותים בשעות הערב או הלילה?

הנהגים שלנו מסיעים עובדים למשמרות לאורך כל שעות היממה. כמו לדוגמה עבור מי שעובד בשדה התעופה בן גוריון, בבתי החולים השונים, במפעלים ועוד.
· בנוסף לכך אנו מעניקים שירותי הסעה לעובדים ולאורחים לשדה התעופה לקראת ההמראה ומהטרמינל לאחר הנחיתה. שירות זה מתרחש גם הוא לאורך כל שעות היממה באמצעות מיניבוסים חדישים ונוחים במיוחד.

איך מתחילים את תהליך הסעות עובדים בבת חפר ובמקומות נוספים בסביבה.

הדרך הנוחה ביותר היא להעביר אלינו את רשימת העובדים תוך רישום מקום המגורים שלהם. בהתאם לכך אנחנו נציע כמה קווי הסעות וזאת בהתאם לנוחות האיסוף והפיזור על פי מקומות המגורים.
· יש ערים סמוכות כמו גבעתיים ורמת גן שאפשר לבצע הסעה משותפת או שכונות באותה עיר. לעומת זאת יש יישובים קטנים כמו מושבים שבהם סך העובדים יהיה קטן יחסית.

מה קורה כאשר הרכב לא תקין או כאשר הנהג הקבוע אינו מגיע לעבודה?

צי הרכבים שלנו הוא גדול ולכן במקרה כזה אנחנו שולחים רכב אחר גם אם הוא גדול יותר. גם כמות הנהגים שלנו היא גדולה ולכן אם יש בעיה שולחים נהג חלופי.

 

אם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולהבין את כל היתרונות של הסעות לעובדים. שביעות הרצון של העובדים תהיה עצומה ואתם תחושו בהבדל המהותי בהתנהלות העסקית כשהם אינם צריכים לנהוג בכל בוקר.

 מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק