Fraud Blocker

הסעות עובדים בבני ברק

הסעות עובדים בבני ברק

04.09.22

העומס בכבישים מורגש בכל שעה משעות היום, וכך ההגעה אל העבודה וממנה הביתה ברכב הפרטי או בתחבורה הציבורית הופכת להיות מטרד עבור כלל ציבור העובדים. מתן שירות של הסעות לעובדים הפך להיות דבר שגרתי ומקובל בקרב חברות גדולות וקטנות, מפעלים ומקומות עבודה נוספים רבים. לשם ייעול וטיוב העבודה במקום העבודה שלכם, כדאי לבחור בחברת הסעות בעלת צי רכבים שיוכל לתת מענה מיטבי ונרחב עבור כל העובדים שלכם.

הסעות עובדים מהעיר בני ברק

בני ברק היא עיר בה מתגוררים אנשים רבים והם יוצאים לעבודה הן ברחבי העיר והן מחוצה לה. כולם מכירים בוודאי את שעות העומס החריגות והקושי להגיע למקום העבודה בזמן או הביתה בסוף יום העבודה בלי להיתקע בעומסים ובפקקים. הסעות עובדים בבני ברק היא הפתרון הטוב ביותר שתוכלו לתת לעובדים שלכם כדי שיוכלו להיות בדרך אל העבודה וממנה בלי לחוות את מצוקת ההתמודדות עם העומס בדרכים.
ההסעות יכולות לעבור ולאסוף את העובדים ממרכז העיר וגם מהשכונות בעיר כמו למשל קריית הרצוג, גבעת רוקח, זיכרון מאיר, רמת אלחנן, שיכון חזון איש ועוד. המגמה העיקרית היא לדאוג לכך שכל אחד מהעובדים יוכל לעלות על ההסעה מהמיקום הקרוב ביותר למקום מגוריו ולהגיע למקום העבודה בין שהוא בתוך העיר או מחוצה לה. חשוב לציין כי אפשר להתאים את גודל ההסעה למספר העובדים הזקוקים לה, החל במיניבוסים קטנים שיש בהם כמה מקומות ישיבה, דרך מיניבוסים בינוניים ועד לאוטובוס המכיל 55 מקומות ישיבה.

היתרונות הרבים של הסעות עובדים

הסעות עובדים בבני ברק, אל העבודה וממנה, מקנות מספר רב של יתרונות :

שמירה על איכות הסביבה – הסעה של כמה עובדים בכלי תחבורה אחד מפחיתה באופן משמעותי את כמות הרכבים הנמצאים בכבישים והגזים הנפלטים מהם.

הגעה רגועה ומסודרת למקום העבודה – תחילת יום העבודה של העובדים שלכם מושפע בצורה קריטית מן הדרך בה העובדים מתניידים אל מקום העבודה. בין שהם עושים זאת ברכבם הפרטי או בתחבורה ציבורית לרוב העובדים מגיעים עייפים ומוטרדים ממהלך הנסיעה. במקום להיות פנויים לאתגרים היום-יומיים הנצבים בפניהם בעבודה באופן מידי הם זקוקים לזמן הסתגלות נוסף.

כאשר יש הסעות עובדים בבני ברק אל מקום העבודה, בעצם מנצלים את יתרונותיה של התחבורה הציבורית שכן נהג ההסעות מורשה לנסוע בנתיבי תחבורה ציבוריים, כך הוא עוקף את כל הפקקים ומגיע במהירות אל מקום העבודה. מלבד זאת, כאשר העובדים מגיעים יחד בהסעה, רוב הסיכויים שלא יהיו איחורים בהגעה למקום העבודה בדרך זו יום העבודה מתחיל במועד כאשר העובדים שלכם רגועים ונינוחים. משמע ניצול טוב יותר של שעות העבודה בפועל.

הגעה רגועה ומאורגנת ממקום העבודה אל הבית – אם העובדים שלכם לחוצים לצאת מהעבודה כדי להימנע ממצב שבו הם נתקעים בפקקים ומאחרים לאסוף את ילדיהם מהגן, אזי בוודאי שימוש בהסעות עובדים יהיה עבור כולם פתרון מצוין. העובדים שלכם ידעו שיש להם מסלול בטוח ומהיר בהגעה עד הבית ואתם תדעו שיום העבודה מנוצל עד תומו.

מיטוב העבודה במשמרות – אם במקום העבודה שלכם נהוגה העבודה במשמרות, הסעות עובדים בבני ברק יהוו פתרון מצוין לשם מיטוב וייעול החלפת המשמרות. העובדה הפשוטה שכל עובדי המשמרת מגיעים יחד לעבודה מביאה לכך שאפשר לבצע סנכרון מושלם בין המשמרות ומביאה לכך שתהיה חפיפה טובה יותר בין העובדים המסיימים את המשמרת לבין אלו המתחילים אותה.

 

ניצול זמן הנסיעה לשם השלמת משימות עבודה – זמן הנסיעה המשותף יכול להוות קרקע מצוינת לשם יצירת קשרי עבודה שלא היו יכולים להיווצר במקום העבודה עצמו. פעמים רבות עובדים ממחלקות שונות מתוודעים זה לעבודתו של זה, דבר היכול להוביל לשיתופי פעולה מפתיעים ואף להביא לייעול בעבודה. מלבד זאת, זמן הנסיעה בהסעה בבוקר יכול להוות תשתית טובה לתחילת יום העבודה, למשל מתן מענה ראשוני למיילים או להודעות ווטסאפ. זמן הנסיעה המאורגנת בתום יום העבודה יכול להוות תשתית לסגירה של יום העבודה, ניהול שיחות טלפון וסיום מטלות שלא הספיקו לסיים.

גיבוש העובדים – זהו יתרון נלווה אך הוא לא חשוב פחות משאר היתרונות המתוארים לעיל. זמן הנסיעה לעבודה יכול להיות תזמון מצוין עבור העובדים שלכם לשם התוודעות זה לזה והיכרות זה עם זה בצורה טובה יותר. הרבה פעמים עובדים המגלים שהם גרים בשכונות סמוכות זה לזה יוצרים קשרים בין הזוגות ובין הילדים זה עם זה מעבר לשעות העבודה. חברויות אלו יכולות להעניק תחושת גיבוש ואחדות ולהוביל להזדהות טובה יותר עם מקום העבודה.

אפשרויות הסעות למטרות נוספות מלבד הסעות לעבודה

מלבד הסעות עובדים בבני ברק, שירותי הסעות יכולים להתקיים עבור כל מטרה שתוכלו להעלות על דעת. צי הרכבים שלנו, בחברת רון גל, ערוך ומוכן לתת מענה לכל סוג פעילות שאותו תרצו לקיים.

הסעות למגזר הדתי והחרדי, תוך שמירה והתחשבות בחגי ומועדי ישראל ובשבתות ושירותי הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות הלקוח.

– הסעות VIP הכוללים הסעות מיוחדות וליווי צמוד לאנשי עסקים ברכבים מפוארים
– הסעות לכנסים מקצועיים
הסעות לאירועים (חתונות, בריתות, בר/בת מצווה)
– הסעות לימי כייף וגיבוש לעובדים
– הסעות לימי טיול בודדים או לטיולים בני כמה ימים
– הסעות לגני ילדים ולתלמידים בהתאם לתקני משרד החינוך
– הסעות מנמל התעופה ואל נמל התעופה
– הסעות תיירות פנים וחוץ

 

שאלות ותשובות

כיצד תדעו שחברת ההסעות שבחרתם היא טובה?

ישנם כמה נושאים מרכזיים אותם כדאי לבדוק לפני שבוחרים חברת הסעות. הדבר החשוב ביותר הוא התייחסות לנושא הבטיחות. אצלינו בחברת ההסעות יש קצין בטיחות האמון על שמירת תקינותם של כלי הרכב ועל כשירותם ותפקודם של הנהגים בחברה.
כמו כן קצין הרכב אמור להיות מעודכן בכל נהלי ההסעות והבטיחות של משרד התחבורה.
מלבד זאת, אנו מעסיקים נהגים בעלי עבר תעבורתי נקי המכירים את כבישי הארץ ואת האתגרים הכרוכים בנהיגה ממושכת.
כמו כן, כלי הרכב של החברה אמורים לעמוד בתקנים המחמירים של משרד התחבורה.
הנהגים מעניקים שירות טוב ואמין, דהיינו עמידה בלוחות זמנים, העסקת נותני שירות בעלי תודעת שירות גבוהה הכולל מוקד שירות יעיל וזמין.

אילו דברים כדאי לוודא שיש בכלי הרכב המוצעים לשם הסעות?

כלי תחבורה המיועד לנסיעה, לא משנה מה מטרתה, אמור להיות מרחב נעים, בטוח ונוח. על כן חשוב שבכל מושב תהיה חגורת בטיחות ושיהיה מותאם לגודל הקבוצה הנוסעת בו.
האוטובוסים שלנו, בחברת רון גל, מצוידים בטלוויזיה, DVD, מערכת שמע, מקרר וכמובן מזגן כך שהנסיעה שבהם תהיה נעימה ונוחה.
המיניבוסים שלנו מפוארים ומכילים בנוחות עד 19 מקומות והרכבים הזעירים שלנו מפוארים אף הם ומעניקים חווית נסיעה נוחה ומהנה.

האם מערך הסעות העובדים יעיל ומספק פתרון טוב לעובדים?

חשוב לדעת כי מערך ההסעות לעובדים מציע שירותי הסעות בכל שעות היום והלילה. איסוף העובדים מבתיהם אל מקום העבודה וממנו לביתם מעניק שקט נפשי הן לעובדים עצמם והן למעסיקים.
עובד היודע כי יש לו פתרון נוח להגעה למקום העבודה, בלי שהדבר יהיה כרוך בעמידה בפקקים, מציאת מקום חניה והשפעה על בלאי הרכב יהיה עובד מרוצה ויעיל יותר.

מי אחראי לביטוח הנוסעים בזמן הנסיעה?

חברת ההסעות מחויבת לבטח את הנוסעים מפני כל פגיעה שהיא מתוקף הנסיעה. ביטוח זה מתבצע במסגרת ביטוח החובה של הרכב.

 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק