Fraud Blocker

הסעות עובדים בבית שאן

הסעות עובדים בבית שאן

17.06.24

עובדים במקומות עבודה רבים נהנים מהעובדה שהחברות מתאמות הסעות עובדים בבית שאן וכך הם מגיעים בנוחות מקסימלית מדי יום למפעל, למשרד או לכל מקום עבודה אחר באזור זה.

הסעות עובדים בבית שאן

יש עובדים אשר נוסעים בתחבורה הציבורית לעבודה וזאת אם יש קווים נוחים המגיעים מנקודה לנקודה באמצעות אוטובוס או רכבת. אך כאשר התחבורה הציבורית אינה נוחה או אינה זמינה לעיתים תכופות העובדים מגיעים ברכבם הפרטי. יש עדיפות לעובדה שנוסעים מהחניה הסמוכה לבית עד החניה הקרובה למקום העבודה, אך עם זאת יש לכך השלכות רבות כמו עלויות כספיות ניכרות, נהיגה בתוואי דרך לא פשוט ועמידה של פרקי זמן ארוכים בפקקים.
לכן כאשר הנהלת החברה מבינה את הבעייתיות הן של התחבורה הציבורית והן של הנהיגה ברכב פרטי, מתקבלת ההחלטה הנכונה ביותר והיא ביצוע של הסעות עובדים בבית שאן.

יתרונות של שירותי הסעה

כאשר יש הסעות עובדים, כל עובד מודע ללוח הזמנים שנקבע מראש והוא מגיע בזמן לנקודת האיסוף. הוא סומך על הנהג המיומן שמכיר את הדרך הקצרה ביותר, תוך שימוש בנתיבי התחבורה הציבוריים אשר מקצרים באופן משמעותי את זמן הנסיעה במיוחד בשעות הבוקר העמוסות. מעבר לכך הנסיעה באמצעות הסעות עובדים בבית שאן מעניקה לכל עובד שקט נפשי לנוכח העובדה שהוא לא אמור לנהוג ולהתעצבן במהלך מסלול הנהיגה.

איסוף ופיזור של עובדים בעיר

הפרקטיות של שירותי הסעות היא נושא מהותי וחשוב ביותר. המומחים של חברת ההסעות בוחנים אצל כל לקוח חדש את המידע הקשור לניוד העובדים. כמה מהם אמורים להגיע בכל יום באמצעות ההסעה למקום העבודה והיכן הם גרים. הרישום בתהליך זה יוצר תוצאה מדויקת של כמות העובדים בשכונות השונות כמו נוף קדומים, נוף הגלעד, נוף הירדן, קריית רבין ועוד. נתונים אלו מסייעים בקבלת ההחלטות אם להסיע את כל העובדים בקו הסעות אחת שחוצה את כל העיר, או לחלופין לפצל זאת לכמה קווי נסיעה.
המגמה היא שתהיה נהיגה יעילה, מתוכננת היטב ומהירה וזאת כדי לא ליצור מצב של עיכובים לאור עומסי התנועה בתוך העיר. לכן לא אחת מתקבלת החלטה על הסעה אחת מכל שכונה או משתי שכונות אשר קרובות זו לזו גיאוגרפית.
ההיערכות המוקדמת היא זו שמובילה לכך שההסעות יהיו הנוחות ביותר עבור כל אחד מהעובדים הן בדרך הלוך והן בדרך חזור. בדרך זו העובד נהנה מכל העולמות, הוא לא מאחר למקום העבודה וגם לא מאחר אחר הצהרים וכך הוא נהנה מזמן הפנאי שלו עם משפחתו.

חיסכון כספי בהוצאות האישיות

כבר לאחר תקופה קצרה שבה פועל השירות של הסעות עובדים בבית שאן לאזורי התעשייה הסמוכים לעפולה, טבריה ולנקודות נוספות במרחב הצפוני, העובדים חשים את ההבדל המהותי בסך ההוצאות החודשיות שלהם עבור אחזקת הרכב. עלות רכישת הדלק יורדת באופן דרסטי, כך גם העלויות הנלוות כמו תשלומים לחניונים, טיפול של הרכב במוסך, רכישת אבזור ועוד.
הסכומים הם משמעותיים ביותר ולכן העובדים מרוצים מאד ממהלך זה. יש כאלו שהרכב השני הופך אצלם למיותר ולכן הם מוכרים אותו. צעד זה מגביר את החיסכון כיוון שהם אינם אמורים לשלם סכומים ניכרים עבור ביטוח הרכב, טסט שנתי ועלויות אחזקה נוספות. חיסכון פיננסי זה מגביר את שביעות הרצון של העובדים מהאופציה של הסעות יום יומיות אשר מופעלת על ידי חברת הסעות עובדים.

הסעות לעובדי המשמרות

לוח הזמנים של עובדי המשמרות הוא נתון שמשתנה בכל שבוע ולכן הנהג מקבל דוח יומי מפורט, אילו עובדים עליו לאסוף, באילו שעות ומהן נקודות האיסוף הרלוונטיות. העובדה שההסעות האלו מתבצעות לאורך 24 שעות ביממה מקלות מאד על ציבור העובדים וכך הם יכולים לנוח ואף לתפוס תנומה בדרך הלוך וחזור, דבר שהוא חשוב ביותר עבורם.
שירותי הסעות בצפון הם מומחים בבניית המסלולים המתאימים ביותר עבור עובדים שאמורים להגיע בשעות שונות של היום למקומות כמו בית חולים העמק בעפולה, מרכזי מסחר, מפעלים באזורי התעשייה השונים בצפון ועוד.

הטבה משמעותית לחברות העסקיות

העובדים אשר עולים בכל בוקר לאוטובוסים ולמיניבוסים במסגרת הסעות עובדים בבית שאן, מנצלים בדרך כלל את זמן הנסיעה לטובת ענייני עבודה. כך בראש שקט בכל בוקר הם מקדמים מהלכים שונים הקשורים לתפקידם בעסק. ניתוב של עובדים, הסברים לקולגות, תיאום פגישות חשובות, העברת נתונים פיננסיים ועוד. כך הדברים מונעים קדימה לא רק בעת ההגעה הפיסית שלהם למשרד אלא הרבה לפני כן.
זו הסיבה שחברות מתקדמות כמו חברות היי-טק, סטארט אפ, תקשורת, מסחר ועוד הבינו שההצלחה מגיעה בדאגה לעובדים. אחת הדרכים להשגת מטרה זו היא לדאוג להסעה וכך הם לא יצטרכו להתעצבן במהלך הנסיעה היום יומית, ובמקום זאת הם יגיעו למשרד רעננים וייהנו הרבה יותר מהמטלות השונות שעליהם לבצע לאורכו של כל יום.

נסיעות מיוחדות

ההתמחות של חברת ההסעות היא גם בשילוב של נסיעות מיוחדות על פי הצורך של כל עסק. יש עובדים שאמורים לטוס יחד לחו"ל לכנס מקצועי או למפגש עם לקוחות עסקיים. במיוחד כשמדובר בצפון שהוא מרוחק מאד משדה התעופה בן גוריון, נוח מאד לתאם עבור כולם יחד הסעה אחת כמה שעות לפני ההמראה במיניבוס VIP שהוא ייעודי למטרה זו.
יש בו מקומות מרווחים ומושבים נוחים וגם תא מטען רחב ידיים עבור המזוודות והתיקים. בדרך זו מסירים מכל עובד את הדאגה לתיאום הסעה אישית על ידי קרוב משפחה או חבר והוא מצטרף להסעה הייעודית על פי לוח הזמנים המתאים תוך התחשבות בפקקי התנועה הצפויים להיות לאורך נתיב הנסיעה.

אנחנו כאן לשירותכם בכל מה שקשור להסעות קבועות וחד פעמיות, דברו אתנו ונשמח לתאם עבורכם את הנסיעות הרלוונטיות במלוא האחריות ותוך שמירה על לוחות הזמנים.

שאלות ותשובות

האם החברה שלכם מבצעת בנוסף למהלך של הסעות עובדים בבית שאן גם הסעות לטיולים ימי נופש וכו'?

יש לנו צי רחב של אוטובוסים ומיניבוסים בגדלים שונים ולכן אפשר להזמין מראש את האופציה המתאימה על פי כמות העובדים שצפויים להגיע לטיול.
רצוי לתאם את ההסעה לפחות שבועיים לפני מועד הנסיעה בפועל כך שנבצע את ההיערכות המתאימה מבחינת התאמת גודלו של כלי התחבורה, הנהג, תכנון נתיב הנסיעה, קביעת מועדים ועוד.

מהן העלויות של הסעות עובדים בבית שאן שיתבצעו שלושה ימים בשבוע בלבד. בשאר הימים העבודה מתבצעת מרחוק.

איש הקשר שלנו יבדוק עבורך את כל הפרמטרים הרלוונטיים ויכין לך הצעת מחיר מפורטת שתכלול את העלויות השונות כמו לדוגמה:
מרחק הנסיעה בכל יום.
כמות העובדים.
סוג הרכב.
שעות הנסיעה ביום או בלילה ועוד.
השאר כאן את פרטיך ונציג שלנו ישוחח אתך בהקדם לקבלת מלוא הנתונים.

האם אתם מבצעים גם הסעות מיוחדות כמו הסעות עובדים בבית שאן לכיוון אולם אירועים במרכז הארץ לחתונה של אחד העובדים?

התשובה היא חיובית.
אם רוב העובדים גרים בבית שאן והאירוע מתקיים במקום מרוחק, הרבה יותר נוח וחסכוני שכולם ייסעו יחד ולא ברכבים פרטיים.
בהתאם למיקום נוכל לתמחר לכם הסעה ייחודית זו.

מה קורה כאשר הנהג של הסעות עובדים בבית שאן חולה?

בהתאם לנהלים שלנו הוא מחויב להודיע על כך בשעה מוקדמת ביותר למנהל העבודה.
מנהל העבודה דואג שנהג חלופי יבצע נסיעה זו, כדי שהעובדים לא יאחרו.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק