Fraud Blocker

הסעות עובדים בבאר שבע

הסעות עובדים בבאר שבע

13.07.23

תושבי באר שבע עובדים באזור התעשיה בעיר וגם במקומות מרוחקים יותר כמו דרומה לאזור ירוחם מצפה רמון, צפונה לכיוון אופקים ורבים מהם גם מגיעים בכל יום לעבודתם באזור ים המלח. ההגעה למקומות העבודה המרוחקים והקרובים כרוכה בעומסי תנועה משמעותיים ולכן חברות רבות מעדיפות לארגן עבורם הסעות עובדים בבאר שבע וכך כל העובדים ייהנו מכל היתרונות של אופציה זה.

המציאות העכשווית בתנועה

בשנים האחרונות התווספו לכבישי ישראל כמויות עצומות של רכבים ולכן זמן הנסיעה למקום העבודה בכל יום הופך להיות ארוך ביותר. העובדים יוצאים מהבית בשעות מוקדמות כדי לא לאחר אך למרות זאת רבים מהם מאחרים מידי יום. לכן לאחרונה עסקים רבים מתאמים הסעות עובדים בבאר שבע. תחילת הדרך היא ביצוע מיפוי של כל העובדים כדי להבין היכן הם גרים ומהי הכמות של העובדים בכל אחת מהשכונות בעיר הגדולה.

שכונות בבאר שבע

בבאר שבע יש שכונות שהן צמודות זו לזו ויש גם שכונות המרוחקות זו מזו, לכן יש הסעות שעוברות בשכונות כמו ברמות, נווה-זאב, נחל עשן, נחל בקע, ושכונות נוספות. בהתאם לכמות העובדים בכל אחת מהשכונות מצמידים עבורם אוטובוס שיש בו כשישים מושבים או לחילופין מיניבוס שיש בו את כמות המושבים הנחוצה. לחברת הסעות יש כמה וכמה סוגים של מיניבוסים כך שאפשר להתאים לכל קו הזעות את כלי התחבורה המתאים ביותר.

ניהול קווי ההסעות

העובדים מקבלים הדרכה על אופן היישום של ההסעות ומהי נקודת המוצא שממנה הם אמורים לעלות על ההסעות עובדים בבאר שבע. בהתאם למבנה של השכונה ולכמות העובדים מקבלים החלטה לגבי כל שכונה עם ההסעה תצא מנקודה אחת מרכזית כמו לדוגמה ליד בית הקולנוע או לחלופין הנהג יבצע סבב בכל תחנות האוטובוס הציבוריות בשכונה וכך לאט לאט כל העובדים יעלו על רכב הסעות.

קיימת חשיבות רבה לתיאום יום-יומי בנושא הסעות עובדים בבאר שבע מכיוון שבכל מקום עבודה יש מציאות משתנה שבה עובדים לא מגיעים בימים מסוימים לעבודה, עובדים שמפסיקים לעבוד ולעומת זאת יש גם עובדים חדשים. השינוי גם אם הוא של אדם אחד או של כמה אנשים בודדים יכול להיות מהותי מבחינת כמות המושבים ברכב ולכן הם היו לדוגמה 20 עובדים עד אתה בהסעה מסוימת ומעתה ואילך יהיו 22 עובדים, חברת ההסעות חייבת לשלוח מיניבוס גדול יותר כדי שיהיה מקום ישיבה לכולם.

היתרונות של הסעות לעובדים

לאור פקקי התנועה בשנים האחרונות אפשר לראות באופן ברור קושי משמעותי של העובדים כיוון שלוקח להם הרבה מאוד זמן להגיע בכל יום למקום העבודה ולאחר מכן הביתה. לא אחת הם מגיעים עצבניים, חסרי סבלנות וגם עייפים. זו הסיבה שהרבה הנהלות של החברות העסקיות והבינו שמדובר בנושא הכרחי לאור הפגיעה הן בעובדים והן בעבודה השוטפת. לכן מבחינתם השילוב של הסעות עובדים בבאר שבע הוא אינו מותרות אלא צורך בסיסי שמשרת את כל המטרות הן של החברה והן של העובדים בפן האישי.

כאשר יש הסעה העובדים רגועים, הם יודעים שאפשר לסמוך על הנהג שיסיע אותם בנתיב התחבורה הציבורית ולכן הם יגיעו הרבה יותר מהר לעבודה. במהלך הנסיעה שאורכת בדרך כלל בין חצי שעה לשעה הם יכולים לנצל את הזמן לטובת פעולות שונות הקשורות בעבודה.

בעולם החדש התקשורת היא מיידית ויש אפשרות לקדם מהלכים שונים באמצעות קבוצות הוואטסאפ לשוחח טלפונית וגם לשלוח מיילים. כתוצאה מכך הקשר עם העובדים, הלקוחות והספקים הוא משעה מוקדמת וכך כשהעובדים מגיעים למשרד הם למעשה כבר החלו את יום העבודה שלהם והם קידמו מהלכים חשובים ברבדי העשייה השונים.

חיסכון כלכלי

העובדה שאין צורך לנסוע ברכבים הפרטיים בכל יום, יוצרת חיסכון כספי מאד משמעותי לכל משפחה. העובדים רואים זאת בעיקר בעובדה שהם מתדלקים רק אחת לחודש או בנסיעה לטיול במקום כל כמה ימים בודדים כפי שהיה עד עתה. בזכות הסעות עובדים בבאר שבע, ההוצאות החודשיות שלהם יורדות באופן מהותי.

בדרך זו החברה מסייעת לעובדים לא רק בנוחות הנסיעה ובמהירות שלה, אלא גם בהתמודדות עם יוקר המחיה. כך הרכב נשאר בבית ולעיתים אף נמכר כיוון שיש אפשרות להסתדר עם רכב אחד אחר הצוהריים ובסופי השבוע וזה מיותר שהרכב יישאר כל הזמן בחניה כשהשימוש הוא מינימלי.

עבודה במשמרות

יש עובדים רבים שעובדים במקומות עבודה שבהם העבודה היא סביב השעון, 24 שעות ביממה. לכן יש הסעות עובדים בבאר שבע לבית החולים סורוקה, למפעלי ים המלח ולמקומות נוספים באזור זה. שיטת העבודה היא להגיע לביתו של כל אחד מהעובדים שכבר ממתין להסעה בשעה שנקבעה, הנהג אוסף בדרך עובדים נוספים וכך מסיע אותם יחד בבטחה ליעד.

זוהי הסעה כפולה כיוון שבמקביל לכך הנהג ממתין לעובדי המשמרת שסיימו כעת את עבודתם ומחזיר אותם לביתם. בדרך זו בכל כמה שעות מתבצע סבב של איסוף ופיזור במסגרת הסעות עובדים בבאר שבע.

שאלות ותשובות

אשמח לבדוק את האפשרות לשוחח עם איש קשר בחברה אשר הצטרפה לאופציה של הסעות עובדים בבאר שבע בחודשים האחרונים. זאת כדי להתרשם משביעות הרצון של העובדים ממהלך זה, כדי שאגבש החלטה סופית אם להתחיל בשילוב של קווי הסעות גם אצלינו.

אנחנו יכולים לתת לך מידע של כמה וכמה לקוחות ותוכל לשוחח עם כל אחד מהם. השאר כאן את פרטיך ונעביר לך את מלוא המידע.

כמה זמן לוקח פחות או יותר הליך ההיערכות להתחלת סבב ההסעות באופן קבוע?

תהליך ההיערכות בנוי משני רבדים. השלב הראשון הוא הכנת הנתונים בחברה וזאת בהתאם למידע הקיים בפרטי העובדים, כדי לדעת את כמות העובדים ואת אופן הפיזור של מקומות המגורים שלהם. באופן טבעי בשכונות חדשות שיש בהן רבי קומות יהיו בדרך כלל עובדים רבים ואילו בשכונות של ווילות, כמות העובדים תהיה מצומצמת.
השלב השני הוא ההיערכות של חברת ההסעות. בהתאם לצורך הם מנתבים את כמות קווי הסעות עובדים לבאר שבע, את הרכב המתאים לכל אחד מהקווים וזאת על פי כמות העובדים. לאחר מכן נעשית בדיקה מול צי הרכב והרכבים הפנויים בשעות האלו, כדי לוודא שהדבר אפשרי. התהליך אורך סביב שבועיים פחות או יותר ולאחר מכן אפשר להתחיל את ההסעות בפועל.

איך אתם מתנהלים מול עסקים שסגלו לעצמם עבודה היברידית?

ברוב העסקים האלו, מדובר בימי עבודה קבועים במשרד וימי עבודה קבועים מהבית. לכן ההסעות מתקיימות בפועל רק בימים הרלוונטיים.

האם הנהגים עוברים באופן קבוע הכשרות מקצועיות?

אנו מבצעים הסעות עובדים בבאר שבע באמצעות נהגים מיומנים ואחראיים. לאור הקושי של הנסיעה בכבישי ישראל העמוסים, הם עוברים מעת לעת סדנאות של התנהגות בכביש הן מול ציבור הנוסעים והן מול ציבור הנהגים. מעבר לכך אנו מחדדים לעיתים קרובות את כל חוקי הדרך והתמרורים, כדי להעניק נסיעה בטוחה ללקוחות שלנו.
אם אתם רוצים לעלות מדרגה ולהעניק לעובדים שלכם את המעטפת שנחוצה להם, אתם מוזמנים להצטרף לאופציה של הסעות יום יומיות וגם אתם תבינו עד כמה מדובר ברעיון מעולה עבור העובדים וגם עבור הנהלת החברה. השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם בהקדם.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות לאירועים שונים ולשמחות | שירותי הסעות עם רון גל

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק