Fraud Blocker

הסעות עובדים בבאר יעקב

הסעות עובדים בבאר יעקב

24.10.22

באר יעקב שהייתה מושבה קטנה הפכה לא מכבר לעיר וזאת לאור הכמות הגדולה של התושבים שגרים בה. בבנייני המגורים רבי הקומות גרים עובדים רבים שנמצאים בכל יום שעות רבות בכבישים הסואנים בדרכם למקומות העובדה בסביבה כמו ראשון לציון, רחובות, שדה התעופה בן גוריון, תל אביב ועוד.

הסעות עובדים בבאר יעקב

מקומות העבודה מודעים לבעייתיות הרבה כיוון שהעובדים מבזבזים שעות עבודה רבות בדרכים. התסכול מוביל למצבים שבהם הם מנהלים את ענייני העבודה מהרכב כשהם תקועים בפקקים וגם משתתפים כך בשיחות זום, כיוון שהם לא הגיעו בזמן למשרד. מדובר במצב שהוא אינו בטיחותי ולכן בחיפוש אחר פתרונות מעשיים שיקלו על העובדים וכך יעניקו ערך מוסף לחברה, הוחלט לבצע הסעות עובדים בבאר יעקב.

אנחת רווחה של העובדים

כאשר העובדים מקבלים הודעות על ההתארגנות של קווי הנסיעה, הם משמיעים אנחת רווחה. הם מבינים שיותר לא יצטרכו להתעצבן בכל יום מהעובדה שמשך הנסיעה הוא כה ארוך, לא יהיו להם מצבים לא נעימים בכבישים ובעיקר הם ייהנו מזמן מנוחה או זמן עבודה פרודוקטיבי בעת הנסיעה באוטובוס. ונושא חשוב ביותר הוא שהם יגיעו בזמן אחר הצהרים כדי לאסוף את הילדים מהמסגרות החינוכיות שלהם.

תיאום מסלול ההסעה

בחברת ההסעות פועלים אנשי מקצוע בתחום זה ולכן הם מקבלים את רשימת העובדים שאמורים לעלות בכל יום על הסעות עובדים בבאר יעקב. בהתאם לכמות העובדים בכל שכונה, מחליטים אם יהיה מיניבוס לכל שכונה או אוטובוס אחד שיסע בכל העיר מקצה לקצה ולאחר מכן ייצא לכבישים הראשיים, כדי להגיע תוך פרק זמן קצר למקום העבודה.

מתכנן מסלול ההסעה מבקר בדרך כלל בעיר, כדי לקבוע את המקומות המרכזיים שיהיה לאוטובוס נוח לעצור בהם ולאסוף את כל הנוסעים. ברוב המקרים בוחרים מקומות שיש בהם מפרצי חניה לנוחות כלי התחבורה הארוכים ולכן בוחרים בתחנות האוטובוס, בכניסה לקניון ובכל מקום אחר שהוא קרוב לבנייני המגורים של העובדים.

כל חברה מארגנת את ההסעות עבור עובדיה ולכן אפשר לראות בכל עיר את הכמויות הגדולות של רכבי ההסעות שעוברים בימים אלו בכל רחבי העיר ובתום האיסוף עולים על הכבישים המהירים כדי שהעובדים יגיעו בזמן לעבודתם.

נסיעות מחוץ לעיר

כאשר מדובר ברכב הסעות שיש בו כמה עובדים, יש לו אישור לנסוע בנתיבי התחבורה הציבוריים ולכן זמן הנסיעה מתקצר באופן משמעותי ביותר. עובד שנסע בכל יום ברכב הפרטי שלו מבאר יעקב לתל אביב בילה לפחות בין שעה לשעה וחצי בדרכים. אך לעומת זאת כאשר יש הסעות עובדים בבאר יעקב משך הנסיעה יהיה בדרך כלל סביב חצי שעה. זהו שינוי מהותי ומאד מבורך לכל הצדדים.

שעות אבודות שהופכות לשעות עבודה

רוב העובדים אשר עולים על הסעות עובדים בבאר יעקב הם בעלי מוטיבציה גבוהה ותחושת שייכות לעסק. לכן רובם עולים על ההסעה ומתחילים באופן מידי לטפל במשימות השונות שלהם הקשורות לעבודה היום יומית. הם מנהלים את העובדים שלהם באמצעות קבוצות הווטס אפ, עונים על מיילים, מעבירים בקשות לקולגות, דיווחים להנהלה ואין ספור פעולות נוספות.

בזמן הנסיעה הם מבצעים הרבה מאד עבודות וכך כאשר הם מגיעים למשרד הם פנויים לישיבות שתואמו מראש והם לא מרגישים שיש להם משימות דחופות שהם לא ביצעו לפני תחילת הישיבה בגלל שהגיעו מאוחר בפקקים. ההגעה בזמן מבחינת מקום העבודה זו תועלת עצומה ויעילות עצומה.

חיסכון כספי לכל משפחה

כשמתחילים בסבב של הסעות עובדים בבאר יעקב, העובדים אינם נוסעים לעבודה ברכב למעט במקרים חריגים. לכן הם חוסכים בכל חודש סכומים כספיים ניכרים כיוון שהם לא משלמים עבור הדלק למרחקי הנסיעה המשמעותיים וכך גם יש פחות שחיקה של הרכבים. לרוב המשפחות יש שני רכבים וכאשר אחד מבני הזוג נוסע בהסעה הם מגיעים למסקנה שהם יכולים להסתדר עם רכב אחד ולכן הם מוכרים את אחד הרכבים.

כאשר בנוסף לחיסכון בדלק, הם חוסכים גם בעלויות של הטיפולים ברכב ובביטוח הרכב, מדובר בחיסכון מהותי בהוצאות המשפחתיות החודשיות והדבר מותיר להם יותר כסף פנוי. במציאות הישראלית מדובר בנושא חשוב ביותר ולכן העובדים מאד מעריכים את הצעד שיזמה הנהלת החברה לגבי הסעות עובדים בבאר יעקב.

הסעות ביישובים מסוימים

יש חברות שמתחילות להפעיל קווי הסעות לעובדים בנקודות מסוימות, כדי לראות איך זה משתלב ביום יום ומהו הערך המוסף הן עבור ההנהלה והן עבור העובדים. כאשר הם רואים לאחר חודש את היתרונות המהותיים בזמן ההגעה של העובדים, בפרודוקטיביות שלהם ובעיקר בעובדה שהעובדה שהם לא נמצאים בפקקים מעלה את מצב הרוח ואת החיוניות שלהם. לכן הם מרחיבים את מעגל ההסעות ומתאמים גם הסעות לערים נוספות כמו הסעות עובדים בבאר יעקב.

נסיעות לעובדי המשמרות

מערך ההסעות פעיל גם עבור עובדי המשמרות במקומות העבודה שבהם עובדים 24 שעות ביממה כמו בשדה התעופה בן גוריון, בבתי חולים סמוכים כמו שמיר אסף הרופא ושיבא תל השומר ובמפעלים.

הנהג אוסף את העובדים כחצי שעה לפני תחילת המשמרת ומוריד אותם ליד המחלקות השונות בבתי החולים. לאחר מכן הוא ממתין לעובדים שסיימו כעת את משמרת הבוקר, הצהרים או הלילה ומסיע אותם לביתם. זהו יתרון חשוב כי לאחר משמרת מעייפת קשה לרבים מהם לנהוג, גם אם מדובר בדרך קצרה יחסית.

שאלות ותשובות

 

מעבר להסעות יומיות של עובדים, האם אתם מבצעים גם הסעות אחרות?

אנחנו מעניקים לכל לקוח שלנו את מלוא המעטפת ואם הוא זקוק להסעות נוספות, אנחנו תמיד לשירותו. כמו לדוגמה:
o הסעות של עובדים שנוסעים יחד לחו"ל, ההסעה היא מביתם ועד הטרמינל תוך הקפדה על לוח הזמנים.
o גם כאשר הם חוזרים, הנהג בודק בלוח הטיסות מהו מועד הנחיתה ובהתאם לכך הוא ממתין להם מחוץ לטרמינל, מעמיס את המזוודות בתא המטען ומסיע כל אחד לביתו.
o הסעות של אורחים מחו"ל שמגיעים לפגישות עסקיות בישראלים. הנהג מגיע לשדה התעופה במיניבוס מיוחד שהוא VIP והתיירים נהנים מנסיעות במיניבוס מרווח.
o ימי גיבוש לעובדים בכל מסלול שנקבע ברחבי הארץ.
o טיולים בכל אזור בארץ של צוותים או של כל עובדי החברה.
o נסיעה של קבוצת עובדים לסיור מקצועי במפעל בדרום, בצפון או לישיבה עם שותפים עסקיים.
o כל הסעה אחרת על פי הצורך.
o כל הסעה מתומחרת על פי מרחק הנסיעה, הערכה של סך שעות הנסיעה, סוג כלי התחבורה ועוד.

האם יש אפשרות לתאם הסעות קבועות רק לפעמיים בשבוע? אצלנו עובדים עבודה היברידית והימים היחידים שבהם העובדים מגיעים למשרד הם שני ורביעי.

באופן עקרוני אנחנו עובדים גם עבור חברות שזקוקות להסעות בימים ספציפיים בלבד.
· יש לבדוק זאת מול זמינות המיניבוסים והאוטובוסים בכל סביבה גיאוגרפית.
· השאר כאן את הפרטים שלך ואיש הקשר שלנו יבדוק זאת נקודתית.

האם אתם מעסיקים קצין רכב?

על פי חוק אנו מחויבים להעסיק קצין רכב לאור הכמות הגדולה של כלי התחבורה שלנו.
· תפקידו הוא לבדוק את התקינות של כל אחד מהרכבים ורק אם הכול פיקס, הוא מאשר את יציאת הרכב לנסיעות שלו.

האם הנהגים שלכם עוברים השתלמויות מקצועיות מעת לעת?

הדרכות והשתלמויות הן הבסיס להעסקה של הנהגים. הם מגיעים לעיתים קרובות להדרכות בנושאים שונים כמו ציות לחוקי התנועה, בטיחות בדרכים ורמת השירות ללקוחות החברה.

 

הסעות הן פתרון מעולה לכל מקום עבודה. אם אתם מעוניינים שהעובדים שלכם יהיו מרוצים, דברו אתנו ונשמח לתאם הסעות עבורכם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק