Fraud Blocker

הסעות עובדים באלעד

הסעות עובדים באלעד

31.07.22

עובדים המחפשים עבודה החלו להתייחס למרחק ממקום המגורים למקום העבודה כפרמטר משמעותי לבחירת מקום עבודה. אפילו מרחקים שנחשבו פעם למקובלים הפכו לבעייתיים בשל העומס בכבישים והשעות הארוכות המבוזבזות בדרכים. הסעות עובדים באלעד נחשבות להטבה ועשויות לעשות הבדל בבחירתו של עובד במקום עבודה אחד על משנהו.

 

הדרך המתאימה ביותר להגעה לעבודה

 

ריבוי כלי הרכב הקיימים ואלה החדשים העולים כל שנה על הכביש הופכים את הנסיעות בכבישי הארץ לבלתי נסבלת בשעות העומס. נסיעה שאמורה לקחת עשרים דקות ובפועל נמשכת שעה, שעה וחצי היא דבר שבשגרה. עובדים רבים מנסים להתגבר על מצוקת העומס בכבישים ולהקדים את יציאתם מהבית לכיוון העבודה, אבל במקרים רבים הנסיבות אינן מאפשרות זאת בגלל אילוצים שונים כמו שעות עבודה מקובלות, פיזור ילדים במסגרות הנפתחות בשעה מסוימת, לוח זמנים מוכתב ועוד.

התוצאה של מצב זה היא שעות רבות שעובד מבזבז מיומו שאינן נחשבות כשעות עבודה, על חשבון זמנו הפרטי, זמן המשפחה שלו, עלויות דלק והוצאות רכב ועובד מתוסכל שישמח לפתרונות כמו הסעות עובדים באלעד.

 

הדאגה של ההנהלה לשביעות רצונם של העובדים

 

יותר ויותר חברות הנתקלות בקשיים בגיוס כוח אדם, או אלו המעוניינות לשמור על עובדי החברה האיכותיים מחפשות דרכים יצירתיות כיצד לדאוג לרווחתם עובדיהם, להיות אטרקטיביות יותר מהחברות המתחרות ולהציג לעובדים יתרונות מעניינים יותר מאשר שכר ועניין בעבודה. חברות גדולות רבות המעוניינות לחסוך בעלויות שכירות של המבנים, מתרחקות ממרכזי ערים כדי להיות בקרבת צירי תחבורה ציבורית נוחים.

חברות אחרות מעוניינות להתמקם במרכז העצבים, מרכז העניינים ונוצרת לעובדים בעיית גישה עם רכבים ובעיות חנייה. כך למעשה יוצרות החברות לעצמן פרדוקס שבו מצד אחד הן רוצות למשוך עובדים, אך מצד שני הן מערימות עליהם קשיים. הפתרון למצב זה הוא לארגן לעובדי החברה הסעות עובדים באלעד ובמקומות אחרים שיאפשרו גישה נוחה וללא מתחים.

 

הסעה מאורגנת מעניקה שקט נפשי

 

הסעות עובדים באלעד משמעותן הסעה מאורגנת לעובדי החברה, כדי להקל על הגעתם לעבודה. ההסעות מתבצעות באוטובוס או ברכבי הסעות המתאימים בגודלם לכמות העובדים בגל קו נסיעה, הרכבים המבצעים זאת הם ברמה גבוהה, נוחה, נקיים ובטוחים. הנהגים מקבלים את כתובותיהם של עובדי החברה את נקודת האיסוף ואת שעת האיסוף. ההסעות מותאמות לשעות העבודה של החברה או לשעות של המשמרות השונות בארגון.

 

היתרונות של שירותי הסעה לעובדים

 

בעולם המתקדם בו אנשים מחפשים מקום עבודה איכותי, אחד הפרמטרים הוא מקום עבודה המקדם את ערכי המשפחה ואת שעות המנוחה. הסעה מאורגנת לעובדים מעבירה מסר כי החברה מקפידה על שעות העבודה ואינה מצפה מעובדיה להישאר אחרי שעות העבודה. עובדים המשתמשים בשירותי הסעות עובדים באלעד יודעים שהם יגיעו בזמן לעבודה ועליהם להספיק את תפוקתם עד לשעה היעודה של סיום העבודה.

סיבה נוספת היא רווחת העובד ושלוותו. עובד שאינו צריך לדאוג מהעומס בכבישים, מאיחורים, מחנייה, יהיה פנוי נפשית יותר לעבודה יעילה ומדויקת ובאופן טבעי יהיה גם מסור ונאמן יותר לחברה הדואגת לו להקלה שכזאת. הטבה זו משמעותית ביותר גם לעובדי משמרות שאחרי לילה ללא שינה נחסכת מהם מטלת הנהיגה והם יכולים לנוח בדרכם לעבודה או ממנה.

יתרון נוסף הוא האפשרות להעסיק עובדים ממקומות מרוחקים שבאופן טבעי כנראה לא היו מגיעים לעבוד בחברה, אך הסעה מרוכזת מאפשרת להם הגעה נוחה והחברה מרוויחה עובדים מקצועיים ומוכשרים שאולי לא היו מגיעים בדרך אחרת.

 

מיצוב כארגון ירוק

 

יתרון חשוב לא פחות בעולם עם מודעות קיימות הוא מיתוגה של החברה הדואגת לעובדיה להסעות עובדים כחברה ירוקה הדואגת לסביבה. צמצום כלי הרכב של עובדי החברה משפיע על הפחתת זיהום האוויר ועל צמצום בצריכת הדלק והחברה יכולה לרשום לזכותה את תרומתה לשמירה על איכות הסביבה.

 

החשיבה של העובדים

 

עובדים מחפשים מקומות עבודה אטרקטיביים ופעמים רבות פוסלים חברות ותפקידים בשל נסיעות. עלויות הדלק הגבוהות, העומס בכבישים, מצוקות החנייה במקומות מרכזיים והמרחקים. כל אלו עלולים להיות שיקולים משמעותיים בבחירתו של העובד את מקום העבודה שלו. כשחברה מציעה חלופה כמו הסעה ממקום המגורים לעבודה, העובדים מכניסים את זה כשיקול לטובת מקום העבודה.

ההגעה למקום העבודה ללא צורך בנהיגה מאפשרת לעובדים להגיע רעננים, לא עצבניים, יש עובדים המנצלים את זמן הנסיעה לנמנום, לקריאה, לשמיעת מוזיקה או פודקאסטים וכך מעשירים את עצמם. עובדים אחרים מנצלים את זמן הנסיעה לחברות וגיבוש עם הקולגות שלא תמיד מתאפשר להם לפגוש או לשוחח עימם במהלך יום העבודה. רבים מהם מנצלים את זמן הנסיעה לזמן עבודה ונהנים מהעובדה שהם מצליחים לקדם מהלכים עסקיים בשעה המוקדמת.

 

חברת הסעות מקצועית

 

חברה שמבצעת הסעות עובדים באלעד, היא חברת אוטובוסים אשר ערוכה לתת מענה לצרכי הארגון. האוטובוסים הם תקינים, נקיים, מרווחים ונוחים. בהתאם לצרכי הארגון אפשר לתאם הסעות לפי כמות העובדים החל במיניבוסים שיש בהם כעשרה מושבים ועד אוטובוסים גדולים של כ-60 נוסעים.

חברת ההסעות מסוגלות להתחייב על עמידה בזמנים שכן מדובר בעובדים שאמורים להגיע לעבודה או לחזור הביתה אחרי יום עבודה וזהו נושא אקוטי עבורם. במקרה של תקלות באחד מכלי התחבורה, או מחלה של אחד הנהגים, סדרן ההסעות של החברה מציע חלופות מהירות. לחברת ההסעות יש את כל האישורים והביטוחים התקפים אשר נדרשים להסעות עובדים.

 

שאלות ותשובות

 

איך זה עובד בפועל? איך יודעים מתי כל עובד צריך להגיע לעבודה ואיפה הוא גר

חברת ההסעות מקבלת מהארגון רשימה של עובדים שאותם צריך לאסוף מביתם ומה השעה שעליהם להגיע לעבודה. לעתים זאת תהיה שעה קבועה לכל העובדים בארגונים בהם אין משמרות או שעות משתנות לפי לו"ז עבודה אותו יש להעביר לחברת ההסעות.
במועד שייקבע על ידי שני הצדדים. חברת ההסעות תארגן את לו"ז האיסוף ותעדכן את החברה באיזה שעה על העובד להתייצב בנקודת האיסוף.
חשוב לזכור לעדכן את חברת ההסעות בכל שינוי של עובד כזה או אחר.

מה קורה במקרה של תקלה?

חברת ההסעות מתחייבת לרכבים תקינים, נקיים ומרווחים. בכל מקרה של תקלה באחריות החברה לדאוג למצוא רכב או נהג חלופי שיבצע את הנסיעה. החברה מעסיקה נהגים מקצועיים ואחראים שעוברים הכשרות תקופתיות ודואגת כל הזמן לצי של רכבים ולנהגים זמינים ואחראיים.

אלו עוד שירותים אפשר לקבל מחברת ההסעות?

מלבד הסעות עובדים באלעד, אפשר להשתמש בחברת ההסעות לנסיעות מזדמנות כמו ימי כיף, טיולי חברה, ימי גיבוש.
במקרים של חברות עסקיות השולחות עובדים לחו"ל ומארחות מבקרים המגיעים לארץ, אפשר להשתמש בהסעות חברת הנסיעות לשדה התעופה וממנו.

מה העלויות של הסעות עובדים?

כדי לתמחר עלויות, יש להעביר לחברת ההסעות את הדרישות להסעות. התמחור תלוי במשתנים רבים כמו כמות הנוסעים, כמות ההסעות היומיות, האם יש הסעות נוספות על אותו האוטובוס, האם והחברה נותנת שירותי הסעות נוספים ומה המרחקים ממקומות האיסוף למקום העבודה וממנו

 

אם השתכנעתם שחברתכם או הארגון שלכם יכול רק להרוויח מארגון הסעות לעובדים באלעד ובמקומות אחרים, תוכלו ליצור אתנו קשר, להשאיר לנו פרטים ואנו נחזור אליכם כדי להציע לכם את שירותי החברה.

אנחנו יכולים להתחייב לכם כבר מעכשיו שהעובדים שלכם יהיו מרוצים יותר, יעילים יותר והחברה שלכם תרוויח עובדים מרוצים, תפוקה גבוהה ותעודת קיימות ושמירה על איכות הסביבה.

 

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק