Fraud Blocker

הסעות עובדים באור יהודה

הסעות עובדים באור יהודה

31.07.22

החשיבה המיידית היא כי הסעות עובדים זוהי הטבה שרק העובדים נהנים ממנה, אבל האמת היא שגם הארגון בו מועסקים העובדים נהנה מהטבה זאת ולמעשה גם כדור הארץ מרוויח. יש לכך סיבות מסקרנות רבות ובסופו של דבר כולם מרוויחים ממהלך זה.

מה זה הסעות עובדים

ארגונים רבים החלו להבין את התועלת שבהסעות העובדים באופן מרוכז למקום העבודה וממנו. הרעיון הוא לארגן תחבורה כגון מיניבוס או אוטובוס, בהתאם לכמות העובדים המגיעים עם הסעות עובדים באור יהודה, ולדאוג להגעתם למקום העבודה בצורה בטוחה, מהירה, נעימה ורעננה. ההסעות מתבצעות בהתאם לשעות העבודה של החברה, הארגון או המפעל ועל פי לוח המשמרות של העובדים. ההסעות הן בכלי רכב נקיים, מרווחים, המבטיחים כי העובדים יגיעו למקום העבודה בנוחות ובשלווה.
העומסים בכבישי ישראל

בכל שנה עולים אלפי כלי רכב חדשים על הכביש ונהגים נוספים מצטרפים לתנועה. המשמעות היא שהעומס בכבישים עולה, זמן ההגעה ממקום למקום מתארך ואפילו נסיעות קצרות נמשכות פרקי זמן ארוכים מאוד בשעות העומס. נהגים נאלצים לעמוד זמן רב בפקקים ומגיעים למקום העבודה מותשים ועצבניים. על זה אפשר להוסיף את עלויות הדלק הגבוהות, את הזיהום הסביבתי ונקבל כמה וכמה סיבות טובות מדוע כדאי לארגן הסעות עובדים באור יהודה ובמקומות אחרים. הטבה שעולה כסף, אבל שווה זהב לארגון, לעובדיו ולעולם כולו.

התועלת המשמעותית לעובדים

הסעות עובדים באור יהודה נחשבת בעיני עובדים רבים כהטבה מהותית. יותר ויותר אנשים מעדיפים לוותר על הנהיגה בשעות העומס בכבישים ומחפשים אלטרנטיבות נוחות ורגועות יותר, להגיע למקום העבודה. במקומות שבהם הנגישות לתחבורה ציבורית, כמו אוטובוסים או רכבת, קשים יותר מעמידים בפני עובדים רבים את השאלה, כמה זמן הם מוכנים לנסוע בכל יום עד למקום העבודה.
חשוב להוסיף על זה את העובדה שסדרי עולם השתנו ואנשים מבינים את הצורך באיזון בין בית ומשפחה לעבודה, ולכן מעדיפים להתפשר על מקום עבודה כדי להגיע הביתה בשעות נוחות יותר, בקלות וללא מתחים מהנהיגה. הסעות עובדים מאפשרת לעובדים את היכולת לא לוותר על מקום עבודה איכותי, ליהנות מהטבה של נוחות וכמובן הטבה כלכלית בחסכון בדלק וחניה. הטבת הסעות עובדים באור יהודה הייתה להיות משמעותית בשיקולי עובדים בבחירה שלהם לגבי מקום העבודה הבא שלהם, כדי לקבל החלטה בין מקום עבודה אחד למשנהו.

היתרונות לחברה המעסיקה עובדים

כשארגון מעמיד לרשות עובדיו שירות הסעות הוא מבטיח לעצמו בראש ובראשונה לוח זמנים מסודר וקבוע ועמידה בזמנים. למעט אירועים חריגים או תקלות, העובדים יגיעו כולם יחד בשעה הרצויה ואף יסיימו את העבודה בשעה המיועדת. עובדים לא יוכלו לאחר או לצאת מוקדם כאוות נפשם ומצד שני, גם לא יישארו עד שעות מאוחרות על חשבון שעות נוספות ותסכול אישי.

העובדים, שפטורים ממלאכת הנהיגה והמלחמה על הכביש, מנצלים את זמן הנסיעה כדי לשוחח עם קולגות שלא יוצא להם לפגוש במהלך יום העבודה כי הם עובדים במחלקות אחרות וכך מתרחש גם גיבוש חברתי שמוסיף לשיתוף הפעולה בין העובדים. יתרון נוסף שעומד לזכות הארגון הוא צמצום כלי הרכב של העובדים, מה שגורם לצמצום זיהום האוויר והסביבה והופך את החברה לבעלת מודעת סביבתית וירוקה יותר.

מקצת מהעובדים מנצלים זמן זה עבור רגיעה לפני העבודה, לשמיעת פודאקסטים, מוזיקה, העשרה עצמית ואחרים נכנסים כבר להתנהלות העסקית, מקדמים מהלכים ופותרים בעיות באמצעות הסלולרי או הלפ טופ האישי.

 

תיאום של הסעות עובדים

חברת ההסעות מעמידה לרשות הארגון או החברה את צי כלי התחבורה שברשותה ובהתאם לצרכי הארגון מסדרים יחד את לוח הזמנים של כל קווי ההסעות. במקרים שבהם שעות העבודה הן קבועות ולא מדובר במשמרות, נקבע לוח זמנים קבוע, במקרים בהם יש משמרות או עובדים מתחלפים יש להעביר כל שבוע, חודש או מועד אחר שיתואם בין חברת ההסעות לארגון את רשימת העובדים אותם יש לאסוף ומתי על כל אחד להגיע לעבודה.
חברת ההסעות המיומנת בדרכים, זמנים ושעות תעדכן את החברה או את העובדים ישירות מתי כל עובד צריך להתייצב בנקודת האיסוף. חשוב מאוד לדאוג לקשר רציף בין הארגון לחברת ההסעות כדי לעדכן על כל שינוי, מחלה, חופשה של עובד כדי לא לעכב את כל קו ההסעות.

בחירה של חברת הסעות

הדבר החשוב ביותר הוא לעבוד מול חברה אמינה, בעלת ניסיון ומקצועיות. חברת הסעות שברשותה אישורי הסעות, ביטוחים, רכבים בגדלים שונים ונהגים זמינים. ביכולתה של חברת הסעות וותיקה ומקצועית לפתור בעיות בכל רגע שמתעוררת תקלה כמו אוטובוס תקול, נהג חולה וכו'.
לחברת ההסעות יש צי רכבים שכולל מיניבוסים ואוטובוסים חדישים בגדלים שונים, כדי להתאים אותם לכמות העובדים המגיעים ממקומות שונים. במקרים מסוימים הסעות עובדים באור יהודה יכולות לכלול 8 עובדים, 15 עובדים ועד 60 עובדים. החברה ערוכה לתת פתרונות לכל כמות של נוסעים על פי הצורך של כל ארגון ובהתאם לכמות העובדים שלו.

עלויות של שירות הסעות לעובדים באור יהודה

כדי לתמחר עלויות צריך להביא בחשבון שיקולים רבים כמו כמות ההסעות באופן יומי, שבועי, חודשי. כמות נוסעים בכל הסעה, גודל הרכב מול כמות הנוסעים, מרחק הנסיעה ממקום המגורים למקום העבודה, האם יש כבישי אגרה בדרך, האם יש נתיבי תחבורה ציבורית ועוד שיקולים. בעת ההתקשרות יעביר הארגון את כל הנתונים לחברת ההסעות, כדי לקבל הצעת מחיר המתאימה לארגון הספציפי.

שאלות ותשובות

למה חשוב לחברה להיחשב חברה ירוקה?

המודעות הסביבתית, הדאגה לכדור הארץ והשמירה עליו תופסת יותר ויותר מודעות. אנשים פרטיים בודקים את האג'נדה של החברה איתה הם קושרים עסקים או קונים מהם מוצרים והממשלות דואגות לטפח, להעניק מענקים ולקדם חברות המפגינות שמירה על איכות הסביבה. ככל שהמודעות תגדל עם הזמן, כך יגדל מספר החברות שירצו להציג את עצמן כירוקות, התורמות להפחת זיהום האוויר ומקפידות על קיימות.

האם חברת ההסעות מציעה שירותים נוספים?

חברת הסעות יכולה לתת פתרונות לכל הצרכים של הארגון מבחינת הסעות ותחבורה. אוטובוסים צמודים עבור ימי כיף, טיולים, אירועי חברה, אירועי גיבוש מחלקתיים, פתרונות להסעות של כמויות גדולות של עובדים וגם הסעות פרטיות VIP כמו איסוף אורחים מנתב"ג או הסעת עובדים הנוסעים לחו"ל במסגרת העבודה.

מה מצב הרכבים בחברת הסעות?

כל רכבי ההסעות של חברת ההסעות הם חדישים, מפוארים, מאובזרים, מתוחזקים כראוי, מרווחים בטוחים ונינוחים. אנחנו מקפידים על תקינות האוטובוסים הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת הניקיון באופן קבוע. הנהגים שלנו עוברים מבדקים והכשרות מקצועיות כדי שיהיו להם את הרישיונות המתאימים להסעות.

אפשר לקבל עליכם המלצות?

נשמח להעביר לכם המלצות מכמה מהלקוחות שלנו שאנו מבצעים עבורם הסעות לעובדים כבר פרקי זמן ארוכים.
העובדים מרוויחים שקט נפשי, שחרור מפקקים ונהיגה, נוחות בהגעה לעבודה. הארגון מרוויח חסכון כלכלי, עובדים מרוצים ויעילים, מוניטין של חברה ירוקה הדואגת לעובדיה ולסביבה וכולנו מרוויחים מהפחתת זיהום האוויר.

 

אם גם אתם רוצים להצטרף לשירות הסעות עובדים באור יהודה, תוכלו להשאיר לנו כאן את הפרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר, נשמע יותר על הצרכים שלכם, נתאים לכם את השירות הנכון ביותר ונשמח להעניק לכם את המענה המקצועי ביותר לכם ולעובדיכם.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק