Fraud Blocker

הסעות נכים בחיפה

הסעות נכים בחיפה

25.10.23

אנשים נכים בדרגות שונות ובמצבים ייחודיים זקוקים לסיוע בהסעות בחיי היום יום שלהם ולכן הם נעזרים בשירותי הסעות נכים בחיפה. 

הסעות נכים בחיפה

אנשים נכים אמורים לקבל עזרה בנושאים אלמנטריים כמו הגעה למרפאה, לבית חולים, לסידורים חשובים כמו הגעה לבנק, משרד הפנים, או למשרדים ממשלתיים אחרים שבהם הם חייבים להיות פיזית כדי לאמת את בקשותיהם השונות. 

די קשה לבקש מקרובי משפחה או מחברים לסייע להם לעיתים תכופות, עקב כמה סיבות:

  • הילדים או החברים עובדים, לומדים או עסוקים בחיים הנורמטיביים שלהם ולכן קשה להם להתחייב לנושא ביצוע ההסעות מיוחדות לנכים בפועל כיוון שהדבר גורם לשינויים לא צפויים ובלתי אפשריים בלוח הזמנים האישי של כל אחד מהם. 
  • כדי לבצע הסעות נכים, יש צורך ברכבים ייעודיים לנכים כיוון שברכבים רגילים אין אפשרות להסיע אנשים נכים כמו אלו הזקוקים לכיסא גלגלים. 
  • מי שאינו מסוגל ללכת, זקוק למעלון אשר מעלה אותו מכיסא הגלגלים אל החלק הפנימי של המכוניות המיוחדות. לאדם נורמטיבי אין אפשרות להרים את הנכה לאור משקלו הכבד ולהניח אותו בזהירות בתוך הרכב. 

רכבים עבור הסעות נכים 

חברת ההסעות רוכשת מעת לעת הסעות נכים בחיפה כדי לתת מענה לכל נכה בכל זמן. מדובר ברכבים חדישים ואמינים שהם רחבים ולכן נוחים להעלאת הנכה, להושבה שלו וגם לתמרון תוך כדי הנסיעה. מעבר לכך מדובר ברכבים שיוצרו על ידי המפעלים המובילים בעולם שהם בעלי ניסיון רב לנישה זו של רכבי נכים, והם מיוצרים באמצעות טכנולוגיות חדשניות ועוברים בקרת איכות קפדנית לפני השיווק של הרכב בפועל. 

תיאום של הסעות 

יש שתי שיטות עבודה בנושא הסעות לנכים. האחת היא הסעות מיוחדות לנכים שהן אקראיות על פי הצורך של כל נכה והשיטה השנייה היא לוח זמנים קבוע. 

הסעות על פי הצורך: 

לנכים יש צורך להגיע מעת לעת למקומות מסוימים על פי לוח הזמנים שתואם עבורם ממרפאות חוץ בבית החולים, מרפאת שיניים או כל צורך אחר. לכן הם מתקשרים מראש לחברת ההסעות ומתאמים את זמן ההגעה הרצוי של הנהג עם הסעות נכים בחיפה על פי מרחק הנסיעה מהיעד.

הנהגים האמינים והמסורים של חברת ההסעות מגיעים על פי המועד הנחוץ והם מבצעים במלוא הזהירות את תהליך ההעלאה של הנכים לרכב הייעודי. יש מקרים שבהם מדובר בטיפול קצר ולכן הנהג ממתין לסוף הטיפול ומסיע את הנכה לביתו. יש גם מקרים שבהם מדובר בתהליך ארוך אשר קשה לדעת מה יהיה אורכו ולכן הנהג משאיר את הנכה עם המלווה שלו במקום הנחוץ. 

בתום הטיפול, מתקשרים לנהג ומבקשים ממנו להגיע כדי לבצע איסוף מהמרפאה לביתו של הנכה וכך הנהג מגיע תוך פרק זמן קצר יחסית להשלמת הסעות לבעלי צרכים מיוחדים.

הסעות קבועות: 

יש נכים שיש להם טיפולים קבועים כמו לדוגמה נכים שזקוקים לטיפולי דיאליזה וזה קורה באופן קבוע פעמיים או שלוש פעמים בשבוע בזמנים קבועים, בשעות הבוקר או בשעות אחר הצהרים. לכן במקרים האלו הנהג מגיע באופן קבוע בשעה ספציפית ואוסף את הנכה ומסיע אותו למרפאת הדיאליזה. פרק זמן הטיפול ידוע מראש ולכן לדוגמה לאחר כשלוש שעות הנהג מגיע שוב ומסיע את הנכה לביתו.

תהליך זה נמשך זמן רב על פי הצורך ואם יש שינוי לא צפוי בלוח הזמנים עקב סיבות מסוימות הקשורות לנכה או לחלופין למרפאה, משוחחי הלקוח עם חברת ההסעות ובהתאם לצורך מבצעים שינוי של לוח הזמנים באופן חד פעמי או באופן קבוע. 

הסעות מרוכזת לנכים 

יש מקרים שבהם מתאמים הסעות נכים, כשמדובר באנשים צעירים או מבוגרים שאינם מרותקים לכיסאות גלגלים. יש אפשרות להסיע כמה אנשים יחד ליעד זהה. זה קורה לדוגמה כאשר מסיעים אנשים מבוגרים בכל בוקר למועדון הקשישים שבהם הם נהנים מפעילויות שונות ומאורחת צהרים. בתום הפעילות היומית, הנהג מסיע אותם יחד לסביבת המגורים והנהג עוצר ליד ביתו של כל נוסע כדי שמרחק ההגעה לדירה יהיה קצר ככל האפשר וזאת לנוחות מקסימלית שלו. 

הסעות של נכים למקומות העבודה 

יש נכים רבים שלמרות המגבלות הפיזיות שלהם, הם עדיין מסוגלים לעבוד בסוגים שונים של עבודות במשרדים, במפעלים, בתי חולים ובמקומות נוספים. ההנהלה של כל ארגון שמעסיק אנשים מוגבלים מעוניינת להעניק להם תנאים מיטביים ולכן הם מתאמים עבורם הסעות נכים בחיפה. 

בהתאם למקום המגורים שלהם, מרכזת חברת הסעות  קווי הסעות לבעלי צרכים מיוחדים שמתאימים לכמה נכים. זה קורה כאשר כמה נכים גרים באותה השכונה, בשכונות סמוכות באותה עיר. או מכל מקום שבו המרחק בין מקומות המגורים של הנוסעים אינו ארוך יחסית. 

בהתאם למצבם הפיזי של הנכים ולמסוגלות שלהם, מתבצעות הסעות אוטובוסים, מיניבוסים הקיימים בגדלים שונים או ברכבים ייעודיים לנכים. 

הסעות לילדים בעלי מוגבלויות 

ילדים נכים אשר אמורים להגיע בכל יום ללימודים שלהם בגני הילדים המיוחדים או בבתי הספר המותאמים למצבם, מגיעים ליעד מדי יום באמצעות הסעות לנכים. קו ההסעות נקבע מראש והוא מתקיים לאורך כל השנה, אלא אם יש שינויים ספציפיים של נכה מסוים, כמו כאשר בני משפחתו מודיעים מראש שהוא חולה, לא מגיע בתאריכים מסוימים עקב בדיקות רפואיות או בימים שהם מאושפזים עקב סיבות שונות בבית החולים.

כיוון שמדובר בילדים בגילאים שונים, בנוסף לנהג של הסעות נכים בחיפה, יש בקו הסעות גם סייעת או כמה סייעות וזאת על פי התקן והצורך שנקבע לכל אחד מהם. ההסעה מתבצעת מהבית ועד המוסד החינוכי מנקודה לנקודה ללא צורך של הילדים להגיע לנקודת איסוף מרכזית.

שאלות ותשובות 

מהי הזמינות של הסעות נכים בחיפה? אני מעוניין לתאם 3 קווי הסעות בתוך העיר, מהכרמל, משכונת הדר וממרכז העיר.

לחברת ההסעות יש כמה וכמה רכבים הן רגילים והן ייעודיים לנכים ויש לנו נהגים מקצועיים רבים. לכן עלינו לבדוק את הצורך המדויק שלכם על פי ימי ההסעות והשעות הנחוצות ובהתאם לכך נתאם את לוח הזמנים הקבוע למטרה זו.
זמן ההתארגנות שלנו הוא די מהיר וההערכה היא שתוך שבוע-שבועיים נוכל להתחיל בעבודה המשותפת בפועל.

מהן העלויות של הסעות נכים בחיפה?

יש כמה פרמטרים שמשפיעים על העלויות של חברת הסעות עבור הנסיעות:
אורכה של כל הסעה בקילומטרים, מביתו של הנוסע ועד היעד.
כמות ההסעות בכל חודש.
כמות הנוסעים בכל הסעה.
צרכים מיוחדים כמו מלווה.
שעת ההסעה, אם זה קורה בשעות היום או בשעות הלילה.
שיקולים כספיים נוספים.
אם אתה מעוניין לקבל הצעת מחיר קונקרטית על פי הצורך שלך, השאר כאן את פרטייך והנציג שלנו ישמח לשוחח אתך בקרוב.

האם אתם מבצעים בכל יום הסעות נכים בחיפה?

התשובה היא חיובית. יש לנו הסעות קיימות בעיר זו ואפשר לשלב הסעות נוספות על פי הצורך של כל לקוח.

האם אתם מבצעים גם הסעות מחוץ לעיר, כמו לדוגמה הסעות נכים בחיפה ומחוצה לה?

במקרים רבים אנו מבצעים הסעות של נכים מחיפה ליעדים נוספים, לדוגמה לבתי חולים בצפון כמו נהריה, או במרכז כמו בלינסון בפתח תקווה או שיבא בתל השומר. כל מרחק הוא אפשרי וזאת בתיאום מראש.

אם יש לכם צורך בשירותים ייחודיים של הסעת נכים בחיפה, נשמח לתאם זאת עבורכם. כל הסעה מתבצעת במלוא תשומת הלב, ברגישות ובמקצועיות גבוהה של הנהגים. 

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק