Fraud Blocker

הסעות מאורגנות לים המלח

הסעות מאורגנות לים המלח

25.10.23

אחד מאתרי הנופשה מבוקשים בישראל הוא אזור ים המלח וזאת כיוון שמדובר במקום הנמוך בעולם ולמי המלח יש סגולות יוצאות דופן, עבור מי שחולה במחלות שונות ולכן הדרישה להגעה ליעד זה היא גבוהה. 

הסעות מאורגנות לים המלח

הדרך לים המלך מכל מקום ברחבי ישראל היא בדרך כלל די ארוכה. מעבר לכך יש קושי בנהיגה ליעד זה כיוון שמערד ועד חוף הים נוסעים בדרך שיש בה פיתולים מסוכנים ולא כל נהג מעוניין לנהוג בדרך זו. הקושי העצום הוא בעיקר לאנשים מבוגרים או לאלו שאינם נוהגים ולכן יש עדיפות לתיאום הסעות מאורגנות לים המלח. 

בדרך זו יש לנוסעים שקט נפשי, הם יודעים שיש להם הסעה מהעיר שבה הם גרים ועד בית המלון ולכן זוהי האופציה המועדפת עליהם.

תיאום הסעות 

יש אנשים שמתאמים עבורם ועבור קרוביהם או חבריהם כמה ימי נופש באחד מהמלונות בים המלח ולכן התיאום מול חברת ההסעות הוא של הסעות מאורגנות לים המלח מנקודת איסוף מרכזית בעיר ועד למלון הספציפי. 

מעבר לכך יש גם חברות הפקה אשר מתאמות הסעות לעובדים רבים ממקומות עבודה ולכן כל העובדים נוסעים יחד עד היעד. 

דוגמאות לתיאומי הסעות 

אם מדובר בעובדים שעובדים לדוגמה במקום עבודה בתל אביב, רובם גרים בערים סביב תל אביב וגם בעיר זו. לכן בשלב ראשון מיידעים את נציג חברת ההסעות לגבי הסעות מאורגנות במרכז, מהי הכמות של האנשים שאמורים לנסוע במועד מסוים. בהתאם לכך קובעים איזה רכב יגיע, אוטובוס שיש בו כשישים מושבים או מיניבוס של עשרים, שלושים מושבים או כמות אחרת של מושבים על פי הצורך. 

לאחר מכן מרכזים את המידע לגבי הצפי של כמות הנוסעים מכל אחת מהערים הללו ובוחרים נקודת איסוף מרכזית שהיא נוחה להגעה. יש להביא בחשבון שהאנשים שיוצאים לנופש באמצעות חברת הסעות מביאים איתם מזוודות ותיקים ולכן נקודת האיסוף אמורה להיות בחניון גדול שבו אפשר להחנות את הרכב ולעלות להסעה, או בצומת מרכזית שיש בה תחנת הסעות מסודרת שאינה מסוכנת לציבור בעת ההמתנה לרכב ההסעות

הנהג מקבל רשימה מסודרת של שמות הנוסעים ומספר הטלפון הנייד של כל אחד מהם. כמו כן הוא יודע מהי כמות הנוסעים שאמורה להמתין לו בכל נקודת איסוף. לדוגמה עשרה אנשים ימתינו בירידה לאיילון דרום ליד קניון עזריאלי, שמונה אנשים בחניון הרכבת קוממיות על גבול חולון בת-ים, 12 אנשים בחניון מתחם היאס פלאנט בראשון לציון וכו'. 

הנהג נוסע מנקודה לנקודה ומוודא שכל הנוסעים הגיעו לנקודת המפגש והם עולים על הסעות מאורגנות לדרום. לאחר האיסוף מהנקודה האחרונה במסלול הנסיעה, הנהג יוצא לנסיעה הארוכה עד ים המלח. 

כדי להקל על הנוסעים בדרך הארוכה, הוא מבצע עצירה להתרעננות ביעד שנקבע מראש וזאת בהתאם לנתיב הנסיעה, כמו תחנת דלק לאורך כביש 6, ליד באר שבע, צומת שוקת או כל מקום אחר שהוא נוח ויש בו אפשרות שהנוסעים ירדו מהאוטובוס, יאכלו וישתו משהו, ייכנסו לשירותים ולאחר כרבע שעה יחזרו אל הסעות מאורגנות לים המלח כדי להמשיך בדרך. 

הסעות לחברות ולארגונים 

ארגונים רבים מתאמים הסעות מאורגנות עבור גמלאים. מדובר בסבב קבוע אחת לכמה חודשים או אחת לשנה של נסיעות ליעד זה וזאת לאור הדרישה הגדולה להגעה לכמה ימים ליעד זה. הגמלאים נהנים מהבוץ הייחודי, ממי הגופרית וממי המלח כיוון שלאחר השהייה במקומות האלו הם מרגישים הרבה יותר ויש לכך השפעה חיובית על האיברים השונים ועל העור. 

לכן בכל פעם שיש להם אפשרות של נסיעה לאחד מבתי המלון באזור זה הם מתאמים הסעות מאורגנות למרכז ונהנים מהעובדה שיש מי שדואג להם לנסיעה הארוכה.

כל הנהגים עוברים השתלמויות מקצועיות ולכן הם יודעים כיצד לנסוע בבטחה בפיתולים, בירידות ובעליות של כביש ייחודי זה. הנהיגה חייבת להיות איטית, זהירה ותוך מתן תשומת לב מרבית לכל מה שקורה על הכביש הן בנתיב הנסיעה והן בנתיב הנסיעה הנגדי, כיוון שיש בדרך זו הרבה משאיות, אוטובוסים ורכבים רגילים. 

סיוע של חברת הסעות 

ההיערכות של חברת ההסעות עבור הסעות מאורגנות לים המלח היא רוחבית. לחברה יש צי גדול של רכבים בכל גודל קיים. לאור זאת יש אפשרות להתאים את הצורך הלוגיסטי של כל ארגון. יש ארגונים שמציעים אפשרות זו להרבה מאד עובדים אשר גרים באזורים שונים של עובדים וגם לקבוצות מצומצמות של עובדים. 

העובדה שיש לחברת ההסעות לתאם סוגים שונים של הסעות בכל זמן רצוי, מעניקה פתרונות מעולים לכל צורך. לדוגמה אוטובוסים שיוצאים מכל עיר גדולה כמו גבעתיים, רמת גן, כפר סבא וכו'. או לחלופין חלוקה של כמה סוגי רכבים. במיקומים שיש בהם נוסעים רבים כמו הוד השרון יבוצע איסוף באמצעות אוטובוס גדול ולעומת זאת בערים שבהן מספר ההזמנות הוא מצומצם, יגיע לצורך האיסוף מיניבוס של שלושים מקומות ישיבה, עשרים מקומות או כל מיניבוס בגודל אחר. 

הנקודה החשובה היא שיהיה ברכב ההסעות די מקום בתא המטען עבור כל המזוודות וכל התיקים וכך זו תהיה נסיעה מושלמת ונוחה, כך שהמטען יהיה בנפרד ולא על המושבים ליד כל נוסע. כל הרכבים הם חדישים ולכן מותאמים לנסיעות ארוכות. יש בהם מושבים מרופדים ונוחים, ואמצעי עזר שונים. הנוסעים נהנים מהאפשרות של הסעות מאורגנות לים המלח שהן בטוחות ונעימות בדיוק כמו נסיעה ברכבת או במטוס. 

שאלות ותשובות

האם אתם מבצעים גם הסעות אחרות מלבד הסעות מאורגנות לים המלח?

אנחנו מבצעים סוגים שונים של הסעות כמו לדוגמה:
הסעות של עובדים ושל נופשים לכל נקודה אחרת ברחבי ישראל.
הסעות של עובדים לטיולים ולימי גיבוש.
הסעות של נוסעים לשדה התעופה בן גוריון כמה שעות לפני ההמראה וגם הסעות של הנוסעים שנוחתים בישראל.
הסעות של תלמידים.
הסעות של ילדים לגני הילדים.
הסעות של חברים ושל משפחות שמתארגנים יחד כדי לנסוע לטיולים.
הסעות לאירועים כמו חתונות, בר מצווה בכל מקום.
הסעות יום יומיות של עובדים מנקודת איסוף מרכזית למקום העבודה.
הסעות מאורגנות לצפון.
נשמח לתת לכם שירות התואם את הצורך שלכם. השאירו את הפרטים שלכם ונציג מקצועי שלנו ישוחח אתכם בקרוב.

כמה זמן אורכות הסעות מאורגנות לים המלח שיוצאות ממרכז הארץ?

משך הנסיעה תלוי בכמה גורמים:
כמה נקודות איסוף יש בדרך.
אם כל הנוסעים מגיעים בזמן לנקודת המפגש או שיש עיכובים.
פקקי תנועה ועומסים בנתיבי הנסיעה.
נסיעה בשעות הבוקר או נסיעה בשעות הערב.
גורמים נוספים שעלולים ליצור עיכובים.
ברוב המקרים הנסיעה אורכת כשעתיים כולל זמן המתנה בנקודת העצירה בדרך.

האם יש מינימום של נוסעים בעת תיאום הסעות מאורגנות לים המלח?

הכמות המינימלית היא על פי כמות המושבים במיניבוס הקטן ביותר.

מהי העלות של הסעות מאורגנות לים המלח?

נשמח לתת לך הצעת מחיר התואמת את ההזמנה שלך, השאר כאן את פרטיך ונשוחח בהקדם.

החלום לנסוע לחופשה מהנה בים המלח הופך לנוח מאד כאשר משתמשים בשירותי הסעות ליעד זה מכל נקודה ברחבי הארץ. דברו אתנו ונשמח לסייע לכם. 

מאמרים שכדאי לכם לקרוא:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק