Fraud Blocker

הסעות לקברי צדיקים

הסעות לקברי צדיקים עם רון גל

הסעות לקברי צדיקים
אנו בחברת הסעות רון גל שמחים להציע לכם שירותי הסעות לקברי צדיקים ברחבי הארץ וסיוע בתכנון טיול לקברי צדיקים על כל היבטיו: החל מלוגיסטיקה, מסלול וזמנים וכלה בהצעות לשירותים נילווים.

קברי צדיקים

קברי צדיקים הם מקומות אשר בם קבורים, או האמונה גורסת שבם קבורים, יהודים, בעיקר רבנים, הנחשבים דמויות מופת מזמנם ועד היום. צדיקים אלה לעיתים מזוהים עם איזור מסוים בו הם חיו וקיימו מצוות וניסים. סביב קברי צדיקים מתקיימת עלייה לרגל, הילולה ובקשת משאלות, כגון זיווג ופרנסה, על ידי המאמינים בכוחו וקדושתו של הצדיק הקבור שם.

החל משנות ה-70 ישנה עלייה מתמדת בהשתתפות בשמחות והילולות בקברי הצדיקים. ההילולות הגדולות נערכות בקבר הרשב"י בהר מירון, בקבר הבאבא סאליבנתיבות ובקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה. הילולות נוספות כהילולת חוני המעגל ביום העצמאות נערכות על הקבר בחצור הגלילית.

רון גל שירותי הסעות- אמינות ומקצועיות לאורך כל הדרך

חברת רון גל הוקמה לפני למעלה מ 20 שנה ע"י רונן חירק ומתמחה בשירותי הסעות מגוונים המותאמים אישית לצרכי לקוחותיה. חברת ההסעות רון גל מציעה שירות אישי ומקצועי, עם ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה לצרכי הלקוח.

יתרונותיה של החברה:

 • צי רכבים מגוון וחדיש.
 • ניהול לוגיסטי מדוקדק בסיוע של מערךתפעולי טכנולוגי מתקדם.
 • גמישות ויעילות במתן השירות, יכולת לבצע שינויים עד הרגע האחרון.
 • שירות אישי ואדיב.
 • מקצועיות העובדים ומערך שירות נטול בירוקרטיות.
 • מחירים נוחים.

בין לקוחותינו הנאמנים נמצאות החברות המובילות במשק הישראלי כגון: מטריקס, נטוויז'ן, רגבים, ועוד, וכן עיריות ומועצות מקומיות רבות.

חברת הסעות רון גל מספקת שירותי הסעות מגוונים הכוללים:

שירותי הסעות למגזרים בעלי דרישות מיוחדות

רון גל מציעה שירותי הסעה לבעלי מוגבלויות ולמגזר הדתי והחרדי. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. לציבור הדתי, החברה מאפשרת שמירה והתחשבות במועדי ישראל ובשבתות ומציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות.

הרכבים שלנו: נוחות ובטיחות!

חווית נסיעה נעימה ובטוחה הינה בראש מעייניה של חברת רון גל. החברה מציעה צי רכבים חדיש, מרווח ומפואר במגוון גדלים, הכוללים:

 • כסאות מרווחים ומפוארים.
 • מערכות כריזה, טלוויזיה ושמע.
 • DVD.
 • אינטרנט אלחוטי (WiFi).
 • מקרר (באוטובוסים בלבד).

בטיחות בדרכים

בטיחות בדרכים הינו נושא בעל חשיבות מירבית בחברת הסעות רון גל, המשקיעה משאבים רבים בבטחונם של הנוסעים:

 • כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים.
 • כל רכבי החברה עומדים בתקני משרד התחבורה.
 • בחברה קצין בטיחות במשרה מלאה.
 • בכל הרכבים מותקנת מערכת GPS לוויינית המדווחת בזמן אמת על תנועת הרכבים ומהירותם.
 • כל נהגי החברה נוקטים בכל האמצעים החוקיים לשמירה על בטחון הנוסעים, כגון הקפדה על חגירת חגורות בטיחות ובעלי רישיון תקף ורשיונות מיוחדים לנסיעות מיוחדות, כגון
  הסעות ילדים.

שירותים נילווים

חברת הסעות רון גל שמחה להציע שירותים נלווים לשירותי הסעות לקברי צדיקים, כגון:

 • שירותי הדרכה- ליווי של מדריך מקומי מקצועי במספר שפות.
 • שירותי הסעגה- המלצה ותיאום ארוחות במסעדות בסביבה.

אנו בחברת ההסעות רון גל נשמח לסייע לכם בתכנון והוצאה לפועל של הסעות לקברי צדיקים!

הסעות לקברי צדיקים

  

מהו המסלול המומלץ?

קיימים מגוון נתיבים ומסלולי נסיעה לקברי צדיקים, והנהגים של חברת רון גל בקיאים בכל המסלולים והכבישים של ישראל, כך שתוכלו להיות בטוחים שהמסלול שייבחר ייקח בחשבון שיקולי פקקי תנועה, עבודות בכבישים או עיכובים בלתי צפויים שונים, כך שתוכלו להגיע ליעדכם עם המסלול הטוב ביותר.

האם הנהג ממתין במהלך הביקור בקברי צדיקים?

שירות הסעות לקברי צדיקים של רון גל מותאם לדרישות הלקוחות, ואם תעדיפו שהשירות יכלול גם הסעות חזרה הבייתה, כמובן שהנהגים שלנו יהיו זמינים וימתינו לכם עד לסיום הביקור. חשוב לקחת בחשבון שטיול לקברי צדיקים נמשך כ-12 שעות, אז הקפידו לציין בטופס ההזמנה את העדפותיכם.

איך משריינים רכב מתאים לנסיעה לקברי צדיקים?

תהליך הזמנת רכב לנסיעה לקברי צדיקים בחברת רון גל פשוט וקל. צרו קשר עם נציגי החברה או באמצעות מילוי טופס הזמנה באתר החברה, עם ציון מספר המקומות הדרוש לכם ברכב, ואנחנו נשריין לכם את הרכב המתאים. הרכבים שלנו מאכלסים בנוחות בין עשרה לשישים נוסעים, ועם חתימה על טופס ההזמנה והסדרת התשלום, הרכב ימתין לכם בנקודת האיסוף במועד שנקבע.

מי מטפל בפרטים הלוגיסטיים של הנסיעה?

לנציגים של חברת רון גל יש מוניטין מקצועי ומכובד בכל הנוגע לטיפול בהזמנות לקוחות, בשריון הרכבים הבטוחים והמתאימים להעדפות הנוסעים, ובבקיאות בכבישי ישראל, כולל ניסיון במסלולי קברי הצדיקים. צרו קשר עם נציגינו לתיאום הנסיעה שלכם, ומובטח לכם שירות מותאם אישית.

האם אפשר לשלב נסיעות לקברי צדיקים עם מסלולי טיול אחרים?

שירות נסיעות לקברי צדיקים מותאם אישית להעדפות הלקוחות וכמובן שניתן לתאם טיול שיכלול גם סיורים בבית לחם, ירושלים, ים המלח, הגליל, או כל אזור אחר בארץ. לוחות הזמנים של הטיולים מותאמים להעדפותיכם ואנחנו מגלים גמישות גבוהה לכל הצרכים שלכם.

מאת:  
Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק