Fraud Blocker

הסעות לעבודה: כמה חשוב שירות אמין, בטוח ומקצועי?

הסעות לעבודה: כמה חשוב שירות אמין, בטוח ומקצועי?

02.05.21

רוב החברות מספקות היום שירותי הסעות לעבודה לצוותים ולעובדים שלהם, בזכות היתרונות הרבים שמגיעים עם שירות אמין, בטוח ומקצועי, כולל שיפור התפוקה של העובדים, ואיזון משופר בין העבודה לבין החיים הפרטיים. לכן חשוב להבטיח ששירותי ההסעות הייעודיים יהיו מאורגנים ומיושמים כראוי.

ללא קשר לסוג העסק, גודל החברה או התחום בו היא עוסקת, ללא עובדים, החברה אינה יכולה להתקיים. לכן חשוב שמעסיקים יספקו הסעות לעבודה כתמריצים שמסירים את הלחץ של נסיעה יומית על מנת שהעובדים יוכלו להיות פרודוקטיביים ברגע שהם מגיעים לעבודה.

היתרונות ארוכי הטווח של שירותי הסעות לעובדים

כשמעסיקים מעניקים שירותי הסעות לעובדים לעובדיהם, הם חווים כמה יתרונו לטווח הארוך, למשל:

  •         משיכת כישרונות בולטים למשרות מפתח בחברה.
  •         מוניטין של חברה שדואגת לעובדיה.
  •         הדגמת רווחת העובדים בתמיכה באיזון בין העבודה לבין החיים הפרטיים.
  •         הגדלת תפוקת העובדים ותפוקת האיכות.

עובדים שמקבלים הסעות לעבודה מספקים איכות טובה של עבודה ונוטים פחות לחפש הזדמנויות עבודה אחרות, כך שהמורל מתחזק והצוות המקצועי נשאר במקום העבודה לטווח הארוך. ניתן לאפשר ניהול זמן טוב יותר ולוחות זמנים גמישים כאשר החברה מספקת הסעות צוות, מה שאומר שאפשר להשיג פרודוקטיביות מעולה.

הקשר בין הסעות למפעלים לבין דייקנות העבודה של העובדים

הסיבה המעשית ביותר לבעלי ומנהלי מפעלים לשכור שירותי הסעות עובדים היא יתרון ניהול הזמן משופר. העובדים מגיעים באיחור למפעל ממספר רב של סיבות, והעיקרית שבהן היא התנועה. עם שירות הסעות למפעלים ייעודי לצוות שלכם, תוכלו להיות בטוחים שהם יגיעו לעבודה בזמן.

למותר לציין כי מתן הסעות צוות לא רק מספק ניהול זמן טוב יותר, אלא גם מעניק לעובדים שלכם תחושת צוות והתלהבות.

שירותי הסעות לעבודה מאפשרים שליטה בהוצאות העסק

בעוד שהעובדים יכולים למצוא שיטות להוזיל את עלויות הנסיעות שלהם, מספר ההחזרים ממחירי הנסיעה בתחבורה הציבורית או ברכבים פרטיים, המשמשים לעסקים, יכולים להשפיע על הרווחים של העסק. עם שירותי הסעות לעבודה, בעלי עסקים שולטים טוב יותר על הוצאות הנסיעות של העובדים.

שירותי הסעות לעבודה מתגלים כחסכוניים במיוחד במפעלים אשר מעסיקים עובדים רבים שעובדים במשמרות, וזקוקים לשירותי מוניות אם הם מגיעים לעבודה או יוצאים ממנה בשעות הלילה או בשבתות וחגים. מימון הוצאות נסיעה במוניות עולה הרבה כסף בטווח הארוך, וגם החזקת ותחזוקת צי רכבים פרטי של החברה יקר הרבה יותר משכירת שירותי הסעות עובדים למפעלים.

שיפור המוניטין העסקי

כשחברות מספקות שירותי הסעות לעבודה, המוניטין העסקי שלהן משתפר והן מושכות כישרונות מובילים בתחום. כאשר מועמדים מגישים מועמדות לעבודה או שוקלים הצעת עבודה, הם בדרך כלל לוקחים בחשבון את אפשרויות הנסיעה, כולל זמן הנסיעה ואת המרחק בין ביתם לעבודה.

כך, למשל, שירותי הסעות עובדים בבאר שבע מאפשרים לבעלי חברות או מפעלים למשוך עובדים שאחרת יתכן שלא היו מסכימים להצטרף לצוות, אם היו צריכים לנהוג בעצמם מדי יום לעבודה או להגיע בתחבורה הציבורית. על ידי הצעת הסעות לעבודה כחלק מחבילת השכר שלהם, רוב הסיכויים שתקבלו כישרונות גדולים שיצטרפו לצוות שלכם, תוך בניית מוניטין עסקי מעולה.

הטבה מיוחדת של מעסיקים לעובדים בכירים ושותפים עסקיים

הסעות לעבודה כוללות שירותי אוטובוסים, מיניבוסים או רכבים אחרים מותאמים לצרכי בעלי חברות, ארגונים ומפעלים, וניתן לשכור גם שירותי ייעוץ להתאמת פתרונות תחבורה למקרים מיוחדים.

כך, למשל, אם בית העסק שלכם ממוקם במרכז, ויש לכם מנהלים בכירים שעובדים בסניף בירושלים, שירותי הסעות עובדים בירושלים יאפשרו להם להגיע אליכם מבלי לבזבז זמן יקר על נסיעות בכבישים עמוסים ועמידה ארוכה בפקקים, והם יוכלו לנצל את הזמן היטב לשיחות עבודה, שליחת מיילים או התעדכנות בחומרים הקשורים לפגישות העיסקיות שלהם.

זה נכון גם לגבי אורחים חשובים או שותפים עסקיים שצריכים להגיע לפגישות בבית העסק שלכם ממקומות מרוחקים. הסעות לעבודה כוללות תכנון ואופטימיזציה קפדנים, ועל ידי מיקור חוץ של נסיעות המנהלים והאורחים החשובים שלכם, תהיה לכם גישה לנהגים מקצועיים שיש להם ניסיון והכשרה עשירים, כך שהם יוכלו ליהנות מנסיעות בתנאים אופטימליים ומפנקים.

מיקור חוץ של הסעות לעבודה

לכל חברה קל לספק שירותי הסעות עובדים לעבודה ולהעסיק נהג שיסיע את העובדים, אבל מיטוב הנסיעה והבטחת איכות השירות ניתן להשגה רק בעבודה מול חברת הסעות מקצועית. מיקור חוץ של צרכי ההסעות של החברה יאפשר לכם לחוות תכנון בלעדי ומחזורי פעולה משמעותיים על מנת להגדיל את יעילות התחבורה של הצוות שלכם, תוך הפחתת עלויות.

תהיה לכם הזדמנות להשתמש בפתרונות ניהול תחבורה טכנולוגיים לשיפור תפעול מערך ההסעות המוצע, ופתרונות מתקדמים של הסעות עובדים במרכז או בכל מקום אחר בארץ, לשדרוג חוויית נסיעות עובדים, מנהלים ואורחים עסקיים.

הסעות לעבודה: שאלות ותשובות

מה זה שירות הסעות עובדים?

שירות הסעות עובדים הוא תהליך לוגיסטי שכרוך בתכנון דינמי למערך פתרונות מקיף של הסעות עובדים למקומות העבודה שלהם והחזרתם הביתה בסיום יום העבודה, על מנת להפחית את זמני הנסיעות של העובדים ובכך להגדיל את תפוקתם ורווחתם.

מהם היתרונות של שירותי הסעות לעבודה?

שירותי הסעות לעבודה מועילים לעובדים שכן הם חוסכים גם לעובדים וגם למעסיקים הוצאות נסיעה בתחבורה הציבורית או הוצאות דלק לרכבים פרטיים. בנוסף לכך, הארגון הופך למקום עבודה נהדר לעבוד בו, שדואג לרווחתם ולנוחותם של העובדים.

מה זה אוטובוס צוות?

אוטובוס צוות הוא כלי רכב שמיועד להסעת עובדים למקום העבודה והחזרתם הביתה. צי רכבים בחברת הסעות כולל רכבים מרווחים ונוחים שמטרתם לספק רגיעה לנוסעים בנסיעות יומיות, וכתוצאה מכך להשיג תפוקה מעולה בזמן העבודה, והגעה הביתה במצב רוח רגוע ונינוח לאחר העבודה.
חברת הסעות מציידת את הרכבים שלה בציוד מתקדם שמספק באופן מוחלט את צרכי הנוסעים ומאפשר להם גם לעבוד, גם לנוח, גם להתחבר ביניהם וגם לנמנם קצת לפני ולאחר העבודה.

מה הקשר בין הסעות לעבודה לבין תרומה לאיכות הסביבה?

רכבים פרטיים פולטים חומרים מזהמים, ושכירת שירותי הסעות לעבודה מפחיתה את עומס הרכבים הפרטיים מהכבישים, מה שאומר פחות זיהום סביבתי ותרומה ישירה לאיכות הסביבה. מומלץ לשכור שירותי חברת הסעות שמקפידה על הפעלת צי רכבים ידידותי לסביבה.

לסיום, חברת רון גל מתמחה בפתרונות הסעות עובדים

לחברת רון גל יש ניסיון של שלושים שנים בפתרונות הסעות עובדים, וביצירת מערכת תחבורה רב-גונית מוצלחת ויעילה. המומחיות שלנו מקיפה וספציפית ללקוחות, החל מציי רכבים קטנים ועד הסעות לצוותים גדולים דרך כבישים עמוסים ומקומות מרוחקים.

הדגש העיקבי שלנו על מתן שירות הלקוחות הטוב ביותר מופעל על ידי טכנולוגיית התחבורה המתקדמת המתמקדת בתקשורת לקוחות, בתגובה ובחוויית הנוסעים. אם אתם מחפשים שירותי הסעות לעבודה או שירותי הסעות לכל צורך אחר, התייעצו עם המומחים שלנו היום על מנת להבין את האפשרויות הזמינות.

אולי יעניין אתכם גם: הסעות פרטיות | הסעות תיירים | הסעות לחברות

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק