הסעות לים המלח

הסעות לים המלח עם רון גל

ים המלח, המקום היבשתי הנמוך בעולם, הוא אגם הנמצא במרכזה של בקעה שהיא חלק ממערכת השברים הגאולוגיים של השבר הסורי-אפריקני. ים המלח הינו מוקד תיירות עולמי, וביחוד מהווה מרכז של תיירות מרפא, תודות לנופים המיוחדים, החשיבות ההיסטורית של אתרים הנמצאים בו, ההרכב הכימי המיוחד של מי הים והאקלים היבש.

חברת הסעות רון גל, המתמחה בשירותי הסעות תיירים, מציעה שירותי הסעות לים המלח.

שירות הסעות

חברת רון גל מספקת שירותי הסעות לחברות, ארגונים, מוסדות ממשלתיים, עיריות, מועצות מקומיות וקבוצות פרטיות למעלה מ 20 שנה. שירותי ההסעות של החברה הינם מגוונים ומותאמים אישית לצרכי לקוחותיה. חברת רון גל עובדת עם סוכני נסיעות רבים לתיירות פנים לתכנון חופשות לקבוצות המגיעות לביקור בישראל בכלל ובים המלח בפרט.ייחודה של החברה טמון בשילוב בין השירות האישי והאדיב לבין ניהול יעיל של מערך תפעולי מתקדם, הכולל מגוון רחב של כלי רכב חדישים, המאפשרים גמישות מירבית, מחירים אטרקטיביים, ומענה לצרכי הלקוח.

חברת רון גל מקפידה על דיוק, מקצועיות, ביטחון ותודעת שירות גבוהה, כך שקהל הלקוחות שלנו, העסקיים, הממשלתיים והפרטיים כאחד, נהנים משירות נסיעות אמין ומקצועי המובילם למחוז חפצם בזמן, בביטחה ובנסיעה נעימה.

הסעות לים המלח

אנו בחברת רון גל מבינים היטב את לוח הזמנים הצפוף של התיירים המבקרים בישראל, על מנת להספיק את כל מה שיש לארץ להציע. רבות מהנסיעות הארוכות מתבצעות בשעות הבוקר המוקדמות, או בשעות הערב בחשיכה, על מנת לנצל את שעות היום לפעילויות שונות. הכבישים המובילים לים המלח הינם מפותלים ודורשים מהנהגים מיומנות וזהירות יתרה. על כן, השימוש בשירות הסעות של חברת הסעות מקצועית ואמינה, המגדישה את נושא הבטיחות בדרכים הינו חשוב מאוד.

צי הרכבים: נוחות ובטיחות

חברת רון גל מציעה מגוון שירותי הסעות בצי רכבים חדיש ומפואר (הרכבים הינם משנת יצור 2010 ואילך). בחברה צי רכבים מגוון הכולל רכבים בגדלים שונים: רכבים פרטיים מפוארים, רכבי VIP, מיניבוסים ואוטובוסים. כל רכבי החברה מרווחים ומאובזרים היטב לנוחותם ובטחונם של הנוסעים. כל רכבי החברה מצויידים בתוספות מפנקות כגון:

 • כסאות מרווחים ומפוארים.
 • מערכות כריזה, טלוויזיה ושמע.
 • DVD.
 • אינטרנט אלחוטי (WiFi).
 • מקרר (באוטובוסים בלבד).

תחום הבטיחות בדרכים הינו נושא בעל חשיבות מירבית בחברת רון גל: כל רכבי החברה מאובזרים במערכת בטיחות icare של חברת "איתוראן" המונעת שיכחת נוסעים בהסעות ועומדים בתקני משרד התחבורה. בחברה קצין בטיחות במשרה מלאה האחראי על תחום חשוב זה. כמו כן, בכל הרכבים מותקנת מערכת GPS לוויינית המדווחת בזמן אמת על תנועת הרכבים ומהירותם.

נהגי החברה הינם מקצועיים, אדיבים ובעלי תודעת שירות גבוהה. כל הנהגים עוברים הכשרה פנים ארגונית בתחום הבטיחות בדרכים, בעלי רשיונות מתאים ותקפים (לדוגמה, רשיון מיוחד להסעת ילדים), ונוקטים בכל האמצעים החוקיים לשמירה על בטחון הנוסעים, כגון הקפדה על חגירת חגורות בטיחות.

שירות הסעות למגזרים מיוחדים

רון גל מספקת שירותים המותאמים הן לבעלי מוגבלויות והן למגזר הדתי והחרדי. לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המותאמים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. לציבור הדתי, החברה מאפשרת שמירה והתחשבות במועדי ישראל ובשבתות ומציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות.

חברת הסעות רון גל מספקת שירותי הסעות מגוונים כגון:

 • הסעות לאירועים
 • הסעות תלמידים
 • הסעות עובדים
 • הסעות לטיולים
 • הסעות VIP
 • ההסעות במרכז

צרו קשר עוד היום לתיאום שירותי הסעות לים המלח העונים על דרישותיכם!

הסעות לים המלח

  מאת:  Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק