Fraud Blocker

הסעות לגני ילדים

הסעות לגני ילדים: למה השירות הזה כל כך חשוב להורים?

רוב ההורים נמצאים בתנועה תמידית, מסיעים ילדים לגנים, לבתי ספר, לחוגים או לאירועים ולכל מקום. 

אורח חיים זה יכול להיות מתיש, אבל מבחינה לוגיסטית לפעמים זה גם בלתי אפשרי, כשהורים צריכים להיות בשני מקומות בו זמנית, למשל כשיום העבודה שלהם ארוך והם אינם יכולים לצאת מהעבודה באמצע היום כדי לאסוף את הילדים מהגן, או כשפשוט יש להורים תוכניות אחרות משלהם, וכן, זה יכול (וצריך) לקרות! 

להורים שאינם מעוניינים, או אינם יכולים לשנות את כל סדר היום שלהם כדי לקחת בבוקר את הילדים לגן ולהחזיר אותם בצהריים, חברת רון גל מציעה שירותי הסעות לגני ילדים, מדלת לדלת, עם בטיחות ללא דופי, נהגים מיומנים והשגחה צמודה על הילדים לאורך כל הנסיעה. 

עם פתרונות הסעות ילדים לגן יש רק מנצחים

הורים שצריכים להסיע את ילדיהם בתנועה העירונית בשעות העומס על הכבישים יכולה להיות מעייפת, ארוכה, מלחיצה או מסוכנת. רבים מהם מתקשים להתמודד עם לחצי הנהיגה ולוחות הזמנים הצפופים שהם צריכים לשלב בין הסעות ילדים לגן וממנו לבין יום העבודה שלהם ואינספור המשימות האחרות שלהם, באופן שמשפיע על איכות הטיפול שהם יכולים להעניק לילדיהם.

וזה לא הכול. עומס תחבורה על הכבישים תורם לזיהום האוויר, ומשפיע גם על בריאות הילדים, באופן שעלול להוביל למחלות בדרכי הנשימה.

באזורים עירוניים, זיהום אוויר מכלי רכב נחשב לתורם משמעותי לסיכונים בריאותיים, והנזק שזיהום האוויר גורם למוח ולריאות שעדיין מתבגרים, מתבטא במחלות חמורות כגון אסטמה, סרטן, ליקוי קוגניטיבי והפחתת תפקוד הריאות, במצבים שעלולים להימשך לכל החיים. לכן פתרון שירותי הסעות לגני ילדים מפחית את הנטל מההורים ומפחית גם את העומס על הכבישים, כך שזהו מצב שיש בו רק מנצחים ומרוויחים.

אם אורח החיים העמוס שלכם אינו מאפשר לכם להסיע את ילדיכם למסגרות, אתם לא לבד

מסיבה זו, שירותי הסעות ילדים לבית הספר, לגנים או לאירועים זמינים ומאפשרים להורים להגיע בזמן לעבודה בבוקר, ולהמשיך את יום עבודתם ללא הפרעות. שירותי ההסעות שלנו כוללים ליווי של מבוגר שמשגיח על הילדים במהלך הנסיעה, ואנחנו מתמחים שירותי הסעות לגני ילדים מגילאי הגן ועד גילאי בית הספר היסודי. 

כל נהג הסעות ילדים מטעם החברה עובר בדיקות רקע מקיפות כך שהורים עסוקים שזקוקים לשירותי ההסעות שלנו יכולים להיות רגועים בידיעה שילדיהם נמצאים בידיים בטוחות. 

הורים רבים מרגישים שהם מסכנים את עבודתם כדי לענות על צרכי התחבורה של ילדיהם, אבל עם פתרונות תחבורה מתקדמים, הם אינם צריכים לבחור בין הקריירות שלהם לבין החינוך והפעילויות של ילדיהם, למרות שזוהי בחירה מורכבת ביותר עבור משפחות רבות. 

בטיחות ללא פשרות כשהילדים בדרכים

הרכבים שלנו בטוחים לילדים, ויש לנו גם כיסאות לילדים ואמצעי בטיחות שמציעים הגנה מקיפה על הילדים. הורים שמתאגדים יכולים להזמין שירותי הסעות לילדים, או שהשירותים מוזמנים על ידי מנהלי גני ילדים פרטיים, כחלק מהתוכנית המוצעת להורים.

צוות ההנהלה והתיאם שלנו מפעיל שירותי הסעות לגני ילדים עם ארגון מקיף בהתאם ללוחות הזמנים של ההגעה לגנים והאיסוף, עם כתובות והתייחסות לבקשות מיוחדות של ההורים. במהלך הנסיעה, אנשי הצוות שלנו מוודאים שהילדים חגורים בחגורות בטיחות, יושבים על כיסאות בטיחות אם הם בגילאים צעירים יותר, ושחוויית הנסיעה שלהם מהנה ומספקת.

שירותי ההסעות זמינים עם אוטובוסים או מיניבוסים, בהתאם לכמות הילדים שנוסעים מדי יום, וכל הרכבים מאובזרים ומצוידים עם אביזרי בידור וציוד להנעמת זמן הנסיעה, כולל התאמות לילדים עם צרכים מיוחדים.

שירותי הסעות ילדים לגנים עם אוטובוסים מאובטחים

ילדים צעירים בגילאי הגן זקוקים לאבטחה מוגברת במהלך הנסיעה, היות והם נוטים לפעול באופן אימפולסיבי, ממהרים לעלות או לרדת מהאוטובוס, ואינם מודעים לסכנות התנועה. 

הצוותים המקצועיים שלנו מאפשרים להורים להתנחם בידיעה שיש להם על מי לסמוך, ושלדיהם יגיעו בבטחה לגנים או לבתי הספר, ללא דאגות בטיחות, וכדי לשמור על בטיחות הילדים במהלך הנסיעה, קצין בטיחות מחברת רון גל מפקח על ביטחון הילדים, מבצע בדיקות תקופתיות לכשירות האוטובוסים, ומוודא שהנהגים כשירים לנהיגה ומיומנים במתן שירותי הסעות ילדים לגנים.

אם יש ילדים שגרים במיקומים מרוחקים, או שהם צריכים להגיע לגנים במיקומים מרוחקים, למשך פרקי זמן ארוכים יותר של נסיעות, בהשוואה לילדים אחרים, אנחנו מציעים אפשרויות הסעות לגנים בכל מיקום בארץ, ובכל מחקר, עם חבילת הסעות מותאמת באופן אישי לצרכי ההורים. 

מי יהיה באוטובוס עם הילדים?

שירותי הסעות לגני ילדי כוללים נהגים מיומנים ועוזרי נהגים. מומלץ להכיר את אנשי הצוות של חברת ההסעות, לבקש את שמותיהם ולוודא שהם מכירים אתכם ואת ילדיכם.

אם יש מידע מסוים שאנשי הצוות של חברת ההסעות צריכים לדעת, כמו למשל על בעיה רפואית או התנהגותית, ודאו שהמידע נמסר לנציגי החברה והיו מוכנים לספק אותו בעצמכם.

איך מקפידים שהילדים נשארים לשבת על הכיסאות שלהם במהלך הנסיעה?

ילדים בגילאי הגן יושבים על כיסאות בטיחות מתאימים לגילם, והם חגורים במהלך כל הנסיעה. אם אתם עדיין חוששים, דברו עם צוות חברת ההסעות על האופן שבו אמצעי הבטיחות וההגנה המוצעים לילדים מתאימים לגילם ואיך מתבצעת ההשגחה על הילדים במשך הנסיעה.

אם ילדיכם יושב על כיסא גלגלים, כדאי שתבדקו מראש שלאנשי הצוות שנמצאים עם הילדים באוטובוסים יש את הציוד הדרוש על מנת להעלות את ילדיכם לאוטובוס ולרדת ממנו בבטחה. לעולם אל תניחו שהנסיבות יהיו כפי שאתם מצפים. התקשרו לנציגי החברה כדי לוודא.

באיזו שעה האוטובוס מגיע?

הורים מקבלים לוחות זמנים מסודרים עם זמני הגעת האוטובוסים לנקודות האיסוף במהלך שבוע הלימודים, ואפשר ליצור קשר עם נציגי חברת הסעות לגני ילדים כדי להודיע על כל שינוי בלוחות הזמנים או בנקודות האיסוף.

מומלץ לוודא עם אנשי הקשר של חברת ההסעות שילדיכם נמצא ברשימה, ולהבין מתי אתם אמורים לצפות גם להודעת זמני האיסוף שלכם.

מהו מסלול הנסיעה של אוטובוס הסעות לגני ילדים?

נהג הסעות לגני ילדים אוסף את כל הילדים מנקודות האיסוף, מה שאומר שיתכן שיהיו כמה עצירות בדרך. 

צוות הפעלת שירותי הסעות מארגן קווי תחבורה במסלולים הקצרים ביותר לאיסוף כל הילדים, והנהגים מיומנים בנסיעות בכבישי הארץ, כך שיש להם את הידע והניסיון להרכיב את מסלולי הנסיעה המהירים, הבטוחים והקצרים ביותר. 

לאן הילדים הולכים כשהם יורדים מהאוטובוס?

באופן אידיאלי, הילד מגיע ישירות מהאוטובוס לגן, ובמקרה שהאוטובוס עוצר במרחק הליכה קצר מהגן, עוזר מטעם החברה ממונה על הבאת הילדים עד פתח הגן ומוודא שהגננת מקבלת אותו. 

אם אתם חוששים שיעבור פרק זמן בו הילד יהיה לבד מהרגע בו הוא יורד מהאוטובוס ועד שהוא נכנס לגן, במקרה שאין סייעת או גננת שתקבל אותו, ואתם חוששים שילדכם יימצא בסיכון, שאלו את נציגי החברה לגבי התאמת סידורי האבטחה.

איפה אפשר להתלונן על שירותי הסעות לגני ילדים?

חברת ההסעות מספקת לכל ההורים מספרי טלפון לשיחות עם אנשי הקשר של החברה ועם מחלקת שירות הלקוחות, כך שהורים שמעוניינים להתלונן על הסדרי הסעות לגני ילדים, יכולים להתקשר כדי לבטא את תלונותיהם.

במהלך השיחה, חשוב לשאול את הנציגים גם לגבי מספרי חירום שאפשר להתקשר אליהם כדי להודיע אם הילד נשאר בבית או כדי לוודא מה קורה אם האוטובוס מאחר בבוקר, או כשנהג האוטובוס אינו מחזיר את הילד הבייתה בזמן.

האם שירותי הסעות ילדים לגן הם הבחירה הטובה?

רוב ההורים שמחים להשתמש בשירותי הסעות ילדים לגן ומוצאים את השירות כיעיל וחשוב. זהו פתרון שחוסך מההורים את הצורך להסיע את ילדיהם בעצמם בשעות השיא של התנועה בבוקר ובצוהריים, מה גם שבמהלך הנסיעה, הילדים מתקשרים ביניהם ויוצרים קשרים חברתיים, מה שמועיל גם להתפתחות שלהם. 

אז כן. יש רק יתרונות בשכירת שירותי הסעות לגני ילדים וכדאי לכל ההורים לשקול את האפשרויות וליהנות מלוחות זמנים פחות עמוסים.

בשורה התחתונה, כשזה מגיע לבטיחות ילדיכם, חשוב שיהיה לכם על מי לסמוך

חברת רון גל מציעה שירותי הסעות בכל הארץ, ומקדמת את העובדה שהנהגים שלה עברו בדיקות רקע מקיפות ויש להם ניסיון עשיר בהסעות ילדים, בני נוער, מבוגרים ואנשים עם צריכים מיוחדים. הנהגים שלנו עוברים הסמכות תקופתיות ובדיקות נהיגה כדי לוודא ששירותי הסעות לגני ילדים שמוצעים מטעם החברה זמינים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר האפשרית.

החברה התחילה את פעילותה בשנת 1989 ונחשבת לחברת ההסעות בוותיקה ביותר בארץ. אנחנו מפעילים צי מגוון של רכבים בטוחים וחדשים בכל הגדלים ומכל הסוגים, והרכבים שלנו עוברים בדיקות תקופתיות על ידי מכונאים מוסמכים כדי לבדוק שהם כשירים לנסיעות.

אם תרצו להזמין שירותי הסעות ילדים לבית ספר או לגנים, מלאו את הפרטים באתר שלנו או צרו קשר עם נציגי השירות שלכם, ונתאם לכם את שירותי ההסעות בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

שירותים נוספים שרון גל מספקים:Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק