Fraud Blocker

הסעות לבר מצווה

הסעות לבר מצווה

15.11.23

בר מצווה הוא אירוע משמח ומרגש מאד והוא מתקיים רק פעם אחת בחייו של כל אדם. זו הסיבה שהמשפחות מתכננות מעמד חשוב זה כמה חודשים מראש. 

הסעות לבר מצווה 

יש הרבה מאד אפשרויות לחגוג בר מצווה והדרך הנכונה היא לבצע סיעור מוחות עם הנער המתבגר כדי להבין ממנו מהי הדרך המועדפת עליו. לאורך השנה הוא כבר היה בכמה וכמה מפגשים משמחים לרגל בר מצווה של חברים ולכן יש לו מסקנות אישיות, מה הוא אוהב ומה מתאים פחות לו. 

האופציות הן חגיגת בר מצווה בכותל המערבי, בצפת, על פסגת המצדה ובמקומות נוספים ברחבי ישראל, חגיגה באולם לחברים בלבד או לבני המשפחה ולחברים יחד, או לחלופין טיסה לחו"ל ליעד שמועדף על הנער על פי המקומות ברחבי הגלובוס שמסקרנים אותו.

הבחירה הפופולרית ביותר היא יום טיול שכולל הגעה למקום ייחודי שבו הנער יאמר את הפרשה שלו והציבור יצטרף אליו בתפילה וזה קורה בדרך כלל בכותל המערבי בירושלים.

בר מצווה בעיר הקודש 

כדי לחוות חוויה עוצמתית ההורים מתאמים עם חברת הפקות את מועד העלייה לתורה. זה קורה בימי שני או בימי חמישי על פי התאריך שבו קוראים את הפרשה הרלוונטית. כיוון שבדרך כלל מצטרפים ליום חשוב זה החברים ובני המשפחה הן הקרובה והן המורחבת, שוכרים מראש אוטובוס או מיניבוס וזאת בהתאם לכמות הנוסעים שאמורים להגיע לחגיגה. 

הסעות לבר מצווה יוצאות בדרך כלל מביתו של חתן השמחה או לחלופין מנקודת איסוף נוחה כמו חניון של בתי קולנוע או של קניון. כל המוזמנים מחנים שם את הרכב שלהם ועולים לאוטובוס כך שכולם יהיו יחד. 

כיוון שהנסיעה מתחילה בשעה מוקדמת בבוקר ונמשכת שעה או יותר מכך וזאת בהתאם למרחק הנסיעה מהיעד, מבצעים מהלך זה בשני שלבים. בתחילת הדרך נוסעים פרק זמן מסוים עד ההגעה לנקודת מפגש כמו יער יפהפה, שם ממתינים אנשי הצוות שהכינו לחוגגים ארוחת בוקר עשירה. כולם נהנים ממגוון קולינרי שכולל ירקות, לחמניות, גבינות, ביצים, מאפים חמים, שתייה ועוד. 

לאחר מכן מתמקמים ביער ופוצחים בשירה ובריקודים, בני המשפחה והחברים מברכים את חתן הבר מצווה ומספרים עד כמה הם נהנים מהעובדה שיש הסעות לבר מצווה בכותל וכך כולם יחד נהנים מהאווירה הנהדרת ומהקרבה לנער המתבגר. 

נסיעה לירושלים 

לאחר ההפסקה הזו, ממשיכים כל הנוסעים בנסיעה לכיוון ירושלים. השמחה הגדולה מורגשת כבר במהלך הנסיעה של רון גל הסעות, כיוון שהנוסעים שרים לאורך כל הדרך ולא אחת השירה מלווה גם בנגינה של מתופפים ושל נגנים בכלי נגינה נוספים שמחממים את האווירה. 

הנהגים המיומנים של חברת הסעות מכירים היטב את הדרך לעיר העתיקה ולכן הם מנתבים את הדרך ומגיעים בבטחה למגרש החניה שמיועד לאוטובוסים וממוקם לא רחוק מהכותל המערבי. 

ברחבה הגדולה של הכותל מתפצלים החוגגים לשניים, הגברים והנשים ממוקמים באזור המוקצה להם אך כולם רואים וחווים את הטקס הייחודי, מתרגשים ודומעים עם כל הסובבים אותם כאשר חתן הבר מצווה עולה לתורה. 

לאחר מכן פוצחים כל המוזמנים בשירה ובריקודים על פי המסורת היהודית ובמקרים רבים מצטרפים אליהם העוברים והשבים, חיילים שנמצאים במקום, תיירים ועוד. מדובר במחווה מרגשת ביותר וכל האורחים חווים חוויה שהיא מיוחדת במינה ואפשר ליהנות ממנה רק באירוע מסוג זה. 

יום כיף לכבוד הבר המצווה 

כיוון שכל המשתתפים מגיעים לחגיגה זו לירושלים ממקומות אחרים ברחבי הארץ, המגמה היא לנצל יום זה ליום טיול בעיר הבירה. המומחים של הסעות לבר מצווה מתאמים את לוח הזמנים כך שלאחר ההגעה לכותל המערבי ממשיכים לטיול במנהרות הכותל, או בחפירות שבוצעו לאחרונה בעיר דוד. 

לחלופין אפשר במסגרת הסעות לאירועים לנסוע גם למקומות נוספים בירושלים על פי התכנון שבוצע מראש. יש כאלו שנוסעים למוזיאון ישראל, לשוק מחניודה, לראות את טחנת הרוח, הכרכרה של משה מונטפיורי והסביבה הקרובה במשכנות שאננים, לטייל בממילא ועוד. 

קולינריה לכבוד חתן הבר מצווה 

אחרי יום מרגש ועמוס, כולם עייפים ורעבים ולכן הנהג של הסעות אוטובוסים מסיע את כולם למסעדה שהוזמנה בה ארוחת צהרים לכולם. ברוב המקרים מדובר במסעדה שערוכה להתנהלות זו ולכן יש בה אולם פנימי למטרה זו כך שהחברים ובני המשפחה לא יושבים עם שאר הסועדים במסעדה. זה הזמן לשיר ולרקוד לפני הארוחה ובין המנות הטעימות.

מעבר לכך מקיימים טקס שבו החתן מברך את האורחים שהגיעו וכל אחד מהנוכחים נושא ברכה לכבוד הנער המתבגר. כאן שומעים סיפורים על הכישורים של חתן הבר מצווה, על לימודיו, החוגים שבהם הוא משתתף ועל ההתנהלות היום יומית שלו במשפחה הגרעינית. לא אחת הדברים המרגשים גורמים לדמעות שזולגות מאליהן.

הפתרון האופטימלי לחגיגות בר מצווה 

הסעות לבר מצווה הן הפתרון האידאלי עבור בני המשפחה שמתכננים את חגיגת הבר מצווה עבור בנם האהוב, עקב כמה סיבות: 

  • בירושלים יש עמוסי תנועה עצומים ובמיוחד באזור הכותל. לכן הרבה יותר יעיל שיגיע אוטובוס אחד אשר הנהג המיומן שלו מכיר את ההתנהלות במקום והוא יחנה את הרכב הציבורי במגרש החניה הייעודי למטרה זו.
  • העובדה שכולם נמצאים יחד באוטובוס יוצרת חמימות והתרגשות גדולה כבר בתחילת הנסיעה והיא נמשכת לאורכו של כל היום.
  • במסגרת הסעות לבר מצווה אפשר לבחור מתוך צי הרכבים את האופציה המתאימה ביותר, רכב מיניבוס של שלושים מושבים או כל כמות אחרת על פי כמות המוזמנים שאישרו הגעה, או לחלופין אוטובוס שיש בו כשישים מקומות ישיבה. 

שאלות ותשובות 

כמה זמן מראש יש להזמין הסעות לבר מצווה?

טקס זה מתקיים רק בימי שני או חמישי ולכן באופן טבעי יש לנו עומס בימים האלה.
כיוון שהטקס מתקיים בסמוך לתאריך העברי של הבר מצווה, בני המשפחה יודעים זאת מראש ולכן אפשר להזמין זאת מוקדם. ככל שתקדימו להזמין הסעה לירושלים או לכל יעד אחר, יהיה זה נוח לכל הצדדים.

האם אתם מבצעים גם הסעות לאירועים, כמו לדוגמה לחתונות מעבר לנושא הסעות לבר מצווה?

כן אנחנו מתאמים הסעות לאירועים בכל רחבי הארץ.
שיטת העבודה היא שהנהג אוסף את המוזמנים בנקודת מפגש אחת או בכמה נקודות מפגש על פי הצורך.
מדובר במיקומים מרכזיים שנוח לאורחים להגיע אליהם כמו חניונים גדולים או צמתים מרכזיים שיש בהם תחנת הסעה נוחה להמתנה ולעצירה של האוטובוס.
גם לאחר החתונה הנהג מסיע את כל המוזמנים בחזרה לנקודות המפגש ומהן הם נוסעים לביתם.
זוהי אופציה נוחה לכל הציבור אך במיוחד לאנשים מבוגרים, למי שאינו מעוניין לנסוע בחשיכה מרחקים ארוכים ולצעירים שמעוניינים לשתות אלכוהול ולכן לא נוהגים ברכבם.

מהן העלויות של הסעות לבר מצווה?

נשמח לתת לך הצעת מחיר קונקרטית על פי הפרמטרים הרלוונטיים:
מרחק הנסיעה מנקודת המפגש עד היעד.
מסלול הנסיעה בתוך ירושלים.
זמן הנסיעה ממועד הפגישה בבוקר ועד נקודת הפיזור האחרונה.
כמה נוסעים יהיו באוטובוס.
נקודות ספציפיות שיש לתמחר בנפרד.
השאר כאן את הפרטים ונשמח להעביר לך הצעת מחיר הוגנת.

האם הנהגים שלכם מכירים היטב את ירושלים עבור הסעות לבר מצווה?

יש לנו כמה נהגים שמבצעים את המסלולים האלו כבר שנים ולכן הם מכירים מצוין את נתיבי הגישה גם ללא שימוש בתוכנת הניווט.

אם אתם מעוניינים לחוות אירוע מושלם, נשמח להיות חלק ממנו ולתאם עבורכם את כלי התחבורה המתאים ואת הנהג המיומן למטרה זו. 

שירותי הסעות נוספים של חברת רון גל:

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק