Fraud Blocker

הסעות לאירועים בירושלים

הסעות לאירועים בירושלים

09.01.17

ירושלים, בירת ישראל ועיר הקודש, נחשבת ליעד תיירותי פופולרי ואירועים רבים מתקיימים בה לאורך כל השנה, ביניהם אירועים משפחתיים כמו חתונות וחגיגות בר מצווה בכותל ובאולמות אירועים, כנסים מקצועיים, תערוכות, ירידים ופסטיבלים רבים ומגוונים. הנסיעה לירושלים עלולה להיות מתישה ויש להתמודד עם כבישים לא מוכרים ועמוסי תנועה, לכן רבים מעדיפים לשכור שירות הסעות לאירועים בירושלים ולהגיע בבטחה ובנוחות מרבית ליעד.

איך לבחור חברה מקצועית להסעה לאירוע בירושלים?

כדי לבחור חברת הסעות המציעה שירות הסעות לכל האירועים המתקיימים בירושלים והסביבה מומלץ לפנות לרון גל, חברה ותיקה הפועלת מאז שנת 1989, ומציעה שירות מתקדם וחדשני וצי רכבים גדול ומגוון. כדאי לדעת כי לחברה רכבי היסעים חדישים המצוידים במיטב המערכות הטכנולוגיות על מנת להסיע בבטחה ובהנאה את הנוסעים ליעדם, כל זאת ועוד תוך התחייבות למחירים משתלמים ותחרותיים.

ישנם פרמטרים חשובים עליהם יש להקפיד בעת בחירת שירות הסעות לחתונה או לכל אירוע אחר בירושלים. בין השאר חשוב לוודא כי לחברת ההסעות יש רכבים איכותיים, בטיחותיים ומאובזרים היטב כדי ליהנות מחוויית הנסיעה בדרך. בנוסף, כדאי לבדוק כי רכבי ההיסעים של החברה מטופלים כיאות ועומדים בכל התקנים הנדרשים, יש לוודא כי החברה מעסיקה נהגים מקצועיים בעלי אישורים מתאימים להסעה, במיוחד אם זקוקים להסעות תלמידים לירושלים מאחר ולפי תקני משרד החינוך ומשרד התחבורה, רק נהג הסעות בעל רישיון 1D או 2D, רשאי להסיע ילדים מתחת לגיל 18.

מהם שירותי ההסעות של רון גל?

חברת ההסעות רון גל מספקת פתרונות מתקדמים לכל צרכי ההסעה של לקוחותיה, בין השאר החברה מציעה את שירותי ההסעות הבאים:

  • הסעות לאירועים בירושלים ובכל הארץ
  • הסעות לטיולים בירושלים והסביבה ובשאר חלקי המדינה
  • הסעות עובדים
  • הסעות תלמידים
  • הסעת אמנים, אנשי עסקים ואח"מים ברכבי הסעות VIP
  • הסעות נכים ובעלי מוגבלויות ברכבים ייעודיים עם מעלון

 

צוות הנהגים של החברה מכיר היטב את ירושלים, מתכנן מראש את מסלול הנסיעה, מתעדכן בזמן אמת על עומסי תנועה כדי לבחור דרכים חלופיות במידת הצורך, ומסייע לנוסעים במהלך הנסיעה בכל בקשה ושאלה.

נסיעה בטוחה ונוחה

כדי להבטיח נסיעה נוחה ובטוחה רון גל משקיעה משאבים רבים ומחדשת ללא הרף את צי הרכבים. החברה מציעה הסעות לחתונה ולאירועים בירושלים ובכל הארץ באוטובוסים חדישים ומפוארים שגילם עד שלוש שנים, כמו כן לחברה יש מיניבוסים של מיטב היצרנים בעולם, רכבי הסעות זעירים ברמת אבזור עשירה ורכבי הסעות VIP נוחים ומפוארים.

כדי להבטיח נסיעה חלקה ונעימה החברה רוכשת רכבי היסעים ברמת האבזור העשירה והנדיבה ביותר, כך לדוגמה כל האוטובוסים מצוידים במערכת מולטימדיה מתקדמת וחדשנית הכוללת כונן DVD, רמקולים באיכות גבוהה, מסך טלוויזיה שטוח, ובאוטובוס יש מיזוג עוצמתי, מקרר, מערכת כריזה ואינטרנט אלחוטי.

מדוע כדאי להגיע לאירועים בירושלים בהסעה מאורגנת?

הסעות לאירועים בירושלים מאפשרות לנוסעים להגיע יחדיו בנוחות וליהנות מחוויית נסיעה מהנה וייחודית. במקום לנהוג שעות ארוכות בדרכים העמוסות והלא מוכרות, ניתן להשאיר את הרכב הפרטי בבית או להגיע ממקום העבודה יחדיו, והמעסיק חוסך משמעותית בעלויות הדלק ובעלויות נוספות. מעבר לכך, נסיעה מאורגנת לאירוע מאפשרת לנוסעים לשוחח זה עם זה, להתגבש חברתית, ליהנות ממשחקי חברה או מפעילויות אחרות, לנוח, לנמנם, לצפות בסרט או להאזין לרדיו ולמוסיקה.

בנוסף, ארגון הסעות לחתונה ולאירועים משפחתיים או עסקיים מאפשר גם למי שאין ברשותו רכב או רישיון נהיגה להגיע בנוחות ובבטחה לאירוע. מעבר לכך, במהלך האירוע יכולים המוזמנים ללגום משקאות אלכוהוליים ולבלות עד לשעה מאוחרת מאחר והם אינם צריכים לנהוג בדרך חזרה.

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק