Fraud Blocker

הסעות אוטובוסים לטיול שנתי

הסעות אוטובוסים לטיול שנתי

08.11.15

מנהלים בית ספר? בוודאי שתרצו להוציא את התלמידים שלכם לטיול השנתי הנכסף. מה שחשוב להדגיש הוא שתכנון הטיול חייב להיות מוקפד, כאשר אחוז ניכר מתשומת הלב צריכה לקבל חברה המספקת שירותי הסעות לטיולים למטרה חשובה זו.
בחירה של חברה שכזו חייבת להיות מושכלת ולהתחשב בשורה ארוכה של פרמטרים המגדירים את מידת ההתאמה שלה לביצוע המשימה. לפניכם מספר סוגיות שצריכות להילקח בחשבון, כולל התייחסות בלתי נמנעת להתאמה האידיאלית של חברת רון גל למשימה.

כל מה שחשוב לבחון בעת בחירת החברה

בחירה של חברת הסעות תלמידים עבור טיול שנתי חייבת להיעשות, כאמור, במלוא הרצינות. לא קשה לחשוב מדוע: ראשית, המטרה שלכם חייבת להיות שמירה על בטיחות הילדים כל העת, ועל אחת כמה וכמה כשהם יוצאים מגבולות בית הספר לאחד מיעדי הטיולים האטרקטיביים של מדינת ישראל.

החברה צריכה להחזיק בצי רחב של כלי רכב, המותאמים למספר התלמידים שעתיד לצאת לטיול, כשגם מבחינת האמינות ברור שאין מקום לפשרות (חשבו, למשל, על הפגיעה ההכרחית בהתנהלות הטיול כאשר החברה אינה עומדת בלוח הזמנים של הטיול). החברה עצמה צריכה להיות מקצועית, מנוסה ומוכנה לבצע כל משימה במסירות. למרבה השמחה, זוהי בדיוק ההגדרה של חברת רון גל.

טיב הנהגים העובדים בחברה

כפי שטענו מעלה, אתם לא יכולים להתפשר בבטיחות שמספקת החברה שנבחרה להעניק עבורכם שירותי הסעות. חברת רון גל מספקת, מהבחינה הזו, את "החבילה המלאה". זה מתחיל עם הנהגים עצמם, אשר עוברים הליך קבלה מקיף טרם קבלתם לחברה. הליך זה כולל בתוכו, בין היתר:הסעות אוטובוסים לטיול שנתי

  • בחינה באם ההיסטוריה של הנהג כוללת רישום פלילי.
  • בדיקת גיליון עבירות התנועה של כל נהג המעוניין לעבוד בחברה.
  • בחינת רישיונות הנהיגה ותוקפם.
  • מעבר טסט פנימי על ידי קציני הבטיחות של חברת רון גל.

החברה מחייבת את הנהגים וקציני הבטיחות לעבור קורס ריענון נהיגה, אחת לחצי שנה, כשכוח האדם אף נשלח לכנסים מקצועיים. הנהגים נחשפים תמיד לחוברת נהלי הבטיחות של החברה, הנמצאת בכל רכב

כלי רכב בטיחותיים

לחברת רון גל צי מרשים של כלי רכב, מסוגים שונים ובגדלים שונים. המכנה המשותף לכולם, עם זאת, הוא העמידה בדרגות הגבוהות ביותר של בטיחות. הרכבים עצמם הם חדישים וכוללים את מיטב האבזור שיש לצפות לו: חגורות בטיחות, פנסי אזהרה וכיוצא בזה. הרכבים מחזיקים, בהמשך לכך, בכל האישורים הנדרשים ממשרד התחבורה בתחום.

את השקט הנפשי יכולים לקבל אנשי בית הספר וההורים גם יחד בזכות עובדה נוספת, והיא שכלי הרכב נמצאים תחת פיקוחם השוטף של קציני הבטיחות של החברה ועוברים בדיקות מקיפות באופן שוטף.

נסיעה מפנקת במיוחד

אסור לשכוח כי טיול שנתי, מעצם המהות שלו, חייב להיות מהנה. חברת רון גל עושה הכל על מנת שגם הנסיעות עצמן יהיו כאלה. כלי הרכב של החברה הם חדישים וכוללים בתוכם את כל הדרוש לצורך הנסיעה המפנקת: המושבים עצמם מרופדים ומרווחים, כאשר בכל אוטובוס ישנה מערכת מיזוג אוויר מתקדמת. האוטובוסים שלנו כוללים בתוכם גם מערכות שמע ו-DVD, אשר הימצאותם מהווה יתרון משמעותי בנסיעות של תלמידים.

אמינות לכל אורך הדרך

על חברת רון גל אתם יכולים לסמוך בכל מאת האחוזים. מאחורי החברה אינספור טיולים שנתיים שבוצעו בהצלחה על ידי אנשי החברה. הנהגים עומדים תמיד בלוח הזמנים שנקבע לטיול, הן מבחינת נקודת תחילת המסלול והן במהלכו. אנשי החברה יושבים מראש עם לקוחותיה על כל אחד ממאפייני המסלול ומגדירים לוח זמנים מדויק, עד לרמת הדקה הספציפית ביום הטיול עצמו.

צרו קשר עוד היום לתיאום שירותי הסעות אוטובוסים לטיול שנתי העונים על צרכיכם!

אולי יעניין אתכם גם: 10 טיפים לנסיעות ארוכות | הסעות תלמידים לטיולים | הסעות אוטובוסים לירושלים

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק