Fraud Blocker

דרך בטוחה ומהירה לעבודה עם חברת ההסעות רון גל

דרך בטוחה ומהירה לעבודה עם חברת ההסעות רון גל

26.07.20

רון גל שירותי הסעות לכל הלקוחות ולכל מטרה

מחפשים חברה מקצועית ויעילה המספקת שירות הסעות לעובדים במחירים נוחים? זקוקים להסעה קבועה או חד פעמית לעובדים? מדוע כדאי לכם להזמין שירות הסעות רק מחברת רון גל?

חברת ההסעות רון גל הוקמה בשנת 1989 כעסק משפחתי, ובתוך זמן קצר החברה צמחה והקימה שלוחות בכל הארץ. כיום, החברה נמנית על החברות הגדולות והמובילות בענף ההיסעים. כחברה מובילה בתחומה רון גל מציעה שירות הסעות לכל הלקוחות ולכל מטרה. למידע נוסף ולהזמנת הסעות מיניבוסים, אוטובוסים ורכבי הסעות נוספים – צרו עמנו קשר עוד היום.

הסעות לעובדים – בטיחות מעל הכל

רון גל משקיעה משאבים עצומים בנושא הבטיחות בדרכים. למעשה, הבטיחות היא הפרמטר החשוב ביותר בחברה, לכן כל נהג נבחר בקפידה ולאחר הליך סינון ומיון קפדני וממושך, והנהגים עוברים הכשרות מקצועיות וקורסים בנושאי נהיגה נכונה, שירות ועזרה ראשונה. 

החברה מחזיקה צי רכבים הכולל עשרות אוטובוסים חדשים, מיניבוסים של מיטב היצרנים, רכבי הסעות זעירים עם אבזור עשיר, רכבי הסעות VIP ורכבים ייעודיים להסעת בעלי מוגבלויות. כל רכבי ההסעות של החברה נרכשים ממותגי הרכב המובילים בעולם ומכילים אבזור נדיב במיוחד. רכבי ההסעות מצוידים בחגורת בטיחות לכל נוסע, במיזוג יעיל, בטכנולוגיות בטיחות מתקדמות, במערכות בקרה חדשניות ועוד.

קצין בטיחות רכב של רון גל אחראי על בדיקת הרכבים, הוא דואג לטיפולים ולתיקונים בזמן רק במוסכים מורשים ובהתאם להנחיות היצרן. נושא הבטיחות בדרכים נמצא בראש סדר העדיפויות בחברה על מנת להבטיח לכל הנוסעים נסיעה בטוחה ורגועה.

מגיעים בזמן ובבטחה לעבודה

מעסיקים רבים במשק החליטו לספק שירות הסעות לעובדים שלהם בגלל היתרונות הרבים, למשל חיסכון משמעותי בהוצאות העסק, שמירה על הסביבה ותדמית של עסק ירוק, חשבונית מוכרת במס ועוד. גם העובדים מעדיפים כיום להגיע לעבודתם באמצעות שירות הסעות עובדים ולא באמצעות תחבורה ציבורית או רכבי הליסינג. 

שירות הסעות עובדים מבטיח הגעה בזמן, ללא איחורים ועיכובים מיותרים. במהלך הנסיעה העובדים יכולים לנוח, להאזין לרדיו, לצפות בטלוויזיה, לקרוא חדשות וכמובן לשוחח עם הקולגות שלהם על עניינים אישיים ועל נושאים הקשורים לעבודה. במקום שהעובדים יתמודדו עם העומס בכבישים והלחץ הרב בגלל עומסי התנועה והתנהגות הכביש הפרועה, העובדים מגיעים בזמן וללא מתח, הם מגיעים לעבודה נמרצים יותר. בסוף היום העובדים חוזרים לביתם בהסעה מאורגנת והם לא צריכים לנהוג בשעות העמוסות כאשר הם עייפים לאחר יום עבודה ארוך.  

הסעות בכל שעה ולכל מקום

עובדים רבים מסתמכים על ההסעות המאורגנות כדי להגיע למקום עבודתם. כיום קשה להסתמך על התחבורה הציבורית, במיוחד בתקופות מאתגרות כמו הקורונה. במקום שהעובדים יצטופפו בקרונות הרכבת ובאוטובוסים המעסיק יכול לארגן עבור הסעה מאורגנת ולשפר את תנאי ההעסקה שלהם.

העובדים שמחים לקבל שירות הסעות והם מרגישים מחויבים יותר כלפי המעסיק, לכן זהו יתרון נוסף למעסיקים שחשוב להתייחס אליו. רון גל מציעה שירות הסעות לעובדים בכל המדינה, לחברה יש שלוחות בכל הארץ כדי לעמוד בביקוש ולהציע שירות מהיר ויעיל תוך התחייבות ללוחות זמנים הנקבעים מראש.

מדוע כדאי להזמין הסעות עובדים מרון גל?

  • מקצועיות ללא תחרות.
  • החברה פועלת ברישיון ומחזיקה בכל האישורים והביטוחים הנדרשים.
  • צי רכבים גדול, חדיש, מתקדם ואיכותי.
  • רכבי הסעות בטיחותיים.
  • נהגים מנוסים ומקצועיים.
  • מערך תפעול מתקדם וחוויית שירות מנצחת.
  • מחירים תחרותיים ואטרקטיביים לכל הלקוחות.

לפרטים נוספים בנושא שירות הסעות לעובדים, להצעת מחיר אטרקטיבית ולתיאום ההסעה – צרו קשר עוד היום עם נציגי השירות של חברת ההסעות רון גל.  

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק