Fraud Blocker

Blog

הסעות לבר מצווה

15.11.23

בר מצווה הוא אירוע משמח ומרגש מאד והוא מתקיים רק פעם אחת בחייו של כל אדם. זו הסיבה שהמשפחות מתכננות מעמד חשוב זה כמה חודשים מראש. 

הסעות לבר מצווה 

יש הרבה מאד אפשרויות לחגוג בר מצווה והדרך הנכונה היא לבצע סיעור מוחות עם הנער המתבגר כדי להבין ממנו מהי הדרך המועדפת עליו. לאורך השנה הוא כבר היה בכמה וכמה מפגשים משמחים לרגל בר מצווה של חברים ולכן יש לו מסקנות אישיות, מה הוא אוהב ומה מתאים פחות לו. 

האופציות הן חגיגת בר מצווה בכותל המערבי, בצפת, על פסגת המצדה ובמקומות נוספים ברחבי ישראל, חגיגה באולם לחברים בלבד או לבני המשפחה ולחברים יחד, או לחלופין טיסה לחו"ל ליעד שמועדף על הנער על פי המקומות ברחבי הגלובוס שמסקרנים אותו.

הבחירה הפופולרית ביותר היא יום טיול שכולל הגעה למקום ייחודי שבו הנער יאמר את הפרשה שלו והציבור יצטרף אליו בתפילה וזה קורה בדרך כלל בכותל המערבי בירושלים.

בר מצווה בעיר הקודש 

כדי לחוות חוויה עוצמתית ההורים מתאמים עם חברת הפקות את מועד העלייה לתורה. זה קורה בימי שני או בימי חמישי על פי התאריך שבו קוראים את הפרשה הרלוונטית. כיוון שבדרך כלל מצטרפים ליום חשוב זה החברים ובני המשפחה הן הקרובה והן המורחבת, שוכרים מראש אוטובוס או מיניבוס וזאת בהתאם לכמות הנוסעים שאמורים להגיע לחגיגה. 

הסעות לבר מצווה יוצאות בדרך כלל מביתו של חתן השמחה או לחלופין מנקודת איסוף נוחה כמו חניון של בתי קולנוע או של קניון. כל המוזמנים מחנים שם את הרכב שלהם ועולים לאוטובוס כך שכולם יהיו יחד. 

כיוון שהנסיעה מתחילה בשעה מוקדמת בבוקר ונמשכת שעה או יותר מכך וזאת בהתאם למרחק הנסיעה מהיעד, מבצעים מהלך זה בשני שלבים. בתחילת הדרך נוסעים פרק זמן מסוים עד ההגעה לנקודת מפגש כמו יער יפהפה, שם ממתינים אנשי הצוות שהכינו לחוגגים ארוחת בוקר עשירה. כולם נהנים ממגוון קולינרי שכולל ירקות, לחמניות, גבינות, ביצים, מאפים חמים, שתייה ועוד. 

לאחר מכן מתמקמים ביער ופוצחים בשירה ובריקודים, בני המשפחה והחברים מברכים את חתן הבר מצווה ומספרים עד כמה הם נהנים מהעובדה שיש הסעות לבר מצווה בכותל וכך כולם יחד נהנים מהאווירה הנהדרת ומהקרבה לנער המתבגר. 

נסיעה לירושלים 

לאחר ההפסקה הזו, ממשיכים כל הנוסעים בנסיעה לכיוון ירושלים. השמחה הגדולה מורגשת כבר במהלך הנסיעה של רון גל הסעות, כיוון שהנוסעים שרים לאורך כל הדרך ולא אחת השירה מלווה גם בנגינה של מתופפים ושל נגנים בכלי נגינה נוספים שמחממים את האווירה. 

הנהגים המיומנים של חברת הסעות מכירים היטב את הדרך לעיר העתיקה ולכן הם מנתבים את הדרך ומגיעים בבטחה למגרש החניה שמיועד לאוטובוסים וממוקם לא רחוק מהכותל המערבי. 

ברחבה הגדולה של הכותל מתפצלים החוגגים לשניים, הגברים והנשים ממוקמים באזור המוקצה להם אך כולם רואים וחווים את הטקס הייחודי, מתרגשים ודומעים עם כל הסובבים אותם כאשר חתן הבר מצווה עולה לתורה. 

לאחר מכן פוצחים כל המוזמנים בשירה ובריקודים על פי המסורת היהודית ובמקרים רבים מצטרפים אליהם העוברים והשבים, חיילים שנמצאים במקום, תיירים ועוד. מדובר במחווה מרגשת ביותר וכל האורחים חווים חוויה שהיא מיוחדת במינה ואפשר ליהנות ממנה רק באירוע מסוג זה. 

יום כיף לכבוד הבר המצווה 

כיוון שכל המשתתפים מגיעים לחגיגה זו לירושלים ממקומות אחרים ברחבי הארץ, המגמה היא לנצל יום זה ליום טיול בעיר הבירה. המומחים של הסעות לבר מצווה מתאמים את לוח הזמנים כך שלאחר ההגעה לכותל המערבי ממשיכים לטיול במנהרות הכותל, או בחפירות שבוצעו לאחרונה בעיר דוד. 

לחלופין אפשר במסגרת הסעות לאירועים לנסוע גם למקומות נוספים בירושלים על פי התכנון שבוצע מראש. יש כאלו שנוסעים למוזיאון ישראל, לשוק מחניודה, לראות את טחנת הרוח, הכרכרה של משה מונטפיורי והסביבה הקרובה במשכנות שאננים, לטייל בממילא ועוד. 

קולינריה לכבוד חתן הבר מצווה 

אחרי יום מרגש ועמוס, כולם עייפים ורעבים ולכן הנהג של הסעות אוטובוסים מסיע את כולם למסעדה שהוזמנה בה ארוחת צהרים לכולם. ברוב המקרים מדובר במסעדה שערוכה להתנהלות זו ולכן יש בה אולם פנימי למטרה זו כך שהחברים ובני המשפחה לא יושבים עם שאר הסועדים במסעדה. זה הזמן לשיר ולרקוד לפני הארוחה ובין המנות הטעימות.

מעבר לכך מקיימים טקס שבו החתן מברך את האורחים שהגיעו וכל אחד מהנוכחים נושא ברכה לכבוד הנער המתבגר. כאן שומעים סיפורים על הכישורים של חתן הבר מצווה, על לימודיו, החוגים שבהם הוא משתתף ועל ההתנהלות היום יומית שלו במשפחה הגרעינית. לא אחת הדברים המרגשים גורמים לדמעות שזולגות מאליהן.

הפתרון האופטימלי לחגיגות בר מצווה 

הסעות לבר מצווה הן הפתרון האידאלי עבור בני המשפחה שמתכננים את חגיגת הבר מצווה עבור בנם האהוב, עקב כמה סיבות: 

 • בירושלים יש עמוסי תנועה עצומים ובמיוחד באזור הכותל. לכן הרבה יותר יעיל שיגיע אוטובוס אחד אשר הנהג המיומן שלו מכיר את ההתנהלות במקום והוא יחנה את הרכב הציבורי במגרש החניה הייעודי למטרה זו.
 • העובדה שכולם נמצאים יחד באוטובוס יוצרת חמימות והתרגשות גדולה כבר בתחילת הנסיעה והיא נמשכת לאורכו של כל היום.
 • במסגרת הסעות לבר מצווה אפשר לבחור מתוך צי הרכבים את האופציה המתאימה ביותר, רכב מיניבוס של שלושים מושבים או כל כמות אחרת על פי כמות המוזמנים שאישרו הגעה, או לחלופין אוטובוס שיש בו כשישים מקומות ישיבה. 

שאלות ותשובות 

כמה זמן מראש יש להזמין הסעות לבר מצווה?

טקס זה מתקיים רק בימי שני או חמישי ולכן באופן טבעי יש לנו עומס בימים האלה.
כיוון שהטקס מתקיים בסמוך לתאריך העברי של הבר מצווה, בני המשפחה יודעים זאת מראש ולכן אפשר להזמין זאת מוקדם. ככל שתקדימו להזמין הסעה לירושלים או לכל יעד אחר, יהיה זה נוח לכל הצדדים.

האם אתם מבצעים גם הסעות לאירועים, כמו לדוגמה לחתונות מעבר לנושא הסעות לבר מצווה?

כן אנחנו מתאמים הסעות לאירועים בכל רחבי הארץ.
שיטת העבודה היא שהנהג אוסף את המוזמנים בנקודת מפגש אחת או בכמה נקודות מפגש על פי הצורך.
מדובר במיקומים מרכזיים שנוח לאורחים להגיע אליהם כמו חניונים גדולים או צמתים מרכזיים שיש בהם תחנת הסעה נוחה להמתנה ולעצירה של האוטובוס.
גם לאחר החתונה הנהג מסיע את כל המוזמנים בחזרה לנקודות המפגש ומהן הם נוסעים לביתם.
זוהי אופציה נוחה לכל הציבור אך במיוחד לאנשים מבוגרים, למי שאינו מעוניין לנסוע בחשיכה מרחקים ארוכים ולצעירים שמעוניינים לשתות אלכוהול ולכן לא נוהגים ברכבם.

מהן העלויות של הסעות לבר מצווה?

נשמח לתת לך הצעת מחיר קונקרטית על פי הפרמטרים הרלוונטיים:
מרחק הנסיעה מנקודת המפגש עד היעד.
מסלול הנסיעה בתוך ירושלים.
זמן הנסיעה ממועד הפגישה בבוקר ועד נקודת הפיזור האחרונה.
כמה נוסעים יהיו באוטובוס.
נקודות ספציפיות שיש לתמחר בנפרד.
השאר כאן את הפרטים ונשמח להעביר לך הצעת מחיר הוגנת.

האם הנהגים שלכם מכירים היטב את ירושלים עבור הסעות לבר מצווה?

יש לנו כמה נהגים שמבצעים את המסלולים האלו כבר שנים ולכן הם מכירים מצוין את נתיבי הגישה גם ללא שימוש בתוכנת הניווט.

אם אתם מעוניינים לחוות אירוע מושלם, נשמח להיות חלק ממנו ולתאם עבורכם את כלי התחבורה המתאים ואת הנהג המיומן למטרה זו. 

שירותי הסעות נוספים של חברת רון גל:

הסעות פרטיות בחולון

15.11.23

חברת הסעות מבצעת הסעות פרטיות בחולון עבור מטרות שונות. באמצעות צי גדול של רכבים הכולל אוטובוסים חדישים ומיניבוסים מתקדמים הקיימים בכמה גדלים, יש אפשרות לתאם את האופציה המיטבית עבור כל צורך כמו הסעות לאירועים, הסעות לעובדים, לשדה התעופה ועוד. 

הסעות פרטיות בחולון עבור העובדים 

הסעות פרטיות לעובדים הן כבר מזמן לא מותרות אלא צורך אקוטי הן עבור העובדים והן עבור ההתנהלות התקינה והיעילה בכל מקום עבודה. במציאות העכשווית עקב עומסי התנועה הדרך היומית הן למקום העבודה בשעות הבוקר והן הביתה בשעות אחר הצהרים מתארכת מאד. זו הסיבה שההנהלות של חברות רבות שמעוניינות ליעל את העבודה וגם להקל על העובדים החליטו לתאם הסעות פרטיות בחולון.

מדובר בהסעות לערים כמו תל אביב, רמת גן, אשדוד ועוד. היתרון הוא שהרכבים הציבוריים מורשים לנסוע בנתיבי התחבורה הציבוריים ולכן זמן הנסיעה שלהם הוא קצר באופן משמעותי מזה של העובדים שנוסעים ברכב הפרטי שלהם. מי שהתרגל לנסוע בכל יום במשך שעה עד שעתיים ליעד גם אם מדובר במיקום שהוא לא רחוק יחסית, ייהנה כעת מנסיעה של חצי שעה או לכל המאוחר של שעה.

מעבר לכך, זוהי נוחות מקסימלית לאור העובדה שהעובד אינו צריך לנהוג וההגה נמצא בידיו הנאמנות של הנהג המנוסה שמכיר את הדרך ואת נקודות האיסוף ולכן הוא מבצע את כל התהליך של הסעות פרטיות לחברות באופן אמין ואחראי. 

היתרונות של הסעות עובדים 

חברת ההסעות שמבצעת הסעות במרכז מתאמת עם האחראי בכל עסק את נושא קווי ההסעות. חולון היא עיר גדולה ולכן יש הסעות מכל שכונה כמו ח 300 או ח 370 שגרים ברבי הקומות עובדים רבים ולעומת זאת מאחדים הסעה אחת מכמה שכונות קטנות יחד כמו אגרובנק, מפדה אזרחי ומרכז העיר. 

לאחר מציאת האיזון הנכון והיעלות המקסימלית של הסעות פרטיות בחולון אפשר לתאם מול העובדים את נקודות האיסוף בכל אזור גיאוגרפי ואת לוחות הזמנים. בהתאם לכך כל אחד מהעובדים ימתין במועד ובזמן שנקבע בכל יום. 

העובדים מרוצים מהסידור החדש אשר מקל עליהם מאד:

 1. הם לא נמצאים שעות על גבי שעות בכל יום מאחורי ההגה וסובלים מפקקי תנועה אין סופיים.
 2. הם מגיעים סוף סוף בזמן למקום העבודה.
 3. הם גם מגיעים סוף סוף בזמן לביתם בתום יום העבודה. 
 4. כאשר יש הסעות אוטובוסים במרכז, אפשר להתחיל בשגרת העבודה כבר בשעות המוקדמות ולקדם מהלכים חשובים, זאת לעומת המצב הקודם שבו העובדים היו שעות בתוך הרכב ולא תמיד הם יכלו להניע תהליכים שונים במהלך הנסיעה. 
 5. בזכות ההסעה הם משתתפים בכל ישיבות הבוקר ולא מפספסים ישיבות חשובות הנוגעות לנושאים שבהם הם מטפלים ביום יום. 
 6. הנסיעה באמצעות הסעות מיניבוסים בחולון יוצרת חיסכון פיננסי משמעותי ביותר עבור כל עובד. הוא חוסך בהוצאות דלק, בלאי של הרכב, ביקורים וטיפולים במוסך ועוד. רבים מהעובדים החליטו לוותר על הרכב ומכרו אותו ולכן ההפחתה בהוצאות המשפחתיות היא משמעותית ביותר.

עובדי משמרות שעובדים 24/7 

הסעות פרטיות בחולון מתאימות מאד לעובדי המשמרות במקומות כמו שדה התעופה בן גוריון, מפעלים, הנמל הימי באשדוד, בתי חולים ועוד. בהתאם ללוח המשמרות ולכמות העובדים בכל משמרת מגיע הנהג של המיניבוס או של האוטובוס לנקודות המפגש שנקבעו וכך הוא מסיע את כולם למשמרת במועד הנדרש. 

מאד נוח לעובדים שעובדים סביב השעון שיש להם הסעה וכך הם אינם צריכים לנהוג בעצמם אחרי המשמרת לאור העייפות העצומה, ובמיוחד אחרי משמרת לילה או משמרת ערב. ההסעות האלו קורות הן בנסיעה למשמרת והן כשהם חוזרים ממנה לאורך כל היממה. 

הסעות לשדה התעופה 

רבים מתושבי חולון והסביבה ממריאים לעיתים תכופות ליעדים שונים ברחבי העולם. הן אם מדובר באנשי עסקים, בכמה חברים או בכמה בני משפחה שיוצאים לטיול משותף, זוהי תמיד האופציה המיטבית:

 • במקום לנסוע עם הרכב לשדה התעופה ולשלם לאחר הנחיתה סכום כספי גבוה עבור השימוש בחניה.
 • במקום לבקש הסעה של חבר או של בן משפחה, דבר שהוא מטריד ולא נוח בכל שעה ובמיוחד בשעות הלילה. 
 • במקום לחפש מונית מתאימה, קטנה או לחלופין גדולה שמתאימה לכמות הנוסעים ולכמות הציוד שיש ברשותם.

הסעות לשדה התעופה מתבצעות באמצעות רכב הסעות VIP אשר מותאם לכך. יש בו תא מטען רחב ידיים ומושבים נוחים במיוחד לנסיעות קצרות או ארוכות, לישיבה נוחה וגם לשינה לאורך הדרך עד ההגעה ליעד. 

ההסעות האלו מתבצעות הן בדרך לנתב"ג לפני ההמראה והן לאחר הנחיתה והנהג מסיע את כל אחד מהנוסעים עד פתח ביתו כדי להקל עליו עם המזוודות והתיקים שהם בדרך כלל כבדים. 

טיולים ברחבי הארץ 

חבורות רבות של בני משפחה או של חברים, מחליטים לא אחת לצאת יחד לטיולים. זהו זמן איכות של כל הנוסעים שאוהבים מאד להיות יחד ולכן רבים מהם מחליטים לוותר על הנסיעה ברכב המשפחתי ובמקום זה הם מזמינים הסעות פרטיות בחולון. בשלב ראשון מתאמים מול חברת ההסעות את המועד הרצוי ואת כמות הנוסעים. כך אפשר לסווג את הרכב הגדול שמתאים לכמות זו של מטיילים, מיניבוס קטן, מיניבוס גדול או אוטובוס חדשני.

השלב השני הוא תיאום נקודת האיסוף או כמה נקודות איסוף וכך לאט לאט כלי התחבורה הגדול מתמלא והילדים נהנים להיות יחד וכך גם חבורת המבוגרים. בבדיקה כלכלית מסתבר שזו שיטה זולה יותר והנהגים חוסכים בעלויות דלק, בלאי ועוד. לאור כל היתרונות האלו, מדובר בשיטה מעולה שצוברת תאוצה בישראל. 

שאלות ותשובות 

אתם מבצעים הסעות פרטיות בחולון בלבד או גם באזורים נוספים?

הנהגים שלנו מבצעים הסעות בכל רחבי הארץ על פי ההזמנות של הלקוחות.
נשמח לתת לך הצעת מחיר הוגנת על פי הצורך שלך. השאר כאן את פרטיך ונציג שלנו ישוחח אתך בהקדם.

באילו הסעות פרטיות בחולון אתם משתמשים באוטובוסים חדישים שלכם?

בכל הסעה שיש בה על פי הרשימות כשישים נוסעים, יגיע נהג אוטובוס. זה קורה בהסעות לעובדים, הסעות לטיולים, למשמרות, לשדה התעופה ועוד.

אנחנו מעוניינים לתאם הסעות פרטיות בחולון עבור העובדים שלנו. על פי הבדיקה הראשונית שערכנו מדובר בכ - 300 עובדים שאמורים להגיע בכל יום מערים שונות במרכז הארץ לראשון לציון. מאיפה מתחילים?

בשלב ראשון נבצע בתיאום עם מחלקת משאבי אנוש שלכם סריקה של מקומות המגורים של העובדים כדי לגבש חשיבה על קווי ההסעה היעילים ביותר.
לעיתים יהיה קו הסעות לכל עיר, כמו לדוגמה אוטובוס שיוצא מגבעתיים.
לעיתים יהיה זה מיניבוס שיסיע עובדים מהעיר אזור לראשון לציון.
לאחר שנבדוק זאת נקודתית ונקבל תמונת מצב, נוכל להחליט על כמות הקווים, מסלול הנסיעה של כל אחד מהם וכמה נוסעים אמורים להיות על פי הצפי בכל קו הסעות.
השלב הבא יהיה תיאום נקודות האיסוף ונקודות הפיזור מול כל אחד מהעובדים.
נשמח לסייע לכם בחשיבה ובביצוע של מהלך מאתגר זה.

תוך כמה זמן תוכלו להפעיל קווים חדשים עבור עובדי משמרות במסגרת הסעות פרטיות בחולון?

פרק הזמן שנדרש לנו להתארגנות הוא קצר יחסית.
להערכתי תוך שבוע שבועיים אפשר לצאת לדרך המשותפת.

אם גם אתם מעוניינים לקדם את נושא ההסעות למטרות השונות, אנחנו מוכנים לכל אתגר של הסעות מנקודה לנקודה ברחבי ישראל, דברו אתנו ונשמח להיפגש בהקדם. 

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הסעות מאורגנות לים המלח

25.10.23

אחד מאתרי הנופשה מבוקשים בישראל הוא אזור ים המלח וזאת כיוון שמדובר במקום הנמוך בעולם ולמי המלח יש סגולות יוצאות דופן, עבור מי שחולה במחלות שונות ולכן הדרישה להגעה ליעד זה היא גבוהה. 

הסעות מאורגנות לים המלח

הדרך לים המלך מכל מקום ברחבי ישראל היא בדרך כלל די ארוכה. מעבר לכך יש קושי בנהיגה ליעד זה כיוון שמערד ועד חוף הים נוסעים בדרך שיש בה פיתולים מסוכנים ולא כל נהג מעוניין לנהוג בדרך זו. הקושי העצום הוא בעיקר לאנשים מבוגרים או לאלו שאינם נוהגים ולכן יש עדיפות לתיאום הסעות מאורגנות לים המלח. 

בדרך זו יש לנוסעים שקט נפשי, הם יודעים שיש להם הסעה מהעיר שבה הם גרים ועד בית המלון ולכן זוהי האופציה המועדפת עליהם.

תיאום הסעות 

יש אנשים שמתאמים עבורם ועבור קרוביהם או חבריהם כמה ימי נופש באחד מהמלונות בים המלח ולכן התיאום מול חברת ההסעות הוא של הסעות מאורגנות לים המלח מנקודת איסוף מרכזית בעיר ועד למלון הספציפי. 

מעבר לכך יש גם חברות הפקה אשר מתאמות הסעות לעובדים רבים ממקומות עבודה ולכן כל העובדים נוסעים יחד עד היעד. 

דוגמאות לתיאומי הסעות 

אם מדובר בעובדים שעובדים לדוגמה במקום עבודה בתל אביב, רובם גרים בערים סביב תל אביב וגם בעיר זו. לכן בשלב ראשון מיידעים את נציג חברת ההסעות לגבי הסעות מאורגנות במרכז, מהי הכמות של האנשים שאמורים לנסוע במועד מסוים. בהתאם לכך קובעים איזה רכב יגיע, אוטובוס שיש בו כשישים מושבים או מיניבוס של עשרים, שלושים מושבים או כמות אחרת של מושבים על פי הצורך. 

לאחר מכן מרכזים את המידע לגבי הצפי של כמות הנוסעים מכל אחת מהערים הללו ובוחרים נקודת איסוף מרכזית שהיא נוחה להגעה. יש להביא בחשבון שהאנשים שיוצאים לנופש באמצעות חברת הסעות מביאים איתם מזוודות ותיקים ולכן נקודת האיסוף אמורה להיות בחניון גדול שבו אפשר להחנות את הרכב ולעלות להסעה, או בצומת מרכזית שיש בה תחנת הסעות מסודרת שאינה מסוכנת לציבור בעת ההמתנה לרכב ההסעות

הנהג מקבל רשימה מסודרת של שמות הנוסעים ומספר הטלפון הנייד של כל אחד מהם. כמו כן הוא יודע מהי כמות הנוסעים שאמורה להמתין לו בכל נקודת איסוף. לדוגמה עשרה אנשים ימתינו בירידה לאיילון דרום ליד קניון עזריאלי, שמונה אנשים בחניון הרכבת קוממיות על גבול חולון בת-ים, 12 אנשים בחניון מתחם היאס פלאנט בראשון לציון וכו'. 

הנהג נוסע מנקודה לנקודה ומוודא שכל הנוסעים הגיעו לנקודת המפגש והם עולים על הסעות מאורגנות לדרום. לאחר האיסוף מהנקודה האחרונה במסלול הנסיעה, הנהג יוצא לנסיעה הארוכה עד ים המלח. 

כדי להקל על הנוסעים בדרך הארוכה, הוא מבצע עצירה להתרעננות ביעד שנקבע מראש וזאת בהתאם לנתיב הנסיעה, כמו תחנת דלק לאורך כביש 6, ליד באר שבע, צומת שוקת או כל מקום אחר שהוא נוח ויש בו אפשרות שהנוסעים ירדו מהאוטובוס, יאכלו וישתו משהו, ייכנסו לשירותים ולאחר כרבע שעה יחזרו אל הסעות מאורגנות לים המלח כדי להמשיך בדרך. 

הסעות לחברות ולארגונים 

ארגונים רבים מתאמים הסעות מאורגנות עבור גמלאים. מדובר בסבב קבוע אחת לכמה חודשים או אחת לשנה של נסיעות ליעד זה וזאת לאור הדרישה הגדולה להגעה לכמה ימים ליעד זה. הגמלאים נהנים מהבוץ הייחודי, ממי הגופרית וממי המלח כיוון שלאחר השהייה במקומות האלו הם מרגישים הרבה יותר ויש לכך השפעה חיובית על האיברים השונים ועל העור. 

לכן בכל פעם שיש להם אפשרות של נסיעה לאחד מבתי המלון באזור זה הם מתאמים הסעות מאורגנות למרכז ונהנים מהעובדה שיש מי שדואג להם לנסיעה הארוכה.

כל הנהגים עוברים השתלמויות מקצועיות ולכן הם יודעים כיצד לנסוע בבטחה בפיתולים, בירידות ובעליות של כביש ייחודי זה. הנהיגה חייבת להיות איטית, זהירה ותוך מתן תשומת לב מרבית לכל מה שקורה על הכביש הן בנתיב הנסיעה והן בנתיב הנסיעה הנגדי, כיוון שיש בדרך זו הרבה משאיות, אוטובוסים ורכבים רגילים. 

סיוע של חברת הסעות 

ההיערכות של חברת ההסעות עבור הסעות מאורגנות לים המלח היא רוחבית. לחברה יש צי גדול של רכבים בכל גודל קיים. לאור זאת יש אפשרות להתאים את הצורך הלוגיסטי של כל ארגון. יש ארגונים שמציעים אפשרות זו להרבה מאד עובדים אשר גרים באזורים שונים של עובדים וגם לקבוצות מצומצמות של עובדים. 

העובדה שיש לחברת ההסעות לתאם סוגים שונים של הסעות בכל זמן רצוי, מעניקה פתרונות מעולים לכל צורך. לדוגמה אוטובוסים שיוצאים מכל עיר גדולה כמו גבעתיים, רמת גן, כפר סבא וכו'. או לחלופין חלוקה של כמה סוגי רכבים. במיקומים שיש בהם נוסעים רבים כמו הוד השרון יבוצע איסוף באמצעות אוטובוס גדול ולעומת זאת בערים שבהן מספר ההזמנות הוא מצומצם, יגיע לצורך האיסוף מיניבוס של שלושים מקומות ישיבה, עשרים מקומות או כל מיניבוס בגודל אחר. 

הנקודה החשובה היא שיהיה ברכב ההסעות די מקום בתא המטען עבור כל המזוודות וכל התיקים וכך זו תהיה נסיעה מושלמת ונוחה, כך שהמטען יהיה בנפרד ולא על המושבים ליד כל נוסע. כל הרכבים הם חדישים ולכן מותאמים לנסיעות ארוכות. יש בהם מושבים מרופדים ונוחים, ואמצעי עזר שונים. הנוסעים נהנים מהאפשרות של הסעות מאורגנות לים המלח שהן בטוחות ונעימות בדיוק כמו נסיעה ברכבת או במטוס. 

שאלות ותשובות

האם אתם מבצעים גם הסעות אחרות מלבד הסעות מאורגנות לים המלח?

אנחנו מבצעים סוגים שונים של הסעות כמו לדוגמה:
הסעות של עובדים ושל נופשים לכל נקודה אחרת ברחבי ישראל.
הסעות של עובדים לטיולים ולימי גיבוש.
הסעות של נוסעים לשדה התעופה בן גוריון כמה שעות לפני ההמראה וגם הסעות של הנוסעים שנוחתים בישראל.
הסעות של תלמידים.
הסעות של ילדים לגני הילדים.
הסעות של חברים ושל משפחות שמתארגנים יחד כדי לנסוע לטיולים.
הסעות לאירועים כמו חתונות, בר מצווה בכל מקום.
הסעות יום יומיות של עובדים מנקודת איסוף מרכזית למקום העבודה.
הסעות מאורגנות לצפון.
נשמח לתת לכם שירות התואם את הצורך שלכם. השאירו את הפרטים שלכם ונציג מקצועי שלנו ישוחח אתכם בקרוב.

כמה זמן אורכות הסעות מאורגנות לים המלח שיוצאות ממרכז הארץ?

משך הנסיעה תלוי בכמה גורמים:
כמה נקודות איסוף יש בדרך.
אם כל הנוסעים מגיעים בזמן לנקודת המפגש או שיש עיכובים.
פקקי תנועה ועומסים בנתיבי הנסיעה.
נסיעה בשעות הבוקר או נסיעה בשעות הערב.
גורמים נוספים שעלולים ליצור עיכובים.
ברוב המקרים הנסיעה אורכת כשעתיים כולל זמן המתנה בנקודת העצירה בדרך.

האם יש מינימום של נוסעים בעת תיאום הסעות מאורגנות לים המלח?

הכמות המינימלית היא על פי כמות המושבים במיניבוס הקטן ביותר.

מהי העלות של הסעות מאורגנות לים המלח?

נשמח לתת לך הצעת מחיר התואמת את ההזמנה שלך, השאר כאן את פרטיך ונשוחח בהקדם.

החלום לנסוע לחופשה מהנה בים המלח הופך לנוח מאד כאשר משתמשים בשירותי הסעות ליעד זה מכל נקודה ברחבי הארץ. דברו אתנו ונשמח לסייע לכם. 

מאמרים שכדאי לכם לקרוא:

הסעות נכים בחיפה

25.10.23

אנשים נכים בדרגות שונות ובמצבים ייחודיים זקוקים לסיוע בהסעות בחיי היום יום שלהם ולכן הם נעזרים בשירותי הסעות נכים בחיפה. 

הסעות נכים בחיפה

אנשים נכים אמורים לקבל עזרה בנושאים אלמנטריים כמו הגעה למרפאה, לבית חולים, לסידורים חשובים כמו הגעה לבנק, משרד הפנים, או למשרדים ממשלתיים אחרים שבהם הם חייבים להיות פיזית כדי לאמת את בקשותיהם השונות. 

די קשה לבקש מקרובי משפחה או מחברים לסייע להם לעיתים תכופות, עקב כמה סיבות:

 • הילדים או החברים עובדים, לומדים או עסוקים בחיים הנורמטיביים שלהם ולכן קשה להם להתחייב לנושא ביצוע ההסעות מיוחדות לנכים בפועל כיוון שהדבר גורם לשינויים לא צפויים ובלתי אפשריים בלוח הזמנים האישי של כל אחד מהם. 
 • כדי לבצע הסעות נכים, יש צורך ברכבים ייעודיים לנכים כיוון שברכבים רגילים אין אפשרות להסיע אנשים נכים כמו אלו הזקוקים לכיסא גלגלים. 
 • מי שאינו מסוגל ללכת, זקוק למעלון אשר מעלה אותו מכיסא הגלגלים אל החלק הפנימי של המכוניות המיוחדות. לאדם נורמטיבי אין אפשרות להרים את הנכה לאור משקלו הכבד ולהניח אותו בזהירות בתוך הרכב. 

רכבים עבור הסעות נכים 

חברת ההסעות רוכשת מעת לעת הסעות נכים בחיפה כדי לתת מענה לכל נכה בכל זמן. מדובר ברכבים חדישים ואמינים שהם רחבים ולכן נוחים להעלאת הנכה, להושבה שלו וגם לתמרון תוך כדי הנסיעה. מעבר לכך מדובר ברכבים שיוצרו על ידי המפעלים המובילים בעולם שהם בעלי ניסיון רב לנישה זו של רכבי נכים, והם מיוצרים באמצעות טכנולוגיות חדשניות ועוברים בקרת איכות קפדנית לפני השיווק של הרכב בפועל. 

תיאום של הסעות 

יש שתי שיטות עבודה בנושא הסעות לנכים. האחת היא הסעות מיוחדות לנכים שהן אקראיות על פי הצורך של כל נכה והשיטה השנייה היא לוח זמנים קבוע. 

הסעות על פי הצורך: 

לנכים יש צורך להגיע מעת לעת למקומות מסוימים על פי לוח הזמנים שתואם עבורם ממרפאות חוץ בבית החולים, מרפאת שיניים או כל צורך אחר. לכן הם מתקשרים מראש לחברת ההסעות ומתאמים את זמן ההגעה הרצוי של הנהג עם הסעות נכים בחיפה על פי מרחק הנסיעה מהיעד.

הנהגים האמינים והמסורים של חברת ההסעות מגיעים על פי המועד הנחוץ והם מבצעים במלוא הזהירות את תהליך ההעלאה של הנכים לרכב הייעודי. יש מקרים שבהם מדובר בטיפול קצר ולכן הנהג ממתין לסוף הטיפול ומסיע את הנכה לביתו. יש גם מקרים שבהם מדובר בתהליך ארוך אשר קשה לדעת מה יהיה אורכו ולכן הנהג משאיר את הנכה עם המלווה שלו במקום הנחוץ. 

בתום הטיפול, מתקשרים לנהג ומבקשים ממנו להגיע כדי לבצע איסוף מהמרפאה לביתו של הנכה וכך הנהג מגיע תוך פרק זמן קצר יחסית להשלמת הסעות לבעלי צרכים מיוחדים.

הסעות קבועות: 

יש נכים שיש להם טיפולים קבועים כמו לדוגמה נכים שזקוקים לטיפולי דיאליזה וזה קורה באופן קבוע פעמיים או שלוש פעמים בשבוע בזמנים קבועים, בשעות הבוקר או בשעות אחר הצהרים. לכן במקרים האלו הנהג מגיע באופן קבוע בשעה ספציפית ואוסף את הנכה ומסיע אותו למרפאת הדיאליזה. פרק זמן הטיפול ידוע מראש ולכן לדוגמה לאחר כשלוש שעות הנהג מגיע שוב ומסיע את הנכה לביתו.

תהליך זה נמשך זמן רב על פי הצורך ואם יש שינוי לא צפוי בלוח הזמנים עקב סיבות מסוימות הקשורות לנכה או לחלופין למרפאה, משוחחי הלקוח עם חברת ההסעות ובהתאם לצורך מבצעים שינוי של לוח הזמנים באופן חד פעמי או באופן קבוע. 

הסעות מרוכזת לנכים 

יש מקרים שבהם מתאמים הסעות נכים, כשמדובר באנשים צעירים או מבוגרים שאינם מרותקים לכיסאות גלגלים. יש אפשרות להסיע כמה אנשים יחד ליעד זהה. זה קורה לדוגמה כאשר מסיעים אנשים מבוגרים בכל בוקר למועדון הקשישים שבהם הם נהנים מפעילויות שונות ומאורחת צהרים. בתום הפעילות היומית, הנהג מסיע אותם יחד לסביבת המגורים והנהג עוצר ליד ביתו של כל נוסע כדי שמרחק ההגעה לדירה יהיה קצר ככל האפשר וזאת לנוחות מקסימלית שלו. 

הסעות של נכים למקומות העבודה 

יש נכים רבים שלמרות המגבלות הפיזיות שלהם, הם עדיין מסוגלים לעבוד בסוגים שונים של עבודות במשרדים, במפעלים, בתי חולים ובמקומות נוספים. ההנהלה של כל ארגון שמעסיק אנשים מוגבלים מעוניינת להעניק להם תנאים מיטביים ולכן הם מתאמים עבורם הסעות נכים בחיפה. 

בהתאם למקום המגורים שלהם, מרכזת חברת הסעות  קווי הסעות לבעלי צרכים מיוחדים שמתאימים לכמה נכים. זה קורה כאשר כמה נכים גרים באותה השכונה, בשכונות סמוכות באותה עיר. או מכל מקום שבו המרחק בין מקומות המגורים של הנוסעים אינו ארוך יחסית. 

בהתאם למצבם הפיזי של הנכים ולמסוגלות שלהם, מתבצעות הסעות אוטובוסים, מיניבוסים הקיימים בגדלים שונים או ברכבים ייעודיים לנכים. 

הסעות לילדים בעלי מוגבלויות 

ילדים נכים אשר אמורים להגיע בכל יום ללימודים שלהם בגני הילדים המיוחדים או בבתי הספר המותאמים למצבם, מגיעים ליעד מדי יום באמצעות הסעות לנכים. קו ההסעות נקבע מראש והוא מתקיים לאורך כל השנה, אלא אם יש שינויים ספציפיים של נכה מסוים, כמו כאשר בני משפחתו מודיעים מראש שהוא חולה, לא מגיע בתאריכים מסוימים עקב בדיקות רפואיות או בימים שהם מאושפזים עקב סיבות שונות בבית החולים.

כיוון שמדובר בילדים בגילאים שונים, בנוסף לנהג של הסעות נכים בחיפה, יש בקו הסעות גם סייעת או כמה סייעות וזאת על פי התקן והצורך שנקבע לכל אחד מהם. ההסעה מתבצעת מהבית ועד המוסד החינוכי מנקודה לנקודה ללא צורך של הילדים להגיע לנקודת איסוף מרכזית.

שאלות ותשובות 

מהי הזמינות של הסעות נכים בחיפה? אני מעוניין לתאם 3 קווי הסעות בתוך העיר, מהכרמל, משכונת הדר וממרכז העיר.

לחברת ההסעות יש כמה וכמה רכבים הן רגילים והן ייעודיים לנכים ויש לנו נהגים מקצועיים רבים. לכן עלינו לבדוק את הצורך המדויק שלכם על פי ימי ההסעות והשעות הנחוצות ובהתאם לכך נתאם את לוח הזמנים הקבוע למטרה זו.
זמן ההתארגנות שלנו הוא די מהיר וההערכה היא שתוך שבוע-שבועיים נוכל להתחיל בעבודה המשותפת בפועל.

מהן העלויות של הסעות נכים בחיפה?

יש כמה פרמטרים שמשפיעים על העלויות של חברת הסעות עבור הנסיעות:
אורכה של כל הסעה בקילומטרים, מביתו של הנוסע ועד היעד.
כמות ההסעות בכל חודש.
כמות הנוסעים בכל הסעה.
צרכים מיוחדים כמו מלווה.
שעת ההסעה, אם זה קורה בשעות היום או בשעות הלילה.
שיקולים כספיים נוספים.
אם אתה מעוניין לקבל הצעת מחיר קונקרטית על פי הצורך שלך, השאר כאן את פרטייך והנציג שלנו ישמח לשוחח אתך בקרוב.

האם אתם מבצעים בכל יום הסעות נכים בחיפה?

התשובה היא חיובית. יש לנו הסעות קיימות בעיר זו ואפשר לשלב הסעות נוספות על פי הצורך של כל לקוח.

האם אתם מבצעים גם הסעות מחוץ לעיר, כמו לדוגמה הסעות נכים בחיפה ומחוצה לה?

במקרים רבים אנו מבצעים הסעות של נכים מחיפה ליעדים נוספים, לדוגמה לבתי חולים בצפון כמו נהריה, או במרכז כמו בלינסון בפתח תקווה או שיבא בתל השומר. כל מרחק הוא אפשרי וזאת בתיאום מראש.

אם יש לכם צורך בשירותים ייחודיים של הסעת נכים בחיפה, נשמח לתאם זאת עבורכם. כל הסעה מתבצעת במלוא תשומת הלב, ברגישות ובמקצועיות גבוהה של הנהגים. 

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הסעות תלמידים בירושלים

26.09.23

לאור גודלה העצום של ירושלים והעובדה שיש בה שכונות רבות אשר מרוחקות מאד זו מזו, ישיבות ובתי ספר רבים החלו לבצע שירותי הסעות לתלמידים. בדרך זו הם מקלים על ההורים שאמורים להסיע את הילדים בגילאים השונים הלוך ושוב בכל יום וזאת לאורך כל השנה כמעט. 

תוכן עניינים בעמוד

ציוד בטיחות ברכבי הסעות תלמידים

הבחירה של שירות ההסעה המיטבי לכל קטגוריה נבנה מכמה פרמטרים. כשמדובר בהסעות של תלמידים הנושא החשוב ביותר הוא ציוד בטיחות שקיים בתוך כל כלי תחבורה של חברת ההסעות. כמו לדוגמה:

 • חגורות בטיחות לכל תלמיד אשר מותאמות לגודל הגוף על פי גילם של הילדים.
 • ריפוד נוח של המושב ושל המשענת כדי שהתלמידים לא יקבלו מכה כואבת מאלמנט קשיח בעת עצירה פתאומית.
 • ספסלי ישיבה המותאמים לתלמידים צעירים או בוגרים. 

בטיחות בהסעות תלמידים בירושלים

כל נסיעה בירושלים עבור הסעות תלמידים בירושלים היא ארוכה. יש קווי הסעות שהמסלול שלהם יוצא ממרכז העיר וממשיך לשכונות מרוחקות כמו מלחה, הקטמונים, עין כרם, הר נוף ועוד. הנסיעה כוללת הרבה מאד כבישים סואנים, צמתים מרומזרים ואזורים שהם מאוכלסים ושוקקי חיים. זו הסיבה שיש להקפיד בעת מתן שירותי הסעות תלמידים על כל כללי הבטיחות בתחום זה. 

בנוסף לכך יש גם הסעות רבות לכיוון צפון ירושלים, למעלה אדומים ולפסגת זאב. עבור התלמידים אלו הסעות ארוכות יותר הן לאור המרחק והן לאור עומסי התנועה כך שהם נדרשים לסבלנות רבה במהלך כל נסיעה.

כללי בטיחות חשובים שקיימים בשירות ההסעות של רון גל

הסעות אוטובוסים אינן עניין של מה בכך ולכן קצין הבטיחות של הסעות רון גל מקפיד שיבוצעו כל הכללים שנקבעו:

 1. העלאה והורדה של תלמידים מתבצעת רק דרך הדלת הקדמית. 
 2. האוטובוס חונה בכבישים עירוניים צמוד למפרץ החניה או לשפת המדרכה ובכבישים בין עירוניים בשולי הכביש. 
 3. ירידה מהאוטובוס תוך שימת לב לאופן הירידה במדרגות. 
 4. יש לחצות את הכביש רק לאחר שהאוטובוס יוצא מתחנת ההסעה.
 5. התלמידים יורדים מהאוטובוס באופן מסודר על פי סדר הישיבה שלהם באוטובוס. 
 6. יש להקפיד שהתלמידים לא יוציאו יד או ראש דרך החלון בעת הנסיעה.
 7. המלווה מוודא שמישהו מבוגר ממתין לכל אחד מהתלמידים או שהוא הולך באופן עצמאי אם יש לכך אישור.
 8. המלווה יישאר אחרון באוטובוס כדי לוודא שכולם ירדו ממנו. 

מעבר לכך יש הקפדה רבה על תקינותם של כלי התחבורה השונים עבור הסעות תלמידים בירושלים. הם נבדקים לעיתים תכופות ובכל מקרה של תקלה, מתבצעת ההסעה באמצעות רכב חלופי עד שהרכב הקבוע יהיה תקין במאה אחוז. 

הסעות אוטובוסים בירושלים

הסעות אוטובוסים הם צורך חשוב ביותר כיוון שאנשים רבים מגיעים לבירה כדי לטייל בה. הן הישראלים והן התיירים מעוניינים לראות את המקומות שהם גולת הכותרת של עיר ייחודית זו, כמו הכותל המערבי, שוק מחניודה, שכונת נחלאות, ממילא ועוד. 

הנהגים המסורים של הסעות תלמידים בירושלים מכירים היטב את העיר, מסיעים באופן מיומן את הקבוצות השונות על פי המסלול שנקבע מראש. יש כאלו שנהנים לטייל במרכז העיר, אחרים נהנים מהאווירה הציורית והפסטורלית של שכונת עין כרם ויש גם מי שמעדיף לנסוע בהרי ירושלים וליהנות מהאוויר הצלול.

הסעות תלמידים לכל הארץ

שירותי הסעות בירושלים מנותבים גם עבור נסיעות לטיולים במקומות שונים ברחבי הארץ. הילדים ממתינים בקוצר רוח לטיולים השנתיים אשר נערכים בכל שנה במסלול אחר. לעיתים הם נוסעים לצפון כדי ליהנות מזרימת הנחלים כמו נחל שניר או הבניאס, למפלים ייחודיים באזור ים המלח כמו מפל דוד ליהנות מסיורים מרתקים בלב תל אביב או במוזיאון מסקרן ועוד. 

הנהגים של הסעות תלמידים בירושלים מקבלים מראש תדרך על נתיב הנסיעה ובהתאם לכך הם מתאמים את האיסוף בשעת בוקר מוקדמת וזאת כדי שהם יגיעו במהלך היום לכל הנקודות במועד שנקבע. 

האופציה הנוחה ביותר היא שירות הסעות 

מי שמעוניין לתאם שירותי הסעות במרכז עבור התלמידים בבתי הספר ובישיבות מבין שלאור הפקקים זהו צורך חשוב ביותר. זו הסיבה שחברות רבות החלו לאחרונה בתיאום קווי הסעות מהשכונות ומהערים המרכזיות אל בתי הספר והישיבות. בדרך זו התלמידים חוסכים זמן יקר בתחבורה ציבורית כיוון שרכבי הסעות תלמידים בירושלים נוסעים בנתיבי התחבורה הציבוריים ולכן זמן ההגעה הוא קצר באופן משמעותי. 

הסעות פרטיות עם חברת ההסעות 

הסעות פרטיות מיועדות להקל על הציבור בסיטואציות שונות. זה מעולה עבור הסעות לאירועים כדי שלא יהיה מצב שבו כל אחד מהמוזמנים יגיע ברכב שלו. גם עבור הסעות תלמידים בירושלים לנסיעה לטיולים וימי כיף לנקודות שונות ברחבי הארץ. חברת ההסעות מבצעת גם הסעות מרוכזות לשדה התעופה וזו דרך מצוינת להגיע לנתב"ג עבור תלמידים שנוסעים יחד לחו"ל לכנס או במסגרת חילופי משלחות נוער.

טיולים של חברים בכל עונה 

הסעות אוטובוסים לקבוצות של חברים הן פתרון אופטימלי למשפחות שבהן המבוגרים חברים וגם הילדים הם חברים. כשנוסעים בנסיעה מרוכזת כולם נהנים מזמן איכות יחד ולאורך כל הנסיעה הם משוחחים, משחקים, ישנים וסומכים על הנהג שיסיע אותם בבטחה עד היעד. 

שאלות ותשובות

האם יש אפשרות לתאם הסעות תלמידים בירושלים רק ליומיים בשבוע מכמה שכונות ברחבי העיר אל המשרדים בעין כרם?

אנחנו מבצעים הסעות על פי התדירות שנוחה לחברה ולכן נשמח לתאם זאת לשביעות רצונכם המלאה.
השאירו כאן את הפרטים שלכם ואחד הנציגים שלנו ישוחח אתכם בהקדם.

התלמידים שלנו נוסעים לעיתים תכופות לשדה התעופה בן גוריון כיוון שהם טסים די הרבה לחו"ל. אנחנו מחפשים שירותי הסעות תלמידים בירושלים למטרה זו. יהיה צורך לאסוף בכל סבב כמה תלמידים בוגרים אשר גרים בשכונות שונות בעיר ולהסיע אותם לטרמינל. כמו כן יש לתאם הסעה בחזרה במועד הנחיתה.

אנחנו יכולים לבנות מסגרת כזו של הסעות אשר בנויה על פי עלות לכל הסעה.
נשמח לשוחח אתך ולהסביר לך את המסגרת המוצעת שתעניק נוחות מקסימלית לתלמידים הן בהלוך והן בחזור.
ההסעות לשדה התעופה מתבצעות במיניבוס VIP שהוא ייעודי למטרה זו ויש בו מושבים מרופדים ותא מטען גדול עבור המזוודות והתיקים.

אנחנו מעוניינים להתחיל קווי הסעות תלמידים בירושלים מרחביה, הר נוף ובקעה לישיבה בצפון ירושלים. מהו משך ההתארגנות לכך?

בדרך כלל תוך מקסימום שבועיים אנחנו מאפיינים את כלי התחבורה הנדרשים לכל קו הסעות ומתחילים בביצועם בפועל בכל יום.

מהי העלות של הסעות תלמידים בירושלים?

יש כמה גורמים שמשפיעים על העלויות, כמו לדוגמה המרחקים מכל אחת מהשכונות אל מקום הישיבה או בית הספר, שעות ההסעות, כמות התלמידים, אם מדובר בכמה מיניבוסים בגדלים שונים, אוטובוסים וכו'.
נשמח לבצע סיעור מוחות עם הגורם האחראי על נושא זה, ולאחר מכן נגיש לו הצעת מחיר מפורטת עם מלוא המידע והעלויות.
אם אתם מעוניינים להקל על התלמידים ביום יום לאור העומסים בכבישים, דברו אתנו ונשמח לקדם תהליך זה יחד אתכם.

תיאום הסעות תלמידים בירושלים אינה משימה כה מורכבת כמו שהיא נשמעת, דברו אתנו ותראו שאפשר ליהנות מהסעות מסודרות לאורך זמן. 

הסעות עובדים בטבריה

26.09.23

גם תושבי הצפון סובלים מעומסי תנועה באזורים שונים של העיר ולכן חברות רבות החליטו לתאם הסעות עובדים בטבריה כדי להקל על הניידות מהשכונות החדשות אל מרכזי התעסוקה בעיר, באזור המלונות ובאזורי התעשייה הסמוכים.

חברת הסעות בטבריה

המטרה של הסעות עובדים בטבריה היא להקל על העובדים באמצעות דרך יעילה שתקצר להם את זמן ההגעה בכל יום הן למקום העבודה והן הביתה והפתרון הוא הסעות עובדים בצפון מכל נקודה לכל נקודה אחרת. לאור המרחקים החריגים בגליל, יש צורך לתאם לעיתים הסעות שהן ארוכות וכוללות הן נסיעה בתוך העיר משכונות שונות בטבריה כמו קריית שמואל, שכונת רמב"ם, שיכון ד' ואזורים נוספים ליעדים רחוקים כמו אזורי התעשייה מגדל תפן, רמת דלתון, אלון תבור ואחרים.

השכרת שירותי הסעות עובדים בטבריה

שירותי הסעות אוטובוסים באזור טבריה הם אופציה מיטבית עבור חברות שמבינות שיש לייעל את מערך ההגעה לעבודה ולכן מבצעות ריכוז מידע של מקומות המגורים של העובדים כדי לתאם את קווי ההסעות הנוחים ביותר.

בהתאם לנתונים שיתקבלו אפשר יהיה לקבל החלטה מאילו שכונות תהיה הסעה נפרדת כיוון שגרים בה עובדים רבים ומאילו שכונות ייצאו מיניבוסים קטנים, או לחלופין תתבצע הסעה באמצעות אוטובוס שיעבור בשתי שכונות או במרכז העיר. הכול שאלה של עלות ותועלת למען העובדה שהעובדים יגיעו בזמן הן למקום העבודה והן לביתם בתום יום העבודה.

העובדים יסתגלו מהר מאד לעובדה שיש להם הסעות עובדים בטבריה והם מגיעים בכל בוקר לנקודת האיסוף הסמוכה לביתם וכך הם אינם צריכים להגיע באמצעות הרכב הפרטי שלהם ולבזבז הן זמן רב והן דלק בנסיעות היום יומיות שלהם.

השכרת מיניבוס באזור הטבריה והסביבה

השכרת מיניבוסים בטבריה היא נוחות מקסימלית למטרות שונות. אחת מהן היא הסעות של עובדים במיניבוס שיש בו כמות של 20-10 מושבים וחברת ההסעות מתאימה את הרכב הנכון לכמות העובדים בכל אזור מגורים. מעבר להסעות הקבועות בבוקר ואחר הצהרים, יש גם הסעות חד פעמיות, כמו לדוגמה טיול לקברי צדיקים בצפון, הסעה לבר מצווה בכותל המערבי בירושלים, הסעות לחתונה בכל מקום ברחבי הארץ ועוד.

זהו פתרון אולטימטיבי שמייתר את הצורך לנסוע בכמה רכבים פרטיים, דבר שהוא מעייף וכרוך בעלויות גבוהות. במקום זאת נוסעים ברכב הסעות גדול, נהנים מהדרך, סומכים על הנהג המיומן וגם חוסכים כסף. חברת ההסעות מסוגלת לתת מענה נרחב של הסעות עובדים בטבריה בשעות היום וגם בשעות הלילה.

זו הסיבה שמתבצע גם שירות של הסעות לעובדי המשמרות שעובדים במקומות שהם פעילים 24 שעות ביממה, בבית החולים פורייה, בבית החולים הגליל המערבי, במפעלים ובנמל הימי בחיפה. לכל אחד מהעובדים האלו נוח מאד לעלות על רכב ההסעות בשעות הבוקר המוקדמות או במסגרת הסעות עובדים בלילה לאורך כל ימי השבוע כולל סופי שבוע וחגים וכך להגיע בשלום הן למקום העבודה והן הביתה ללא צורך בנהיגה עצמית.

שירותי הסעות לתלמידים ועובדים בטבריה

הסידור של הסעות לתלמידים אשר לומדים במוסדות חינוך שונים שאינם בשכונה שלהם הוא נוח מאד לתלמידים ובעיקר להורים שלהם. בדרך זו כל אחד מהתלמידים מודע לשעת האיסוף שלו ולכן הוא ממתין בנקודת הריכוז שנקבעה. עבור ההורים זו הקלה משמעותית וכך הם לא צריכים להסיע את הילדים הלוך וחזור פעמיים ביום, דבר שיוצר עבורם עיכובים הקשורים בעבודה שלהם.

כשמדובר בעובדים, הם מתרגלים מהר מאד לעובדה שיש להם הסעה וכך הרכב הפרטי נשאר כל יום בחניה ליד הבית. בתחשיב כלכלי מדובר בחיסכון חודשי מהותי ביותר. במקרים רבים בעקבות ההסעות עובדים רבים מוכרים את הרכב שלהם וכך החיסכון הכלכלי הוא רב יותר.

מצד שני העובדה שכל העובדים נוסעים יחד בהסעה מאפשרת להם להתחיל לטפל במשימות בשעה מוקדמת ולכן הם מקדמים תהליכים שונים על פי הסמכויות שלהם. בזכות הסעות עובדים בטבריה הם סוף סוף מגיעים בזמן בבוקר לעבודה וכך גם לביתם אחר הצהרים. התהליך הזה מעניק לעובדים שקט נפשי וסיפוק עצום מהעובדה שמקום העבודה דואג להם להסעה ומדובר בצורך אלמנטרי לאור פקקי התנועה בכל מקום ברחבי הארץ.

לנסוע עם רון גל – חברת הסעות עובדים מומלצת

הסעות עובדים בנהרייה ובכל מקום אחר בצפון היא אחריות גדולה. לכן מי שמעוניין לתאם הסעות לעובדים מבקש מקולגות שלו המלצות על חברת הסעות אמינה ובהתאם להמלצה הוא פונה לחברת רון גל כדי לקבל את מלוא המידע. כיוון שמדובר בחברה וותיקה בעלת רזומה עשיר שיש עליה חוות דעת חיובית מגורמים שונים, אפשר לסמוך על ההתנהלות של חברה זו.

יש כמה רבדים שהם חשובים בנושא ההסעות:

צי גדול של רכבים שמאפשר תמרון בין כלי התחבורה השונים במקרה של תקלות או שינויים הנדרשים בקווי ההסעות או בנסיעות המיוחדות.

קצין בטיחות רכב אשר בודק את מצבו של כל רכב ורק אם הכול תקין הוא מאשר לו לעלות על הכביש לנסיעה הבאה. אם הרכב תקול הוא יועבר למוסך ואף עובד או תלמיד לא ייסע בו.
נהגים מקצועיים שעוברים הכשרות מקצועיות ולכן הם מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, בנסיעה בטוחה, שירות ייחודי ובאדיבות רבה לכל אחד מהנוסעים.

שאלות ותשובות

אני מעוניין לבצע הסעות עובדים בטבריה אך יש לי גם עובדים שגרים ביישובים קטנים יחסית מחוץ לעיר. איך מתאמים זאת?

כל החלטה היא פרטנית ומתקבלת על פי מרחק הנסיעה וכמות העובדים.
השאר כאן את הפרטים שלך ואחד המומחים שלנו ישוחח אתך כדי לתת לך את ההצעה המיטבית שתהיה יעילה ונוחה לעובדים.
יש לנו הסעות מיישובים קטנים ברחבי הארץ ואנחנו קובעים בדרך כלל נקודה מרכזית שנוח לכולם להגיע אליה ומשם יוצאת ההסעה.

האם אפשר לתאם באמצעותכם לא רק הסעות עובדים בטבריה אלא גם הסעה לבר מצווה בכותל המערבי בירושלים? מדובר ביום טיול מהצפון לירושלים וביקור בשני מקומות נוספים בבירה.

אנחנו מבצעים בכל שבוע הסעות מסוג זה בימי שני וחמישי על פי רצון המשפחה.
בדרך כלל מדובר ביום ארוך ועל פי כמות האורחים אנו מקצים לאירוע זה את הרכב המתאים, מיניבוס קטן, מיניבוס גדול או אוטובוס.
השאירו כאן את הפרטים ונשמח לתאם זאת עבורכם.
רצוי לתאם זאת כמה שבועות לפני האירוע המתוכנן.

מעבר לקווי הסעות עובדים בטבריה, אנו זקוקים לקווים מיוחדים. כמו לדוגמה נסיעה שבועית למפעל מסוים בצפון ונסיעה מעת לעת למפעל שיש לנו אתו קשרי עבודה בדרום. איך מתאמים זאת?

אנו מסוגלים להסיע את העובדים שלכם בכל עת לכל מקום.
נשמח לתאם זאת מראש כדי להתאים את הרכב הנכון לכל אחת מהנסיעות האלו.
התמחור יהיה על פי מחיר לכל נסיעה שייקבע מראש לפי המרחק וכמות הנוסעים.

האם יש מינימום של נוסעים בהסדר של הסעות עובדים בטבריה?

באופן טבעי תמיד יהיו קווים שיהיו מלאים כשמדובר בעובדים רבים שגרים בשכונות חדשות שיש בהן דירות רבות ברבי קומות. ויהיו גם שכונות ישנות שבהן יהיה צורך לאסוף עובדים מועטים. השילוב הזה הוא אפשרי.
המיניבוס הקטן ביותר שלנו הוא בעל כמה מקומות ישיבה בודדים ולכן הוא מתאים לעובדים אשר גרים בשכונות הקטנות או ביישובים קטנים.

מחפשים פתרונות אולטימטיביים להסעות עובדים? הגעתם למקום הנכון. בזכות המקצועיות שלנו תוכלו לתאם זאת באופן יעיל לשביעות רצונם של כולם. 

חברת הסעות בנהריה

24.09.23

הסעות לעובדים הפכו להיות מוצר בסיסי בכל חברה לנוכח העומסים הכבדים בכבישים בישראל. מדובר בצורך אקוטי בערים מסוימות, כיוון שאין בהן כבישי גישה רבים יחסית ולכן פרק הזמן שכל עובד מבזבז בדרכים הוא גבוה במיוחד.

חברת הסעות עובדים מומלצת בנהריה

חברת הסעות בנהריה אשר מבצעת הסעות רבות למקומות עבודה בעיר, בקיבוצים ובאזורי התעשייה הסמוכים אליה מתמחה במתן פתרונות יעילים ביותר לחברות אשר מעוניינות ליצור נוחות עבור העובדים שלהן ולדאוג להן להסעה יום יומית כדי שיגיעו בזמן הן לעבודה והן הביתה.

מעבר לעובדים אשר אמורים להגיע למשרדים, חברת ההסעות מבצעת גם הסעות עבור עובדי המשמרות שעובדים במקומות עבודה שפעילים 24 שעות ביממה. כמו לדוגמה למפעלים השונים באזורי התעשייה שהתפתחו מאד בשנים האחרונות, בנמל הימי בחיפה, בשדה התעופה של חיפה בבתי החולים השונים בצפון ועוד.

על פי לוח המשמרות, הנהג מגיע לביתו של כל עובד או לנקודת האיסוף וכך הוא מסיע את כל העובדים ליעד. במקרים רבים הוא ממתין בחניון ומסיע לביתם את כל עובדי המשמרת שסיימו את עבודתם. זוהי אפשרות נוחה מאד לאור העייפות של העובדים במיוחד אם מדובר במשמרות לילה או בסופי השבוע והחגים.

שירותי הסעות עובדים עם חברת רון גל

אמינות היא מילת המפתח של חברת הסעות בנהריה רון גל ועובדיה המיומנים מבצעים את כל הפעולות הנדרשות כדי להעניק לחברות שירות חשוב זה:

 • הסעות של העובדים לימי כיף, ימי גיבוש וטיולים.
  הסעות יום יומיות למקום העבודה.
 • הסעות 24 שעות ביממה למקומות עבודה ספציפיים.
 • הסעות לשדה התעופה בחיפה או לנמל התעופה בן גוריון.
 • הסעות מרוכזות של עובדים ליעדים ספציפיים על פי הצורך, כמו לתערוכה בתל אביב, כנס בחיפה, מפגש עם אנשי עסקים בירושלים וכו'.

חברת אוטובוסים בנהריה

חברת הסעות בנהריה מבצעת את ההסעות הנדרשות לכל חברה, על פי הצורך שלה. בשלב ראשון מבצעים סקירה של שכונות המגורים של העובדים כדי לתכנן את קווי ההסעות. נהריה זו עיר גדולה ויש בה כמה שכונות בצד הקרוב לחוף הים וגם כמה שכונות שנמצאות בחלק המזרחי של העיר.

על פי כמות העובדים בשכונות כמו רסקו, עין שרה, נווה יצחק רבין ונווה אלון, מתאמים את קווי ההסעות בנהריה.

קו החשיבה הוא לאסוף את העובדים מנקודות האיסוף השונות ולהגיע תוך פרק זמן קצר יחסית לכבישים הראשיים תוך שימוש בנתיבי התחבורה הציבוריים. בדרך זו זמן ההגעה מתקצר באופן משמעותי.

עובדים שהגיעו בעבר לעסק באמצעות רכבם הפרטי לאחר נסיעה מתישה בפקקים שארכה הרבה יותר מהמרחק הממוצע של הנסיעה, מגיעים כעת בכל בוקר למקום העבודה כשהם נינוחים ורגועים כיוון שלא התמודדו עם הכשלים בדרכים.

הסעות עובדים לנהריה באמצעות אוטובוסים ומיניבוסים

בכל חברה המעוניינת באופציה של שירותי הסעות, מבצעת מחלקת משאבי אנוש סקירה ראשונית לגבי הכמות הנחוצה של קווי ההסעות והמסלול של כל אחד מהם. המגמה היא לתאם לשכונה גדולה שיש בה הרבה עובדים, אוטובוס גדול שיש בו כשישים מושבים ואילו בשכונות הקטנות שיש בהן מעט עובדים יחסית, יבצעו את האיסוף ואת הפיזור מיניבוסים שקיימים בכמה גדלים. החל בכמה מושבים בודדים ועד כשלושים מקומות ישיבה.

חברת הסעות בנהריה מבצעת מעבר לקווים מהשכונות השונות גם הסעות מהיישובים הסמוכים כמו מהקיבוצים ומהמושבים הרבים בגליל המערבי.

הסעות עובדים בצפון

חברת הסעות פועלת במלוא האחריות ובמלוא הנחישות כדי להעניק שירות ייחודי ואיכותי לכל אחד מהלקוחות שלה. זו הסיבה שקיימת חשיבה רבה בנושא ההסעות למשמרות עבור מקומות עבודה שפעילים לאורך כל היממה. כך הנהגים מסיעים את העובדים למפעלים השונים, לשדה התעופה בחיפה, לנמל הימי בחיפה ולבתי החולים השונים.

הסעות עובדים בצפון מתבצעות לאורך כל ימות השנה, כולל סופי שבוע וחגים לאור הצורך של העובדים מצד אחד להגיע בזמן למקום העבודה לאורך היממה ומצד שני שיגיעו בשלום לביתם לאחר המשמרת המעייפת שמסתיימת לעיתים בשעות הקטנות של הלילה ולכן העדיפות היא שלא ינהגו.

שירות ארצי של הסעות לכל צורך

שירותי הסעות להשכרה מאפשרים הן לאנשים פרטיים והן לאנשי עסקים לשכור שירות זה על פי הצורך שלהם. יש אנשים פרטיים כמו זוגות לפני יום החתונה שלהם אשר מעוניינים לתאם הסעות לגן האירועים כדי להקל על המוזמנים בנושא של נהיגה באזורים גיאוגרפיים שאינם מוכרים להם וגם בשעות הערב המאוחרות.

עבור חברות עסקיות מתאמים הסעות עובדים ברמת השרון אשר מאפשרות הגעה מהירה של העובדים למקומות העבודה שלהם באזורים הסמוכים כמו רעננה, כפר סבא, הוד השרון ותל אביב וכל זאת תוך נסיעה בנתיבי התחבורה הציבוריים, כדי לחסוך זמן יקר הן בנסיעה למשרד והן בנסיעה הביתה אחר הצהרים.

עובדים רבים חשים שבזכות הסעות עובדים בהרצליה מתחיל עידן חדש שבו הם נהנים מכל העולמות. מצד אחד נוח להם לנסוע באוטובוסים הציבוריים בכל יום כשהם סומכים על הנהג המיומן שיסיע אותם בדרכים הנכונות ומצד שני הם נהים מהעובדה שרמת ההוצאות שלהם יורדת באופן מהותי. זאת כיוון שהם רוכשים דלק לעיתים רחוקות לעומת מילוי דלק תכוף בעבר כשנסעו ברכבם הפרטי בכל יום למקום העבודה.

מעבר לכך הם חוסכים בעלויות הנלוות כמו בטיפולים במוסך כיוון שגם רמת הבלאי והשחיקה של הרכב היא ירודה כעת לעומת העבר.

שאלות ותשובות

אני מבקש לבדוק האם חברת הסעות בנהריה מבצעת גם נסיעות חד פעמיות לעסקים כמו לדוגמה עבור ימי גיבוש במרכז הארץ?

כן אנחנו מבצעים הסעות מסוג זה לכל נקודה ברחבי הארץ על פי המסלול שתיאמה הנהלת החברה.
ברוב המקרים ההסעה יוצאת ממקום העבודה בכלי תחבורה שיש בו די מושבים על פי כמות העובדים שאמורים לנסוע ליום גיבוש זה.
יש אפשרות גם לאסוף חלק מהעובדים בצמתים מרכזיים בדרך וכך לייעל את נושא האיסוף לנסיעה זו.

אני זקוק באופן קבוע לשירותי הסעה לשדה התעופה בן גוריון וגם ממנו. האם אתם מבצעים זאת?

הנהגים המנוסים של חברת הסעות בנהריה מבצעים מהלך זה באופן קבוע.
זה קורה כאשר נוחתים אנשי עסקים ממדינות שונות מעבר לים והנהגים ממתינים להם בטרמינל, מסייעים להם עם העמסת המזוודות והתיקים לתא המטען ומסיעים אותם לבית המלון על פי ההזמנה שבוצעה מראש.
גם כאשר אנשי העסקים אמורים לטוס בחזרה למולדתם, הנהגים מסיעים אותם על פי מועד ההמראה לשדה התעופה, כדי שיגיעו בזמן.
שירות הסעות לנמל התעופה מתבצע גם עבור עובדים ישראלים שיוצאים לחו"ל לתערוכות או לפגישות עסקיות. הנהג מגיע לביתם כדי להעניק להם ולכבודה שלהם נוחות מקסימלית. זוהי שיטה יעילה ביותר שמייתרת את הצורך בהסעות אישיות לפני כל נסיעה לחו"ל באמצעות קרוב משפחה, חבר או לחלופין השארת הרכב בחניון לטווח ארוך.
נהג ההסעות ממתין לאנשי העסקים הישראלים גם כשהם חוזרים ארצה, על פי מועד הנחיתה.

האם יש אפשרות שהנהגים של חברת הסעות בנהריה יבצעו סבב הסעות באזורי התעשייה הסמוכים לעיר?

אנחנו עובדים בכל אזור הצפון ולכן על פי הצורך של כל לקוח מתאימים את מסלול הקו הנכון לכל צורך.

מהו פרק הזמן שנדרש להתארגנות עבור נסיעות יום יומיות של חברת הסעות בנהריה?

ברוב המקרים מדובר בפרק זמן קצר שנע בין שבוע לשבועיים שבו מתאמים את פירוט הקווים ואת כלי התחבורה. בנוסף לכך מיידעים את העובדים על תהליך האיסוף והפיזור עבורם.

אם אתם מחפשים חברת הסעות בנהריה שמבצעת את שירותי ההסעות כהלכה, הגעתם למקום הנכון. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח להיות בקשר בקרוב. 

הסעות עובדים בקרית שמונה

24.09.23

עומסי התנועה הכבדים בכל רחבי ישראל מובילים עסקים רבים למסקנה שהדרך היעילה ביותר עבור העובדים תהיה הסעות עובדים וכך הם יגיעו במועד למקום העבודה שלהם. תהליך זה צובר תאוצה בכל אזורי הארץ ואפשר לראות כמויות גדולות של מיניבוסים ואוטובוסים אשר נעים מנקודה לנקודה לאורך כל היום.

הסעות לעובדים בימי גיבוש או היכנסי חברה

העובדים אוהבים מאד להגיע לכנסים ולימי גיבוש שמאורגנים על ידי הנהלת החברה. ברוב המקרים האירועים האלו מתקיימים באזורים מרוחקים ולכן המגמה היא לשכור את שירותי הסעות עובדים בקרית שמונה, כדי להסיע את כל העובדים יחד ליעדים השונים על פי המסלול שנקבע מראש. החדשנות היא גורם חשוב בהפקת הימים האלו ולכן חברי ההנהלה נעזרים במפיקים יצירתיים אשר מציעים להם כמה וכמה אופציות מסקרנות שלבטח ישמחו את העובדים.

הסעות פרטיות באזור קריית שמונה כוללות הגעה ליעדים כמו הבונקרים, נקודות התצפית והמפלים ברמת הגולן, מפעלים המבצעים פעילות מרתקת, יער יפהפה שבו מתבצע משחק מסוג המרוץ למיליון וחפש את המטמון. כמו כן הגעה למקום שבו אמור להתקיים הכנס המקצועי כמו לדוגמה באחד מבתי המלון בצפון, גלילון, כפר גלעדי, איילת השחר ואחרים.

למה צריך להזמין שירותי הסעות עובדים בקריית שמונה דרך רון גל?

הסעות עובדים בצפון אינן עניין של מה בכך, מדובר במשימה יום יומית שדורשת מהנהג ומהנהלת חברת ההסעות תשומת לב לכל פרט, אחריות ובטיחות לנוסעים. זו הסיבה שמפעלים ועסקים רבים בצפון החליטו לבצע הסעות עובדים בקרית שמונה באמצעות האוטובוסים החדשניים והמיניבוסים האיכותיים של רון גל, לאור המעטפת המושלמת שהם מקבלים.

קצין הבטיחות של החברה בוחן את מצבו של כל אחד מכלי התחבורה לפני כל נסיעה, כדי לוודא שהוא תקין במאה אחוז ומסוגל להעניק לנוסעים נסיעה בטוחה. בכל מקרה של תקלה, הרכב מועבר לטיפול ובמקרה זה הסעות עובדים בקרית שמונה מתבצעות באמצעות רכב הסעות חלופי.

לחברה יש כלי תחבורה רבים כמו אוטובוסים חדישים שבכל אחד מהם יש כ – 60 מקומות ישיבה ואפשר ליהנות בהם מנסיעה נוחה ביותר הכוללת פינוקים רבים. כמו כן יש בצי הרכבים כמה וכמה מיניבוסים בגדלים שונים ומתאימים בעת ביצוע הסעות אוטובוסים בצפון שכמות המושבים תהיה תואמת לכמות העובדים בהסעה. האופציות הן החל במיניבוסים בעלי כמה מושבים בודדים ועד מיניבוסים שיש בהם כ – 30 מקומות ישיבה.

מהם היתרונות בהסעות מסודרות לעובדים?

לאפשרות של הסעות עובדים בקרית שמונה, יש הרבה מאד יתרונות כמו לדוגמה:העובדים אינם נוהגים ברכב הפרטי שלהם וכך הם לא צריכים להתמודד עם כל מה שקורה בכביש לפני תחילת העבודה בפועל. כך הם מגיעים רגועים ושלווים וזאת לעומת הימים בעבר שבהם הם הגיעו עצבניים ומתוסכלים לאור עומסי התנועה.

שירותי הסעות עובדים יוצרים מציאות חדשה שבה השימוש ברכב הפרטי הופך להיות מינורי וקורה רק בשעות הפנאי.

כל עובד מרגיש את החיסכון המשמעותי בהוצאות שלו עבור דלק וטיפולים במוסך ובמציאות הישראלית זו הטבה משמעותית של המעסיק לאור יוקר המחיה. מעבר לכך יש גם משפחות שהבינו שרכב שני זה מיותר כאשר יש שירותי הסעות עם חברת רון גל ולכן הם מכרו רכב אחד ונהנו הן מהתמורה והן מחיסכון משמעותי יותר לאור העובדה שאין צורך גם לשלם עבור ביטוח רכב, אגרת רישוי שנתית ועוד.

זמן הנסיעה שבעבר היה זמן מבוזבז, הופך להיות זמן עבודה כיוון שהעובדים מתחילים את כל ההתנהלות העסקית כבר ברכב ההסעות. כך הם מעניקים תשובות ומקדמים הליכים שונים כדי לא לעכב עובדים אחרים. בדרך זו העבודה הופכת להיות פרודוקטיבית ויעילה מאד.

החיבור העסקי עם חברת ההסעות, מאפשר ביצוע של הסעות עובדים במרכז על פי הצורך, נסיעות לטיולים, לתערוכות, לשדה התעופה ולכל יעד אחר.

על מה חשוב לשים דגש כשמחפשים חברת הסעות עובדים

הסעות עובדים זו אחריות גדולה ולכן יש לבחור חברה שעובדים בה נהגים אדיבים ובעלי תודעת שירות גבוהה. בנוסף לכך חשוב שיהיו אלו נהגים שנוהגים בבטחה, וזאת לאחר שעברו השתלמויות והכשרות מתאימות של נסיעה עם עובדים רבים.

שיתוף הפעולה והתקשורת היום יומית הם נדבך חשוב מאד. בחברת ההסעות קיים גורם אשר מרכז את כל מה שקשור לשינויים בנושא הסעות עובדים בקרית שמונה. כמו לדוגמה, הוספת של 5 עובדים באופן קבוע באחד הקווים דבר שמצריך החלפת רכב ההסעות למיניבוס גדול יותר, או לחלופין גריעה של 3 עובדים שעברו דירה ושיוך שלהם לקו אחר של הסעות בעיר.

חברת הסעות אוטובוסים בקריית שמונה

מי שמעוניין לתאם שירות של קווי הסעה עבור עובדיו, בוחן עם הקולגות שלו אילו אופציות קיימות. בדרך כלל החברים ממליצים על חברת הסעות רון גל שהיא אמינה ויש לה מוניטין רב שנים של שירות מקצועי, יעיל ואחראי ללקוחות.

לאור זאת האחראי על כך במקום העבודה מבצע את ההיערכות הנדרשת, בודק באילו שכונות מגורים גרים העובדים ומרכז את מלוא המידע. המומחים של חברת ההסעות מתרגמים זאת לכמות הקווים הנדרשת ולחלוקה היעילה ביותר. אם יהיו שכונות שבהן יעבור קו אוטובוס של חברת ההסעות כיוון שיש הרבה עובדים, או לחלופין יש לשלוח כמה מיניבוסים קטנים שכל אחד מהם יאסוף את העובדים בשכונות הספציפיות.

שאלות ותשובות

אני מעוניין להצטרף לשירותי הסעות עובדים בקרית שמונה עבור העובדים בחברה שלי. מדובר בכמות של כ – 100 עובדים אשר זקוקים להסעה יום יומית בבוקר מביתם ואחר הצהרים לביתם.

נציג שלנו ידריך את הגורם הרלוונטי במחלקת משאבי אנוש שלכם, כיצד לרכז את המידע על מקומות המגורים של העובדים, כיוון שזה הבסיס לקביעת קווי ההסעה.
לאחר מכן נוכל לעדכן אותך כמה קווים יש לבצע מדי יום ומה יהיה סוג כלי התחבורה שיוצמד לכל קו.
בהתאם לכך תקבל הצעת מחיר מפורטת הכוללת את מלוא הנתונים.

מה קורה כאשר הנהג חולה או באופן פתאומי לא יכול להגיע למשמרת שלו?

האחריות שלנו בעת ביצוע הסעות עובדים בקרית שמונה היא מרבית ואנחנו לא מבטלים קו הסעות וזאת לאור המחויבות שלנו שכל העובדים יגיעו בזמן הן למקום העבודה והן לביתם.
במקרים חריגים נהג אחר יזומן לבצע קו זה באופן חד פעמי. הוא יעבור תדרוך לגבי מסלול הנסיעה ויקבל מידע על נקודות האיסוף לאורך הדרך. בנוסף לכך הוא יקבל את רשימת העובדים ופרטי הטלפון הסלולרי שלהם כדי שיוכל לשוחח עם עובדים שלא הגיעו בזמן להסעה.

תוך כמה זמן אפשר לתאם הסעות עובדים בקרית שמונה באופן פעיל?

ברוב המקרים זמן ההיערכות הוא קצר.
ממועד קבלת הנתונים מהחברה וחלוקת הקווים, אני מעריך שתוך כשבוע עד שבועיים אפשר להתחיל לבצע את מהלכי ההסעות באופן קבוע.

האם הנהג נוסע במסלול קבוע מהשכונה לחברה במסגרת הסעות עובדים בקרית שמונה, או שהוא בודק את הנתונים בתוכנת הניווט כדי לחסוך זמן יקר?

לפני הנסיעה הנהג בודק את מסלולי הנסיעה המומלצים ובהתאם לכך הוא יוצא לדרך. מעבר לכך הוא משתמש בנתיבי התחבורה הציבוריים וכך עוקף את מרבית הפקקים.

אם אתם מעוניינים בייעול שיטות העבודה בעסק, תתחילו עם הסעות עובדים בקרית שמונה ומהר מאד תרגישו בהבדל התהומי ברבדים רבים של ההתנהלות העסקית. 

הסעות לחרמון מהמרכז

31.07.23

ההר המושלג בצפון ישראל הוא אטרקציה תיירותית אהובה מאד על הישראלים, כיוון שזה המקום היחיד שבו נותר שלג לאורך החורף ולכן יש רצון עז להגיע אל ההר וליהנות מהמרבדים הלבנים.

הסעות לחרמון מהמרכז

עבור מי שגר במרכז הארץ הדרך לחרמון היא ארוכה מאד ואורכת סביב שלוש שעות ולעיתים אף יותר לאור עומסי התנועה הכבדים בכל אזור המרכז. זו הסיבה שמטיילים רבים בוחרים באופציה של הסעות לחרמון מהמרכז כדי להגיע בדרך זו שהיא הרבה יותר נוחה עבור כולם לעומת הנסיעה ברכבים פרטיים. הסעות לחרמון יוצאות מנקודות שונות באזור גוש דן ולכן נוח מאד למשתתפים בטיול להגיע לאחת מהנקודות האלו ומשם לצאת צפונה.

שירותי הסעות לחרמון מהמרכז בשנת 2023

חברות ההסעות עוסקת באופציה של הסעות לחרמון מהמרכז כבר שנים רבות ולכן מנהליה יודעים כיצד לתכנן את מסלול הנסיעה כדי ליצור נוחות מקסימלית למטיילים. בהתאם לכמות הנוסעים שנרשמו לכל טיול מנתבים בתאריך זה, את כמות האוטובוסים לטיולים. יש מקרים שבהם יש הרשמה של קבוצות רבות מאזור תל אביב ובהתאם לכך נהג האוטובוס אוסף את הנרשמים מכמה נקודות ברחבי העיר, כמו לדוגמה מהחניונים הצמודים לתחנות הרכבת סבידור ועזריאלי.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי הסעות לחרמון של חברת רון גל?

הנסיעה ליעד כה רחוק היא מתישה במיוחד אם יש פקקי תנועה וכמה ילדים ברכב. כתוצאה מכך הנהג ברכב פרטי מגיע עייף מאד לחרמון ולכן ההנאה שלו מהיעד המוצלח היא פחותה. זו הסיבה שרבים מהישראלים מעדיפים לבצע השכרת אוטובוס לטיול שאליו מגיעים תושבים רבים מהסביבה שמעוניינים ליהנות כך מהטיול הבא שלהם. הם בוחנים את המועדים של הסעות לחרמון מהמרכז ומזמינים את כמות המקומות הנחוצים לחברים או לבני המשפחה.

בדרך הזו הנהג מגיע לחרמון במצב רוח מרומם, הוא נהנה מאד מהעובדה שהוא לא נוהג, וכך הוא נהנה מהדרך וגם מעניק תשומת לב מקסימלית לילדיו וגם לנוסעים האחרים שמתחברים עם הזמן והופכים להיות יחד חבורה נחמדה של אוהבי הטיולים בארץ ישראל.

צוותי התכנון של חברת רון גל הם מאד מנוסים ולכן הם יודעים לבצע את ההיערכות הנכונה על פי הימים המועדפים שהם עמוסים פחות, ובשעות הנסיעה שיש בהן פחות רכבים, משאיות ואוטובוסים בכבישים.

כיצד מארגנים הסעה לחרמון בצורה נכונה?

כדי לארגן הסעות לחרמון מהמרכז, פונים אל הצוותים המיומנים של רון גל ומפרטים את כמות הנוסעים הצפויה ואת מיקום המגורים שלהם. יעילות היא שם המשחק ולכן אם יש לדוגמה כ – 60 מטיילים מתל אביב ו – 50 מטיילים מרמת גן ומגבעתיים, ייקבעו כמה נקודות איסוף מרכזיות ברמת גן ובגבעתיים ונהג אחד יאסוף את כולם ובנוסף לכך כמה נקודות בתל אביב לאיסוף מהמיקומים הרלוונטיים.

בדרך זו אין עיכוב ובתום האיסוף, במסגרת שירותי הסעות עם רון גל, הנהג ממשיך בכבישים המהירים צפונה. כדי להקל על הנוסעים הנהג מבצע לפחות עצירה אחת להתרעננות בדרך. זה קורה בתחנת דלק או בפארק נחמד כמו בזיכרון יעקב. לאחר עצירה קצרה, הנהג מוודא שכולם עלו בחזרה לאוטובוס ואפשר להמשיך בדרך של הסעות לחרמון מהמרכז.

הסעת קבוצות גדולות לאתר החרמון דרך רון גל

מנהלי הרווחה בחברות רבות מעוניינות לתאם יום כיף לעובדים במקומות יפהפיים בצפון. אם מדובר בחברה שמשרדיה ממוקמים בגליל המערבי, הם מזמינים הסעות עובדים בצפון על פי המסלול שעליו הם מחליטים מראש. יש מקרים שבהם נוסעים רק לחרמון כדי ליהנות מהחוויה העוצמתית לאורך כל היום. יש גם מקרים אחרים שבהם מתכננים לעובדים טיול במקומות שונים בצפון, כמו טיול לאחד המפלים השוצפים, שייט קיאקים באחד הנחלים ירדן או שניר, ביקור מסקרן ביקב כמו ברמת הגולן ועוד.

במהלך הטיול לא פוסחים על הקולינריה ותמיד דואגים לתת הנחיות מתאימות לנהג לגבי המיקומים שבהם תהיה עצירה לארוחת בוקר מול נוף מרהיב, ועצירה לארוחת צהרים במיקום יפהפה ועוצר נשימה.

כמה זמן נסיעה זה מתל אביב לחרמון באוטובוס?

משך הנסיעה מתל אביב לחרמון באוטובוס הוא כשלוש שעות. אך אם נוסיף לכך את זמני העצירה להתרעננות ואת עומסי התנועה של הסעות לחרמון מהמרכז לאורך הדרך ובמיוחד כשמתקרבים להר, פרק הזמן עלול להיות הרבה יותר ארוך בסופו של דבר.

נסיעה יום יומית בהסעות

המטרה של הסעות עובדים במרכז היא לשנות את המצב העכשווי שבו כל עובד מגיע לעבודה באמצעות רכבו הפרטי ומבזבז שעות רבות בדרכים. במקום שהעובד יגיע למקום העבודה בבוקר מתוסכל מבזבוז הזמן, הוא ייהנה מנסיעה נוחה באוטובוסים חדשים, יתרווח במושב שלו וייהנה מכל היתרונות של ההסעה, כמו לדוגמה:

 • חיסכון כספי משמעותי עקב אי תשלום עבור הדלק והבלאי של הרכב.
 • אין צורך לנהוג בפקקי התנועה שהם עצומים.
 • זה זמן איכות להכיר את שאר עובדי החברה שנוסעים גם הם בהסעה המסודרת.
 • אפשר לקדם מהלכים שונים הקשורים לעבודה בעת הנסיעה באוטובוס, כמו לדוגמה התכתבויות במיילים ובווטס אפ וכך ההליכים השונים מתחילים להתקדם כבר בשעות המוקדמות של הבוקר.
 • בזכות ההסעה, העובדים גם חוזרים הביתה בשעות סבירות אחר הצהרים ויכולים ליהנות מזמן איכות עם המשפחה או זמן לתחביבים כמו ספורט.

בחירה של הסעות

שירותי הסעות לעובדים מאפשרים להנהלות החברה תמרון משמעותי בכל מה שנוגע לצורך של הסעות במצבים שונים:

 • שירותי הסעה יום יומיים הלוך ושוב לעובדים.
 • שירותי הסעה לשדה התעופה וממנו עבור העובדים שטסים לנסיעות עסקיות וגם עבור אנשי עסקים שמגיעים מחו"ל.
 • הסעות לימי גיבוש, טיולים, ימי כיף ועוד.
 • הסעות ייעודיות למטרות שונות כמו ביקור באתרי בנייה, מפעלים, או כל מקום אחר הקשור לפעילות העסקית ולכן יש צורך בנסיעה של כמה עובדים יחד ליעד זה.

שאלות ותשובות

אנחנו נערכים לטיול רב משתתפים לחרמון, זה יהיה יום כיף ל - 400 עובדי החברה. נשמח לקבל מכם מידע על אופן ההיערכות הרצוי.

טיול של כמות כזו של עובדים מצריכה ככל הנראה שבעה אוטובוסים.
השאירו כאן את הפרטים שלכם ונציג שלנו יציע לכם מסלול שכולל הן את החרמון והן כמה אתרים קרובים אליו. יהיה צורך לבצע תיאום של הגעה למקומות השונים תוך פיצול של האוטובוסים והחלפת מיקומים בשעות שייקבעו מראש. בדרך זו כל העובדים יהיו בכל המקומות אך בזמנים שונים של היום.

בחשיבה על הסעות לעובדים ולאור עומסי התנועה, מהו התהליך שיש לבצע כדי שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה?

הצוותים המקצועיים שלנו בודקים את מסלולי הנסיעה הנוחים והקצרים ביותר עבור כל קו הסעות. בנוסף לכך הם לוקחים תמיד טווח ביטחון ובהתאם לכך הם קובעים את זמני האיסוף של העובדים מהשכונות השונות.
עם הזמן ועל פי הצורך, יבוצעו שינויים כמו איסוף מוקדם או מאוחר יותר וזאת בהתאם למה שקורה בזמן אמת לאחר תקופה מסוימת של הרצה.

אם אתם מעוניינים להפתיע את העובדים בטיול מיוחד, אחת האופציות המוצלחות ביותר היא הסעות לחרמון מהמרכז, כדי ליהנות מהשלגים ומהנוף המרהיב. אם אתם מעוניינים לבדוק זאת, השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח להיות אתכם בקשר. 

אולי יעניין אתכם גם: חברת הסעות | הסעות לטיולים | הסעות לאירועים

הסעות עובדים בקרית אונו

31.07.23

בחודשים האחרונים אפשר לראות אוטובוסים ומיניבוסים רבים אשר נעים בכבישי ישראל לצורך הסעת עובדים. עומסי התנועה העצומים בכל רחבי הארץ הובילו את העסקים לתאם הסעות כדי שהעובדים יגיעו בזמן בכל יום עבודה.

הסעות עובדים בקרית אונו 

החברות שמעוניינות לתאם הסעות עובדים בקרית אונו מסווגות את השכונות שבהן מתגוררים העובדים, כמו גני אילן, פסגת אונו, קראון, רימון ועוד. באזורים החדשים שיש בהם רבי קומות ריכוז העובדים הוא גבוה ולכן במקרים רבים יתואם אוטובוס שיש בו כשישים מושבים מרווחים לאיסוף של העובדים.

לעומת זאת בשכונות שבהן יש מבנים קטנים יותר, כמות העובדים בדרך כלל היא מינורית ולכן יגיעו אליה מיניבוסים בגדלים הנדרשים על פי כמות העובדים לצורך איסוף בכל בוקר ולפיזור בכל יום אחר הצהרים.

חברת הסעות באזור קריית אונו

הבחירה של חברת הסעות עבור הסעות עובדים בקרית אונו אינה עניין של מה בכך. חשוב לבחור חברת הסעות אמינה, וותיקה ובעלת מוניטין גבוה לאור המחויבות שלה ללקוחות. זאת כיוון שמדובר בעבודה מול עובדים רבים ולכן קיימת חשיבה מעמיקה כיצד לנווט את שירותי הסעות אלו באופן יעיל ונוח לכולם.

מנהלים בעסקים שמעוניינים לבצע בחירת חברת הסעות, פונים לקולגות ולקרובי משפחה כדי לקבל מהם המלצות על חברות שעוסקות בכך ויש עליהן חוות דעת חיובית לאור הרמה הגבוהה של השירות, הגמישות, איכותם של הנהגים המנוסים ועוד.

הסעות אוטובוסים לקבוצות בקריית אונו

קבוצות של חברים ושל קרובי משפחה שעד עתה תכננו נסיעות באמצעות שיירה של רכבים פרטיים, שוקלים לא אחת מעבר אל שירות הסעות פרטיות ליעד, וזאת לאור היתרונות הרבים של מהלך זה כמו לדוגמה:

 • במקום שהנהג יהיה האב, האם, או אחד הילדים הגדולים שיש להם כבר רישיון נהיגה, נותנים את ההגה לנהג מקצועי אשר מסיע את כולם בבטחה ליעד.
 • במקום שתהיה שיירה של מכוניות והילדים ירצו בכל פעם לנסוע ברכב אחר עם החברים שלהם, הנסיעה תהיה באוטובוס מרווח וממוזג של כולם יחד.
 • במקום שכל משפחה תוציא סכום ניכר על דלק ועל העלויות הנלוות הקשורות לנסיעה, התשלום יהיה לחברת ההסעות.
 • אפשר לתאם מראש שעת יציאה לטיול שהיא נוחה לכולם.
 • מתאמים נקודות איסוף ופיזור על פי מקומות המגורים של משתתפי הקבוצה.
 • הנסיעה יחד יוצרת אווירה נפלאה הן עבור הילדים והן עבור המבוגרים.
 • כולם מגיעים ליעד רעננים ולא עייפים מהנהיגה הארוכה והמתישה.

השכרת אוטובוס דרך חברה מקצועית ואמינה

הסעות עובדים בקרית אונו הן אחריות גדולה ולכן ההנהלה בכל חברה בוחנת כמה וכמה אופציות. הדרך הטובה ביותר לתיאום הסעות עובדים במרכז היא לאחר קבלת המלצה מקולגות על האופציה המיטבית של חברת הסעות אמינה ומקצועית, וזאת לאור שנים רבות של עבודה יעילה ומשותפת.

יש לוודא שקווי השירות הייעודיים של חברה זו כוללים הסעות עובדים ביהוד כדי שאפשר יהיה לבצע הסעות מרוכזות מכל יישובי הסביבה.

מה נותנת לי חברת הסעות

עד לא מזמן כל עובד חשב שהאפשרות הנוחה ביותר עבורו היא לנהוג ברכב הפרטי שלו כדי להגיע מביתו אל מקום העבודה. אך לאחרונה יש השלכות קשות של עומסי התנועה והעובדים מגיעים מותשים בכל יום לאחר נהיגה לא פשוטה, ובנוסף לכך הם גם מאחרים והדבר גורר בעייתיות שהולכת וגדלה במישור העסקי.

יש יתרונות רבים למעבר לשירות הסעות באור יהודה כמו לדוגמה:

 1. הרכב הציבורי נוסע בנתיבי תחבורה ציבוריים ולכן זמן הנסיעה שלו הוא קצר באופן משמעותי מהנסיעה ברכבים הפרטיים.
 2. יש אפשרות לנצל את זמן הנסיעה למטרות שונות כיוון שלא נוהגים:
  1. לבצע פעילויות שונות הקשורות לעבודה כמו לענות על המיילים, להשתתף בזום ולהתכתב בקבוצות הוווטס אפ של המשימות השונות בהתאם לתפקידו של כל עובד.
  2. לנהל שיחות להיכרות מעמיקה עם העובדים הנוספים בהסעה.
  3. להשלים שעות שינה ועוד.
 3. העובדה שהעובדים אינם נוהגים בעומסי התנועה האלו יוצרת אצלם שלווה ורוגע, זה מעולה לבריאות האישית שלהם וזה מצוין עבורם כעובדים שמגיעים בבוקר עם המון רצון לבצע עבודה מושלמת במשרד.

שירות הסעות מיניבוס בקרית אונו

בשכונות שלא מתגוררים בהן עובדים רבים, מבצעים שירות של הסעות עובדים בקרית אונו באמצעות מיניבוסים. לחברת ההסעות יש צי רכב גדול המכיל כמה וכמה סוגי מיניבוסים ובגדלים שונים. כך מתאימים את המיניבוס המתאים ביותר על פי כמות העובדים, 6 , 10, 20 וכו' עבור השירות היום יומי ועבור השירות לעובדי המשמרות.

הסעות עובדים בבת ים ובכל מקום אחר ברחבי הארץ מתבצעות באמצעות מיניבוסים חדשים ומתוחזקים באופן מוקפד. קצין הרכב של חברת ההסעות בוחן את מצבם של כל הרכבים ורק אם הם תקינים הם יוצאים לביצוע ההסעות. אם יש תקלה הם מקורקעים עד תיקון התקלה באופן מלא ורכב חלופי מבצע את ההסעה הנדרשת.

הסעות מיוחדות לשדה התעופה 

עובדים רבים נדרשים במסגרת עבודתם להגיע לנתב"ג כדי להמריא ליעדים שונים ברחבי הגלובוס. במקום שכל אחד מהם יגיע ברכבו הפרטי לטרמינל, יחנה את הרכב בחניה יקרה לכמה ימים, הרבה יותר נוח לבצע מהלך זה באמצעות שירות הסעות VIP . מדובר במיניבוסים מרווחים במיוחד הכוללים מושבים נוחים שמתאימים לנסיעות ארוכות, אבזור מתקדם ותא מטען גדול המתאים לכל המזוודות.

הנהג המיומן מגיע לביתו של כל אחד מהעובדים ולאחר מכן מסיע את כולם יחד לטרמינל, כדי שיגיעו במועד לבידוק הביטחוני. גם כאשר הם נוחתים חזרה בישראל, הנהג ממתין להם בפתח הטרמינל ומסיע כל אחד מהם עם הכבודה שלו לביתו.

בדרך זו מסיעים הנהגים האדיבים של שירות ההסעות גם אורחים מחו"ל שמגיעים לחברה. הם ממתינים להם בטרמינל, מסייעים להם בנשיאת המזוודות ומסיעים אותם במיניבוס המיוחד לבית המלון או לכל מקום אחר על פי התוכנית שנקבעה.

שאלות ותשובות 

מהי שיטת ההיערכות הנכונה ביותר לקרת הפעלת קווי הסעות לעובדים.

באמצעות תוכנת השכר יש אפשרות לנטרל את כתובות המגורים של כל העובדים ולפצל זאת על פי שמות המושבים, הקיבוצים, הערים והשכונות. בדרך זו מקבלים נתונים מדויקים על ריכוזי העובדים, היכן יש מעט עובדים והיכן יש עובדים רבים.
בהתאם לכך קובעים את כמות קווי הנסיעות כי המטרה היא לאסוף עובדים באזור ספציפי ולהסיע אותם ישירות למקום העבודה כדי לחסוך זמן יקר.
השלב הבא הוא העברת הנחיות לעובדים, על נקודות האיסוף ועל השעה שבה כל אחד מהם אמור להגיע למקום המפגש. כמו כן תיקבע השעה שבה רכב ההסעות ימתין לעובדים מחוץ למקום העבודה אחר הצהרים, כדי להסיע אותם בחזרה לביתם.
מדובר בתהליך שאינו אורך זמן רב ולאחריו אפשר לבצע את מלוא התיאומים הנדרשים.

מרגע ההחלטה של ההנהלה על הפעלת הסעות לעובדים, תוך כמה זמן ההסעות מתחילות לפעול?

לחברת ההסעות דרוש זמן התארגנות שהוא בדרך כלל קצר שכולל את ניתוב כלי התחבורה והנהגים. ההערכה היא שתוך שבוע – שבועיים ההסעות יתחילו לפעול.

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק