Fraud Blocker

4 הטיפים החשובים ביותר לבחירת הסעות לאירועים מיוחדים

4 הטיפים החשובים ביותר לבחירת הסעות לאירועים מיוחדים

18.12.20

תחבורה קבוצתית היא חלק חשוב מתכנון אירועים פרטיים או עסקיים. אחרי הכול, בלי תחבורה הולמת,4 הטיפים החשובים ביותר לבחירת הסעות לאירועים מיוחדים מזמינה ומפנקת, המשתתפים שלכם יתקשו להגיע לאירועים שאתם מתכננים, והם עשויים גם לשקול אם לאשר את השתתפותם, אם לא יהיה להם אמצעי תחבורה מתאים בסיום האירוע. 

מאמר זה מציג רשימת טיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור נכון שירותי הסעות לאירועים מיוחדים, בקלות וללא דאגות. אם תיישמו את הטיפים הבאים, התחבורה תהיה הדאגה האחרונה שלכם במהלך התכנון והביצוע של האירוע שלכם.

1. חברת הסעות מקצועית צריכה להציע ניהול תחבורה ולא רק שירות אוטובוסים

כל חברת הסעות יכולה להציע שירותי הסעות לאירועים או לטיולים, אבל החברה שתבחרו צריכה להציע שירותים יוצאי דופן שכוללים תכנון מוקדם וטפול בפרטים שאולי לא חשבתם עליהם, שיכולים להוביל לחוויה חיובית או שלילית של האורחים שלכם. מלבד התזמון למספר המתאים של כלי הרכב הדרושים והנהגים, שירות מקצועי של הסעות לאירועים ידאג להיבטים נוספים רבים:

  • בחירת מסלול מהיר ובטוח למניעת עיכובים ואיחורים;
  • השבת המשתתפים לביתם בבטיחות, כך שיוכלו ליהנות מהאירוע ללא דאגות שנוגעות לנהיגה בלילה או שתיית אלכוהול במהלך האירוע.
  • שירות נהגים מיומנים עם שנים של ניסיון שבקיאים בכל הנתיבים והדרכים גם למקומות מרוחקים או שאינם מוכרים.
  • תכנון מוקדם שמאפשר הכנת תוכנית נסיעה חלופית למקרה של עיכובים בסלילת כבישים או בקשות מיוחדות שלכם או של האורחים שלכם.

2. בחירת חברת הסעות גדולה מספיק אבל גמישה מספיק להתאים לדרישותיכם

כדאי לעבוד עם שירות הסעות לאירועים שנבחר מוקדם ככל האפשר בתהליך התכנון כדי לשריין את התחבורה שלכם. אבל תכנון מוקדם פירושו יצירת קשר עם חברה שיכולה להיות גמישה להעדפותיכם ודרישותיכם. 

סביר להניח שיתרחשו שינויים מבחינת כמות המשתתפים שיגיעו לאירוע, או שיהיה צורך בהתאמת רכבים מיוחדים, או אולי תוספות של הרגע האחרון למסלול הנסיעה, כי אפילו התוכניות הטובות ביותר עשיות להשתנות במהירות.

3. רכבי הסעות לאירועים צריכים להיות מרווחים, מתוחזקים היטב, ונעימים

כשזה מגיע לבחירת שירות הסעות לאירועים, מומלץ לשאול לגבי גיל הרכבים ומצבם מבחינת תחזוקה, והאם הם מזמינים, מתוחזקים, נקיים ונעימים כך שהמשתתפים באירוע שלכם ירגישו בנוח. 

חללי פנים של רכבים צריכים להיות ללא סימני בלאי, וצוות החברה צריך לבדוק את הרכים מדי יום ולוודא שהם נקיים, מאווררים ומתוחזקים היטב, גם כשאתם מזמינים רכב שכבר הסיע אנשים באותו יום פעם או פעמיים. 

4. אם אתם זקוקים לשירותים מיוחדים, בקשו אותם

מומלץ לשאול את נציגי חברת הסעות לאירועים אם תוכלו לקבל שירותים מיוחדים כגון שילוט ברור על הרכבים, כך שהאורחים שלכם יוכלו לזהות בקלות את כלי הרכב שיסיעו אותם לאירוע ויחזירו אותם בסופו, או אם הנסיעה ארוכה, יתכן שתרצו שברכב יותקנו מספר צגים שיקרינו סרטונים במהלך הנסיעה. 

יתכן שתרצו שהאורחים שלכם יקבלו בקבוקי מים או משקאות קלים שונים, או כל פרט קטן אחר שחברת הסעות מקצועית יכולה להציע על מנת לשפר את הנאת המשתתפים במהלך הנסיעה, ולתרום לתדמית המותג שלכם.

בשורה התחתונה, יש הרבה מה לתכנן מאחורי הקלעים של האירוע שלכם

חברת רון גל מציעה, בין היתר, שירותי הסעות לאירועים עם תכנון מקיף ומוקדם הרבה לפני האירוע שלכם, כדי שהמשתתפים ייהנו מחוויה נעימה ללא הפרעות בלוחות הזמנים וללא צורך ללכת בחושך למרחק כדי למצוא את אוטובוס ההסעות, או לשקול אם בכלל לאשר את השתתפותם באירוע אם אין להם אפשרות הולמת של תחבורה נעימה ומפנקת. 

במילים אחרות, ניהול נהדר של שירותי הסעות לאירועים פירושו יותר מהעברת אנשים מנקודה א' לנקודה ב', ואצלנו תקבלו את השירות המקצועי, המסור והאדיב ביותר שיעניק לאורחים שלכם חוויה מהנה שהתוצאה הישירה שלה תהיה תרומה משמעותית למוניטין המצוין שלכם.

שירותים נוספים של חברת רון גל: הסעות עובדים | הסעות תלמידים | הסעות לטיולים

אולי יעניין אותך גם:

Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק