הסעות לטיולים

רון גל – חברת הסעות לטיולים

אתם מתכננים טיול לעובדי החברה, טיול שבו כולם יעצרו, ישכחו את היומיום ויבלו יחדיו, ותוהים, כיצד להביא העובדים לטיול? בית הספר מתכנן טיול לתלמידים, מורים והורים מלווים, כיצד יובלו התלמידים במשך יום או יומיים? כמה משפחות מתארגנות יחדיו לצאת לטיול, ומעוניינות להגיע יחדיו לכל מקום, הכיצד ינועו? 

השכרת שירות הסעות אוטובוסים לטיולים מציע לכם פתרון קל ונוח להבאתם של כל המטיילים יחדיו, תוך חיסכון בעלויות ומנהלות של חלוקת רכבים, תיאום והזנקה, פגישות בתחנות דלק על הבוקר ועוד.

אוטובוסים לטיולים עם חברת הסעות רון גל

הסעות אוטובוסים לטיול – היתרונות

שירותי הסעות לטיולים מציעים לחברות, מוסדות, ארגונים, בתי ספר ועוד פתרון להבאת עובדים, תלמידים, חברים ומטיילים למחוז חפצם בבטחה ובנועם. יתרונות הסעות אוטובוסים לטיולים כוללים:

 • חסכון בדלק בהשוואה לשימוש ברכבים פרטיים הם מבחינת עלויות והן מבחינת זיהום סביבתי. 
 • יצירת חוויית נסיעה נעימה וזמן חברתי לנוסעים.
 • הפיכת זמן הנסיעה, ואף העמידה בפקקים, לזמן משחקים או להסברים של המדריך.
 • מניעת התברברות בדרכים במיוחד אם מדובר באזורים שאינם מוכרים לכלל האוכלוסיה. 
 • ביטחונם של המשתתפים שאינם צריכים לנהוג עייפים, הלא תמיד יוצאים מוקדם בבוקר וחשים עייפות מספקת בתום הטיול.
 • הקפדה על לוחות זמנים והגעת כל המשתתפים יחדיו לנקודת ההתחלה. 

בעודכם מתכננים את הטיול לפרטי פרטיו, הנה כמה נקודות למחשבה שיעזרו לכם לקבל שקט נפשי, לפחות בנושא התחבורה.

למה לבחור בשירותי הסעות רון גל?

איתנו יש לכם שקט תחבורתי – מזה למעלה משלושים שנה, אנו מספקים שירותי הסעות למוסדות חינוכיים, חברות פרטיות, ארגונים, עיריות, מועצות מקומיות ועוד, תוך מתן דגש על שירות אישי, אדיב ומקצועי. כאשר אתם בוחרים ברון גל, אתם בוחרים בשירות ללא תחרות, בצי רכבים חדיש ומפואר, ובחברה שאינה מתפשרת על נושא הבטיחות בדרכים.

 • השירות שלנו הוא אחד מערכי הליבה של החברה, ומוגדר בחזון החברה, כפי שכתב אותו רונן חירק, שהקים את החברה בשנת 1989, ומשמש עד היום כמנכ"לה: "תמיד עומד לנגדנו חזון החברה והשאיפה המתמדת להוביל בכל הקשור לתחום ההסעות, בטכנולוגיה, בבטיחות, בשירות, וברמת הנהגים". כל עובדי החברה עוברים השתלמויות תקופתיות בנושא תודעת השירות ומקפידים על שירות אדיב ומקצועי. לכל לקוח בחברה מוצמד מנהל תיק לקוח אישי המסייע לו בתכנון פתרונות נסיעה המותאמים לצרכי הלקוח. נהגי החברה ידועים באדיבותם.
 • נושא הבטיחות בדרכים הינו בעל חשיבות רבה בחברה, כל הרכבים עומדים בתקני משרד התחבורה, כל הנהגים נושאים רישיון בתוקף ומקפידים על ציות לחוקי התנועה, ברכבי החברה מותקנות מערכת למניעת שכחת נוסעים וכן מערכת להתרעה מפני נסיעה במהירות מופרזת, ובחברה קצין בטיחות במשרה מלאה. 
 • נוחות – אנו מתחזקים בקפידה צי רכבים מפואר וחדיש, הכולל רכבים בגדלים שונים למענה על צרכי הלקוח, בעלי מושבים מפוארים ומרווחים, ותוספות מפנקות כגון אינטרנט אלחוטי, מקרר וטלוויזיה, כולל רכבים המותאמים לבעלי מוגבלויות פיזיות, וכן שירותי הסעות המותאמים לציבור החרדי דתי.
 • חשיבה ירוקה אם אתם יוצאים לטיול איתנו, אתם יודעים שתשמרו על הסביבה! האוטובוסים שלנו עומדים בדרישות האקולוגיות המחמירות ביותר וכן בתקן "יורו 6" של האיחוד האירופי המתמקד בזיהום האוויר מינימלי ובאיכות דלק גבוהה. בנוסף, החברה מתבססת על תוספי דלק מסוג "אוריאה", אשר פגיעתם בסביבה מינימלית. צי כלי הרכב של החברה נבדק בצורה קבועה במטרה להבטיח שההיבט האקולוגי שלהם יישמר בכל נסיעה. 

שירותי הסעות לטיולים שמציעה חברת רון גל כוללים בין היתר:

 • טיולי גנים ובתי ספר כולל מוסדות טיפוליים ולחינוך מיוחד.
 • טיולי עובדים.
 • טיולי משפחות.
 • טיולי תיירים.

הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ

שאלות ותשובות בנושא – הסעות לטיולים

לאן כדאי לי לטייל בארץ?

ישראל היא מדינה שמלאה במגוון יעדים מרתקים לטיולים, עם שפע אטרקציות. שיקולי היעד נתונים לבחירתכם והנהגים המקצועיים והמיומנים שלנו בקיאים היטב בכל הדרכים ונתיבי המסלולים בארץ, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שהטיול שלכם יהיה מתוכנן היטב מבחינת המסלולים והעמידה בלוחות הזמנים.

מה הם היעדים המבוקשים לטיולים בארץ?

רוב היעדים המועדפים על מטיילים הם הגליל העליון ואזור הכינרת, אבל גם אזור הדרום זוכה לפופולריות גבוהה של משפחות עם ילדים, זוגות, טיולי בתי ספר וטיולי חברות.

מתי העונה הטובה ביותר לטייל בארץ?

אנשים רבים מעדיפים לתזמן שירותי הסעות לטיולים בתקופת האביב, אבל אם היעדים המבוקשים לטיול הם מקומות עם ארכיטקטורה מעניינת, הטיולים יכולים להתבצע בכל עונה בשנה

כמה יעלה לי אוטובוס ליום טיול שלם?

המחירון שנציגי חברת רון גל עובדים לפיו אינו אחיד, והמחיר הסופי שנקבע ליום טיול שלם תואם את צרכי הלקוחות והעדפותיהם, עם לקיחה בחשבון של כל השיקולים. באתר החברה תוכלו למצוא עמודת 'הצעת מחיר', עם טפסים בהם תוכלו למלא את פרטיכם ומסלול הטיול המועדף עליכם, כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית.

האם המחיר כולל נסיעה בכבישי אגרה?

מחירי שירותי הסעות שמוצעים ללקוחות רון גל כוללים נסיעות בכבישי אגרה, כך שהמחיר הסופי שיסוכם איתכם כולל את כל העלויות הנלוות, ללא הפתעות של תוספות מחיר שלא ציפיתם להן.

המלצות מלקוחותינו

על איכות השירות מעידה המלצתה של סיגל משה מחברת מטריקס: "ברצוננו להודות לכם על השירות והיחס הטוב… כל בעיה נפתרת במהירות… תודה רבה לכל הנהגים הנפלאים שעובדים איתנו, מסיעים אותנו תמיד בחיוך!".

"חברת רון גל הסעות מעניקה לנו תשומת לב אישית כאילו היינו הלקוח הבלעדי והיחיד שלה, דבר ההופך את העבודה מולם לנעימה ואיכותית יותר. שירות ההסעות ניתן במקצועיות רבה, עמידה בלוחות הזמנים ועם סבלנות ואדיבות יתרה. אין ספק כי שירות ומקצועיות גבוהים הם חלק מהותי בתפיסת העולם של חברת רון גל הסעות", אומר ערן גרין, קניין רכש, המכללה למנהל. 

כמו כן, תורמת החברה שירותי הסעות טיולים לארגונים נזקקים, ומעידה על כך תעודת הוקרה מהורי הבית בפנימיית הכפר הירוק: "אנו מעריכים ומוקירים את נכונותכם לסייע ולתמוך בהגשמת חלום טיול הקיץ של ילדי משפחתון שקד".

מאמרים שעשויים לעניין אותךInner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק