הסעות לאירועים

הסעות לאירועים ברון גל

זהו יום חג עבורכם, יום מיוחד וקסום בו אתם והיקרים לכם שמחים יחדיו. הפקת אירוע כרוכה בתיאום מנהלות רבות וכל כך חשוב לנו שבעלי השמחה והאורחים שלנו יהנו וישמחו!

זה מעט לא אינטואיטיבי לחשוב על עמידה בלוחות זמנים כאשר מתכננים כיף של שמחה, אבל הזמנים חשובים ביום האירוע, אם אורחיכם יאחרו, איך נתחיל את הטקס בזמן? שימוש בחברת הסעות אמינה ומקצועית להבאת האורחים לשמחה הינה פתרון פשוט, יעיל ובטוח.

רון גל חברת הסעות - הסעות מיניבוס

מדוע כדאי להזמין שירותי הסעות לאירועים?

איזה כיף לעלות לאוטובוס לנסוע יחד עם כל האורחים לחגיגה! זה מעלה אנרגיה וזכרונות של טיול שנתי! מעבר לכיף, יש עוד יתרונות בהסעות פרטיות לאירועים:

 • הבאתם של האורחים כולם יחד ובזמן לאירוע מונעת איחורים ועיכוב האירוע. לדוגמה, אם החופה נערכת בשעה 8 בערב, שימוש בשירותי הסעה ימנע מאנשים לאחר ולפספס את הטקס.
 • השבתם של האורחים הביתה בבטיחות. נהיגה בלילה או למרחק רב, או נהיגה אחרי צריכת אלכוהול, מסכנים את האורחים. 
 • בחרתם מיקום רחוק ומהמם בטבע? שירותי הסעות לאירועים המקצועי של רון גל, על נהגיה הבקיאים היטב בכבישי הארץ, יביא את האורחים לאירוע בבטחה ובנוחות בלי להתברבר בדרך.
 • באם חלק מהמוזמנים בעלי מוגבלויות, חברת הסעות אמינה ומקצועית כרון גל יודעת לתת מענה.
 • נסיעה יחדיו תורמת ליצירת קשר בין האורחים טרום האירוע, מה שמגביר את השמחה!

למה לנסוע עם רון גל?

אנחנו חברת משפחתית, עם למעלה משלושים שנות ותק, עם צי רכבים חדש, שירות אישי ואדיב, והבנה לצרכי לקוחותינו!

 • אנו מביאים אלפי אנשים בחודש ליעדם בבטחה כבר למעלה משלושים שנה, וכמובן גם לאירועים. 
 • נושא בטיחות בדרכים אצלנו הוא בראש! אנחנו מקפידים על בטיחות מלאה, כאשר הנהגים מגיעים לכל נסיעה כשהם רעננים ומבצעים אותה על פי הספר. הנהגים שלנו הם בעלי אחריות אישית וותק מקצועי רב שנים, הם עוברים השתלמויות בנושא בטיחות בדרכים הן מטעם המדינה והן באופן פרטי, וכן עוברים סדנאות בשירות לקוחות ועזרה ראשונה.  
 • נוחות מירבית זה רון גל! יש לנו צי רכבים חדיש, בגדלים שונים, המאובזר היטב לנוחותם ובטחונם של הנוסעים. יש לנו מזגנים חזקים, מקרר וטלוויזיה, שירותי אינטרנט ומערכת שמע.
 • אנו מספקים שירותי הסעות לאירועים בפריסה ארצית,ומגיעים לכל מקום בארץ!

שירותי הסעות מיוחדים לאירועים

רון גל מספקת שירותי הסעות מיוחדים המותאמים לבעלי מוגבלויות ולמגזר הדתי והחרדי. 

 • לבעלי צרכים מיוחדים, מציעה החברה שירות הסעות ברכבים המתאימים לכך ומצויידים בהתאם, בהתאם לחוקי הנגישות. 
 • לציבור הדתי והחרדי, החברה מאפשרת שמירה והתחשבות במועדי ישראל ובשבתות ומציעה הסעות מופרדות, בהתאם לדרישות הלקוח.

מה כולל שירות ההסעה?

בחרתם נכון! אצלנו ברון גל אנו מתאימים לכל לקוח את הפתרון הנכון לו. המחירים שלנו מותאמים לסוג הרכב שבחרתם, למספר העצירות ומשך כל עצירה,למרחק ולזמן שדורש השירות שלכם. אין לנו שום אקסטרות מפתיעות, ויש לנו אחלה אפשרויות להנעמת הנסיעה:

 • תוכלו לצייד את מקרר אוטובוס הסעות לאירועים במשקאות
 • תוכלו להקרין סרט לאורחים בטלוויזיה שלנו
 • תוכלו לארגן משחק או פעילות ולהשתמש במערכת השמע שלנו
 • תוכלו להניח לכל אורח הפתעה בכסא!

חברת ההסעות רון גל מציעה שירותי הסעות למגוון שמחות כגון הסעות לבר מצווה, הסעות לבת מצווה, הסעות לחתונה, הסעות לאירועים משפחתיים כגון בריתות, חינה, מסיבת רווקים או רווקות, חגיגות ימי הולדת ועוד. כמו כן מספקת החברה שירותי הסעות בתחומים הבאים: הסעות תלמידים, הסעות עובדים, הסעות לטיולים, הסעות VIP לאנשים עסקים ועוד!

טיפים לתיאום עם חברת ההסעות

כאשר אתם מחפשים הסעות פרטיות לאירועים, חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון רב ועם תודעת שירות מתקדמת, וודאו שיש לכם את הטלפון הנייד של הנציג, לשאלות והתייעצות לאורך כל הדרך. חפשו חברת הסעות אוטובוסים לאירועים עם צי רכבים חדיש ומגוון, עם ציבור נהגים מקצועי ואמין, בעל רישיונות מתאימים העובד בהתאם לחוקי משרד התחבורה. וודאו שאין לכם כל מיני אקסטרות חבויות, וכן שהכל ברור ורשום בהצעת המחיר שקיבלתם, לרבות מספר העצירות ומשך על עצירה, למרחק ולזמן השירות.

אודות החברה

רון גל הוקמה בשנת 1989 על ידי רונן חירק, המכהן עד היום כמנכ"לה. חירק מציב רף גבוה הן לעצמו והן לעובדיו בנושא תודעת השירות. שירות אמין, מקצועי, אדיב ואישי הם חלק מחזון החברה, וההקפדה עליהם לאורך השנים יצרה מעגל לקוחות פרטיים, ממשלתיים ועסקיים המרוצים משירותי ההסעות ונאמנים לחברה לאורך השנים.

"תמיד עומד לנגדנו חזון החברה והשאיפה המתמדת להוביל בכל הקשור לתחום ההסעות, בטכנולוגיה, בבטיחות, בשירות, וברמת הנהגים", אומר חירק.

אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר כדי לבחון כיצד נוכל לספק לכם שירותי הסעות לאירועים ויחד להביא את ציבור האורחים שלכם בבטחה ובזמן לשמחה!

הסעות לאירועים בכל רחבי הארץ

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים הסעה לאירוע?

לפני הזמנת שירותי הסעות לאירועים, חשוב לוודא שלחברת ההסעות יש את כל האישורים הנדרשים, ושהצוותים בחברה מקפידים על עמידה בכל התקנים. מומלץ גם לוודא שלנהגים המועסקים בחברה יש רישיון מתאים, שהם אינם חורגים ממספר שעות הנהיגה הקבוע בחוק, שבכל מושב מותקנת חגורת בטיחות, ושהרכבים מצוידים במערכות שמתריעות על שכחת נוסעים.

איך מתאמים שירותי הסעות לאירועים?

הצוותים של חברת רון גל מיומנים בארגון הסעות לאירועים ובחזרה מהם, במיוחד לאירועים גדולים באזורים מרוחקים, שאין בהם שירותי חניה או אפשרויות הגעה עם תחבורה ציבורית. שכירת שירותי ההסעות שלנו מפחיתה באופן משמעותי את עומסי התנועה וסיכוני ההמתנה בפקקים, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שכל האורחים יגיעו בזמן, וחשוב מכך, הם יגיעו שמחים ומרוצים.

כמה זמן מראש אני צריך להזמין?

ההמלצה היא להזמין שירותי הסעות מוקדם ככל הניתן, ולא יאוחר מיממה לפני האירוע או הטיול, כדי שנציגי החברה יוכלו לספק שירות מעולה שכולל, בין היתר, עמידה מדויקת בלוחות זמנים ותכנון מתאים של מסלול הנסיעה תוך התחשבות בכל התרחישים שעלולים לעכב את הנסיעה, עם היערכות מוקדמת לתוכניות נסיעה חלופיות.

איך אדע איזה סוג רכב אני צריך להזמין?

חברת רון גל מפעילה מגוון סוגי רכבים שמתאימים להסעת עשרה עד שישים נוסעים. כל מה שנדרש הוא לציין את מספר הנוסעים ונציגי החברה יספקו את הרכב המתאים, כולל התאמה מיוחדת להסעת נוסעים עם מוגבלויות.

האם אתם נותנים שירות לכל חלקי הארץ?

חברת רון גל מספקת שירותי הסעות בכל הארץ. הנהגים שלנו בקיאים היטב בנסיעה בכבישי ישראל, כך שתוכלו להיות רגועים שהאורחים יגיעו לאירוע בנוחות, בבטחה, ובזמן.

המלצות מלקוחותינו

"החתונה שלנו הייתה ביער ליד ירושלים, קשה למצוא את המקום ולא רצינו שהאורחים ידאגו מהנסיעה חזרה מאוחר, וגם שלא יהיה אפילו אחד שלא ישתה ויחגוג! רון גל היו אדיבים, המחיר לא היה בשמיים, והאוטובוס מפואר בטירוף! יהודה הנהג היה מ-ה-מ-ם ועזר למבוגרים לעלות ולרדת מהאוטובוס! תודה רבה!" – תומר ושונית ברכה.

מאמרים שעשויים לעניין אותךInner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק