מיניבוסים למכירה

מיניבוסים למכירה ברון גל

חברת רון גל מספקת מענה מקיף וכולל לשירותי הסעות מגוונים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ומאפייניו. כחברת הסעות מובילה רון גל מחדשת את צי רכבי ההיסעים שלה בתכיפות גבוהה, על מנת לספק ללקוחותיה הרבים מענה מתקדם וחדשני יותר, ונסיעה בטוחה ונעימה.

החברה מציעה מגוון מיניבוסים למכירה, חשוב לציין כי החברה מקפידה על תחזוקה קפדנית לכל המיניבוסים שלה, בהתאם להוראות היצרן ואף למעלה מכך. רון גל מציעה מיניבוסים חדשים ויד שנייה במחירים אטרקטיביים, החברה מציעה מגון דגמים חדשים במחירים הנמוכים ממחירי היבואנים. לפניכם כל היתרונות מדוע כדאי לרכוש מהחברה מיניבוס למכירה עם מגוון אפשרויות ופתרונות מימון נוחים ומשתלמים.

מיניבוסים חדשים למכירה

בעת רכישת מיניבוס יש לבדוק את רישיון הרכב ופרטי המוכר, ואין לוותר על בדיקת רכב לפני קנייה במכון שירות המתמחה בבדיקת רכבי היסעים. כמו כן, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטה נכונה איזה מיניבוס לקנות. יש מיניבוסים ישנים רבים למכירה, אך במקום להסתכן ולרכוש רכב היסעים ישן ללא תחזוקה, רצוי לפנות לחברה אמינה המציעה בין היתר גם מיניבוסים למכירה, וכן רכבי היסעים אחרים, כולם במצב מכני מעולה ולאחר בדיקה וטיפול.

איזה דגמים של מיניבוס למכירה החברה מציעה?

החברה מתמחה בשירותי הסעות מגוונים, בין היתר הסעות עובדים, תלמידים, אמנים, אנשי עסקים, תיירים, VIP, וכן הסעות לאירועים ולטיולים ברחבי הארץ. כדי לספק מענה מושלם ללקוחותיה החברה מחזיקה צי גדול ומגוון של רכבי היסעים הכולל בין השאר גם מיניבוסים במגוון דגמים וגדלים.

כחלק מהתחדשותה של החברה היא רוכשת ללא הפסקה רכבי היסעים חדשים ומציעה למכירה מגוון גדול של מיניבוסים. כדאי לתאם פגישה על מנת לקבל פרטים נוספים אודות כל מיניבוס העומד למכירה, בנוסף אפשר לקרוא באתר מידע טכני אודות הרכב, ולאחר מכן לקבוע פגישה לנסיעת מבחן ולבדיקת הרכב.

ראוי להדגיש כי החברה מחזיקה בספר טיפולים לכל מיניבוס, בספר ניתן לעקוב אחרי תדירות הטיפולים ומה בוצע בכל טיפול לרכב. כמו כן, מקבלים סקירה היסטורית שלמה אודות המיניבוס וניתן לקחת אותו לנסיעת התרשמות ולבדיקה מקצועית לפני קנייה במכון מוסמך.

למה לקנות מיניבוס מחברת רון גל?

חברת רון גל פועלת בענף ההסעות למעלה מ- 20 שנה, כחברה מובילה בתחומה היא זוכה למוניטין גבוה ולמעגל לקוחות ההולך ומתרחב עם השנים. כחלק מתהליך ההתחדשות ובמטרה לספק ללקוחותיה שירות יעיל וחדשני יותר, החברה מציעה למכירה מיניבוסים יוקרתיים ומפוארים במחירים הוגנים ואטרקטיביים. להלן, כל היתרונות לרכישת מיניבוס למכירה מרון גל:

  • מגוון גדול של דגמים וגדלים
  • פתרונות מימון מתקדמים
  • שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר
  • אמינות ללא תחרות וללא פשרות
  • התחייבות לבדיקה במכון מורשה
  • מחירים הוגנים ומשתלמים
  • מיניבוסים חדשניים ושמורים היטב
  • שקיפות מלאה עם ספר טיפולים פתוח בפני המוכר
  • צוות מקצועי המסייע ללקוח לרכוש את הדגם המתאים ביותר עבורו
  • שירות חוסך זמן

יודגש כי קניית מיניבוסים מחברת רון גל חוסכת זמן ניכר, מאחר ובמקום אחד ניתן לראות מגוון דגמים של מיניבוסים, וליהנות גם מפתרונות מימון בהתאמה אישית. מעבר לכך, החברה מציעה עזרה מקצועית לבחירת המיניבוס הנכון והמתאים ביותר לצרכי הלקוח, בהתאמה גם למגבלות התקציב העומד לרשותו.

שירות מקצועי המלווה ביחס אישי וחם

לקוחותיה הרבים של חברת רון גל מעידים על שירות מעולה ויחס אישי וחם לכל לקוח, קטן או גדול. החברה מציעה שירות מקצועי ויעיל גם ללקוחות המגיעים כדי לרכוש מיניבוסים למכירה. צוות מקצועי עומד לרשות הלקוח ומסייע לו לבחור במיניבוס איכותי וחדיש, בהתאמה מלאה לצרכי ההסעות שלו, ובהתאם למגבלות התקציב וצרכי המימון.

  מאת:  



Inner page top right section

*
*
*
אנא מלא פרטיך

Inner video popup section

Inner page banner popup section

Inner page FB section

בואו לפגוש אותנו בפייסבוק